Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała96

Czy mężczyźni lubią cipki tzw motylki?

Polecane posty

Gość gość24
Boże autorko co ty piszesz jaka kur** operacja weź sobie mózg lepiej zoperuj. Jaki facet może mieć coś do cipki? haha oni uwielbiają na nie patrzeć ich to podnieca jeśli jakiś ci powie, że mu nie odpowiada to niech spier*** Naprawdę mi się zdaje, że to ty jej nie akceptujesz, więc to w tobie jest problem To faceci mają gorsze problemy krzywy mały członek ok to można się przejmować, ale my dziewczyny jak się odwrócimy dupcią to facet ma gdzieś czy ty masz motylka czy bułeczke jedne i drugie ładnie wyglądają i nie rozumiem czemu jest tyle negatywów na tzw motyla przecież kur** kiedyś nikt nie odróżniał co to jest za cipka tylko się jarał a teraz jakaś głupia się przejmuje wyluzuj lepiej, a za kase sobie kup sexi bielizne na dobre ci to wyjdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezczyzni przewaznie lubia cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
No jak się trafi taki co ci powie ze masz straszna to i tak cię to zaboli, nie mow ze nie to bo tak by bylo w takiej sytuacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole motylki byłem z panną co miała bułeczke i miałem wrażenie, że gorzej ją czuje cieżko to wyjaśnić, ale motylki jakby ocierają się lepiej o członka. Bułeczka jest dla mnie za spokojna kojarzy mi się z blondynką, a motylek z szaloną, napaloną brunetką ach już się rozmarzyłem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Trochę się obawiam ze jak bd się kochać to ona przez przypadek wejdzie do środka razem z członkiem i coś się stanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Miał ktoś z was taką sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety mężczyznom motylki kojarzą się z d******** Z wieloma mężczyznami o tym nie rozmawiałam, ale np. mój przyjaciel opowiadał zniesmaczony o cipce motylku dziewczyny z którą się kochał. 'Wieeeelka c**a' - tak ja nazwał. A i tez mój chłopak, gdy zobaczył w internecie motyla, stwierdził, że takie cipki mają d****** Sama mam motyla. YAFUD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przypominam sobie. :oNawet motyl teściowej jest :classic_cool:owy. Choć trochę oldschoolowy.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ty tylko dwa razy się masturbowalas, nie masz wielkich potrzeb to inicjatywa wychodzi pewnie głównie z jego strony? Czy ty tez na to masz ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Z masturbacji nie czerpie żadnej przyjemności ale z pieszczot owszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Sam fakt ze on mnie dotyka a ja jego bardzo mnie nakręca, ale jak się robi tylko samej sobie to nie czuć tego, dlatego nie mam potrzeb żeby się masturbowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mała co lubisz z tych spraw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Jak na razie to robiłam już loda i bardzo mi się to podoba :) chłopak dotyka mnie w intymne miejsca ale tylko przez ubranie bo jednak krępuje mu się pokazać no a w bieliźnie nie czuć dodatkowo ze moja cipka ma kształt motylka :P Ogólnie wszystko co jest związane z bliższym kontaktem bardzo mnie podnieca, nawet przez zwykle całowanie potrafię się zrobić mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Lubie wręcz kocham całować, dotykać, lizać faceta po całym ciele, robić mu loda tak długo żeby się spuscil mi do buzi... Mmmm... Tak samo działa w druga stronę :) tylko jak już wspomniałam to on mnie nie widział nago, najwyżej w bieliźnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak zareaguje gdy włoży ci rękę do majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Osobiście wolę cipkę w kształcie bułeczki z piękną aksamitną skórą bez zrostu. Wówczas pocałunki pieszczoty czy lizanie sprawia większą frajdę. Kształt motylka też jest niczego sobie ale jednak wole bułeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Mam nadzieje ze pomimo tego że miał do tej pory bułeczki to mimo to zaakceptuje mojego motylka i może mu się kiedyś będzie podobać, no ale to tylko takie marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Napisałem teoretycznie że bardziej podobają mi się cipki bułeczki. W gruncie rzeczy to najważniejsze by się z kobietą dobrze rozumiec. Jeśli czułbym że nadajemy na tych samych falach i jest nam z sobą dobrze. Akceptowałbym taki kształt cipki jaką masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
No my się świetnie rozumiemy nie kłócimy się, a jak już to bardzo bardzo rzadko o jakieś bzdety, dobrze jest nam ze sobą i możemy nawet całe dnie spędzać razem, nigdy nie mamy siebie dość, ale i tak jest lekka obawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
No wiesz mała 96 taką małą obawę to każdy z nasz ma że może coś się nie udac. Fajnie że się dogadujecie i że życ bez siebie nie umiecie To jest najważniejsze. Ważne jest też że jest wam dobrze w łóżku że twój partner stara cię by i tobie było dobrze pod czas współżycia. Ja np lubię byc w partnerce po zakończeniu współżycia. Fajnie jest tak by w połączenia np przez godzinę lub dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Najprzyjemniejszym momentem seksu jest Kiedy możemy finiszowac we wnętrzu wilgotnej i pulsującej cipki. Moja partnerka uwielbia kiedy zalewam jej wnętrze. Widzę jaka jest w tym momencie podniecona. A jak jest u ciebie w takim momencie?? Mała 96??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Do samego sexu jeszcze nie doszło bo to bd mój pierwszy raz i wszystko robimy powoli, nie przeszkadza mu to zwolnione tępo, rozumie mnie i stara się żeby stopniowo i delikatnie mnie do tego przyzwyczaić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Mi jak narazie wystarczy sama jego ręka żebym doszła xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma inny gust. Jednak na swoim przykladzie moge powiedziec,ze jednak malo ktory lubi motyla. Wiekszosc facetow toleruje to u swojej kobiety ale to nie znaczy ze lubi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Mi to będzie wystarczać jeśli bd ją tolerowal :) nie mam zamiaru go zmuszać do jej dotykania czy lizaniem, jak nie bd chciał to nie bd tego robił i tyle, byle żeby ją zaakceptował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
To też prawda Mała 96 Wy kobiety o wiele intensywnie przeżywacie orgazm czy podniecenie. Kobiety mogą miec kilka orgazmów pod czas seksu A my faceci 1 góra dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
No ale to chyba przez to ze dochodzicie 1 czy 2 to możecie dłużej to robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Wiesz w zasadzie to mogę dłużej Ale czasem zależy to też od partnerki. Czasem ma ochotę na długi i namiętny sex. A czasem na ostry i krótki. Moja partnerka często dochodzi gdy jej minetkę robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Owszem czasem mogę dłużej upraawiac sex. To zależy też od tego czy Partnerka ma ochotę na szybik sex czy na namiętny i długi z pieszczotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Wiec to tez dużo zależy od partnerki jak widzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×