Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość Magdus
Witam Wszystkich Świąteczne, chociaz u mnie pracowicie. U mnie dzisiaj królują przepyszne rogale Świętomarcinskie :-) Miłego popołudnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Cześć robaczki jak tam plany weekendowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Magda 2 dziś Maleńka nie mam planów , a wiec będzie spokój i lenistwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że od kogoś jakiś fajny pomysł ściągnę, ale Maksiu spokój i lenistwo może następnym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znów mamy wolne !!! :-) plany? sobota - rwetes od samiutkiego ranka do późnego wieczora - ministranckie spotkanie, zbiórka drużyny pożarniczej, basen, zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie i prasowanie, porządki zewnętrzne. no a potem relaksik u znajomych :-) ale za to niedziela, ale za to niedziela, niedziela będzie dla nas :-) muszę kiedyś odsapnąć bo w pracy mam straszny zasuw - ani kiedy zjeść. ani siku zrobić - tak na serio - po godzinach siedzę i tak się nie wyrabiam :-( byle do środy, a potem jest szansa na trochę oddechu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gaszę te domowe, a młody należy do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej i jest ratownikiem medycznym ZHP ogląda wszystkie filmy "medyczne" i policyjne mundury go ciągną :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja juz po zakupach i teraz druga kawka dziś i to czarna (bo najlepsza) a z mleczkiem to tylko do śniadania to moze bym wypił ale moge ci podrzucić bo mam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na południu też wieje ale i przyświeca słońce, choć temperatura niższa niż ostatnio bywała. Oglądam w TV relacje z zamachu w Paryżu. Straszne. Strach z domu ruszać w dalszy świat. Żal ludzi. Złość na tych, którzy wyrządzają taką krzywdę. karmel.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dudzia, bycie w Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej i bycie ratownikiem medycznym ZHP, to jest coś :). Jak to dobrze, że działa w harcerstwie i udziela się w innych formacjach. Ma chłopak konkretne powołanie i misję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to ja już mam własne mleczko :-) No pewnie, że taka służba na rzecz innych to wielka sprawa - on musi mieć rolę, musi mieć zlecenia, wtedy czuje się ważny i potrzebny - a poczucie własnej wartości od chwili odejścia ojca zawaliło mu się kompletnie i jest poniżej zera :-( wydarzenie we Francji to kolejny dramat, który nie bezpośrednio, ale pośrednio bardzo mnie dotyka, boli, przeraza, powoduje poczucie bezradności i budzi wściekłość :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziela - spokój, cisza, lenistwo, błogość, sielanka .... no prawie bo wczoraj uszkodził mi się palec - wygiął się paskudnie, ale złamany raczej nie jest bo zginam bez problemu. wczoraj trochę bolał, ale przez noc bolał coraz bardziej, spuchł porządnie i nieco sinieje no i trudno się teraz zgina nałożyłam na niego grubą warstwę cudotwórczego żelu z arniki macie jakieś sprawdzone sposoby na takie urazy? jak go teraz kurować żeby zszedł obrzęk i przestał boleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Właśnie obejrzałem film stary z 2003r bardzo fajna komedia romantyczna To Tylko Miłość ale powiem wam ze pod koniec filmu już się nie smiałem ale tylko uśmiechałem znalazłem tyle wspólnych cech z mojego życia ze strach :D dawno nie widziałem tak realnie nakręconego filmu http://www.cda.pl/video/123181d2 w kinach właśnie leci polska wersja pod innym tytułem właśnie gośc wyżej chciał kogoś zaprosić na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Thefelka przeoczyłam Twój wpis. Fajnie, że wpadłaś. Jutro do pracy. Po tygodniowym urlopie to ... trudne ;-). A co u Ciebie? Dudzia dlaczego przy mundurze masz smutną buźkę. Przecież misja w życiu jest