Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość Nelll89
Kate nie zostawimy Cię bo to jeszcze nic pewnego:) do czasu aż zobaczę pozytyw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razu tu tabelka zajmuje sie kate4 i niech tak zostanie, nie ma kazdy sobie rzepke skrobie to mini komuna nasza i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki:) Jak pogoda u was bo u mnie śnieżyca w najlepsze:P Kokardka jak wizyta u gin? Kate to widze że masz taką teściową jak ja;) co w najmniej spodziewanym momencie wyskoczy z dziwnym tekstem;):P Ja już wrzuciłam na luz i sie nią nie przejmuje, ale i tak potrafi czasem tak dogryźć że aż w pięty idzie:P Taki urok teściowej:P U nas tak samo się daje 50-100 na kolęde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap86, KiedyśNiezdecydowana a wy gdzie się podziewacie? Ani znaku życia nie dajecie;( Jak sytuacja u was wyglada? Testy już były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaa44
hej hej u mnie też pełno śniegu ;) No więc okazało się, że miałam pęcherzyk i w lewym i prawym jajniku... i obydwa pękły :D lol może coś z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam dziewczyny moja córka chce podjąć starania zobaczymy czy za pierwszym razem im się uda. Zazwyczaj jest tak że jak bardzo chcesz bardzo się starasz to mało kiedy kończy się pozytywnie na ogół jak chcesz jeszcze poczekać a się nie zabezpieczasz to szybko można zajść w ciążę wiem to z własnego doświadczenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaa44
hahah w najlepszym przypadku;) ale może być tak, że i nic z tego nie będzie, zobaczymy, jeśli nie wypali to znowu clo a w kolejnym cyklu przedmuchanie jajowodów huhuhuhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu dlatego ja zawsze powtarzam że ciąża to jest dla tych co nie chcą;) Tylko jak już człowiekowi się zachce to potem baaaaardzo ciężko wrzucić na luz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odkąd zaczełam myśleć o ciązy i czytając historie ludzi którzy nie mogą zajść w ciążę to stwierdzam, że wpadka to jest jakiś cud!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokardka trzeba myśleć pozytywnie:) Mi to się zawsze bliźniaki marzyły:) A że u mnie w rodzinie są i to nie w moim pokoleniu tylko w tym wcześniejszym więc zgodnie z teorią że co drugie pokolenie to mam duże szanse;):D:P A co to za przedmuchanie jajowodów bo nie wiem o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka świete słowa:D chociaż ty już należysz do tych szczęsliwców:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaa44
no jak są niedrożne to wkłada Ci coś tam do środka i dmucha, jak to nie pomoże to robią laparoskopowo pod większym ciśnieniem, mam nadzieję, że mnie to nie czeka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokardka To powiem ci ze pierwszy raz o tym słyszę:O Bo o badaniu HSG to wiem bo sama miałam, ale to sprawdza drożność jajowodów. A ty masz jakieś zdiagnozowane "problemy" z jajowodami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaa44
jussio No właśnie HSG, ale tłumaczył, że to będzie przedmuchanie, jeśli to nic nie da to laparoskopowo się robi, może coś pokręciłam... boli to HSG? ja nie miałam zdiagnozowanego tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa to trzeba było tak od razu;) Normalnie to ponoć to badanie boli i to czasem jak jasna cholera. Ja na szczęście miałam robione w znieczuleniu ogólnym bo ja miałam takie 3w1 bo i laparoskopia, histeroskopia i własnie to Hsg. I pamietam że jak mnie wybudzali z narkozy to bolało jak skurczybyk tylko nie wiem czy bolało z samego hsg czy z tego ze usunęli mi polipa z macicy:O Trudno mi powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie czuje się dobrze tylko mam takie momenty jak teraz ze mnie strasznie mdli. Wczoraj wieczorem już prawie przytulalam kabelek ale jakoś przeszło. Teraz miałam iść do sklepu i znów mnie zlapalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo to bardzo szybko cię złapało;) A wg twoich obliczeń to ktory to tydzień? Bo z tego co pamietam to u gin jeszcze nie byłaś?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
