Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
witam was kochane powiem tak co do zabaw dla dzieci to powiem wam ze nie byłam na takim weselu z zabawami dla nich.może zobacz w necie jakieś propozycje zabaw dla dzieci na wesele.może jakieś tam rysowanie czy taniec z nagrodą lub po nagrodę.dzieci napewno same się będą fajnie bawiły ale warto coś im ciekawego zaproponować. co do czerwcowe panny nie chce się wtrącać co do sali ale lepiej wybierać salę mniej więcej na ilość gości bo przy sali na 200 osób 70 osób zginie byłam na raki weselu to naprawdę nieciekawie to wyglądało bo goście zginęli pod wpływem dekoracji połowa wyszła kilku siedziało a parkiet świeciło pustkami i się bardzo rzucalo w oczy mała ilość gości ja mam wesele na sali mieszczącej Max 120 osób więc moich ok 70 osób będzie ładnie widać.co do księdza to bym się naprawdę nie spieszyla i tak tobie też ślubuję w czerwcu i pójdę dopiero na początku roku on się zawsze dopasuje najważniejsze to mieć salę kamerzyste dj a reszta to formalność. co do nauk ptzedmalzenskich to są kursy i jeżeli ktoś posiada ze szkoły to z głowy a jeżeli nie to e każdej chwili można zrobić bo parafie robią takie kursy.a którego slubujesz?Ja 25 czerwca.ogólnie to tak jak pisałam mam już najważniejsze rzeczy teraz na ten rok buty i pod koniec roku za sukienka się rozejrze.kupiliśmy sobie już obrączki :-) a sukienkę jaką byś chciała mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha bo zapomniałam co do tańca to nie mamy jeszcze nic pewnego myslam nad krajewskim wielka miłość lub nad kindla z kimś takim jak ty.musi być coś wolnego i przytulanego bo mój kochany nie zabardzo lubi i umie tańczyć tym bardziej że pierwszy taniec jest ważny i każdy patrzy a po co ma się stresować.tak patrzę za okno tak pięknie ciepło się robi za rok będziemy się ostro goraczkowaly. jak w listopadzie będziecie to na spokojnie możecie iść do księdza przecież godzinę będzie miał wolną i się dopasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Witaj Czerwcowa Panno;) wydaje mi się,że właśnie tak jak napisałaś,na tej wielkiej sali może być troszkę pusto,nawet jeśli wszyscy goście będą na parkiecie,raczej to przemyślcie,ale to oczywiście Wasza decyzja:) ja podobnie jak Ty,dopiero zaczynam wszystkie przygotowania,jutro jedziemy oglądać pierwszą salę,więc razem zaczynamy;) co do kamerzysty to jak wybraliście konkretnego to warto chyba teraz pójść...nawet dla własnego spokoju,a później będziecie się martwili czy on ma jeszcze wolny termin:) jeśli macie nauki przedmałżeńskie ze szkoły średniej to myślę,że możecie iść w listopadzie do księdza,raczej wystarczy:)ale jeśli nie to może się wcześniej zorientujcie co i jak:) te takie mieszane pierwsze tańce są na prawdę fajne,ale tak jak mówisz,jeśli jest dobrze dopracowany i oboje chcą go tak zatańczyć,bo jak ktoś niezbyt dobrze czuje się na parkiecie,jeszcze jak wszyscy na niego patrzą,tak jak mój narzeczony,to takie "przedstawienie" odpada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie jej tego sie obawiam, ze bedzie pusto tjk mowicie ktos pojdzie na ogrodek ktos inny bedzie siedzial przy stole i goscie sie rozprosza. Nauk przedmalzenskich nie mamy, takze w Londynie bedziemy musieli zrobic. W listopadzie planowalam za suknia sie rozejrzec i ustalic ostateczne menu i koncowe detale. Powiedzcie dziewczyny czym kierujecie sie przy wyborze kamerzysty? Znalazlam jednego bardzo fajnego ale w ofercie ma max czas filmu 90minut, obawiam sie czy to nie za malo. Drugi troche mniej fajny ma 2 - 3 godziny, mniej fajny tzn filmiki ktore widzialam roznia sie ujeciami praktycznie, niczym az tak szczegolnym, a roznica w cenie wynosi ponad 1000zl, oczywiscie kamerzysta nr jest drozszy a ma krotszy material, hmm... Co do pierwszego tanca to jestem absolutnie zakochana w piosence