Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Nell niestety owulacje miałam 23-24.01 wiec widzisz, że tu nadziei nie ma. Małio tego przez to hcg będę miała cykl bezowulacyjny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)kurcze Hashija oby wszystko dobrze sie skończyło:)trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija coż ja ci moge napisać.... trzymaj sie dzielnie:) Daj znać co ci gin powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
hashija a dlaczego bezowulacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka jak sprobujesz wyjasnić sprawe to będzie Ci lepiej, bo z tego co napisałaś to zależy Ci na atmosferze w pracy i na Twoim dobrym imieniu. Skoro to nie z Twojej winy zrobiło się zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Aga owulka wyszła jakos 22dc ale tylko potwierdzona testami owu bo ani temperatura ani sluzem więc nie zawsze śluz oznacza płodne xx Hash poczekaj na info od gina on bedzie wiedział co dalej.. A może po prostu wolno Ci zwrasta hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Hej dziewczyny:-) Siedzę na zajęciach i normalnie śpię:-( Jestem padnieta a zajęcia mam do 18:-( Ja testuję za tydzień o ile @ wcześniej nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny do których nie przyszła @ lub nie przyjdzie w tym miesiącu musicie być dzielne !!! Myślcie pozytywnie. Bierzcie kwas foliowy. Można nawet w aptece nabyć witaminy dla kobiet planujących ciążę. A kolejny raz się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija trzymaj się. Mam nadzieje, że gin szybko do Ciebie zadzwoni i będziesz już wiedziała co i jak. Nadziejka - co u Ciebie? Paula trzymam kciuki aby nie nadeszła :D Ja dzisiaj dosłownie zdycham :( już dawno nie miałam tak bolesnej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myshka84
Hashija, Simke, dzięki za dobre słowa :) już mi lepiej, jak to z siebie wyrzuciłam, napisałam tu, poplotkowałam trochę z koleżanką z pracy, ponarzekałyśmy na szefostwo i od razu się polepszyło :) oczywiście nie zostawię tak tej sprawy, muszę sobie co nieco z szefem wyjaśnić. dodam, że to moja wymarzona praca i szef jest genialny, nigdy nic złego nie mogłam o nim powiedzieć, i nagle dziś mu się na mózg rzuciło. może też ma zły dzień :) dobrze, że jesteście :) x trzymam kciuki i modlę się za Was. musimy być dzielne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Nell dzięki ja miałam podobnie 22/23dc :) x dziecko śpi i ja się przespałam bo normalnie aż mi się w głowie kręciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra - dziękuję :) Staram się bo przy moim pięcioletnim chochliczku nie da rady inaczej :P Też mam nadzieję, że to już ostatni raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caly dzien mam uczucie mokrosci -.- a przy tym delikatne pobolewa mnie brzuch. Tak sie boje ze dostane @,strasznie sie wystraszylam tego zabarwuonego na brazowo sluzu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Dziewczyny dajcie mi jakiejs mocy bo już śpię;-) Tak chce do domu. U Was też tak zimo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Ola kiedy powtarzasz test? Paula u mnie straszny wiatr więc tez zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula u nas też lodowato, a wiatr mało głowy nie urwie :/ Ola może powtórz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - U mnie też strasznie zimno. Takie ładne słoneczko dzisiaj było a wiatr tak przeszywał zimnem.. Mnie to ostatnio coś trzepie z zimna, w mieszkaniu cieplutko bo to blok a mi coś ostatnio czasem tak zimno jest. Agaa - nie wiem czy jest sens na razie testować. Aczkolwiek dziwne to jest że nadal nie dostałam @. Nigdy nie miałam dłuższego cyklu niż 28 dni. No może z raz zdarzyło się że miałam 29. Ale dzisiaj już 31dc. x Poczekam jeszcze do jutra, jak jutro nie dostanę @ to testuję w środę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no teraz to ja już nie wiem czy sie cieszyć czy dać na wstrzymanie. Rozmawiałam z moim gin kazal za 2 dni zroibic hcg jeszcze raz bo albo poroniłam ciąże albo jest to bardzo wczesna ciąża. Wtedy mam znów dzwonić z wynikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hash są nadzieje:) Dziewczyny boję się środy i tego usg:/ żeby wszystko było ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija - trzymam za ciebie kciuki kochana :* Jest duża nadzieja że wszystko będzie dobrze ;) Nell - nie masz czym się stresować, przecież wszystko będzie dobrze! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luty musi być dobry!!! A więc u Oli będą dwie kreseczki. Hashija pewnie ta owulacja ci się przesunęła i jesteś w ciąży, prawidłowej ciąży. Nell zobaczysz na usg bijące serduszko. Myślmy pozytywnie, mimo że czasem jest ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija ja również trzymam bardzo mocno kciuki :) Może rzeczywiście przesunęła Ci się owulacja. Tetaz musisz być jak najlepszych myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia - ale ty we mnie wierzysz :D Boję się cały czas tego pobolewania brzucha i czuje się taka ociężała.. Jak przed @ :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
U mnie też zimno, tak mi dziś uszy wywialo!:-( X Hashija musi być dobrze:-*! X Ola kurcze ale masz cierpliwość! Ja bym nie wytrzymała z tym testem do śródy, przez Ciebie spać nie będę mogła bo tak mocno będę kciuki trzymać!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta cierpliwość jest godna pozazdroszczenia :D A do środy szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny do środy bardzo szybko zleci ;) Na razie poczekam jeszcze bo mam sprzeczne objawy i to mi pozwala się nie nakręcać tak. Miałam dzisiaj kupić test, przechodziłam nawet koło apteki ale jednak zrezygnowałam. Poczekam, a cierpliwość mi to wynagrodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesteście niesamowite! Dajecie mi siłę. Staram się nie cieszyć na zapas, ale kurczre już sam fakt nienie wspomniał o pozamacicznej mnie uradował. Po poronieniu takim wczesnym już w następnej owulacji moglibyśmy się starać. A we wczesnej ciąży to tylko pielęgnować i się cieszyć. X Nell to środa będzie sądnym dniem... Ola a może beta? Będziesz wiedzieć na czym stoisz. Beta prawde Ci powie. X Dziś testowałam na bobo-test. Zapłaciłam za niego 5,50! Wiec wzięłam 6 sztuk. 2 już poszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×