Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maxi_ja

Ze 111 do70... 40lat i 40kg do zrzucenia, ktos jeszcze?

Polecane posty

Gość gośćmonikK
Jak wyliczać b t w pojęcia nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka777
Witam nie pisalam przez ostatnie dni , bo specjalnie nie było co pisac . Od swiąt praktycznie waga stoi a właściwie skacze w zakresie dwóch kilogramów . Wystarczy male odstępstwo od diety i juz waga jest na plusie . Chce teraz ustabilizować wage i jeszcze powalczyć z paroma kilogramami . Teraz jestem na diecie rozdzielnej . Widze ze nie tylko ja poszukuje odpowiedniej diety dla siebie . Jak wreszcie wyjde z tego kryzysu wagowego to chce zrobić dukana z elementami rozdzielnej . Na czystym dukanie mój organizm nie radzi sobie z taką ilością bialka . Kończą mi się imprezy więc będzie mniej okazji do grzechow i moze wreszcie będzie 7 z przodu . Od czerwca bede mieć więcej czasu to i lepiej diete przypilnuje , teraz jest tak troche z łapanki z planowania nic nie wychodzi bo cały czas w biegu . Wieczorem często już nie mam siły na gotowanie na jutro i rano musze improwizowac posiłki aby były w miare dietetyczne . Mój najbliższy cel na koniec maja trwala 7 z przodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisja
To prawda, każda z nas jest na innej diecie(albo chwilowo wcale:P ),więc nie ma chyba sensu przekonywanie do swojej,jedynej "słusznej" co jednak nie wyklucza wspierania i wspólnego dążenia do niełatwego celu;) Tym bardziej, że nikt tak dokładnie nie wie, która z głoszonych teorii jest prawdziwa, za jakiś czas powstaną pewnie nowe,jeszcze bardziej rewolucyjne. Jedno nas chyba łączy, zmagamy się ze sobą, ze swoimi słabościami i pokonywanie ich jest podobne, niezależnie od wybranej diety. Mam nadzieję, że dołączę niebawem do Was, bo mam wrażenie, że wagowo osiągnęłam dno😭 Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Chciałabym do Was dołączyć ,szukam osób które mają podobne problemy z wagą i które postanowiły coś z tym zrobić. Kilka słów o sobie a więc przez ostatnie lata sporo przytyłam ,moja obecna waga 96 kg 160 cm wzrostu, a zaledwie chwile temu 99,9 kg aż się boję napisać 100 kg eh trzy cyfrówka . Obudziłam się z letargu jak zobaczyłam program "Fat Killers" Gdzie kilka osób w różnym wieku podjęły walkę z nadwagą pod okiem Gacy w ciągu kilku miesięcy osiągnęli . Zaczęłam się w taki sposób odchudzać ,początek był niezły w tydzień poszło 5 kg ,ale od 3 lat nie robiłam żadnych badań więc wybrałam się do lekarza pierwszego kontaktu i okazało się że mam podwyższony poziom cukru i nietolerancję glukozy ,a potem ruszyła lawina wizyt u lekarzy różnej specjalizacji; endokrynolog,diabetolog,okulista,laryngolog,dermatolog, a obecnie czekam na wizytę u dietetyk. Przerwałam dietę Gacy ,bo nie jestem pewna czy dla mnie jest ona najlepszym rozwiązaniem. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkradła się mała literówka chciałam napisać że osiągnęli niesamowite wyniki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonikK
Carmen łatwiej byłoby nam się wspierać, gdyby temat nosił tytuł "dieta 500 kcal". Twój niebieski nick był przez 1 c może dlatego nie możesz się zalogować. Sisja będziesz miała odważnego się odbić Maxi nie zgadzam się co do soli. Jest nam bardzo potrzebna. Ali dołączaj. Długo byłaś na Gacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki - MonikK - chyba za duzo wczoraj powypisywalam i powklejałam, bo nie wiem już gdzie o tej soli było i czy w ogole ja - ja uzywanie soli jak najbardziej popieram, byle malo;0 Sisja - wracaj:) gAli46 - witaj i dolaczaj - jesli masz jakies problemy zdrowotne to tez wazne, żeby poszukac odpowiedniej dla siebie diety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
