Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

gościu, zarejestruj sobie nick, żeby nikt się pod ciebie nie podszywał. ja poroniłam raz, ale od lutego zamierzam się starać ponownie o bobaska. skoro 3 lutego masz dostać @ to trochę za wcześnie zrobiłaś test, zrób go bliżej spodziewanej miesiączki a może się zdziwisz i zobaczysz dwie krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myshka84
moje dane do tabelki: wiek: 30,5; cykl starań: 3; dziecko 1; @dziś.. :( następna planowo 23.02. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem i ja:)Ola fajnie że jesteś:)myshka zaraz Cię dopisuję do tabelki:)tysiaa fajnie, że idziesz wcześniej do lekarza bo bedziesz pewna co i jak, mi niestety kazał czekac 3 cykle ale moze u Ciebie bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
No Dziewczynki...nie wiem co powiedziec..dzisiejsze dwa testy pozytywne jak jasna cholera. Ale bole i skurcze sa dalej silne :((( jestem nie w swoim miescie na kilkudniowym szkoleniu i musze po prostu dzis pojechac do szpitala zeby sprawdzili czy wszystko jest okej bo te bole i skurcze sa zbyt silne moim zdaniem :((( i od tygodnia co pare godzin lykalam nospe max ale jak dzis probowalam bez niej to nie szlo wytrzymac. Nie gratulujcie nrazie..nie wiem co powiedza w szpitalu i ile tam bede czekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze się okaże że to dobry ginekolog bo jest sporo tańszy niż ten mój poprzedni. Kate a dlaczego kazał ci czekać trzy cykle? Coś się nie zagoilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Jak będziesz coś wiedziała to daj znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pap napewno wszystko będzie dobrze moja koleżanka tez nospe łykała cały czas:)ja Ci po cichu gratuluje i zdawaj relację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa 3 m-ce to i tak nie tak długo bo niektórzy 6 miesięcy wskazują jako potrzebne. Wszystko się pięknie zagoiło ale podobno hormony tak wariują po poronieniu, że 3 m-ce sa potrzebne na uspokojenie. Ale to jest kwestia indywidualna i może Tobie juz pozwoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate Aha, rozumiem :) w takim razie zobaczę co mi powie :) Pap jak byłam w ciąży to gin nawet zalecił branie nospy jak bardzo boli wiec to na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje tabelke: rybkunia, Bajkaanna a Was zostawić w tabelce u nas? Kiedyś Niezdec jestes na forum jeszcze? Taka sytuacja też się dawno nie odzywałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap - Tak sie ciesze, jakby to mi sie udalo ;) Wszystko bedzie dobrze, moje znajome tez braly nospe i nic sie nie stalo ;) Glowa do gory! :D Ciekawe co z Anabella ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Pap trzymam kciuki i czekamy na wieści:) xx A u mnie dodatkowo doszedł ból piersi od zewnętrznej strony Ale taki delikatny+ gorzki smak w gardle i przełyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę teraz ciągle odświeżać stronę i patrzeć czy pap napisała czy wszystko jest w porządku :D Nell, coraz więcej tych objawów, podejrzana sprawa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, zazdroszcze wam ;) Z jednej strony to wyczekiwanie na termin @ jest straszne ale z drugiej strony tak bym chciala juz czekac na to. A jak narazie to nie bylo nawet zadnej akcji -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę tylko:p Ale mówię sobie.."nie nie nie wmawiam sobie,tylko spokojnie" a M mówi idz rozwiązać test Ale jeszcze chwila jeszcze chwilka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola akcje napewno będą a dużo ich nie musi być żeby się udało;P też czekam na wiadomości od pap. Nell kiedy robisz testa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razu
Pap no mam nadzieje, ze wszystko super! Pewnie nielatwe te mieszane uczucia - chcialby sie czlowiek cieszyc, bo pozytyw, ale sie martwi czy wszystko na pewno ok... W ogole mam obawy nawet nie przed tym, ze moze nie zajde, ale przed tym czy donosze, podobno 3 pierwsze miechy najbardziej ryzykowne, tak? Pap glowka do gory i dawaj znac! :) tysia, oby jak najszybciej Wam dal pozwolenie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię testa w piątek bo w sobotę przepisowo powinna być franca:) ale do soboty nie wytrzymam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz też się obawiam tego, że ta sytuacja może się powtórzyć, że zajdę w ciążę i znowu poronię, ale przecież nawet jeśli to nic na to nie poradzę... Więc jestem już dobrej myśli. :) Że uda nam się wszystkim zajść i urodzić zdrowego, pulchnego bobaska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkaanna
Cześć dziewczyny, zostawcie mnie w tabelce :) ja tak podczytuje was czasem, czasem tam czasem tu, ale ogólnie mało się udzielam, nie mam tyle czasu, albo nie wiem co napisać i tak leci, ja mam termin @ na jutro i w sumie nie wiem ... Żadnych odczuć ie mam, wiec cudów się nie spodziewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam ze od razu poprawilyscie mi humorek :) Musze isc do ginekologa z ta nadzerka bo coraz czesciej odczuwam takie ciagniecie i lekkie szczypanie tej ranki ;x Miala ktoras z was tak kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja miałam kiedyś nadżerkę, ale w sumie nigdy nie czułam nic specjalnego. Ogólnie częściej miałam infekcje jakieś, ale nic innego nie czułam. Lekarka stwierdziła, że się powiększa i że trzeba ją wymrozić, to było kilka late temu i w sumie jest okej do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Eh :/ już całkiem zakupiłam.. Przed chwilą robiłam owu i już jest jaśniejsza niż wczoraj normalnie jedną wielka zagadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell, ja jak byłam w ciazy to test wykazal mi to dopiero chyba po czterech dniach wiec nie sugeruj sie tym. Najlepiej zrobic test z krwi. A nadzerki nigdy nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nella ja jak robiłam testy owu, to zawsze miałam czerwoną kreskę mocniejsza tylko w jednym dniu, to był chyba 16 dc i każda kolejna i każda wcześniejsza zawsze była jaśniejsza. Testy owu mi jakoś tam wychodziły, ale do owulki nigdy nie doszło, bo miałam za wysoką prolaktynę... wiec te testy to ciężka sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pap ja w 1 ciazy brałam nospe do 5 miesiaca, a przez pierwsze 3 miesiace regularnie co 8 bo tak bolało i magnez łykałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle to jakos napisalam. Miesiaczka mi sie wtedy spozniala jakies dwa dni, zrobilam wtedy test i nic nie wykazal i juz myslalam ze mam cos z hormonami nie tak, ale zrobilam dwa czy trzy dni pozniej po zrobieniu tego pierwszego testu i byla wyrazna druga kreska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×