Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość MamaDwochCoreczek
Kunegunda co podawalas synkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn miał katar kaszel i ogólnie słabo się czuł wiec inhslacje z soli fiz. Kaszel szybko robi się mokry. Do niską woda morska i częste czyszczenie. Smaruje na noc olecki vicvsporub. A z lekarstw to lipomal i groprinosin. Dzis w nocy spał już bez przeciwkaszlowego ma juz mokry kaszel wiec zaczynamy invhalacje z mucosolvanu. dużo pije aha iregularnie tran ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki rano testowałam i kolejny raz rozczarowanie :( nie mam już siły także kończymy starania co będzie to będzie 6 cykli zdecydowanie wystarczy bo już jestem wymęczona tą jedną kreską. Będę zaglądała do Was i sprawdzała jak Wasze starania :) dziękuj***ardzo za podtrzymywania na duchu :) teraz czekam na @ do wtorku bo tak powinna się pojawić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kunegunda jak dlugo bylas po terminue a test byl negat ? A bsta wykazala ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn miał katar kaszel i ogólnie słabo się czuł wiec inhslacje z soli fiz. Kaszel szybko robi się mokry. Do niską woda morska i częste czyszczenie. Smaruje na noc olecki vicvsporub. A z lekarstw to lipomal i groprinosin. Dzis w nocy spał już bez przeciwkaszlowego ma juz mokry kaszel wiec zaczynamy invhalacje z mucosolvanu. dużo pije aha iregularnie tran ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie były cykle nieregularne ale ostatnio 25 dniowe wiec zrobilam w 25 26 27 i nic wiec 28 beta . 28 była baaaardzo blada kreska baaardzi blada . w 29 juz troszkę mocniejsza ale tez bez szalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
hura mam wyniki Bety i wszystko jest ok. W 48h z 1598 do 3781 czyli wzrost dobrze ponad dwukrotny. Ufff, zaczynamy dzisiaj 6tydzień :) Dziewczyny nie poddawajcie się! A jak duzo już cykli za Wami to po prostu zgłoście się po profesjonalną pomoc, ale walczcie dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) serotka super że beta dobrze przyrasta :-) ja mam ciężki okres. za równo tydzień będę już u męża :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunegunda123
Gratuluje ! Beta rośnie jak szalona ;) Miniaaa a gdzie maz jest? Będziesz na stale ? Mój od 1,5 mies w Niemczech jest . na walentynki przyjedzie na weekend ;) i wraca do pracy. Też poważnie myślimy czy porodu nie zorganizować juz tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serotka. Bylas juz na USG? Na kiedy termin ? Ja zaczynan 8 tydz wiec razem będziemy z brzuchami chodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa kobitki które maja juz 2 dzieci czy w 2 ciąży szybciej pojawił się brzuszek? Kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kunegunda ja jadę na tydzień. mój mąż jest w Norwegii. lekko mało przystępny kraj jak dla mnie język ciężki i mentalność inna. ale mocno zastanawiam się czy nie wyemigrować na jakiś czas. rodzinna powinna być razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny dopada.mnie chyba bezsenność... O 17-20 mogłabym spać.i spać a teraz nic. W pierwszej ciąży bylo to samo ale byłam na L4 i mi to nie przeszkadzało, potrafiłam leżeć cały dzień w łóżku a teraz rano trzeba wstać i funkcjonować. Wczoraj zasnelam po 1 a mała wstała po 7, dobrze że mąż był w domu i się nią zajął! I nic mnie nie boli, czasami mdli ale jakoś tak w środku dziwnie się czuje, ogólnie nie jestem jakoś tak wyluzowana bo ciągle mnie coś tak w środku meczy. Nawet nie wiem jak to nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez staram sie z mezem o drugie, mamy juz 6 letniego Synka. Tylko mam problem taki, ze przymuszam sie do seksu. Nie mam ochoty codziennnie sie kochac, mam wykanczajaca psychicznie prace i wieczorem marze o spaniu. Makabra :'-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