GośćmonikK nie mam pojęcia co się stało z nickiem i logowaniem ale trudno będę pisać bez stopki Czemu akurat 500kcla? gAli46- nie da się ukryć ze zrobiłaś napad na specjalistów :) ale to i dobrze będziesz wiedziała w jakim punkcie się znajdujesz :) Napisałaś ze idziesz do dietetyka mam nadzieje ze z polecenia bo ja już paru przerobiłam i zanim ktoś dobrze poradzi... Hmm Jakiś sport masz w planach czy póki co dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćmoniK:) Max_ja:) cccarmen0000:) Dziękuję za miłe przywitanie:)🌼 Na diecie Gacy byłam tydzień a potem miałam małe wpadki i raczej się skupiałam na poznaniu tej diety i skompletowaniu jej ponieważ nie wykupiłam abonamentu a jadłospisy wyszukiwałam w necie ,poznałam też kilka osób które ładnie chudną idąc tymi rozpiskami . lek .Diabetolog polecił mi dietetyka ponoć ma niezłe rezultaty w odchudzaniu,rozmawiałam już z nią telefonicznie uprzedzała mnie że pierwsza wizyta będzie trwała godzinę,ale terminy są odległe bo dopiero pod koniec czerwca a w między czasie znalazłam mgr inż dietetyk w luxmedzie idę do niej 9.05 mam zamiar pokazać jej kilka rozpisek z diety Gacy . Jeżeli chodzi o sport to wykupiłam sobie kartę MultiSport planuję siłownie i basen,bo jak na razie to wykluczam aerobiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gAli46 - jupiii będę miała kogoś kto będzie ćwiczył na silowni na tym forum :) Pytanie czemu aerobic nie? Zdrowie jakiś problem? Z mojego doświadczenia idź do trenera na silowni niech Ci ułoży treningi i określ sobie plan na tydzień ile będziesz robić i to.koniecznie powiedz dietetyczne bo ona sport musi uwzględniać w diecie PS: z mojego doświadczenia jeśli chcesz ćwiczyć na silowni trener +dietetyk sportowy w jednym to lepsze rozwiązanie często dietetycy którzy nie ćwiczą mają wiedzę z książek ale nie z doświadczenia ja juz to przerobiłam Dobry trener da Ci dietę i zestaw ćwiczeń i lepiej jak zajmuje się tym jedna osoba jak u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietetyk z którym jestem umówiona na 20.06 układa diety i treningi indywidualnie:) Jeżeli chodzi o aerobik to niestety moja kondycja i sprawność jest równa zero na ćwiczeniach instruktażowych podczas rehabilitacji miałam tego dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość z godz 13:24:) Też się cieszę:) Jak długo chodzisz na siłownie? Ile ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
gAli46 - gość z góry to ja Cccarmen0000 (mam problem z logowaniem i czasem zapominam zmienić opisu ze to ja pisze ale jak to dziewczyny juz mówiły mnie się poznaje po sposobie pisania) Zaczęłam z wagi 99,9( a tak poważnie 101,3) Obecnie 95,2 mam trening i dietę ułożona przez trenera ale jak poczytasz w stecz jestem instruktorem fitness wiec sumarycznie mam 12h tygodniowo sportu :) Co do spalania tkanki pamiętaj ze najlepsze połączenie to siłownia +cardio Ja bardzo często robie siłownię +spinning i to Ci polecam jeśli nie lubisz układów na aerobiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen:) Teraz jeszcze bardziej się cieszę że tu trafiłam:) Widzę że mamy wiele wspólnego ,kiedyś czynnie uprawiałam sport .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
gAli46- oj to super bo ja tu jestem fanatycznie nastawiona i chętnie się powspieram W jakim wielu jesteś? Jaki.masz cel? Ile chcesz schudnąć? Trening na silowni traktujesz jako drogę do zrzucenia kg czy chcesz uzyskać jakieś konkretne walory sylwetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pojechałam - prawie 2400kcal! Ale byłam głodna po basenie:( No i własnie - sniadanie zjadłam szybko:( No nic, prostujemy krete scieżki swojej diety codziennie:) Jeszcze muszę dokończyć ćwiczenia, chociaz mam lenia jak nie wiem:) Miłego wieczoru dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen:) Mój wiek jest w niku ,chciałabym stracić brzuch bo mam budowę jabłka a obw pasa bije wszelkie rekordy. Moim marzeniem jest odzyskać kondycję. Na początek chce na siłowni zrzucić kilka kg i wzmocnić mięśnie,potem popracuję nad sylwetką. Muszę nadrobić zaległości w czytaniu Waszych wpisów na forum,chcę się o Was więcej dowiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marne szanse gAli;) nie mam tutaj za dużo o nas, nie licząc zmagań z dietą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
