Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała96

Czy mężczyźni lubią cipki tzw motylki?

Polecane posty

Gość gość 777
No owszem Mała 96!! Bo czym był by ten świat bez was kobiet??!! Też macie dużo do powiedzenia w sprawach łóżkowych. A my faceci musimy się z tym liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
A chciałabym kiedyś spróbować 69 :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
To w czym problem?? Mała 96 Bardzo przyjemna pozycja zarówno dla kobiety jak i dla faceta. Musisz porozmawiac o tym z partnerem. Jeśli naprawdę cię kocha to nie będzie z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
A czy w 69 zawsze jest tak ze to kobieta jest na gorze czy może też być na odwrót? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
To już zależy od was Możesz ty by na parterze. A może by też parter na tobie. Wydaje mi się ze wygodniej jest kiedy kiedy kobieta leży na facecie. Lecz to moje zdanie a twoje może byc odwrotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Mi to jest obojętne ale tak z ciekawości zapytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
69 najwygodniej na boku, facet na górze to niezbyt dobry pomysł ze względu na to że nie będzie miał jak kontrolować penisa i ciężarem ciała może go zbyt głęboko wepchnąć, co raczej ci się nie spodoba, gdy ty jesteś na górze masz pełną kontrolę nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Ja np bardzo lubię rozchylac palcami lekko wargi s partnerki i wsówac język jak najgłębiej!! Cieszy mnie to jak czuje i widzę podniecenie kobiety i jak się czasem wije z podniecenia. To największy prezent dla moich oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
No to też fakt Mała 96!! Ja np nigdy bym nie finiszował kobiecie w ustach!! To nie w moi stylu. Tylko raz w życiu tak zrobiłem i źle się z tym czułem. Co prawda Ona tego bardzo chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 777, nie potrafisz sie spuscic? Co ty tu za bzdury wipisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Potrafię ale nie kobiecie do ust. Jeśli finiszuję to najczęściej na brzuszek lub do środka gdy możemy sobie na to pozwolic. Dla mnie finiszowanie kobiecie w ustach to poniżenie jej godności. Moja kobieta jest z tego dumna bo sama nie lubi by ktoś finiszował je do ust nie wspominając o połykaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Mi to się podoba i nie czuje się z tego powodu ponizona, jedynie co mnie odpycha to anal i tego nie mam zamiaru robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
To tak samo jak ja Mała96 Analu i finiszu do ust nie akceptuje. Każdy znasz ma jakieś granice których nie przekroczy. Nigdy bym też o***tu nie lizał. Lecz uwielbiam całowac półdupki partnerki czy stópki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Sama myśl o lizaniu o***tu przyprawia mnie o mdłości zarówno wtedy gdy ja miałabym to robić albo ktoś mi, fu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Co do stóp to nie wiem czy robiła takie typu rzeczy, masaż wchodzi w grę ale nwm co z resztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Oczywiście co do całowania stóp to Ja całuję stopy mojej kobiecie ale ona mi już nie. Stópki mojej pani są bardzo zadbane często je masuje czy nawilżam kremem do stóp. Lubimy też wspólne kąpiele w wanie. Gorąca woda o różnych zapachu nastrojowa muzyka i świece palące się w łazience To coś cudownego na okazywanie sobie uczuc i ciepła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
W końcu to my mężczyźni mamy rozpieszczac kobiety powiedzmy w stosunku 80% do 20% Z natury jestem romantykiem i lubię przedstawiac swoje uczucie w pięknej oprawie dla swojej wybranki. Zawsze to zostawi miłe wspomnienie dla obojga!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Tylko uważam ze to trochę niesprawiedliwe ze facet tyle daje od siebie, rozpieszcza i uszczęśliwia na wszelkie sposoby kobietę a ona mało czym może się odpłacić, bo też by chciała sprawiać jak najwięcej przyjemności swojemu mężczyźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
No ja nie narzekam. Ania stara się by i ja miał to czego pragnę. Lecz mimo wszystko mężczyzna powinien więcej zrobi dla swojej kobiety niż kobieta dla swojego faceta. Nie na daremno jesteście płcią piękną. Kocham swoją kobietę i nie przeszkadza mi to że robię więcej dla niej niż ona dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Ale i tak chce doprowadzić swojego do szaleństwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
mala96, masz racje. Ja tez nie lubie anala. Zadnej dziewczynie nie pchalem mojego penisa do tylka. W cipke, to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
No Ania potrafi doprowadzic mnie do wrzenia!! Szczególnie kiedy mnie dosiada na oklep i rytmicznie porusza w lekkimi ******* do przodu i tyłu. Wygląda to jakby ślizgała się na moim ciele. Wcześniej nawilżamy swoje ciała kremem Niwea lub pachnącym masełkiem kosmetycznym zakupionym w profesionalnym Spa w Zakopanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecz mimo wszystko mężczyzna powinien więcej zrobi dla swojej kobiety niż kobieta dla swojego faceta. x Kiedyś na tym twierdzeniu się nieźle przejedziesz jak każdy facet i twoje poglądy zmienią się o 180 stopni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
Pragnę takiego namiętnego sexu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Mała 96 a próbowałaś kiedyś igraszek czy seksu w saunie?? Coś wspaniałego nie do opisania. Dośc wysoka temperatura piękny wystrój sauny jaki zapach który się po saunie roznosi. Sprawia że człowiek czuję się cudownie i wyjątkowo, Nagie ciała piękny zapach gorąco w saunie sprawia że łatwiej się podniecamy gdy jesteśmy sami. W jednej saunie do której chodzimy na przeciwko siedlisk jest okienko przez które widac czy ktoś idzie. Kiedy jesteśmy sami to dajemy popis naszej wyobraźni. Mamy z dobą kremy ole do pilingu a czasem różna akcesoria. Lecz sam sex jest najprzyjemniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
No to polecam sex w saunie!! Cudowne doznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 777, w jakiej saunie ty uprawiasz seks? Chyba ze masz saune w ogrodku. Jak mozna takie glupoty pisac. Zwal sobie konia, i przestan tutaj glupoty wypisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
U mnie w mieście nie ma żadnej sauny wiec takie atrakcje ominą mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała96
No do takich rzeczy jest stworzona cipka a nie tyłek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
W jednej z śląskich saun!! Ja widzę straszny z ciebie nudziarz i kobieta chyba by umarła z nudy przy tobie. Konia to ty sobie zwal Ja wolę sex i okazywanie czułości. Więc jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie wtykaj nos gdzie nie trzeba,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×