Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maxi_ja

Ze 111 do70... 40lat i 40kg do zrzucenia, ktos jeszcze?

Polecane posty

Gość gośćAnia1111
Carmen wlasnie szukam składu tego batonu i niestety oprócz napisu w roznych jezykach "baton proteinowy" nie ma zadnego składu. Waga 35 g. Powiem szczerze to dziwne, bo nie wiem na jakiej podstawie oni mowia ze one sa zdrowe i nawet dzieciom można podawac. Ciekawe. Co do koktajli to mam w domu i zastanawiałam się czy jeszcze ze 2 miesiące nie pic ich na kolacje w towarzystwie dodatkowego bialka i lyzeczki cynamonu. Musze przyznać, ze cynamon jest rewelacyny. Duzo czytałam, ze podkręca metabolizm i u mnie to naprawdę działa. Acha lykam CLA z zielona herbata, czy to działa nie wiem, trudno powiedzieć. Zastanawiam się jeszcze nad kupnem Garcini, bo sobie dużo o niej poczytałam. Wracajac do rozpiski jedzeniowej to nie za dużo weglowodanow w posiłkach, bo ja w sumie jadlam tylko rano, a później już raczej węglowodany z warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wczoraj był mój pierwszy dzień na diecie Gacy ,fajne jest to że nie byłam głodna dziś czuję się lekko i jak wstałam wreszcie nie byłam opuchnięta. Cukier w normie ,jutro trening 50 min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćAnia1111 - w kwesti weglowodanow ja tez kiedys myslalam ze za dzuo i jadlam jak Ty rano jesli wogole na diecie jadlam bo norlanie kiedys moja dieta to na sniadanie serek wiejski lyzka miodu obiad mieso warzywa przed treningiem jak juz zaczelam czytac platki z jogurtem i na kolacje HL dostalalo mi sie za takie menu generalnie mi tlumaczono ze organizm jak choc malej ilosci wegli nie dostaje a dla orgaznimu wegle to energia to owszem on sobie poradzi i albo wezmie z tluszczu albo zmagazynuje z czegos innego i na diecie pieknie chudnie tylko ja mam podstaowy problem umiem schudac kg a pozniej na zdrowym jedzeniu to tyje oment i nie moge zyc jak normlany czlowiek moj trener wyjasnil ze jak nie dostarczam regularnie wegli z pozywiennia a pozniej oncze diete i jem sobie zdrowo razowy chlebek albo inne wegle wszytko sie odklada bo oragnizm rok nie dostawal a teraz promocja i tym samaym mam jojo ciagle zeby sie trwale odchudzic trzeba jesc mega madrze bo wszytkie tu jak jedna jestesmy endomorfikami czyli szybko lapiemy tluszcz i miesnie a nam chodzi tylko o miesnie wiec owszem nie nalezy dac duzo wegli ale z kazdym posilkiem wszytko dostarczyc organizmowi pozniej organizm sobie spokojnie pracuje i niedobory energi pobiera z naszego tlusczyku ale nie magazynuje jak ich jednorazowo dostanie wiecej np. mamay wesele poprostu musismy bardo swiadomie sobie dawac jesc PS:moje ostatanie 4 dni poleglam diety nie ma nnie szaleje beardzo ale jadlospisu za nic sie nnie trzymam jutro wracam do domu od niedzili rezim wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćAnia1111 - zapomnialam dodac co do suplementow jak Ci sie skonczy CLA nie kupuj i zainwestuj w spiruline najlepszy naturalny specyfik na rynku sama go jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gAli46 to znowu jesteś na gacy?pisałaś,że nie możesz stosować tej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka777
Witam , waga ciągle stoi i już nie wiem co zrobić żeby wreszcie cos ruszylo . Kupiłam dziś apetiblok ponoć pomaga żeby nie podjadać , moze któraś stosowala , to prosze o opinie . Mam problem z podjadaniem i próbuje jakos z tym walczyc . gAli46 napisz jaki zastosowalaś jadłospis czy ten co ma 100g karkowki . Ja kiedyś próbowałam tej diety ale 100g karkówki i mały pomidor na jeden posiłek dla mnie to zbyt malo i zaraz byłam glodna . moze teraz sie cos zmieniło i jak Ty sobie radzisz nie jesteś głodna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  malinka
