Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Ja po krwawieniu zrobilabym jeszcze raz test. W sierpniu jak bylam w ciąży pozamacicznej wyszly mi 2 kreseczkito zrobilam 3 testy dla pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie planowałam dzidziusia ale nie chcialabym poronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Motylkowa a ja widzę piękna różowiutką kreseczkę :) gratulację !!!! :D jej jak Ci fajnieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pamiętaj że nawet do 3 miesięcy można mieć okres! i nie myśl o żadnych pozamacicznych itp. Masz wierzyć w to że bedzie dobrze! tak jak ja wierzę że u mnie się udało bo zgaga i temperatura mnie zamęczą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co przeszukiwac intrernet i wmawiać sobie tak jak ja przy moim pierwszym synku. Jak wychodzi test pozytywny, potwierdzic go jeszcze jednym a potem hop siup do gin. i cieszyć się rosnącym brzusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie! zgodzę się z przedmówczynią ! :) a Ty motylkowa na kiedy miałaś termin @? bo nie mamy Cie w naszej tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gościu" musisz obserwować jaki to okres, bo jeśli jest go nie za wiele to poczekaj aż się skończy i dobrze by było iść do lekarza od razu. Jest czasami tak jak pisałam naszej koleżance, że okres mozna mieć do 3 miesiąca nawet moje koleżanki tak miały i nawet nie wiedziały że są :) ale to moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo jest ... ale nie na zadych skrzepow nic nie boli no moze krzyż troche a juz mialam ten test bo wczesniej cos podejrzewalam bo wymioty itp byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mogę dolączyć? Staramy się od kilku miesięcy, od 10 dni jestem na luteinie... i czekam na @. Mialam delikatne zawirowania z @. mam nadzieje, ze kolejny cykl bedzie normlany i owocny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc jak uważasz albo sie zapisz do lekarza dla uspokojenia nerwów albo poczekaj 2/3 dni i zrób jeszcze raz rest i wtedy idź do lekarza i powiesz o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśkabaska
Dzień dobry, mogę Was o coś zapytać? Doradźcie mi. W tamtym miesiącu dostałam okresu 6, fakt staramy się z mężem o dziecko, ale nie ukrywam ze mamy problemy. Nawet nie przykładalam wagi w które dni się przytulalismy. 31 sobotę rano pojawiła się kropka krwi, potem brązowo-kremowy śluz, w niedziele także był ale już mniej. Dziś nic, nie widać śluzu, rano bolał mnie brzuch jak na @ ale cisza,lekko kuje mnie jajnik. Miałam troszkę stresu przez ostatni tydzień, ale nie wiem jaki to ma wpływ. Na test za wcześnie chyba, zastanawiam się czy jechać jutro do lekarza. Kurcze nigdy nie miałam tak ze śluz brązowy 7 dni przed @,zdarzało się ze w ten sam dzień była @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska, ja tak mialam w ostatnim miesiacu. gin potraktowala to jak poczatek cyklu. usg potwierdzilo. Dostalam na ten cykl luteine. Mam sie odezwac jak dostane @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Kate, SIMKE a jak u Was? jakieś dobre wieści??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśkabaska
itakinie dziękuję za odpowiedź, w takim razie nie czekam na @tylko jadę jutro do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylkowa ja tam widze cień cienia :) może jutro powtórz dla pewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiece jak wyłaczyc powiadomienia z kafeterii ktore przychodza na meila ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razu
hej dziewczyny, rany, ja cos tu probuje walczyc o ewentualny macierzynski... jestem na wlasnej dzialalnosci i nie jest to wcale takie latwe... mam dylemat, albo juz bede placic wyzszy zus( a co jak nie zajde?:( ) albo potem moge miec lipe z macierzynskim, zadna z Was nie ma podobnego zmartwienia?:) chociaz moze powinnam sie przejmowac tylko tym, zeby trafiac w płodne tak na prawde;) a płodne dni wlasnie mi sie chyba zaczynaja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba muszę się zdrzemnąć bo robi mi się dziwnie. Piszcie dziewczyny co u Was i kiedy testujecie. P.S nie mogę doczekać się Waszych pozytywów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie denerwujcie się :-D Koleżanka ma 35 lat, nie ma tarczycy i do tego straszne nadciśnienie, dlatego lekarz ja mocno chce przebadać żeby nie było później żadnych problemów. Ja jestem styczniowym dzieckiem ale zawsze marzyłam o wakacjach wiosna, no ale nie można mieć wszystkiego:-P Ja się zastanawiam co i jak. Poza tym i tak nie wiem jak to jest ze mną i z tą moją owulacja. Mój mąż naciska ze przerw nie będzie, ale ja się boję, mam swoje takie leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell na mnie nie licz;( byłam na pobranie krwi, teraz czekam na wyniki ale jakoś bardzo się stresuję, że ta prolaktyna mi nie spadłą i bede musiała mieć robiony rezonans głowy;(( ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Nie da sie ukryc ze okres mam ze skrzepami i lekko boli mnie podbrzusze raczej tu juz na ciaze nie ma co liczyc ale dziekuje wam bardzi . Mam nadzieje tylko ze to nic zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Moze to tez byc istone ze test robilam wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było. jak Wam idzie? mnie jakiś dół dopadł, mój facet na 2 tyg wyjechał, mam nadzieje że zdązyliśmy się tulaaać w odpowiedni dni... nie rozumiem tej mojej szyjki, badam ją, z ciekawości ale ma wrazenie że ciągle taka sama :) dziewczyny okres miałam 13 a od dziś mam dużo takiego żółtawego gęstego śluzu...co to znaczy? Kate4 nie denerwuj się na zapas.... bo stres tylko zwiększa Twoją prolaktyne.Trzeba być twardym i nie lamać sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodałam post i nie zaznaczyłam powiadomień na poczte i pomogło nic mi na razie nie przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodałam post nie zaznaczając powiadomień na pocztę na razie spokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ja gdybym miala blisko do apteki to juz bym powtarzała test bo stresuje Mnie to wszystko . Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×