Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy aby moja dziewczyna nie wymaga ode mnie za wiele?

Polecane posty

Gość gość
autor jest bardziej chory psychicznie od swojej wymyślonej dziewczyny(poznali się chyba w psychiatryku) a ona z depresją,fobią itd. i po co jej by były pieniądze, chce jechać do ciepłych krajów a boi się wyjść z domu- czy wy nie widzicie ,że to nie ma ani ładu ani składu, jakiś małolat coś bredzi beż sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt 12:28 a ta psychiczna co szarpie chlopaka w jego ur.to pragne jej podziekowac. Juz wiemy skad jestes i jesli zmyslasz chlopaka to lepiej nie pokazuj sie na osiedlu a jesli nie to juz go nie masz: gwarantuje ci to. Twoj facet wie,ze traktujesz go jak swoja wlasnosc? "On jest moj". Psychiczna maniaczko. Spytaj sie go czy zamierza cie zostawic,czy bedziecie do konca zycia razem. Zdziwisz sie bluszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak? to skąd jestem niby? jak wiesz kto jest moim chłopakiem? no skąd jestem? he? i tak mi go nikt nie zabierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zabierze bo on istnieje tylko w twej chorej wyobrazni. Rzeczywiscie fobia spoleczna to powazna "choroba". Znowu dzis strzepniesz se z paluszkow udajac ze cie posuwa. Hahahahaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona potrzebuje jakiegoś otrzeźwienia. Wygląda na to, że rodzice się postarali, żeby jej w życiu nic nie zbrakło, są dla niej łagodni, więc uznała, że może być roszczeniowa. Jest bardzo niedojrzała i pusta. Ciekawe na ile rzeczywiście ma lęki, a w jakim stopni się po prostu nimi kamufluje, żeby nie musieć nic zrobić. Z drugiej strony wiadomo jak to jest - ona widzi, że jest w tyle, nie wie co zrobić, za co by się wziąć, bo z powodu niskiego poczucia wartości i tak uważa, że to bez sensu. To przykre, ale najlepszym lekarstwem dla niej jest po prostu stopniowo konsekwentnie np odciąć jej dostęp do kasy w ogóle, i zapewnić tylko podstawowe potrzeby. Ona musi zobaczyć, że nie ma nic za darmo i wziąć za siebie odpowiedzialność. Przecież jej rodzice doszli do tego co mają właśnie bo pracowali ciężko na swój sukces. Nikt nie mówi o tym, że każdy powinien być nie wiadomo jak zaradny i super, ale coś od siebie trzeba dać, cokolwiek, nie tylko zawsze pieniądze bo one nie są najważniejsze, ale tylko wymagać od kogoś to niedojrzałe i przykre. Może doprowadzić do zerwania i powinno, może to będzie dla niej jakieś otrzeźwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
nie minął nawet dzień do końca a nadal zaczyna ze nie zarabiam i ze to i tamto, no k***a mać nie wytrzymam tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
do osoby z która rozmawiałem możesz mi pomoc? co mam z nią zrobic? ty tez tak wiercisz chłopakowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O k***a ktoś się podemnie podszywa i pytał skąd jestem xD Tak jak Ci już mówiłam Krystian nie będę tu pisać,bo zobacz jak te zdziry nas obrażają.Nie wiem jak to zrobić,bo lepiej nie podwaj tu kontaktu,bo zobacz co się dzieje.Napisz do mnie maila co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość również
Krystianie, możesz mi odpowiedzieć na pytanie po co twojej dziewczynie tyle pieniędzy skoro nie wychodzi z domu? Ja już ci napisałam co masz zrobić, ale widocznie jej zdrowie masz gdzieś i martwisz się tylko swoim samopoczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gińcie tępe suki ;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jakbym mogła Cie prosić byś napisał do administracji o zamknijcie tematu.Wiedziałam,że społeczństwo jest nietolerancyjne i chore,ale żeby aż tak? I ten post w,którym jakaś tępa dzida stwierdza,że jesteśmy z psychiatryka.ty za to jesteś z piekła i będziesz się tam smażyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieklo to wymysl kosciola instytucji. Pieklo jest w tobie i juz sie smazysz w nim:zobacz na swoja wegetacje,nie zycie. :D zdrowych,wesolych i szczesliwego nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie boisz sie wariatko,ze ktos wysledzil cie w necie i zadzwoni do drzwi tej rudery