Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Szczerze mówiąc, to ja dzisiaj się o tym dowiedziałam.. :/ Boje się, że mogło się coś stać kruszynce.. Ja jutro test robię żeby potwierdzić już w 99%. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteek
No i po wizycie :) pechechyk pękł, endometrium książkowe więc tylko czekać na brak @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Nadziejka nie martw sie, maleństwu na pewno to nie zaszkodziło:-* I koniecznie wstaw nam jutro POZYTYWNY wynik testu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejkaa1 no co Ty! Nie martw się. To jakieś głupotki uwierz mi w końcu byłam już w ciąży i co tydzień do ginekologa chodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Pap trochę nie masz racji właśnie w 5/6 powinno się iść na pierwsze usg by sprawdzić czy jest na miejscu fasolka:) a to że się denerwujesz to każda tak ma do końca ciąży nawet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem dziewczyny, dzisiaj urządziłam sobie wypad na miasto z koleżanką, oczywiście pogaduszki przy soczku pomarańczowym, jakżeby inaczej ;) Wiecie co? Zapomniałam kupić test, i raczej jutro nie zrobię testu no bo rano muszę, chyba że wstanę rano i szybko polecę po test nie sikając wcześniej :D :D ;D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika 2323
witam wszytskie doświadczone w staraniach.Staram się o 2 dziecko - pierwsze to córka 4 latka...szczerze mówiąc nie pamiętam tych dni i objawów jakie towarzyszyły przed ....obecnie staram się z mężem o drugie dziecko...starania nasze to : 10,12,13,15 dc...sama nie wiem czy są jakieś szanse przy cyklu 29 dniowym....teraz jestem w 19dc i kłuje mnie na przemian jajnik raz jeden raz drugi ..lekkie pokłuwanie i sama nie wiem czy sobie wmawiam czy jednak szanse jakieś są....pozdrawiam wszytskie dziewczyny które starają sie o dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej odbyłam stosunek przerywany w 20dniu cyklu. W tym dniu obserwowałam śluz gęsty biały o kwaśnym ph ( badam ph śluzu ze zgledów chorobowych) .Cykle mam zazwyczaj 28-29 dniowe. Czy moglam zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - nie możesz, śluz płodny nie jest biały tylko przeźroczysty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominika - oczywiście że są szanse ;) Nie jestem pewna co do tego kłucia jajników no ale myślę że mimo wszystko są szanse ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika2323
uważam tak jak poprzedniczka że jeśli miałaś gęsty sluz to raczej nie były to dni płodne.......ja w 14dc miałam bardzo rozciągliwy śluz...kochałam się zarówno 13dc i 15 dc....i się zastanawiam czy być moze sie udało;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika2323
dzięki ola...bardzo bym chciała....takie kłucie zauwazyłam w tym cyklu.Obecnie mam mętny biały gęsty sluz...nie dużo ale jest .Staram się juz 4 mies....nie nakrecam sie ale po cichutku chciałabym...w tym mies uzywałam testów owulacyjnych celem sprawdzenia czy wogóle mam dni płodne...do tego obserwowalm sluz...wczesniej sadze ze owulacje wstrzymywał mi dufaston brany juz w 15 dc...wg zalecen lekaza .w tym miesiacu odstawilam lek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odp. nie chciałabym być w ciąży, przynajmniej nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej :) Pap czytam wasze wpisy ale zanim przeczytam wszystkie z całego dnia to już nie pamiętam co która pisała :) Ja na usg byłam wg miesiączki w 7 tyg (wg.usg 5-6) i serduszko juz było tylko teraz cały czas myślę czy to co ona tam widziała to nie jest drugie bobo :) w sumie serduszka nie musiały dojrzeć w jednym momencie. Pap na zgage to jedz migdały i pij mięta tylko nie pieprzowa :) ja