Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość motylkowa123
Pap86 ja rowniez gratuluje . :) jestem tu nowa i tez zabardzo sie jeszcze nie orientuje jak u was :d. Powiem wam szczerze ze ja dopiero sie staram pierwszy cykl . Wlasnie mierze temp zobacze co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
37,2 manm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
37,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokardka ty to się nie martw tą tabelką ze "najgorzej" niby wypadasz;) bo ja z M to się już staramy w sumie półtora roku tylko po tych moich przejściach to prawie 6 cykli miałam czerwone światło od gina na staranka:( I dlatego zaczęłam liczyć od początku jak się wszystko u mnie wyjaśniło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylkowa a ty mierzysz pierwszy cykl te tempki? Czy masz już jakieś porównanie z wcześniejszych cykli? A tak w ogóle to jak masz dziś termin @ to ja bym nie czekała dłużej tylko robiła test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Powiem ci szczerze ze ja mierzylam pod pacha ae nie wiem czy to sie liczy. Nie obserwowalam nigdy temperatury w pochwie. Po prostu dziwnie sie czulan to sobie zmierzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod pachą to raczej nie jest wiarygodna temperatura:( Należy mierzyć albo w ustach, w odbycie lub właśnie w pochwie. I to przez cały cykl zaraz po przebudzeniu o tej samej godzinie. No i w ciągu dnia też nie ma po co już mierzyć bo to sie zawsze zmienia. Ja ci radzę zrób test i bedziesz wiedziała na czym stoisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Teraz zmierzylam w pochwie i 37 ale ponoc przed okresem tak jest ale nie mam porownania niestety.poczekam jeszcze dzisiaj moze dostane za pare godzin :p. A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Mierzenie pod pacha jest najmniej skuteczne podczas staranek. Kipcie sobie dziewczyny w aptece za niecale 20zl termometr owulacyjny microlife i mierzcie o stalej porze bez wstawania z lozka. To tez daje niezla informacje nt. Cyklu, czy byla owulacja i czy wszystko dobrze. Ja w 1cyklu nie mialam jeszcze termometru ale od 2mierzylam i dzieki temu na 99% wiem, ze owu mialam 14dc bo juz 15 temp wzrosla o te 0,2 i pptem szla sobie juz wyzej. Teraz mam caly czas ok.37-37,2. Mysle,ze jak sie staracie i byscie mierzyly to tez u ginekologa mozna pokazac wykresy. Jest taka fajna darmowa strona ovufiend.pl i tam mozna sobie codziennie wpisywac temp i notowac odczucia a potem im blizej do @ to program pokazuje % szans na pozutywny test po temperaturze i samopoczuciu. Mi liczylo sporo % jak pisalam sobie te bole na @ i jak mialam kilka dni zgage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przed okresem zawsze spada do poziomu z pierwszego dnia cyklu. I zawsze tak mam ze np dziś spada ( zazwyczaj do 36,6) a jutro już @. Tyle że ja już mierze 5 cykl i mam z czym porównać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Robiłam dziś test .. jedna kreska:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
a ty jussio kiedy masz termin miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Nelll89 a ty na kiedy masz termin okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell przykro mi:( ale z tego co widze to test robiłaś jeszcze przed terminem @ to może nic straconego;) tym bardziej że z tego co pamietam to robiłaś testy owu niedawno i ci wychodziły pozytywne, to może ovu ci się przesunęła:O Wiesz jak to jest póki nie ma @ jest nadzieja;) Ja mam na 05.02 termin @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Nelll89 ja tez tak mysle ze za wczas zrobils ja tez wole ten jeden dzien dluzej poczekav z robieniem testu zeby miec 100procentowa pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
W tamtym miesiacu 10 dni spoznial mi sie okres i chodz jeszcze wtedy nie planowalismy dziecka troszke sie rozczarowalismy z moim facetem bo myslelismy ze moze jakas niespodzianka nas trafila a tu nic...a tak pozatym niezabezpieczamy sie z moim partnerem od roku kilkukrotny stosunek przerywany ogromne ryzyko ciazy a pomimo tego nie zaliczylismy zadnej wpadki . Troszke sie zastanawiam czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:)JUssio jak tam na dzisiaj, nie było już plamień? Nell za wcześnie zrobiłas test więc jeszcze może byc pozytywny:) Ja wczoraj miałam lekkie bóle na @ więc pewnie powolutku nadchodzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Mnie pobolewal delikatnie dol brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate u mnie dzis jeszcze wieksza katastrofa niż wczoraj:( Nie chodzi mi o plamienia bo ich już nie miałam:) Tylko ząb mnie boli jak jasny ciasny...... az ryczeć mi sie chce:( Ale z tego co piszecie to paracetamolem moge sie ratowac? Nawet do dentysty nie mam po co pojść bo to ósemka mi rośnie i dlatego tak boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze współczuję bo wiem cos o tym, miałam okropne przejścia z 8 a niby ząb mądrości;/ paracetamol można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate pytałaś jak to ta moja infekcja... wiesz jaki ze mnie ciołek, że ja z tego wszystkiego nawet nie zapytałam:O ale wydaje mi sie że bakteria bo w sierpniu też miałam bakterie i chyba ich po prostu nie wyleczyłam do końca:( A u ciebie jak? Nie chcesz sie nakrecać czy myślisz że te pobolewania to jednak @? U mnie z resztą też już podbrzusze pobolewa czasem nawet tak dość konkretnie:P I już nic nie wiem:O A cały czas chodzi mi po głowie myśl że sie udało;) Aż jestem sama na siebie zła:( bo jak nie, to rozczarowanie będzie wiekie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie mam śluzu odkąd skończyły mi się dni płodne i do dziś jest sucho a jestem tydzień po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio ten ból jest taki delikatny i nieraz tak miałam dlatego mówię że pewnie @ nadchodzi. Chociaz mam jeszcze małą nadzieję, że a nóz sie udało, ale zaraz sobie przypominam o mojej prolaktynie i gasze zapał prawie do 0 :)dlatego mówiłam, że ten cykl to raczej za taki próbny uważam po tym wypadku M i mojej prol:)zobacze jak będzie w wynikami prol. w poniedziałek bo musze zrobić po miesiącu brania leku i ide na wizyte do gin:)także myślę, że bardzo nie bede płakac jak przyjdzie @ bo sie raczej jej spodziewam w tym mies ale w przyszłym juz bym nie chciała:) Anka Ty mnie pocieszasz z tym śluzem bo ja po owulacji to mam praktycznie sucho. A u Ciebie JUssio jak teraz ze śluzem bo tez miałas problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo, a ja się ostatnio taka niewyspana i zmęczona i osłabiona budzę ehh :< jakiegoś doła łapie, że nic z tego nie będzie :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ja wam powiem ze u mnie naprzyklad jest sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate muszę ci powiedzieć że odkąd pije te moje ziólka to śluz mam całkiem całkiem:) To nawet po wiesiołku nie miałam takich efektów, nawet teraz gin mi powiedział że śluz mam bardzo ładny:) Nie jest go nie wiadomo ile na zewnątrz:P ale widze kiedy sie zmienia w poszczególnych fazach cyklu:) Teraz jestem na etapie ze zaczyna być biały i kleisty, ale tak mam zawsze przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×