Christiny Perri - A Thousand years, nuta podchodzi pod walc, i chcemy isc na lekcje tanca ale nie chce wszystkich krokow opracowanych jak w tancu z gwiazdami, chce by nas poprowadzili jak ladnie zatanczyc kolyszac sie i obracac, z lekka choreografia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja Ci nie doradzę nic w sprawie kamerzysty,bo my zdecydowaliśmy,że weźmiemy tylko fotografa,filmu nie będziemy kręcić; dobrze,że chociaż w niektórych kwestiach się zgadzamy;) teraz się wydaje,że jeszcze na wszystko dużo czasu,ale jak już zaczniemy to czas tak będzie leciał,że z niektórymi sprawami i tak pewnie na ostatnią chwilę się zostaje;) my wstępnie planowaliśmy maj 2016,ale jakoś tak chyba jednak będzie czerwiec...i wyjdzie tak jak u Was dziewczyny;)tylko u nas bardziej początek czerwca niż końcówka:) a u Ciebie którego Czerwcowa Panno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: "A Thousand years" - śliczna piosenka,potwierdzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jeszcze nie wiemy :D Zalezy czy sala bedzie dostepna, a chcialabym 11 czerwca. Zaczelam ostatnio myslec o koncowce sierpnia tjk u mojej siostry na weselu, pogoda byla przyjemna nie za goraco, i dzien nie byl zbyt dlugi takze klimat oswietlonej sali i swiec robil wrazenie. Bede wiedziec w srode na 100% takze dam Wam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja to nie wiem kiedy będę wiedziała z tym moim narzeczonym,jemu się nic nie spieszy,on chyba myśli,że się wszystko samo zrobi:( powiedział mi parę dni temu,że powiemy bliskim za jakiś miesiąc,może półtorej...to ja mu wczoraj powiedziałam,że czekam do weekendu majowego,po tym czasie on jak sobie chce,a ja mojej rodzinie już powiem...myślę,że go to trochę zmobilizowało,ale zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a co to dzis cały dzien nikt sie nie odezwal?my bylismy na pierwszej sali i w sumie sala na prawde nam sie spodobala,tylko jak to dobrze moj narzeczony stwierdzil wlasciciele sa malo elastyczni i troszke poczulam sie jakby troszke nasmiewali sie z tego,ze na weselu ma byc malo osob ironizujac,ze tyle osob to chrzciny,a nie wesele:/troche taka dziwna byla ta nasza rozmowa,ale sie jeszcze zastanawiamy,bo na prawde byla ladna sala i jest blisko:)zobaczymy co nam powiedza na innych salach,ktore chcemy odwiedzic:)a co u Was?odebraliscie obraczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej.my w tygodniu odbieramy dokładnie w czwartek. no to racja wlasciciele nie ciekawi co to kogo obchodzi na ile osób robi wesele.ogólnie to dzisiaj cały dzień na necie przeglądam sobie sukienki bukiety fryzury.a ty jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania: Hej. Wcześniej pisałam że big day w sierpniu. Zespół znaleziony więc teraz tylko umowa do odpisania. Jak sądzicie suknie z wypożyczalni są w jakich kwotach? A jest może ktoś ze śląska bo kompletnie nie wiem gdzie się znajdują takie wypożyczalnie. A co do kościoła to my już byliśmy bo mamy dużą parafie i nie wiadomo jak to by było w przyszłym roku. A tak święty spokój i godzina już znana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania: co do kamerzysty to najlepiej żeby była dobra jakość muszą używać lustrzanek bo kamery to już przeżytek. Najlepiej żeby mieli w swoim wyposażeniu drony i oświetlenie ledowe. Jeśli chodzi o długość to sama pomyśl czy chcesz się nudzić na 2 godzinnym filmie czy lepiej jakieś 60 min i wszystko w ciekawej formie? Do tego zazwyczaj o dorzucają 3 min teledysk najciekawszych momentów ktore można przesłać później gościom. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszt w wypożyczalniach ok 1000 zł zależy pewnie gdzie.ja za swoją będę płaciła 1200.i welon trzeba kupić.a masz już jakąś opatrzona sukienkę? która ci się podoba albo co byś chciała na ten piękny dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: my dzis ogladalismy na necie obraczki i w sumie znalezlismy wzor,ktory nam sie bardzo podoba,wiec bardzo mozliwe,ze juz wybrane mamy,tylko trzeba poszukac gdzie zrobic no i je zrobic;)ja myslalam,ze bedziemy grawerowac nasze imiona i date slubu,ale moj narzeczony powiedzial,ze chyba chce same imiona,wiec jak tak to mozna juz szukac gdzie zrobic:)a jeszcze na tej sali wlasciciel powiedzial do nas,ze jak my chcemy na czerwiec za rok to on na taka date to by dopiero dziewczyny szukal,a nie juz sale rezerwowal...ale na czerwiec 2016 mial juz tylko jeden termin...i jeszcze dziwnie powiedzial "rok czekac na slub,a potem za 2 miesiace rozwod"...i to mi sie w nich nie spodobalo,tacy dziwni sa ci ludzie:(to chyba nie byl tekst na miejscu do potencjalnego klienta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bezczelnie się zachował zamiast cieszyć się ze mają klienta to takie głupoty gada.a obrączki takie proste czy takie bardziej zaokraglone? i dla ciebie z brylancikiem? my Bedziemy mieli zaokrąglone i tak jak już pisałam że z brylancikami bo jednak teściowa zamówiła brylanciki, dzisiaj zdradziła niespodziankę.ogólne to jestem taka podekscytowana tym dniem czytałam dzisiaj posty dziewczyn które w 2015 ślubuja to one tak jak my o wszystkim sobie codziennie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: tak,moja obraczka bedzie z brylancikiem:)pytam mojego narzeczonego czy sie zgadza,a on do mnie "przeciez to jest dodatkowe 150 zl na cale zycie,jezli chcesz to niech bedzie brylant";)obraczki z bialego zlota,lekko zaokraglone,nie takie calkiem proste,ale tez nie takie jak klasyczne zaokraglenie i przez calosc taki cieniutki rowek idzie:)raczej blyszczace i rodowane,zeby biale zloto bylo jeszcze bielsze;)szerokosc ok. 4mm:)a czy to prawda,ze obraczki z kamieniami nie da sie pozniej przerozmiarowac?bo gdzies tak przeczytalam i sie zastanawiam czy to prawda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: fajnie,ze one tez pisza,one juz maja duuuuuzo blizej ten dzien:)i przygotowania na koncowce,a nie jak my...przynajmniej jak ja;)a Twoja tesciowa to faktycznie super niespodzianke Ci zrobila,sama bys pewnie zamowila cyrkonie;)i juz pewnie nie mozesz doczekac sie czwartku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak tak kochana już nie mogę doczekać się czwartku, no wiadomo ją bym wybrała cyrkonie bo bym nie chciała nikogo naciągnąć na koszty tym bardziej że ich jest 5.no już dziewczyny na końcówce bo też mają w czerwcu to już dni odliczaja my za rok tak Bedziemy wszystkie. i tak czytałam to też w marcu zaproszenia nosili w lutym sobie zaklepaly rezerwacje na kosmetyczkę i fryzjera,pisały o bukietach ostatnich przymiarkach sukni tak w listopadzie i grudniu wybieraly bo duży wybór w salonach pod koniec roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja też myślałam tak ze dwa,trzy miesiące wcześniej zapraszać gości,a nie jak znam przypadek,że dziewczynie było tak oczywiste,że wszyscy mają być,bo mieli ślub 3 maja,że zapraszała gości pod koniec kwietnia...żal:/ no za rok to i my już będziemy zestresowane tym wszystkim;) a nie wiesz jak to jest z tym przerozmiarowaniem obrączek z kamieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u zlotnika oni sami na palec nakładają i czują jaką musi być i wtedy sami proponują grubość zależy czy będą zaokraglone czy bardziej proste, nam samą zakładała na palce takie blaszki i pisała sobie a przy przymiarce potem już wiedziała. o to ci kochana chodzi? no trochę tego zalatwiania będziemy miały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: to znaczy to wiem,że przy zamawianiu się przymierza takie rozmiarówki i sprawdzasz czy Ci pasuje,oni Ci podpowiadają...ale chodzi mi o to,że jak za parę lat palce schudnął albo przeciwnie, zrobią