Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jerta1

50 tka na karku , Czy też się nudzicie?

Polecane posty

Gość gość
no właśnie - jeśli się ma możliwość nie pracować w wieku 50 plus i przy tym kupe kasy to tylko można pozazdrościć i nie ma dziwu,że stać kogoś takiego na wycieczki krajoznawcze po Polsce czy za granice i inne przyjemności...dodatkowo taka osoba ma czas by uczestniczyć w różnych ciekawych kursach i chodzic 3 razy w tygodniu na aerobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i napisałam to jako 26latka, córka kobiety,która ma 54 lata stąd wiem co pisze bo moja mama sama siebie i dom utrzymuje ciężko pracując (jak ma możliwość to bierze nadgodziny), oszczędza ile może i ubiera się w większości w odzieży używanej,rzadko może pozwolić sobie na coś droższego i jakies wycieczki czy kursy bo po pierwsze nie pogodziłaby czasowo tego z pracą ,a po drugie musiałaby mieć większe pieniądze - stąd nie narzeka na nude bo po pracy też trzeba zrobić zakupy, sprzątanie itd. W weekend widzi się często ze swoim przyjacielem i albo idą razem na spacer po okolicy (czasem on postawi jakies ciacho lub piwo po drodze) albo robią wspólną kolacje i oglądają jakiś film w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 tka
Nudzi się ten kto jest już tak stary / i wiek nie ma tu żadnego znaczenia/, że nie chce mu się nawet wspominać o tym co w jego życiu było fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 tka
Co tak cicho ? Czyżby wszyscy przestali się nudzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekkwiatuszek
dziewczyny jak można się nudzić w tym wieku !? świat otworem , ni to stara ni to młoda , dzieci odchowane ,małżonek zagospodarowany bądz wydalony , a nam zostaje kwas lub botox cycki do przodu i brać co się jeszcze da z życia ! nie wolno się poddawać ,nie patrzeć na innych ,nie wymyślać dramatów ! spieszcie się kochać bo ludzie tak szybko odchodzą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania46
Moge dolaczyc? ja mam 46 lat , mieszkam za granica i czuje sie samotna. Maz dziala mi na nerwy. Wydaje mi sie ze ma zle nawyki- sobota to trzeba sie upic i drazni mnie chociaz go kocham. Nie wiem czy cos ze mna nie tak , ale czuje sie zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz się nie nudzę. Znow mam kogoś. Mówił że jesteśmy sobie pisani. Planowaliśmy ślub. Kilka miesiecy temu przypadkowo odkryłam że kręci z inną. Nazywał ją swoją ślicznotką. Widziałam ją. Wyzywająca-taka jaką zawsze chciał...ale nie poddałam się. Zamowilam rytuał miłosny z http://urokmilosny24.pl – po 9 tygodniach wrócił: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam na profesjonalne Forum ogólno-tematyczne KATHARSIS. Znajdziesz tam doskonałą atmosferę, mnóstwo ciekawych tematów oraz dobrą zabawę w pięknej oprawie! Zapewniam, że WARTO! http://forumdyskusyjne y0 pl/ W miejsce spacji wstaw kropki ;) x Pozdrawiam i czekam na Ciebie! (Jest możliwość zareklamowania swojej strony, Forum, Bloga..etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja o rok młodsza(1968) znajoma z praccy naciaga na balety-po świętych rzecz jasna. Pewnie się wybierzemy na wodeczke i tańce. Osmiele się dodać ,uważam ja za ładną i pociagajaca laskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz że masz znajomych to nie możesz z nimi umówić się do kina czy na spacer? Chętnie na spacer bym się z tobą wybrała mieszkam w Krakowie, lubię długie spacery nie znam tak ludzi bo od nie dawna tu mieszkam.W każdym wieku można doświadczyć czegoś nowego, fajnego,I w każdym wieku pod górkę mamy i z górki, trzeba próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekkwiatuszek
kurcze ale nudą tu wieje , qrwa! babki 50 to nie wyrok! to se dopiro zaćina :D trochę entuzjazmu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wam się nudzi to wybierzcie się do Krasiejowa koło Opla do JuraParku a miło spędzicie czas. Piękne widoki -Rafy Koralowe, Prehistoryczne Oceanarium to miejsce wszystkich zachwyca. Byliśmy już tam kilka razy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×