ważna. Wyjście z domu i zaangażowanie w jakiejś organizacji jeszcze bardziej istotne w walce z chorobą. Jak tam palec? Karmelka witam Maxx to kiedy idziemy do kina na film o Tobie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Magda 2 gdzie to wypoczywałaś? Jak się urlop udał? Opowiadaj :) czyżbyś była w Hiszpanii z un dia nuevo? :P zauważyliście, że sklepy są już pełne świątecznych gadżetów? :/ a reklamy w tv coraz częściej przypominają o 'zbliżających się' (wcale nie wielkimi krokami! toż to ponad miesiąc!) świętach Bożego Narodzenia :/ jakoś nie mam na te święta ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUDZIA2002 na opuchliznę może altaziaja albo coś pochodnego? Ale jak dłużej się będzie opuchlizna utrzymywać, to lepiej wybrać się do lekarza (chyba, że syn ma chody i dojścia jako, że szkoli się na ratownika/medyka, więc niech tę wiedzę/możliwości wykorzysta :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Theflelka, Theflelka Urlop udał się super. Odpoczęłam. Bez ekscesów. Znacznie bliżej :P , ale i tak daleko :-) Już w październiku pojawiły się pierwsze oznaki świątecznego szaleństwa, więc już nie reaguję. Choć wczoraj pomyślałam o pieczeniu pierniczków, a obok mnie leży książka, której opis z tyłu zawiera zdanie "Wieczór wigilijny, za oknem śnieg. W domu radosny gwar i krzątanina, pachnie piernikiem i choinką"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
dziękuję dziewczynki za pozdrowienia dla mojego paluszka - zdrowy nie jest, ale nie ma też dramatu ( mam nadzieję - bo to moja subiektywna ocena na oko ) myślę, że gorzej jest z sytuacją na świecie i bardzo mnie to martwi i powiem wprost - boję się po prostu :-( mundury mnie nie kręcą, bardzo źle się kojarzą oprócz tego, że dla mnie mundur = niebezpieczeństwo - stąd ten smutek pomoc innym - tak, ale jako "hobby", a nie sposób na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slovenka
czesc kochani! tu Was znalazlam, chce tylko napisac, ze tesknie niekiedy za Wami i chyba nie ma dnia, zebym o Was nie pomyslala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slovenka wczoraj Dzieki a konkretnie to chyba nie do mnie ale co tam Dziekuje w imieniu wszystkich :D mam amnezje stary dziadek zemnie :p tyle osób przewija sie przez te fora i pewnie zaraz zbiore opiernicz za skleroze . Dudzia pokaż paluszek pochucham i wyzdrowieje w trymiga . Magda a kto by chciał ogladać dramat i porażkę życiową :) Karmelko ty za słabo coś nas odwiedzasz proszę cześciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slovenka
Max jak nie do Ciebie, jak m.in. glownie do Ciebie i kilku fajnych Babek! sciskam Was mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Slovenka. Miło poznać :-) Maxx od razu dramat. Może bardziej tragikomedia - tragi już było, a teraz może coś bardziej radosnego się zdarzy ;) Życzę z całego serca :-) Chyba jeszcze nie doczytałam, że była to przez chwilkę Magdus. Dudzia i co z palcem? A dlaczego nie sposób na życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie grzeszmy więcej,nawrocmy sie do Boga. Czynmy dobro. To co się dzieje jest uzewnetrznieniem wojny jaka jest na poziomie duchowym. Dlatego od poziomu duchowego należy przeciwdziałać złu. Miłość Boga, post i modlitwa. Pokutujmy ,bo Bóg nie tyle nas karze, co zostawia naszym wyborom. A nasz wybór to odrzucenie Boga,czyli Miłości bo On jest Miłością. Wiec On pokazuje nam co się dzieje gdy Go dorzucamy. Wróćmy do Niego z całego serca swego i z całej swej duszy. Ja od kilku miesięcy staram się nawracać. Proszę Was, Wy też zwroccie swe serca do Boga. Wyspowiadajcie grzechy,nie oszukujcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porzygalem sie od tej slodyczy tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ slovenka wczoraj Dzieki jeszcze raz :D jak to miło na duszy sie zrobiło ;) No właśnie Dudzia jak paluszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×