gościu, to może w takim razie starajcie sie rano? :) x Miniaaa a w tej Norwegii będziesz miała dostęp do internetu? Będziesz nam zdawać relację ze starań? :) No chyba że tak będziesz się cieszyć męzem, że na pisanie tu nie bedzie czasu, wtedy oczywiście wybaczymy to zaniedbanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rano nie da rady, zanim sie wszyscy ogarniemy, to juz trzeba wychodzic. Z reszta od rana mysle o pracy i czekajacym mnie dniu. Nie potrafilabym sie wyluzowac. Czy wy sie kochacie codziennie? Na 2 topiku poradzili sie kochac co 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dita_333
Witam się:) Anka, czyli jednak to nie ciąża druga.. Moze rzeczywiście powietrze. A że tak się dziwnie czujesz - ciązą to szczególny stan, wyjątkowy. Coś rośnie w brzuchu, to mozesz mieć dziwne odczucia. O ile nic nie boli bardzo, nie masz plamień czy nie twardnieje Ci brzuch to na pewno wszystko jest OK!:) Bombka Biedny synek:( Dzis już lepiej? Ja swojemu z reguły duuużo psikam do nosa Disnemar (woda morska dla dzieci), odciagam katar to i przestaje kaszleć. I smaruję maścią Depulol rozgrzewająco, czasami daję jeszcze Herbapect. On jest od 3rż., ale dawałam mu już jak miał półtora, tylko mniejsze dawki:) Madzienka Nie rezygnuj! I na Ciebie przyjdzie pora:) Ja staram się właśnie szósty cykl, ale staram się nastawiać pozytywnie. NA razie tłumaczę sobie, że do roku starań na pewno zajdę:) Gość Nie trzeba codziennie, myślę, że co 2.dzień wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość kochaj się częściej w dni płodne i przed dniami płodnym. a resztę dni olej. ja polecam kochać się między 3 a 4 rano :-) wiem że to jest pora na spanie ale uwierz mi że o tej porze sex jest cudowny leniwy i przyjemny i głowa jest wolna od stresów dnia codziennego. ja też mam stresującą pracę i wiem co to znaczy jak ciągle się myśli o pracy. będę miała dostęp do internetu ale pozwolicie że zdam relację po powrocie. a na miejscu zajmę się innymi sprawami :-) bombka ja mojemu Jasiowi kupiłam katarek ( to tak rura do odkurzacza do czyszczenia nosa jest super i działa cuda wyciąga gile aż z zatok i gardła i robi to szybko ) dzięki temu Jasiu praktycznie mi nie choruję bo gluty nie spływają mu do gardła. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Cisza na tym forum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaspiryna
Ja jutro się odezwę bo mam drugi wynik bety i wizytę u lekarza. Poza tym synek chory, ok 40 stopni gorączki i ja też rozłożona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @ Olaboga13-----------29---------1------------------ciąża kunegunda123 ----26---------1-------------------ciąża Anka_32--------------32----------1----------------- ciąża 2 plus 3-----------------30--------1-----------------ciąża serotkaa-----------------33-------1------------------cią Milenaaa888-----------26--------5------------------ciąż Bombka88 - - ------ 27----------1 --------_--------27.01.2015 Agaa87----------------27----------4-------_---------28.01 . 2015 Dita333 ----------------31------------5----------------30.01.2015 Kwiat_nasturcji-----------24---------3--------------2- 02-2015 miniaaaa --------------30-----------4-----------------07.03.2015 Agnessss86------------28------------6--------------10.02. 