Chmurko 100 gram karkówki to mają faceci!! kobitki zawsze i wszędzie 75 gram, zważyć przed obróbką, Akurat na tłuszczowce to byłam najedzona ale ta dieta to porażka jeśli chodzi o utrzymanie wagi, więc jak chcecie szybko schudnąć a jeszcze szybciej przytyć to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość Pisałam że nie mogę bo nie byłam na legalu tylko na gapę ,nie miałam dostosowanej do siebie ze względu na cukrzycę i nerki, pisałam również że moja koleżnka która jest na legalu u Gacy bierze te same leki co ja i od niej dostałam dietę dlatego się zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka777
gAli46 napisz cos więcej , jaki masz jadłospis na tej diecie ,Ja szukam czegoś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurka777- zeby cos ruszylo organizm musi dostac szok a nie mala zmiane wowczas ruszy a czym to zrobisz to juz od Ciebie zalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry dziewczyny, ze nie piszę, nie mam ani za bardzo czasu ani natchnienia. Też poległam nieco - nie ćwiczyłam w tym tyg. poza poniedziałkiem, chociaż byłam trzy dni na basenie... może jeszcze coś w niedzielę zrobię. Co do trzymania się diety tez nie miałam jak, więc i głupoty się zdarzały - niestety na wieczór:( Więc nie wiem co będzie:( Trzeba szybko z tej wycieczki wrócic, uspokoić sie i ustabilizowac, chociaż jeszcze pierwszy tydz. czerwca zapowiada mi się bez chwili wytchnienia i w duzych nerwach. Ale trzmajmy się czego można - szkoda naszych kilogramów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurka:) Daj namiary na meila To Ci podeślę tego jest sporo do pisania ,poczytasz może sobie coś wybierzesz dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jem karkówki ,jem pierś z kurczaka jeżeli chodzi o tłuszczówkę ,można też wybrać ryby ,ale też można się na Gacy odchudzać bez tłuszczówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . gAli46 jak możesz wyślij mi to co masz o tej diecie będe wdzięczna .Musze jakoś ruszyc z miejsca , pisz na chmurka777@gmail.pl Obecnie jestem w dietetycznym dołku nic mi nie wychodzi . Musze jakos sie z tym uporać i ruszyc do przodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko,Ty już tyle schudłaś, że pewnie organizm potrzebuje małej przerwy. Jeśli nie tyjesz, to chyba nie problem- odpoczniesz chwilkę i ruszysz dalej :) U mnie od dwóch dni waga pokazuje dwucyfrowy wynik:P nadal nieprzyzwoicie wysoki,ale przynajmniej trochę krótszy. Oj,oby nigdy już nie wrócił(raz wystarczy 😡 ) Miłej niedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurka:) Wysłałam meila daj znać czy doszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gAli46 dzięki doszło .Powiedz czy te porcje jedzenia Ci wystarczają i nie masz problemu z podjadaniem . Jutro spróbuje zrobic taki dzień i zobacze czy dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurka:) Porcje są wystarczające nie jestem głodna ale puki co mam małe doświadczenie z dietą na dłużej ,jak już wcześniej pisałam byłam tydzień ,a teraz zaledwie kilka dni. Mam koleżankę która od lutego stosuje Gace i ani raz nie złamała diety. Wczoraj zabrałam się za czytanie forum i natknęłam się na osobę która z wagi 112 kg schudła do 59 kg w 10 miesięcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmelkowa
gAli na forum diety w temacie Banocki, tez pisała taka laska, odchudzała się na abonamencie i z jakiejś olbrzymiej wagi grubo ponad sto, po odchudzeniu ważyła mniej niż 60. Przeszła zalecane wyprowadzenie i niestety jeszcze szybciej utyła do wagi większej niż wyjściowa. A miał być metabolizm rozbujany. To jest zła dieta, poczytaj chociażby tutaj na gacy, trzeba brać suplementy, witaminy, dziewczynom włosy wypadają, zatrzymuje im się okres. Czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki - 1 dzień nowego miesiąca:) Wszystkim naszym wewnętrznym dzieciom i zewnętrznym - dużym i małym najserdeczniejsze życzenia:) Jak tam wyniki dzisiaj? Ja dobiłam do 97, wydaje mi sie , że magicznych 3kg/mies. to już nie uda mi się