się grubsze,to czy wtedy można zmienić rozmiar?bo takich zwykłych prostych, bez kamieni można,a czy z kamieniem można takie coś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak można bez problemu bo mówiła że da się zwezyc lub powiększyć.nawet mówił a że jak się bierze z cyrkoniami to jak one zmatowieja i przestają tracić komór to można bez problemu na nowe sobie wymienić śmiała się ze maz na rocznice może wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a no i właśnie o to mi chodziło:) teraz wiem co chciałam;) ja nie wiem w sumie kiedy my będziemy szukać złotnika do zrobienia obrączek,czy będziemy robić wcześniej,żeby później były mniejsze wydatki i jedna sprawa załatwiona czy już w następnym roku...tego nie wiem;)a sami wymyśliliście wzór czy znaleźliście gdzieś w katalogu jakimś czy w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeglądam katalogi apartu i jakoś takie wszystko na jedno kopyto,potem weszłam na stronę tego sklepu jubilerskiego który poleciła mi teściowa bo mówiła że ładnie solidnie robią i ona bardzo dużo rzeczy tam robiła,:-) gdy weszłam na stronę to odrazu wpadły mi w oko takie właśnie z białym złotem i tym serduszkiem mój narzeczony będzie miał połowę tego serduszka a ja druga z brylancikami i jak się dwie złączy to powstaje całe serduszko jemu też się bardzo one spodobały i już nie chciałam nic innego wymyślać od razu pobrana rozmiary i szerokości ja mam wyższą a on szersza bo ma grubsza i większa rękę więc jemu ładnie się będzie odznaczala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. my zdecydowaliśmy się na sierpień. Dokładnie na 27.08. Mamy już orkiestrę, wstępnie zaklepaną salę i kamerzystę. Teraz zaczynam rozglądać się za sukienką póki co w internecie. Podobają mi się te fasonu księżniczki obrączki chcemy z klasyczne z zółtego złota 5 mm. Wstępnie planujemy na 160 osób wesele jedno dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie ze dołączyłas no to masz dwa miesiące po mnie bo ja mam w czerwcu :-) mi też się bardzo podobają suknie księżniczki są śliczne szczególnie podoba mi się maxima 3014 bo chcę mieć dół z haftem. a ty masz np jakiś model opatrzony? no to wesele duże robicie my robimy też jednodniowe ale na ok 70 osób.a już tak o czymś bardziej myślisz czy tak bardziej na luzie? my też mamy zaklepane już to co wy. ogólnie pod koniec roku będę się rozgladala za sukienkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a my na razie byliśmy w jednym salonie,ale tak tylko,żeby popatrzeć i oglądaliśmy w internecie na różnych stronach,podejrzewam,że jeszcze pooglądamy jakieś katalogi i wtedy zdecydujemy:) no my robimy na ok.50 osób to jeszcze mniej,a 160 to dopiero będzie impreza;) a ja właśnie przekonuję mojego narzeczonego,żeby już powiedzieć bliskim,nawet jak nic jeszcze nie ustaliliśmy dokładnie...chyba się uda;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam liczną rodzinę po stronie mamy dlatego wyszło aż tyle, po stronie narzeczonego będzie troszkę mniej. Tak myślę że odpadnie około 20 osób ostatecznie dlatego myślimy że 140 to będzie ostateczność. Co do modelu to mam już upatrzony nowy m model na allegro który bardzo mi się podoba i coś czuje że to będzie ta :) narazie to chyba skończymy przygotowania, a pod koniec roku zaczniemy z resztą. Macie już jakieś pomysły na zaproszenia dziewczyny? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak ja już mam pomysł tekst napisany nawet papier kupiony.brat mi będzie robił. będą to otwierane góra zaproszenia i na stronie głównej nasze imiona i przewiazana różowa kokardka atlasowa bo to będzie mój skromny kolor przewodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z jakiego jesteś miasta jak można wiedzieć? sukienkę kupujesz nową z salonu czy wypozyczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×