Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość bombka 88
Nio jakos 2plus3 jestem negatywnie nastawiona. Maz dzis powiedzial ze niepotrzebnie ide na to badanie ale jezeli ma mnie to uspokoic to mam isc. Zobaczymy........juz chcialabym 17 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Bedzie dobrze 2plus3 :):). Dzis beda same dobre wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w szpitalu... Gdy poszłam się kąpać dostałam krwotoku ze sklepam. Mąż zadzwonił po karetkę i zabrali mnie na szpital tam się okazało ze to krwiak. Dzięki Bogu dziecko Dobrze, serduszko bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Oooo szlak masakra trzymaj sie :). Lez dbaj o siebie i dzidzie. Coreczka musi zniesc te kilka dni bez mamy. Da rade zuch dziewczyna :):) A ktory to juz tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Pierwsza dobra wiadomosc za nami :):) czyzby teraz moja kolej :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest 9t5d. Teraz musi przestać lecieć bo będę tu leżeć 5 dni od zakończenia krwawienia. Bombka będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Uuu to juz 3 msc eiec krwiak sie wydobyl i sio dzidzie w spokoju zostawic :) Gdzies tam iskierka nadziei jest ale poki nie zobacze to nie uwierze. Tak mnie sutki zaczynaja swedziec i na gorze piersi skora aj.... I do tego mam strasznie sucho w buzi tak jakbym od wczoraj nic nie pila w nocy to samo. Poce sie tak ze maz mnie w nocy budzil abym poszla sie podmyc bo 'wali ode mnie' :) ( nie ma to jak komplemet od meza w srodku nocy dostac ) i mocz mam ciemny prawie pomaranczowy. Eh.....aby do 17 tej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Anka - najważniejsze, że z dzidziusiem jest dobrze! Aż odetchnęłam, bo ten krwotok mógł bardzo źle wróżyć. Bombka - pij, bo widać jesteś odwodniona. Obyś miała rację, ja też mam nadzieję, że to będzie dzień dobrych wiadomości, a nie złych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Ale ja pije i napic sie nie moge. Ogolnie w pracy malo pije bo czas jak to w ksiegowosci ale staram sie duzo pic. Przez week pilam kompot z truskawek mniaaaaaaam tak mi sie chcialo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
A co z reszta dziewuszek ....cisza ....nic nic pisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leży ze mną dziewczyna z ciąża pozamaciczna i czekają aż urośnie pecherzyk bo nie mogą go zlokalizować. Masakra co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Oj......i tego sie obawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Anka I bombka trzymam kciuki za was... 2plus3 dziś jest 17 dc. Testy owulacji znów pokazują dwie kreski ładne a jajniki dziś też szaleją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Tak sie strsuje ze hej......mam w sobie taka niepewnosc taki strach przed ujrzrniem wyniku 0.1< :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? Po ilu cyklach starań tak się potwornie boisz? Weź się w garść na litość boską. Masz testy pozytywne, więc beta tylko to potwierdzi, nie rób z siebie męczennicy jakbyś już latami się starała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Hmmm.......szkoda gosciu ze nie masz odwagi pokazac sie pod nikiem i napisac bezposrednio do mnie......nio ale nic Boje sie bo testy non stop w takim samym natezeniu i tego sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
No bombka ciekawi jesteśmy wyników. . Jak tam anka się czujez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nio jade juz do przychodni gdzies ok 17.40 powinnam znac wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Marteczka a ty dzialasz na calego :) mi dzieki testom udalo sie z synkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżę, leżę, leżę i leżę.... Juz nie lecą te straszne skrzepy ale krwawie. Dostałam juz kolacje....a śniadanie o 8 :) Bombka koniecznie daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
2Plus3 jak tam po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
No wczoraj było starania może i dziś też mąż może da się namówić... Trzymam kciuki bombka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Dam napewno znac. Oj to lez spokojnie:). Wiem nic przyjemnego ale trzeba. 2plus3 moze teraz na wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Jest dobrze! :) Serduszko bije pięknie, 170/min, więc idealnie. Maluszek ma rączki i nóżki i sobie nimi macha, ma 20 mm, wg usg to 8 tydzień 4 dzień. Jestem szczęśliwa :D Bombka - teraz czekamy na pozytywne wieści od ciebie, nie może być inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
No i git :) super. Nio jade jade i dojechac nie moge :). Oj mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bombka jakie napięcie ;) specjalnie weszlam, by zobaczyć o 17 :) U mnie iui zakończyła się porażka, ręce mi opadają i sił brak na dalsze działania... Iza28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Iza raz sie nie udalo trzeba drugi raz :) jak na zlos pociag stoi !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
<0,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
2Plus3 super gratuluję.. bombka będzie dobrze nie załamuj się.... może spróbować na testach skoro udało ci się z pierwszym. Dzieckiem...głowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Co ma byc tp bedzie. Tylko czemu te testy wychodzily. Dobrze ze w srode do ginekologa ide. Nie odstawie lutki zeby na wizyte @ nie dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×