Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
my wesele na 60 osób. sala kamerzysta orkiestra fotograf już zarezerwowana. więc najważniejsze rzeczy zrobione. ja chcę kolor przewodni pudrowy róż. bukiet z róż, i buty też w tym kolorze sukienka princessa biała. a ty?jaką byś chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukienka konieczne w kolorze bieli typu księżniczki,bukiet z róż typu splywajacy bo taki mi się chce,zastanawiam się czy nie zrezygnowac z białych butów na rzecz kolorowych. Pod kolor bukietu obrączki chcemy klasyczne z żółtego złota bez żadnych dodatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od razu powiedziałam że żadnych białych butów. będę miała pudrowy róż 8 cm obcas i podeszwa koturn.bukiet normalny, sukienka też biel princessa.a włosy jakbyś chciała mieć?ją spiete może coś z klosem w roli głównej i koniecznie kwiatek we włosach. obrączki już mamy złoto żółte próba 585 szer. 7 a mój przyszły mąż 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a ile te Wasze obraczki w sumie waza?bo my mamy te swoje zloto i wczoraj bylismy u zlotnika i nam pani zwazyla to wyszlo 12,25g i mowila,ze obraczki wyjda i tylko 300 zl robocizna przy klasycznych,a my wlasnie takie chcemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasze kochana ważą ok 21gram dwie, czyli moja damska ok 10 gram waży a narzeczonego troszkę więcej bo grubsza i szersza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze ważą ok. 10,76 g. Zarówno moja jak i narzeczonego jest z czystego żółtego złota w próbie 585 beż żadnych dodatków 5 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam wczoraj z urlopu Witam nowe Panie ka tez będę miała dodatki fiolet z bielą. my ay w czerwcu na ok 80 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: my tez w czerwcu, na ok.50 osob:) a niedlugo bedziemy robic obraczki ok.4-4,5 cm z zoltego zlota bez zadnych zdobien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też w czerwcu :-) 25 dokładnie :-) wesele na 60 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My 27 sierpień. Obrączki ślubne klasyczne z żółtego złota próba 585 moja i narzeczonego będą 5 mm. A wesele ok 150 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: my dokładnie 4 czerwca:) a co do obrączek to ja muszę jeszcze pomierzyć i popatrzeć jak różne szerokości będą wyglądały na mojej dłoni,bo mój narzeczony chce chyba 4 mm,ale ja się zastanawiam nad troszkę szerszą,ale muszę popatrzeć jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrystalTT
Witam nawa kolezanke, zapraszamy wszystkie chetne :) Szerokie te obraczki macie o.O Beda sie rzucac w oczy z daleka, ale powiem Wam ze takie wygladaja ok (a przynajmniej jak na moj gust) na troche "wiekszych" Paniach (oczywiscie nie urazajac nikogo :)) Ja jestem drobna i jak przymierzylam taka szeroka to wygladalam jakbym miala obraczke wiezienna, a nie slubna :D Nasze sa standardowe 4,5mm, proste model 54.4 z apartu tyle ze oboje do wielkich osob nie nalezymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jeszcze nie patrzymy za obraczkami ale ja tez nie mogę mieć za dużej i szerokiej bo mam szczupłe palce i wygladalabym w takiej dziemię i nieswojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja napewno chcę z róż a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też będę mieć z róż. Typu spływającego bo taki mi się od zawsze podoba. Biało - niebieskie róże pod kolor motywu przewodniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wybierajcie riz angielskich/ogrodowych bo nie wytezymaja uroczystosci. Tak mi doradzila kwiaciarka robiaca mi moj bukiet z eustomi -bialych i fioletowych, roz aqua (rozowych) ;) I pamietajcie ze storczyki przynosza ogromnego pecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogrodowe na bukiet ślubny wogole mi się nie podobają. bo za mocno rozkwitaja, a storczyki jakoś nie przemawiają do mnie.może do róż doloze eustome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto co lubi. Mi sie bardzo podobaly ogrodowe i takie tez chcialam, ale ryzykowac nie chcialam. A i kazcie uwazac panom mlodym na butonierki bo nam odpadl kwiatek przez pasy w samochodzie- cale szczescie jak wracalismy do domu. Kurcze dopiero co pisalam Wam jak sie streduje, a to juz ponad 2 tyg minely o.O Na dniach mamy dostac zdjecia i album :) Nie moge sie doczekac zeby zobaczyc jak wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my kochana cały czas wyczekujemy tego wielkiego dnia :-) dzisiaj oglądałam sobie sukienki i bukiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,pamietajcie ze storczyki przynosza ogromnego pecha" xxx ja p*****le jak można wierzyć w takie zabobony:/ co za ciemnogród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roze ponoc tez przynosza pecha bo maja kolce, a jwdnak je mialam. Slub bralam bez literki r w miesiacu i tez zyje... Nikt tu nie pisze tego bo wierzy tylko na zasadzie "tak sie smieje". Widac masz zly humor kolezanko i nie potrafisz dostrzec zartu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
crystal, nie ma co się przejmować głupimi komentarzami olewam je poprostu, ile razy ktoś głupio skomentował moja wypowiedz, każdemu podoba się coś innego i nikomu nic do tego. cieszę się ze już jesteś po wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dniach dostane zdjecia to Wam jakos dodam :) A ja sie nie przejmuje, ostatnio jestem o dziwo bardzo spokojna mimo mojego dosc wybuchowego temperamentu :) A zabobony sa i beda :) Tak samo co do roz i storczykow mozna sie przyczepuc na co komus cos starego, nowego, blekitnego i ze wybieraja literke "r" w miesiacu slubu. Nikt w zabobony nie wiedzy, a jednak wszyscy przestrzegaja i to jest dla mnie wrecz fascynujace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: co do zabobonow to ja jak bylam w ciazy to mowilam "ja w zabobony nie wierze,ale na wozku czerwona wstazke bede miala,na pewno"...mialam i mam ja do dzis,a moj maly ma juz 1,5 roku;) tak wiec dla mnie to jest jak ze wszystkim...kwestia gustu;) A dostalam dzis juz probke zaproszenia,winietki i menu...swietny gruby papier i bardzo ladne zaproszenia i reszta,wiec podejrzewam,ze niedlugo bedziemy juz zamawiac...chyba ze mojemu narzeczonemu cos sie nie spodoba,bo jeszcze nie widzial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w zabobony nie wierze,ale na wozku czerwona wstazke bede miala,na pewno". xxx co za hipokryzja:/ ja pierdziele na d***e sobie zawiązcie te czerwone wstazki przed czym to ma niby chronic? co zła czarownica ma fobie przed czerwonym kolorem i ucieknie z tym na drzewo:/ ludzie co za wiocha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Crystal, chyba żartujesz;) to ma niby działać na jakieś złe uroki i żeby nikt Ci dziecka nie urzekł...wszyscy będą mówić jakie to dziecko jest piękne i żeby ktoś w końcu nie wygadał...rozumiesz? ja miałam na wózku, na nosidełku i na łóżeczku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×