przeskoczyć, no, ale biorąc pod uwagę zawirowania to sie ciesze i z tego - nadal plan 8 z przodu do urlopu jest do zrealizowania! Jak u Was? Carmelkowa - nie oceniam diety Gacy, bo nie mam o niej za dużo pojęcia, ale na mojej paleo ludzie też stosują najróżniejsze suplementacje - do czego się nie moge nadal przekonać. Ale jesli mają rację - że teraz mniej jest witamin i mikroelementów niż dawniej w pozywieniu to kto wie - może warto? Gleby są wyjałowione intensywną uprawa i nawożeniem - może tak być. Dieta ta wydaje mi się dla osób z silna wolą i motywacją (czyli nie dla mnie), wycohdzenie z diety i racjonalne zywienie w dalszym zyciu to kolejna próba siły - byc może częśc nie wytrzymuje tego - tutaj jak nie znamy czynnika ludzkiego to trudno ocenić czyja wina, że jest efekt jojo. W kazdym razie ja bym się nie zdecydowała, ale byc moze dla tych, których motywują szybkie efekty jest to jakies wyjście? Sisja - gratulacje i goń mnie, będę miała motywację.... może, żeby się nie dac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziś dostałam meila od koleżanki która razem ze mną zaczęła dietę Gacy ,napisała w nim że nie będzie się wypowiadała na forum bo nie podoba jej się jak inni reagują krytykują i td ,ja postanowiłam się nie przejmować nie wciągać w dyskusję wyciągnę swoje wnioski zobaczę jak to będzie ze mną czy mi ta dieta będzie odpowiadać jak się będę czuła ,będę kontrolowała poziom cukru co jakiś czas zrobię badania i tyle ,czas pokaże . W chwili obecnej jestem pod wrażeniem i wierzę że ta dieta mi pomoże zdrowo schudnąć : >)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę się zalogować,to już drugi raz dzisiaj.Zmieniłam hasło(i przy okazji w nicku zmieniłam"one" na "1") i widzę,że już ktoś jest podszyty(na niebiesko) pod moim nickiem"sisja one" No i zgodnie z sugestiami się wylogowałam(bo normalnie tego nie robiłam) i nie mogę się znów na swoje konto (to dzisiaj zmieniane) dostać😠 Tracę cierpliwość powoli i wkurza mnie,że tak łatwo włamać się na konto i podszywać pod kogoś. Chciałam tylko napisać ,że dzisiaj był dzień ważenia i jest 98,5kg (po trzech tygodniach odchudzania) Jeszcze długa droga przede mną :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powyżej to ja dawna sisja one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) sisja:) to faktycznie dziwne z tym podszywaniem się pod Twoje loginy jeszcze mi się to nie zdarzyło hmm nie wiem co Ci doradzić może trzy cyferki do sisja wpisz :) chmurko:) co u Ciebie? Wybrałaś sobie dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max_ja:) Ładnie Ci waga leci dobrze dobrałaś dietę dla siebie :) Ja zmienię stopkę po dwóch tygodniach ,właściwie teraz wpiszę żeby nie zapomnieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisja, przeskanuj sobie kompa - ja nie wiem jak można takie coś zrobić - technicznie, ale tez mi sie kiedyś zdarzyło na innym niku - bez kradzieży hasła raczej mało mozliwe. gAli - no jakoś leci, mogło by byc lepiej pewnie, ale to ja tak mam - raz się tego samego cieszę, a potem smucę, że za wolno hehe;) Reszta dziewczyn gdzie przepadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi w jakim sensie ,przeskanować? Nosz kurcze,dzisiaj się też nie zalogowałam i stworzyłam zupełnie nowe konto(sisja=ajsis) -ostatni raz! Na innym wątku pojawił się troll i po kolei podszywał pod skradzione(niebieskie) nicki Szkoda czasu na pisanie o tym:-O Zauważyłam, że często pobolewa mnie teraz głowa,lekko ale prawie codziennie.Zastanawiam się czy to związane z dietą czy burzliwą pogodą. Oj,wczoraj wieczorem byłam taka głodna,strasznie(pierwszy raz) i zjałam tuż przed spaniem 1 sucharka-jeny jak smakował-czysta ambrozja:) To ja sisja(odwrócona) Carmen-wróciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakimś antyvirusem, który ma opcje wykrywania oprogramowania szpiegującego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×