Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gość kasia
To super ciesze się. Masz rację ze te uczucie jak Maleństwa się ruszają to coś wspaniałego bo ja też od tygodnia zaczęłam czuć. I tez bym chciała żeby było to już intensywniej :) z tymi plamieniami to chyba jakaś zmora nasza bo ja dziś rano tez przyplamilam. Ale niewiem czy to nie przez podrażnienia w szyjce, bo znów biorę pimafucin no i czekam na wynik possiewu moczu żeby dostać antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MammaOla dodajesz mi wiary w to że i mnie może się udać, :) mam takie pytanie jak długo brałaś menopur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menopur brałam 9 dni po 75j ale nie ma co porównywać ,bo leki dobierają indywidualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, chciałam tylko mniej więcej wiedzieć na jaki koszt się nastawić, a w ty miałaś 1 opakowanie tego menopuru i tą 1200 czy 600 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to już nie pamiętam, wiem ,że koszt pierwszej recepty to było coś ok 200zł zamiast 2000zł (menopur i purogen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje ci serdecznie :) trzymaj się i koniecznie pisz jak tam twoje bąbelki bo czytając twoje posty zawsze mam uśmiech na twarzy, fajnie że jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Juz dostalawalam spazmy ,ze to forum nie dzialalo :/ Dzisiaj jestem po usg lekarz moj malomowny w sumie nic ciekawego mi nie powiedzial, wiec moze wy cos podpowiecie ? :) dzieki Wam wiecej w sumie wiem ;) Estradiol 927 Od dzisiaj mam brac Fostimon i Cetroide , a wponiedzialek rano znow badania estradiolu i progesteronu i usg ;) Nic mi nie powiedzial czy przede mna jeszce daleka droga ,a ja o tym pomyslalam jak wyszlam z gabinetu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pomogę, nie znam się na estradiolu ani nie miałam takich leków jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
wlasnie widze ze wiekszosc pisze o innych lekach niz ja mam - szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Gość M ja brałam podczas drugiej stymulacji cetrotide ale nie pamiętam już w jakich dawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Cetrotide brałam idąc krótkim protokołem jeśli u Ciebie jest tak samo to lada chwila będziesz mieć pobranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Dzieki Kasiu :) no tak troche sie nastawiam ze to moze byc juz niedlugo ten lek mam brac przez 3 dni :) co dalej zobaczymy w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
madzia27 najgorsza punkcja bo najbardziej ją przeżyłam , nie lubi narkozy itd . No i teraz już nie mogę się doczekać kiedy przestanę brać clexane ale to się okaże , a myślicie jak bym zrobila test ciąży w 10dni to mógłby coś wykazać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że wyjdzie. Ja miałam podanego jednego blastusia i w 8dpt beta 89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy zastrzyk z menopuru bardzo boli? Bo sie naczytalam ze duza igla itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka2015
Hej, ja już wczoraj pisałam że beta wzrosła do 677 :)oby tak dalej ! Progesteron mam 80 w 14dpt ? Nie za wysoki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka może i pisałaś ale kafeteria nie działała i posty się nie dodawały. W takim razie gratuluję:) Kiedy pierwsze usg? A jak tam Svita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Anulka2015 gratulacje oby tak dalej :-) A kiedy mialas transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Czy tez po tych zastrzykach , lekach mialyscie takie uplawy? chyba zaczyna mnie to niepokoic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadzia27
Hej :) dzisiaj jak tylko sie obudzilam poczulam taki lek ze pewnie nam sie nie uda itd. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M ja po zastrzykach też miałam plamienia, to normalne:) x Maadzia nie ma co się nakręcać i to w żadną stronę, musisz podejść do tego na luzie (wiem, że ciężko, też przez to przeszłam) pamiętaj ,że to co możesz to robisz, robisz to dla maluszka a czy będzie chciał z Tobą zostać to zależy od niego, bądź dobrej myśli, to połowa sukcesu, co ma być to będzie, a musi być dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Gość M upławy są normalne i prawdopodobnie dojdzie jeszcze bol podbrzusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karolik
Hej dziewczyny robiłam progesteron 16,80 ng/ml 7dpt , pamiętacie swoje ? Bolą mnie piersi i brzuch tak na @ . Trzymajcie kciuki żeby było dobrze. W piątek beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×