Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość Agaa87
Nell a ty kiedy miałaś ostatni okres ? Ją też idę w środę na usg i boję sie że jeszcze za dużo nie będzie widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinamalina, Taka sytuacja, Razu dziewczyny jesteście jeszcze z nami???? Nie dajecie znaku życia;) Jak tam u was sytuacja wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krew oddana. Mój gin czeka na telefon ode mnie z wynikami i w zaleznosci jakie beda to da mi instrukcje co dalej. Wyniki maja mailem przyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znoiwu zawiech strinki :-( Ola ja też miałam negatyw w dniu @ a teraz co? Jestem po 3 dniach z alkoholem a test sie namyslil że jednak pokaże blade kreseczki....maskakra. Boje się, że jeśli to bedzie zwykła ciąża, że zaszkodziłam dziecku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę u fryzjera, nadrabiam wasze posty i takie niefajne wiadomości, kurcze :( Hashija, nic sobie nie wyrzucaj, wszystko będzie dobrze... I daj znać jak juz będziesz cokolwiek wwiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny cicho siedziałam bo w piątek miałam zakładową imprezę :) a od soboty mam mdłości i lezałam weekend.Dziś na 19 mam wizytę u ginekologa napiszę co tam wyszło :) a jak wam weekendzik minął ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola- raczej nie może to być krwawienie implantacyjne. Implantacja następuje do tygodnia od owulacji. Już po2-3dniach od zapłodnienie komórka jajowa "wgryza się" w ściankę macicy i znika pod jej powierzchnią na kilka do kilka nastu godzin żeby "zapuścić tam korzenie" łożyska. Po tym procesie wyłania się na powierzchnię i jest już po implantacji.No chyba, że owulację miałaś dużo później niż pisałaś i dopiero teraz dochodzi u Ciebie do zagnieżdżenia. Żeby oszczędzić sobie nerwów, zrób test - one przeważnie nie kłamią i będziesz spokojniejsza :) Hashija - nie denerwuj się wszystko będzie dobrze. Na pewno nic nie zaszkodziło maluszkowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka co z Tobą? Dalej czekam na wyniki. Od rana dopieroi teraz zjadłam, bo żołądek miałam ściśnięty z nerwów a głodzić się nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Aga ostatni okres 3.01 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija uważam że dużo kobiet nie wie że jest w ciąży i drinkują.Dzieci rodzą się zdrowę podobno zarodek jest chroniony bardzo dobrze do 5 tygodni :) więc głowa do góry :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
a ja slyszałam,że do 10 tygodni więc nie wiem jak to jest, nie ma co się stresować :) Będzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija a kiedy miałaś ostatnią @?Tak czy siak nie martw się zobaczysz ze będzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też uważam że nie ma co się zamartwiać bo napewno będzie ok .Ja bym się nie martwiła tylko cieszyła obecną sytuacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myshka84
Hashija, nie martw się, będzie wszystko ok. zobaczysz. wiem, łatwo mi mówić.. x Dziewczyny, mam takiego doła, że hej. na dobry początek tygodnia wpadł szef i opieprzył mnie z góry na dół. boli tym bardziej, że on raczej nigdy nikogo nie opieprza.. a jeszcze bardziej, bo w głównej mierze to nie ja zawiniłam. :/ będę z nim jutro rozmawiać i może sytuacja się trochę wyprostuje, ale na razie mam ogromnego stresa i nie umiem jakoś sobie wytłumaczyć, że nie warto.. :( głupie to. dlaczego człowiek tak się przejmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myshka84 wiem co czujesz ja to samo mam w robocie i też zawsze się stresuje mimo że zawsze se powtarzam że nie warto tak się przejmować bo to tylko praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszły wyniki hcg 50,8. Wg tabelki to 1-2 tydz coi jest niemożliwe :-( wysłałam dr wyniki bo nie odbierał, ma dyżur w szpitalu. Teraz czekam aż odzwoni. Jak bedzie spadac hcg toi poronienie, a jak rosnąć to pozamaciczna znów, bo to za niski wynik na nirmalną ciążę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija to czekamy na dalsze wieści. A ty już miałaś pozamaciczna? Jakoś umknęła mi twoja historia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety miałam pozamaciczna w sierpniu/wrześniu. Ale naturalnie się rozwiązało bez ingerencji skalpela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija to chociaż tyle dobrze ze rozwiązało sie naturalnie:O a sprwadzałaś potem drożność jajowodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam sprawdzanej drożnosci. Lekarz tegi nie zasugerowal. Prawdopodobnie za krotko sie staramy i za mało komplikacji mielismy po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hash ost @ miałaś 11.01? I hcg wyszło Ci 50 to rzeczywiście niski wynik hmmm a może miałaś późno owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Hashija trzymam kciuki za tel lekarza X Nell ją miałam 31.12 a wiesz kiedy miałaś owu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×