miałam 7 miesięcy w pierwszej ciąży wiec wiem co to znaczy :) tteraz dla zmiany mega.mnie mdli. Xxxxxx Dziewczyny nie pamiętam która co pisała ale wszystkim wam życzę wytrwałości a i Oli jutro pozytywnego testu :) złap rano mocz i leć po test :) Co do tych obaw tto jedna z was ma rację pisząc ze.do końca ciąży myśli się czy.wszystko robimy dobrze, a zamknąć się w szklanej kuli na 9 miesięcy to nie jest najlepsze rozwiązanie :) ja czekam aż się skończy I trymestr bo z doświadczenia wiem ze może być różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - świetne wiadomości! ;) Ciekawe jakie to uczucie zobaczyć fasolkę na USG ;) Jutro wstanę specjalnie wcześniej i polecę po test, mam nadzieje że nie będzie mnie cisnęło do łazienki :D :D Test musi być POZYTYWNY! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, pamiętaj, że się umawiałyśmy, że rano razem robimy. :D Ale bym się śmiała gdyby z narzeczonym wyszły nam bliźniaki, a jest taka szansa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Dziewczyny z okazji Walentynęk życzę sobie i Wam abyśmy miały do kochania jedną osobę więcej, niż tylko naszych facetów:-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Dobra dziewuchy podawać wyniki testów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czytam Was od samego początku, ale nie uzielałam się, bo i też nie chciałam się nakręcać :) Moja historia jest podobna do niektórych z Was. W kwieniu ub wzielismy slub, we wrzesniu okazalo sie, ze jestem w ciazy, ale po 2 tyg przyszla zla wiadomosc i zostal pusty pecherzyk. Na szczescie nie bylam w szpitalu bo wszystko rozwiazalo sie naturalnie. Odczekalismy chwile z mezem, bo i lekarz tak doradzil, i dzisiaj zrobilam test - DWIE KRESKI :) :) :) Jestem pelna nadziei ale i troche obaw, zeby tym razem bylo dobrze. Czekam rowniez na wiesci od mojej imieniczki Oli i Nadziejki, ktora dzisiaj rowniez ma testowac i zycze dwoch kreseczek :) Ale będziemy mieć prezent walentynkowy dla naszych mężczyzn, co..??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
aglo gratuluje!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, wstalam wczesnie rano nie budzac mojego narzeczonego. Kupilam test, zrobilam i.. NEGATYWNY :( :( :( Tak sie zestresowalam ze az mnie brzuch rozbolal albo przez nadchodzaca @... :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Nell ja też czekam w napięciu! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Ola kurcze, przecież tyle objawów miałaś. Może powtórz jutro jak nie dostaniesz @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze to objawy PMS? Ale jak nie dostane @ to napewno zrobie test :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję :) Ale buzia mi się uśmiecha od ucha do ucha - muszę się kryć z tym do wieczora :) Tym razem podchodzę do tematu bardzo ostrożnie. Mam umówioną wizytę kontrolną na wtorek, ale ją chyba przesunę, bo co po mam się stresować brakiem serduszka. Tak było poprzednio. Paradoks jest taki, że ten cykl już dałam na straty, bo męża prawie w ogóle nie było w domu i chyba się wstrzeliliśmy dosłownie w jednym ważnym dniu ;) Dopiero w ostatni poniedziałek miałam silny ból brzucha w nocy wtedy pomyślałam: "ocho coś jest na rzeczy"... Test już naszykowany i karteczka z interpretacją wyników też. Wręczę mu je na kolacji i niech interpretuje :) Ola - ja tak miałam miesiąc temu. Wszystko wskazywało na ciążę, zrobiłam test i negat. Teraz dwie krechy:) A kiedy powinnaś dostać @? Dzisiaj? Póki nie ma @, jest nadzieja na wynik pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dzisiaj powinnam dostac. Narazie nie mam @ wiec nadzieja jest. Tak bylam pewna, owulacji itd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×