Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

wiem dużo dwa w transferze i 11 zostało na zapas :) z 24 dobrze że tylko 11 zostało co ja bym z nimi robiła gdybym więcej miała i tak jak się uda to nie wiem co dalej z zarodkami myślałyście o tym dziewczyny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, Iza kiedy lekarz pozwolił na "przytulanki"? :D Pytam, ponieważ nie wiem czy już można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Madzia27 a kiedy mialas wizyte kwalifikacyjna?Bo ja mam wrazenie ze moj lekarz mnie olal bo musze czekac 5 miesiecy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak długo można mrozić zarodki ale my na pewno wrócimy po nasze śnieżynki, od zawsze planowaliśmy dużą rodzinę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu ja wizytę mam na 03,06 mam nadzieję że już będzie biło serduszko jest to moja ostatnia wizyta jeśli będzie wszystko ok przejmuje mnie ginekolog jeśli by coś się nie udało w czerwcu też chcemy podejść do transferu on ale teraz o tym nie myślę a ile masz zamrożonych zarodków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Svit88
Witam wszystkich! Jesteśmy w programie rządowym w Invikcie warszawskiej, z powodu PCOS i niedrożnych jajowodów.. Mam 26 lat. od 1 dc biorę ovulastan i kwas foliowy, na 11 dc dostałam grafik i receptę na 8 zastrzyków Gonapeptyl Daily 0,1mg i jeszcze jedne opak ovulastanu i kwasu. Nic więcej nie biorę, i tak do 33 dc. To jest długi protokół, ale ja myślałam ze będzie tych leków więcej... Moja pani doktor jest kompletnie nie gadatliwa, i nawet jak o coś pytam to bardzo mało mówi. Myślałam, ze przecież jakieś podstawowe rzeczy mi wyjaśni, a tak wszystkiego muszę z internetu się dowiadywać.... Dziewczyny, czy wy mieliście tez tak mało leków na początku? w jakim jesteście wieku i jaki macie poziom AMH? Moj wynik to 5,78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mi na przykład Pani doktor powiedziała żeby poczekać z przytulankami do bicia serduszka nie wiem jak u innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Svit ja leczył się w wawie w invikcie. Jest tam jedna bardzo nie ogarnięta Pani doktor i jeśli do niej trafiłaś to szczerze współczuję. XxxXX Olu wstrzymaj się do wizyty i zapytaj lekarza. Ja to nadal nie mogę się przytulać po krwawieniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Olu jeśli z ciążą jest wszystko Oki to można ale dziewczyny mają rację poczekaj do wizyty. Ja mogłam bo nic się nie działo ale i tak się wstrzymywalismy ponad 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety w programie trzeba troche czekac i uzbroic sie w cierpliwosc. My bylismy 236 w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczelam teraz robic kurs na prawo jazdy , kurs pewnie skoncze do czasu transferu ale boje sie że egzamin mi przypadnie w ten najwazniejszy dla nas okres oczekiwania na wynik bety. A wiadomo ze egzamin to ogromny stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mońka1984
Hejka :) pozdrawiam wszystkie starające sie dziewczyny jak i te które czekają na swoje upragnione szczęście. obserwuje forum już od jakiegoś czasu, ale nie chciałam w nim uczestniczyć ponieważ nie chciałam się nakręcać:) ale juz za późno:P moja historia w skrócie o dzidziusia staram sie już ok 6-7 lat najpierw Poznań poźniej Wrocław teraz znowu Poznań jestem po 3 inseminacjach dwóch laparoskopiach endometrioza 1 st znikoma a ogólnie wszystko w porządku przez 6 lat idiopatyczni. wczoraj miałam robiona punkcje i z 12 pęcheryków udało sie pobrać 5 oocytów, wynik nie zadowalający tym bardziej że in vitro robimy za kase. zastrzyki jakie brałam to od 2 dnia cyklu Gonal, od 6 Cetrotide po punkcji Luteina a w niedzielę transfer i zobaczymy czy komórki sie zapłodnia prawidłowo. czas oczekiwania jest straszny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wizycie mam sporo pęcherzyków około 15 także zastrzyki działają punkcja prawdopodobnie w sobotę. Naradzie dobrze wszystko choć faktycznie brzuch zaczyna pobolewac i niestety zastrzyki do środy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Svit88:) Mój lekarz też jest małomówny ale za to konkretny i wszystko dobrze tłumaczy, jestem z niego mega zadowolona i darzę go ogromnym zaufaniem. Jeśli chodzi o wiek to 23 maja skończyłam 28lat i wtedy zrobiłam pierwszy test:) to był 5dpt i wyszła druga kreska ale to był cień, cienia cienia i myślałam ,że to jakieś omamy, że sobie wkręcam i może to po ovitrelle, ale test powtórzyłam w 7dpt i była już widoczna choć bladziutka więc pierwszy prezent dostałam na urodziny a drugi na Dzień Matki :D x maadzia27 w pełni rozumiem Twoje obawy, ja zrezygnowałam ze szkoły bo też się bałam stresu a właśnie musiałabym przygotowywać się do egzaminu. x Witaj Mońka1984:) trzymam kciuki za niedziele :) x ewciaecia bardzo ładna liczba pęcherzyków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizytę w klinice mam 6 czerwca, dziewczyny kiedy od transferu usłyszałyście bicie serduszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MammaOla ja mam 27 lat. Moze kiedys przez przypadek sie spotkamy na korytarzu w klinice ;) a skad jestes ? Dodajesz mi wiary w ta klinike ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Svit88
MammaOla gratuluje) niech rozwija i rośnie zdrowe! a mam jeszcze pytanko do ciebie: ile miałaś podejść i jaki protokół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
A sluchajcie jak to jest tak sie zastanawiam, gdyby juz 1 dziecko bylo z in vitro rerfundowanego to o drugie tez mozna sie starac na refundacje ?czy tylko wtedy prywat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
svit88 ja bralam zastrzyk rano i zastrzyk wieczorem i tyle. Szlam dlugim protokolem. MamaOla gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam gorszy dzień śniło mi się że dostałam @kres normalnie zaczynam dostawać do głowy chyba jutro dla pewności pójdę zrobić sobie następną betę żeby sprawdzić czy rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość M - należą się 3 próby in vitro refundowanego, wiec jesli wykorzystałaś tylko 1, to masz jeszcze dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Aneczka nie martw się. Ja tez miałam ciągle takie sny. To wszystko przez to ze tak bardzo nam zależy. Do tej pory czasami sni mi się ze krwawie i budzę się przejęta... niestety to nasza psychika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Nie nie wykorzystalam jeszcze zadnej...czekam na swoja kolej w lipcu ;) tak mi poprostu przszylo do glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Izka mialas juz wyniki z krwi? Ja dziś dostałam i na szczęście wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×