Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jerta1

50 tka na karku , Czy też się nudzicie?

Polecane posty

Gość Ina nowa
W każdym wieku można doświadczyć czegoś nowego :) I w każdym wieku niekiedy pod górkę mamy, ale jest tego też dobra strona, z każdej górki trzeba kiedyś zejść ;) I tu możemy mieć pole do popisu :) No i satysfakcji :) Gość XX - Też tak sądzę, że dawanie jest jednocześnie braniem :) Tak, to prawda, jestem wrażliwą osóbką :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nuda? A co to takiego bo nie garniam. Tyle jest do nauczenia się, tyle do zrobienia, tyle przyjemnności a niektóre tutaj brzmią jakby dochodziły końca swojego żywota. I co to za pytania żeby znaleźć koleżankę? To "gdzieśta były" przez tyle dekad życia? W kosmosie? Na innej planecie? "śmieszne". O Jeżu... Do INA NOWA...Twoja ignorancja względem dzieci w Afryce jest przytłaczająca. Jakoś ten głód nie sprzyja na poprzestaniu popędu królika. zanim Ci będzie tak żal jedzenia to proszę postaraj się nieco doczytać o kulturze tymtych narodów. Ewentulanie możesz wysłać paczki żywności ale nie licz na to że tam dojdą. W swoim kraju masz biedotę i bezdomność i tego Ci "nie żal"? Co za hipokryzja. Mdli mnie od takich jak niektóre tutaj. "Bidulki" z 50-siątką na karku a nuuudne jak flaki z oleju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu , całkowicie się z tobą zgadzam ale nie musiałeś (aś) tak pojechać ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gościa 06:03 No poniosło mnie. Przepraszam i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przepraszaj bo z tym przyrostem naturalnym w afryce masz całkowitą rację , myślę że porównanie ich do królików jest dość trafne ... oglądając dokumentalne filmy mam wrażenie iż oni myślą tylko jedną częścią ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duża populacja w Afryce/ubogie społeczeństwach to ich siła i sposób na przetrwanie. Naukowo udowodnione. Kobieta bezpłodna jest na marginesie społeczeństwa. Dzieci są największym bogactwem. Dzietność jest nieodzownym czynnikiem przetrwania. http://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/komentarze/art,1857,who-kastruje-afryke.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i tak tylko nie problem płodzić a wychować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina nowa
gość 05:17 Spróbuję odpowiedzieć, ale w taki sposób, by nie spaść do twojego poziomu agresji, ignorancji... Po pierwsze-mój post poprzedni był odpowiedzią na post innej osoby, która napisała do mnie, więc nie wcinaj się. Po drugie-nigdy nie nudzę się, od wielu tygodni przebywam w szpitalu, jednak jak widzę było moim błędem wyrażania faktów oczywistych, skoro "odbiorcą" jest taka anomalia, jak ty. Zapoznaj się z faktami, ignorantko, te kobiety umierają wraz z dzieckiem/dziećmi. Po trzecie-to, ze ty na matkę nie nadajesz sie, nie obrazaj ludzi z innych ludzi. Po czwarte-po co wchodziszna forum, skoro taka "nie nudząca sie" jestes. Po piąte frustracją od rana ziejesz. Po szóste-poucz się historii, geografii i zapoznaj z aktualną sytuacją- to głównie odnośnie Afryki. Po siódme-mam 30+, nie 50 Na koniec-nie ma sensu żadna dyskusja z takimi, jak ty. To byl mój ostatni wpis na Kafeterii. Życzę tobie kontaktów w życiu z ludźmi jedynie tobie podobnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu 5:17 spojrzenie w lustro szkodzi? Nie dosc ze szkaradna jestes to nauczenie sie czegos nowego nie grozi. Jaka szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu tyle złości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu?bo wiekszosc to 30latki :D wchodza, zeby odreagowac swoje frustracje :P 50tki sa pogodne i zyczliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nudy w tym wieku tez nie ogarniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXX
"I co to za pytania żeby znaleźć koleżankę? To "gdzieśta były" przez tyle dekad życia? W kosmosie? Na innej planecie?" Przeważnie poświęcałyśmy się wychowaniu dzieci i jak widac po tobie z różnym skutkiem. "Twoja ignorancja względem dzieci w Afryce jest przytłaczająca. Jakoś ten głód nie sprzyja na poprzestaniu popędu królika." Mogłabym napisać "postaraj się nieco doczytać o kulturze tymtych narodów." Ale zważywszy na treść twoich wypowiedzi chyba nie ma sensu. Ina napisałaś "To byl mój ostatni wpis na Kafeterii." Mam nadzieję, że to nieprawda.;) To przykre, że jesteś w szpitalu mam nadzieję, że to nic poważnego i niedługo będziesz w domu. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 tka