gAli46 - Oki sprawa wiec wygląda tak jeżeli masz mała masę mięśniową i zaczęłam połączenie treningu siłowego +cardio masz szansę na Duży sukces dlatego ze tylko osoby o małej ilości mięśni mają szansę jednocześnie na budowę mięśni i stratę tłuszczyku Ja np mogę jedynie ćwiczyc jedynie na utrzymanie mięśni przy utracie tłuszczu. Będąc na redukcji siły i mięśni nie zbudujemy. Wyjątkiem jesteś Ty bo zaczynasz pp długim czasie. Proponuje Ci żebyś postawiła na połączenie siłowego z cardio :) bardzo szybko będziesz mieć efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak radzicie sobie ze skora, żeby nie było zwisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
gość dziś duuuzo brzuszkow, zbilansowana dieta(na skorze widze ogromna roznice w wygladzie skory po tym jak sie odchudzalam herbalife i jak teraz jestem na zbilansownej diecie i na treningach) masaze masazerem http://masazer.com.pl/galeria/?jedyny-oryg-solac-antycellulit-masazer-6konc genialna sprawa maski na cialo z mozra martwego to moje patenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Carmen jak długo odchudzalas się na herbalife i z jakimi efektami ijakwspominasz ten rodzaj diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nupolina
Hej dziewczyny mogę do Was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że możesz. Ile masz do zrzucenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nupolina
Mam 31 lat 170 i 96 kg :( jestem osobą która non stop się odchudza a cały czas nie mogę wytrwać tracę wiarę i silna wole. Jestem już tym zmęczona. Chcę w końcu poczuć się kobieta atrakcyjna wiem że to tylko i wyłącznie zależy ode mnie Ale skąd wziąć siłę by walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
gość dziś - obierz sobie jakies imie :) bedzie latwiej , nie musisz sie logowac w miejsce gosc wpisz soje imie badz pseudonim. jesli chodzi o Herbalufe mialam piorunujace efekty! koktaile pilam na bazie soku karotka dwa razy dziennie na obiad piers i surowka i to bylo wszytko czyli na bardzo malych kcal i kazdego dnia 3-4h fitness Diete Herbalife zaczelam z waga 97.6 15 maja (mam notataki do dzis jakie byly spadki)a we wrzesniu tego samoego roku wazylam 68kg ! problem polega na tym ze po tej i po jeszcze innej tak szybkiej diecie 30kg wrocilo mi w ciagu 9miesiecy bez obzerania sie! nupolina- super zapraszamy:) Twoja wypowiedz jest ludzaco podobna do mojej z tym samym haslem poszlam do trenera ze mam dosc moich diet ktore szybko pozwalaja zrzucic kg i tak szybko mi wracaja finalnie nie wiem juz jak panowac nadmoim organizmem bylam totalnie zrezygnowana i mialam dosc. on dal mi diete ktora jest nie ogolna tylko konkretnie pode mnie:) pod moj sposob zycia ! czuje sie swietnie ktos nade mna ma piecze. Nupolina przeczytaj moje wpisy od poczatku a wiara Ci wroci bo mi wrocila ale nie mam tylko za cel schudnac chce miec cialo fitnness a co sobie bede zalowac bede je miec juz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madamem
Bardzo chętnie przyłączyłabym się do tego wątku. Trochę o mnie: mam 41 lat i przy wzroście 176 osiągnęłam maksymalną wagę w życiu :106kg!!! Jestem konkretnie podłamana. Dojrzałam do decyzji:pora zacząć działać, mój cel to 80 kg czyli o 26 kg mniej w ciągu 6 miesięcy. Próbowałam już wizyt z tzw psychodietetykiem ale po kilku spotkaniach uznałam, że to spore naciąganie mojego budżetu. Jeszcze nie zdecydowałam jaki rodzaj diety na pewno tzw "żm" ale zastanawiam się nad Montignac. Zwłaszcza, że mam podwyższony poziom cukru , nieznacznie ale zawsze.... Mam nadzieję,że znajdę tu wsparcie i zrozumienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×