Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość Razu
a, a ja chodze do gina na NFZ i wcale dlugo nie czekam... ale to w Sopocie... Racja, kiedys ferie oznaczaly bieganie po dworze, kuzynow, sankiiii, bałwanyyyy! teraz chyba tylko w grach komputerowych sie sankami jezdzi, szkoda dzieciaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie forum jest od tego, żeby sobie na luzie popisać, poradzić się kogoś kto np jest bardziej doświadczony, to nie jest forum lekarskie i nie trzeba od razu kogoś wysmiewać, że nie wie tego, srego i tamtego, duuuuża przesada. * Tak samo jak my uwielbiamy słuchać komplementów, tak samo faceci ich potrzebują, wiadomo :D Razu, to na pewno ostatnia miesiączka!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Wiecie weszłam cholera w ten link i naprawdę żeby takie rzeczy o nas wypisywać?! Szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
A ją byłam zdziwiona wiesz, nie myślałam że komuś możemy wydawać sie głupie po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to wisi i powiewa, że tak brzydko powiem :P Jeśli komuś wydajemy się głupie bo o czymś nie wiemy lub nie potrafimy tego nazwać odpowiednim terminem medycznym to sorry, ale to z tą osobą jest coś nie tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam dziewczyny dajcie spokój, olać to. Najgorzej jak ktoś ma za dużo czasu, a swoją drogą zauważyłyście że ona tam jakąs "przewodniczką" jest chyba? :) xxxxxx nie moge nic zjeść bo mnie mdli po jedzeniu, mam nadzieje że nie bede rzygać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewodniczka stada :D Masz rację, skończmy ten temat, szkoda literek na klawiaturze :D * Biedna, może te mdłości niedługo miną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Przewodniczką jaja dobre :) X Mnie jak mdliło to kilogramami jadłam owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Kurcze jakie jaja ahh ten słownik haha miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe dziewczyny, z góry przepraszam że nie wymieniam wszystkich z nicków tylko tak ogólnie;) Na pierwszej stronie mamy tabelke staraczek;) może sie dopiszcie, w sensie podajcie dane a jak Kate4 sie pojawi to was tam dopisze:) Bo ja biedna za niedługo sie pogubię kto kiedy testuje;( a tak mam jak krowie na rowie napisane i widzę:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariankaa
Ja w czwartek albo w piatek będę znowu testować może juz coś wyjdzie:) bo tak naprawdę inaczej się czuje a od kilku dni mam taki dziwny smak w buzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie weszłam cholera w ten link i naprawdę żeby takie rzeczy o nas wypisywać?! Szkoda słów x Z tego co widzę, to na fm ktoś może napisał o Was ze 2-3 zdania, a Wy na ten temat naprodukowałyście 3 strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
Melduje sie! :D Chyba niedlugo bede miala owulacje, mam nadzieje ze w czwartek zdarze :D Tyle bylo zamjeszania u mnie ze nawet nje mierze temperatury..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianka, mam nadzieję, że zobaczysz dwie kreseczki :) Ola, fajnie że jesteś, to teraz działaj, działaj ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola pewnie, że się uda, trzeba być dobrej myśli :) * A mi udało się zapisać do gin na 4 luty, nanana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze :D A dokladnie po co zapisalas sie? Bo stracilam juz watek i nie pamietam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zapisana na 3 lutego. Musze skonsultowac z lekarzem ta sprawe mojej nadzerki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie powodzenia kochana ;) ja chyba w przyszlym cyklu wezme sie spowrotem za mierzenie tempki bo w tym zapomnialam, nie mialam do tego glowy. Chyba mi sie dzisiaj ta owulka zaczela ;/ wczesniej jajniki mnie bolaly a teraz tez pobolewa i mi tak goraco, czuje znaczaca zmiane temperaturki. To chyba to ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wracam w czwartek od rodzicow, a mojego narzeczonego nie ma przy mnie teraz wiec wiesz, marne szanse ale jak wroce to od razu sie nim zajme :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć jestem tu pierwszy raz moja historia jest długa i nie miła dla mnie nie chcemy pisać ile razy poroniłam bo skręca mnie na myśl ale ile wy się staracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 mam dostać @ ale mam nadzieje że tak się nie stanie robiłam wczoraj test i wyszedł negatywny nie wiem czy mam mieć nadzieję bo już 2 lata czekam mam 2 córki ale marzę o synku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×