Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Lenka Ona chory czy zdrowy to tak sypia. Oj ja tez bym sobie pokupowala posciele-swietne tam maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate36
Ja wczoraj dostałam dopiero rachunek za internet,a płatnosc miałam do 2ego;) x Asmana:D x Ja po obiedzie,nie zjadłam wszystkiego,bedzie na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhahaha Karol dobre:-D Po 30 minutach krzyku w wozku zasnal, lece obiad robic rdzince. Ja malo ostatnio jem, ale nie mam ily na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate nie do końca niestety ale bedą się kłócić z 1 bratem dopiero jak kasa wpłynie ;) Asmanka juz mamy wszystko wydane w długi i sypialnie ;) ale najważniejsze, że bedzie z czego :) Asmana ślę bułę :D ja mam takie zgagi od sylwestra, że na szczeście od słodkiego mnie odrzuciło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj na 2 śniadanie zjadłam deser z Biedry, tiramisu, 250 kcal i milion gram tłuszczu.... Przed chwilą smażoną cukinię... Za głupotę się płaci, muszę iść jeszcze na rowerek dzisiaj mimo braku sił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola bo to ciężko się przestawić po świętach :) ja właśnie popijam herbatkę i mam nadzieję, że jakoś przetrwam ten dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola czyli innymi słowy cardio ci nie służy :D 1,5 wody za mną - muszę na nowo przyzwyczaić się do picia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba to ten szok, po siedzeniu na d... tyle czasu a od razu poszło z grubej rury :D Za to wody wychlałam za połowę naszego forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate36
Ja tez kończe 1,5 litra wody,jeszcze wezme na Zumbe,to duzy sukces dzis dla mnie z taka iloscia:D Ale sie scwaniłam bo leje sobie w taki wielki kubek,dwa kubki i ponad pół butelki nie ma,jak to mozna łatwo oko oszukac:D Szkoda ze z jedzeniem nie moge sie tak oszukac,zaczne jadac na deserowych talerzykach to beda mi sie wydawac wielkie ilosci,zreszta tak zalecaja przy dietach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate36
Karola dobre:D Ten moj kubek tez prawie jak kufel:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór kobietki. Ja mam jakiegoś dołka dzisiaj. Waga pokazuje 59kg. Ach, gdzie te czasy, kiedy było o 10 mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam sobie elektroniczną wagę kuchenną i jak tylko przyjdzie, to zaczynam dokładniej liczyć kalorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate36
Wpełzłam na 4 piętro :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ciężki dzień wczoraj... Prawie cały spędziliśmy w szpitalu, bo Marcina brat miał podejrzenie zapalenia opon mózgowych... Na szczęście okazało się, że nie, ale musieli pobrać mu płyn z kręgosłupa żeby to wykluczyć. Podobno bolało... Stresu się najedliśmy mnóstwo. I nie wiadomo co mu jest tak naprawdę. Na szczęście czuje się lepiej. x Ja dziś w końcu piekę ciacho owsiane :) Agatrixx, dodawałaś wiórki kokosowe? Zastanawiam się czy dodać. Żurawinka i orzechy włoskie oczywiście obowiązkowe :D x Mam dziś lub jutro gości, więc znów czekają mnie % i żarełko... Biedna moja wątroba :P x Eulalia, dla mnie jesteś. To m.in dzięki Tobie przed świętami schudłam :) x Kate, jak tam żyjesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia o Matko aż mnie zmroziło.... przypomnij ile brat M ma lat? Ja wstałam z postanowieniem liczenia koniec takich niewiadomo jakich porcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga, w tym roku skończy 36. Mówił, że w życiu nie czuł takiego bólu głowy i gorączka nagle z sufitu 40st... Potem doszło gardło dodatkowo, ale lekarz stwierdził na podstawie objawów, że trzeba wykluczyć zapalenie opon, bo ból nie ustępował nawet po ketonalu, a gorączki też nic nie zbijało. Trzymali go w szpitalu 11 godzin. Masakra :O Dostał jakieś antybiotyki, oby przeszło. x Też się ogarniam (po weekendzie :P ), już to śmieciowe żarcie się odbija na moim samopoczuciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kate żyjesz?;) x Kasia, masakra! Może niech pod kątem boreliozy się przebada? x Katarzyna hej ;) Jak tam dzisiaj humor? x Guga to dajemy! x Ja dzisiaj na ur idę, wcale mi się nie chce,mam nadzieję, że w końcu wyjdzie tak, że ja będę kierowcą. Ważymy się? Ja już mogę, teraz bez siłowych, cisnę cardio, to nie ma że boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) owsianka zaliczona :) na drugie mam jeszcze swój chlebek a na obiad kasza z jajkiem sadzonym :) wieczorem moja zupka paprykowa-wyszła pyszna :D kasia dobrze, że to nie zapalenie opon mózgowych , Karola ma racje może niech sobie zrobi badania pod kątem boleriozy :( ja wagi nie podaje bo jest jeszcze wysoka, ale od świąt spadło równe 2 kg -szkoda tylko, że odrabiam straty wczoraj godzinka yogi - wszystkie mięśnie mnie bolą :) ja piję prosto z butelki :) szybciej mi idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×