Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Zgadzam się z 87srem! Dajecie dużo pozytywnej energii i optymizmu :) Czytam o Waszych historiach i perypetiach codziennie w drodze do i z pracy :) I mam z Wami dużo dużo wspólnego. Mam nadzieję, że mogę tu dalej być i z Wami pisać :) Macie tu super skład!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie boje rozczarować :( Już 3 lata sie staramy ..... A Jak zrobie jeszcze dziś to wyjdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak boje sie rozczarować.. Staramy sie od 3 Lat... A Jak zrobie dziś to nie wyjdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Dziewczyny nie mówcie mi o zapłodnieniu bo zaraz się nakręcę!;-) Mam mega dużo mlecznego sluzu w środku, wzięłam lusterko kucnelam i widzę ten sluz gdy napnę miesnie wychodzi sam! Jest bezwonny. Już sama nie wiem co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87srem co mam Ci powiedzieć nie wiem czy wyjdzie bo większe stężenie hormonu jest w porannymno, moczu dlatego lepiej robić rano ale jak masz dużo testów to zrób dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aglo pewnie, że możesz tu z nami być i pisać, to ogólnodostępne forum :D Srem tak jak pisała Kate, jak masz dużo testów to możesz zrobić na próbę, ale wiadomo że lepiej by było zrobić ten test z porannego moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Nadziejka gratki:) ja też już w dniu @ miałam bladziutka kreseczke a po 3 dniach już mocne krechy:)) teraz zostaje Ci tylko czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka - trochę spóźnione, ale wielkie gratulacje :D Za mną jeden dzień, zostały jeszcze trzy :P Jak na razie to oglądam "Nasz nowy dom" i ryczę jak głupia :P Nawet z powodu zwykłego wybiegu dla psów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby ze względu na malutkiego ktosia, który zamieszkał pod sercem, a nie z powodu jakichś zaburzeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze u mnie nie bylo takiej bladziutkiej kreseczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć , przepraszam że tu pisze ale nie moge znaleźć watku. A że jesteście doświadczone bardzo bym chciała usłyszeć wasza opinię. Ostatnią miesiaczkę miałam 17.01 w 20dniu cyklu kochałam się bez zabespieczenia z mężęm , stsounek przerywany ale trwało to krótko jakieś 30sekund po czym z prezerwatywa. Tego dnia miałam sluz biały, gęsty o kwaśnym posmaku. Cykle mam zazwyczaj 28-29dniowe. Dziś jest 29dc a @ nie ma. Mam okropną suchość w pochwie, zero jakiegokolwiek śluzu. Po zbadaniu szyjki stwierdzam że jest ona twarda dość nisko. Czy mogłam zajść w ciążę ? Proszę o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu bardzo możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate4 - podawałam dane do tabelki, ale pewnie nie zauważyłaś:) Nick: Maja2015 Wiek: 28 Cykl:2 Dziecko: 1 Termin @: 28.02. Dopiero teraz znalazłam odrobinę czasu żeby tu zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu - a nie myślałaś żeby zrobić test? Przeczekaj spokojnie weekend, jak @ nie nadejdzie to zrób go dla pewności w poniedziałek. Równie dobrze mogą to być jakieś zaburzenia w związku z którymi okres Ci się spóźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, mam do was takie pytanie. Staram się z mężem od ponad roku o kochaliśmy się w dni płodne (obserwacja śluzu, macicy, temperatury) i dzisiaj powinnam dostać okres. Nie dostałam, ale test ciążowy był rano negatywny. Wyrzuciłam go do kosza ale był na wierzchu. Wieczorem coś wyrzucałam do kosza i akurat on był na wierzchu. Pojawiła się na nim bardzo delikatna druga kreseczka. Tak jakby cień. Wiem że testy mają prawidłowy wynik tak do 5 minut. Później, a zwłaszcza po takim czasie nie powinnam się sugerować nim. No ale jest jakaś nadzieja? Oboje z mężem byśmy byli przeszczęśliwi, a martwimy się teraz bardzo bo pobolewa mnie brzuch jak na @. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje! :D Gość - testy są wiarygodne do 10min. Radzę Tobie powtórzyć test i nadzieja jest! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje! :D Gość - testy są wiarygodne do 10min. Radzę Tobie powtórzyć test i nadzieja jest! ;) Napisałam z anonima niechcący. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGLO
Walentynki, walentynki i po walentynkach :) Jak Wam minął ten dzień? Pozdrawiam i życzę dobrej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) Mnue w miare dobrze aczkolwiek nie bylo zadnej kolacji itp bo nam sie niestety plany popsuly. Ale i tak bylan zadowolona bo nie dostalam @ i nadal jej nie mam :D Temperatura utrzymuje sie na 37 stopniach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mi w pierwszej ciąży pozytywny test wyszedł dopiero po 4 dniach od terminu @ wiec dopóki jej nie ma to zawsze jest szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie już pozamiatane :'( Temperatura poleciała na łeb na szyję i zaczęło się lekkie plamienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miałam cichutka nadzieję, że jednak się udało :( No nic, trzeba otrzeć łzy i zbierać siły na kolejne starania :( Tylko najpierw wizyta u gina. jak wszystko już ze mnie "zleci" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam problemik. Pamietaciejak pisalam ze @ poszla sobie po 3 dniach? I faktycznie bylo czysto. Kochalam sie z mezem wtedy wieczorem i rano znow widac bylo czerwone zabarwienie ale malo. I od tamtegoi czasu plamie. Na czerwono. A dzis to sie wystraszylam, bo bylo tego sporo. Wczoraj była impreza rodzinna mocno/zakrapiana i może to dlatego bardziej krwawie? Mało tego czuje prawy jajnik :-( Miała któraś coiś takiego? Do tej pory mi się aż taka sytuacja nie zdarzyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashij - dziwna sytuacja. Ja mialam raz tak ze mialam okres mocny jeden dzien, pozniej dwa dni plamienia, pozniej 4 dzien nie bylo nic i w piaty od nowa mega lecialo i bolalo. Tak jakby mi sie od nowa okres zaczal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×