Dziewczynki :-) może nie udzielalam się zbyt często ale zawsze Was czytałam. Dzisiaj kiedy po raz 8 zobaczyłam brązową plamę zwiastujaca @ coś we mnie pękło :-( życzę Wam wszystkim z całego serducha tego prawdziwego szczęścia jakim jest dzidzius, ale ja sama kończę miłe doświadczenie z forum i idę poszukać życia które kiedyś mnie cieszylo. To które prowadzę teraz jest dla mnie okropne i nigdy w życiu nie byłam tak nieszczęśliwa. 3majcie się Kochane i bądźcie silne, Kamila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokarda dmuchnac to sobie moze facet jak mu sie zechce hsg to badanie drozności i prawidłowości w budowie w jajowodach i macicy http://www.poradnikzdrowie.pl/sprawdz-sie/badania/histerosalpingografia-hsg-badanie-macicy-i-jajowodow_35466.html skoro może będziesz je miała to sobie przeczytaj co Cie czeka ewentualnie, bo to nie jest tak , że "wkrecił Pan Pani śrubke w dupke numer pięć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaa44
gościnka ja tylko pisze co mi powiedział lekarz. może on to tak nazwał. Nie wiem, powiedział tylko że jeśli to hsg nie pomoze to bedzie udraznianie ... mam nadzieje, że jednak do tego nie dojdzie bo na sama mysl jak to czytam to mi niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) dziś niestety moje obawy się potwierdziły - 36.5 stopnia rano, i zaraz potem @. znów nic z tego :( to dopiero drugi raz, wiem, że często to trwa latami. ale jakoś mi źle.. moja cztery lata starsza siostra nie miała problemów, za pierwszym razem jej się udało. a ja.. no cóż. może za bardzo chcę? :( pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokardka spokojnie:) żeby coś udrożnić to najpierw musi być niedrożne, a badanie hsg da ci tą wiedzę czy masz drożne jajowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate4 ratuj!.... bo ja już nie moge, po prostu nie moge, stworzyłyśmy potwora, który zyje teraz własnym zyciem Kate4 ja musze chyba odpocząc od czytania i pisania tu, bo ja juz nie moge, na serio, w koncu tak cos komus odpisze, bo ja juz nie wytrzymuje, mnie najbardziej boli i wkurza ludzka głupota sorry Kate4 ale na serio muszę Cię z tym forum tu samą zostawić, choć jeszcze niedawno myślałam, że damy rade baw się dobrze na forum w tym towarzystwie, bo to nie dla mnie, nie chce sie wkurzac, musze ochłonąć, nie wiem czy wróce, wiesz gdzie mnie znaleźć- buziaki, pamiętaj, że Ciebie wspieram i życzę Ci jak najlepiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzaMiSie rozumiem że musisz odpocząć od forum ale starania bedą trwały? Czy też zawieszasz? Jak ci się w końcu uda to daj chociaż znać:) Może z lżejszą głową szybciej osiągniesz swój cel;) Czego ci życzę z całego serducha:D Powodzenia w szukaniu szczęścia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokardka to udrażnianie jak on powiedział a dmuchanie jak Ty powiedziałas to jest różnica, ale co tam, szczególik taki, jakie to ma juz znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:)u mnie trochę lepszy humor dziś a teściowa za karę chora:) Własnie dziewczyny jak testy, robiła któraś? Jussio jakie masz objawy?bo pisałaś że dużo się ich nawarstwia:P Razu jasne zmienie Ci dane w tabelce, ale fajnie by było jakbyś się do nas częściej odezwała:) MarzMIsie przykro mi, że @b przyszła:( ale naprawde nas opuszczasz? Kokardka witaj:) GośćInka co dzis na obiad serwujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate moje objawy to narazie tylko i wyłącznie moja wyobraźnia, bo na cokolwiek to jeszcze za wcześnie;) Ale czasem jak się czegoś naczytam to jak taki typowy hipochondryk od razu u siebie wynajduje;) No a dziś to tak raczej już realistycznie podchodze do życia, także spokojnie czekam do przyszłego tygodnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×