w ktorej mieszkasz dzis? Hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krystianie po co ona potrzebuje kase jesli boi sie wychodzic? Po co klamales ze zerwales z nia jesli nadal bluszczu sie plaszczysz bedac z nia? Jestes az tak brzydki,nieatrakcyjny ze sie boisz ze nie znajdziesz sobie nowej. Ona powiesila twoje jaja na swym breloczku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem,że mieszkasz w ruderze? Współczucia,ale nie oceniaj innych swoją miarą k****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to nie jest życie,ale coraz więcej osób się załamuje gdy wokół tyle g****a.Są Święta,a w was tyle nienawiści,ale to wasza sprawa.Nie pomyślałaś ignorantko,że on ją kocha?! Co ma do tego jego wygląd? Żal mi was ludzie i s***********e już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
przepraszam ale nie używam maila i musiałbym założyć nowe bo do tamtego zapomniałem hasła, nie słuchaj tych idiotów, zazdrość nimi kieruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja z krainy czarow 111
Kazdy ci mowi co zrobic ale ty tego nie widzisz.. Gneb sie dalej, to jest dziewczyna ktora nigdy sie nie zmieni, nie przy tobie.. Moja sasiadka byla jak twoja dziewczyna, leki bo depresja, meczenie faceta ze ma pracowac- ona oczywiscie nie.. Tyle ze ona nie ma rodziny ktora ja utrzymuje. Koles ja kochal i robil co chciala, jedna duza afera - 6 miesiecy minelo i on jedt szczesliwy z inna a ona co rusz inny koles i po depresji ani widu ani slychu.. Musiala stanac na nogi i stanela.. Z waszego zwiazku nic nie bedzie, nie jestescie dla siebie, ona nie ma fobi depresji czy co tamci wmawia tylko jest leniem i czeka zeby jej wszystko dac a ty.. Ty jestes "idiota" sory za tekst, ktory daje sie pomiatac panniezz ech brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok.Szkoda,bo pogadalabym z Tobą.A tu Ci się będą wymądrzac ludzie,którzy nie dość,że was nie znają to jeszcze tego nie przechodzą.Jeśli chcesz pogadać to założ maila,a jak nie to trudno.Ja tu nie będę wchodzić,bo źle to na mnie działa.Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te pyzata szykuj sie,idziemy po ciebie. :D : D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te s********j :) Rusz tłusty zad to schudniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Groźby są karalne nied***bany osobniku.Oby takie g****a jak ty wyginęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im szybciej od niej sie uwolnisz tym więcej "siebie" zaoszczędzisz. Kto wie czy ona to nie młodociana "Borderka"? Nie masz wrażenia czasem że raz daje sygnały że kocha a drugim razem wręcz przeciwne? Baby na to często chorują własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depresja i fobie na pewną mogą mieć wpływ na to, że twoja dziewczyna głupio się zachowuje. Najgorsze jest jednak to, że nie szanuje ciebie i twojej rodziny. Ty dajesz jej swoje wsparcie, wyrozumiałość, a ona czym ci się odwdzięcza? Moim zdaniem tu jest większy problem niż sama depresja i należy się zastanowić, czy dasz radę to udźwignąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krystian- w jednym poscie napisales ze dziewczyna ma na imie justyna, a pare stron dalej ze paulina? Cos tu sciemniasz..zeby imienia swojej dziewczyny nie pamietac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez zwrocilam na to uwage i sam fakt,ze na foum sie zalogowales no to kurcze do tego potrzebny jest mail.Mogles mi po prostu powiedziec,ze nie podasz co rozumiem,ale nie moge tu z Tobą pisać,bo zdziry to wchodzą,sam rozumiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
pokazałem mojej dziewczynie ten test i wyszło jej 110. nie mam maila naprawdę, ta tamtym forum podałem mail kolegi moj zrobie potem i do Ciebie napiszę bo mam wielkie z nią problemy, nie daje juz rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To widzę podobnie,bo ja 108.No ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
jestes bardzo podobna do mojej dziewczyny w takim bądź razie, co mi radzisz? bo jestem na skraju załamania i widzę tylko sznurek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×