20 15 Iza28-------------------28-----------5------------------? Sylwia 86 - - ------- -28-------------1 -------------------? pigwa86---------------28------------1-------------------1 1.02.2015 calanthee-------------29-----------2------------------7-0 2-2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka nie chcę Cię urazić, ale. .. piszę z gościa, żebyś się nie obraziła. Dziwna jesteś z tymi swoimi tekstamu typu: cisza na tym forum. Czy Ty nie potrafisz zrozumieć, że forum to tylko taka mała odskocznia od codzienności, większość z nas wchodzi tu nie częściej niż raz dziennie, a zazwyczaj raz na kilka dni albo rzadziej. My mamy swoje życia, rodziny, miłości, przyjaciół, pracę, zainteresowania, zajęcia domowe. Wybacz ale raczej nie będziemy tu trajkotać 24 godz na dobę. A Twoje komentarze: to forum chyba uniera są śmieszne, żeby nie powiedzieć, że żałosne. A może Ty się czujesz bardzo samotna? Albo może jesteś uzależniona od internetu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Hehe gosciu jestes gosc :\ ja wchodzac na forum i poznajac dziewczyny wirtualnie wchodze kilka razy na dobe tutaj i mysle o dziewczynach..... O tym jak sie czuja itp a to chyba ty jestes samotna szukajc zbajomosci na forum.....jezeli zajrzalas tylko raz to wspolczuje ci a anke dobrze rozumiem......kazdy odbiera forum jak chce.....wiec komentatz nie na miejscu....zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
hehehe no ok, ale zobacz co się działo GOŚCIU na początkach tego forum, ciąglę ktoś coś pisał. I akurat nie jestem samotna jak uważasz GOŚCIU tylko zorganizowana. W sumie nie obrażając i nie urażając nikogo już ten wątek powinnam zmienić, bo mnie nie dotyczy zwłaszcza tera!!!! Żegnajcie i życze powodzenia w staraniach. Bombka mimo wszystko życzę szybko 2 kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dita_333
Anka nie odchodź, przestań!:( Co się przejmujesz jakimś gościem? Zostań:) Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @ Olaboga13-----------29---------1------------------ciąża kunegunda123 ----26---------1-------------------ciąża Anka_32--------------32----------1----------------- ciąża 2 plus 3-----------------30--------1-----------------ciąża serotkaa-----------------33-------1------------------ciąża Milenaaa888-----------26--------5------------------ciąża Agaa87----------------27----------4-------_---------28.01 . 2015 ??? Kwiat_nasturcji-----------24---------3--------------2- 02-2015 ??? pigwa86---------------28------------1-------------------11.02.2015 miniaaaa --------------30-----------4-----------------07.03.2015 Dita333 ----------------31------------5----------------25.02.2015 Bombka88 - - ------ 27----------1 --------_-------- ?. 02.2015 Agnessss86------------28------------6--------------? Iza28-------------------28-----------5------------------? Sylwia 86 - - ------- -28-------------1 -------------------? calanthee-------------29-----------2------------------ ? Bombka zmienisz swój termin@? Dzięki:) Ja mam nastrój dziwny..bo ovu mi się przesunęła, albo boję się, że jej nie będzie.. Wczoraj robiłam test i dalej prawie pozytywny, a myślałam, że w poniedziałek będzie ovy,a tu najwcześniej w środę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Hej anka olej te komentarze i nie uciekaj musisz z nani zostac... U mnie brak okresu mam zmienne humory non stop jeztem zla wszystko mnie drazni czasem msm ochotę plakac a jeszcze czeka mnie dzis praca trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
hejka dziewczyny u mnie okres nie przyszedł, wczoraj i dzisiaj test pokazał dwie kreski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunegunda123
Nie przejmujcie się jakimiś glupimi komentarzami!!!!! Gratuluje kreseczek!!!! Ja odliczam dni do weekendu maz przyjeżdża :) na walentynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Aga ty mialas termin na 28.01 @ a dopiero teraz ci pokazalo dwie kreski na tescie tez tyle dni @ sie spoznial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaa87 gratuluje :) nie ma co się przejmować dziewczyny piszcie, piszcie i jeszcze raz piszcie :) ja mimo, że jestem w pracy to na przerwie wchodzę na forum i sprawdzam jak wasze poczynania i samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×