Ja dla odmiany mam 60 lat i nie wiem co to jest nuda Cieszę się życiem takim jakie mam Na siłowni ćwiczę 3 razy w tygodniu dla potrzymania kondycji Chodzę do dyskusyjnego klubu filmowego W swoim mieście działam w klubie OnaOnaOna jaki prowadzi Agata Młynarska Czasami idę na tańce, basen albo do kawiarni na kawę , dobre ciastko lub piwo i niekoniecznie z towarzystwem Lubię operetkę i muzykę klasyczną Moją największą pasją jest turystyka piesza, góry i fotografia Kocham podróże i poznawanie świata. Na ten rok zaplanowałam wyjazd do Hiszpanii, Portugali i Czech. W Polsce Karpacz i wejście na Śnieżkę / 1602 m.n.p.m./ - najwyższy szczyt Karkonoszy oraz Sudetów Duszniki i wejście na Orlicę / 1084 m.n.p.m./- najwyższy szczyt polskiej części Gór Orlickich i Sudetów Środkowych Zobaczyć Rezerwat Torfowisko pod Zieleńcem znajdujący się pomiędzy Dusznikami a Zieleńcem Na koniec Góry Stołowe i Skalne Grzyby w Sudetach Środkowych Jeśli komukolwiek zacznie się nudzić proszę popatrzeć na polską aktorkę Danutę Szaflarską która niebawem skończy 100 lat a tak dużo w niej życia , radości i piękna. Czy to nie jest wspaniałe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko pieknie 60tka :) Widac masz b.wysoka emeryture i mieszkasz w duzym miescie, ale co maja powiedziec ci, ktorzy maja 800zl i mieszkaja w malych miejscowosciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam bratniej duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnabardzo
Te telefony do wróżek serio pomagają w samotności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 lat i się nudzicie? Nie pracujecie już zawodowo? Ja nie mam czasu na nudy a tym bardziej na pogaduchy z koleżankami. Dziwne to, co piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z wczoraj 23:04 Będzie mi bardzo miło jeśli do mnie napiszesz:) magali60@02.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprawka:) magali.60@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 tka
Nie rozumię dlaczego tak dużo ludzi wciąż narzeka, zazdrości, nudzi się zamiast zastanowić się co może dla siebie samego zrobić. Większość ludzi szczęście pojmuje jako coś co spada nagle z nieba albo kogoś kto im to zapewni. Ale szczęście to proces, ciężka praca nad samym sobą, nieustanne przeganianie demonów myślowych ze swojej głowy. Szczęście to również stan ducha, jak postrzegamy siebie, ludzi i cały świat. Szczęście to także odwaga do przyjmowania wyzwań i tego co nas spotyka codziennie, bo każdy problem nie jest problemem tylko wyzwaniem do czegoś nowego i to od nas samych zależy jak to przyjmiemy i co z tym zrobimy. Jeżeli ktoś nie jest szczęśliwy sam ze sobą to nikt i nic nie jest mu tego zapewnić. Nawet worek pieniędzy, kosztowności, czy inne dobra materialne. Mieszkam w niewielkim mieście po wschodniej stronie kraju. Mam malutkie mieszkanie / 37 m / , emerytura 1300 zł, nigdy nie miałam i nie mam samochodu . Moim największym kapitałem jest moje zdrowie, radość życia, pasje, chęć do każdej pracy aby realizować swoje marzenia. Dorabiam sprzątając cudze mieszkania, niańcząc dzieci, szyję ubrania choć nie jestem krawcową, robię sztuczną biżuterię. Dorywczo pracuję jako przewodnik w swoim mieście. Sprzedaje własne zdjęcia albo wysyłam na konkursy i też coś czasami wygram. W ten sposób oszczędzam na wyjazdy , które wykupuję po cenach promocyjnych. Tylko choroba jest w stanie mnie zatrzymać ale dzięki pozytywnemu myśleniu mój świat jest piękny a ja jako człowiek jestem bardzo szczęśliwa czego i wam wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy też jestescie samotne? Kolezanka poleciła mi strone http://magicznerytualy.pl i mowila ze zamowila rytual milosny po czym w niedlugim czasie kogoś sobie znalazła. Ciekawe czy to jest sposob na znalezienie bratniej duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura jakich malo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerta 1
ciesze sie, ze wątek żyje. Ale ciągle szukam koleżanki z Koszalina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 tka
Koleżanki mam nie tylko tu gdzie mieszkam ale w całej Polsce , również za granicą. To jest sposób na poznawanie świata i nie płacenia za hotele bo udostępniamy sobie swoje mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suppwestdubdo1978tdrrz
Mąż jest. No ale, ciągle ten sam . Jasne http://xow.me/2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assilfensza1982vkmjp
skad jesteś? ja też mam męża niby, ale nie chodzę z nim nigdize, chetnie wyszlabym gdzies razem z psiapsiółką, bo moje koleżanki ostatnio też zajęte Jasne http://www.maxonu.com/23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diemilvehen1977mlxud
Do gość 15:30 Dziwne, ze tu jestes. Samotnością zalatujesz, więc nie krytykuj. Moze one nowych znajomych szukają. To nie twoja sprawa Jasne http://s.zuly.de/2ppE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×