Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość Ola_456
Nie denerwuj się, a wszystko będzie dobrze ;) ;* Dziewczyny to chyba odsypiają wczorajsze walentynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija - ja miałam plamienia przez 4 dni, 2 tyg przed @. Ponoć, moje plamienie, to plamienie implantacyjne było. Oznaczało, że doszło do zapłodnienia..u niektórych kobiet, to jeden z objawów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam zaraz odsypiają walentynki ;) ja owszem, odespałam, ale tylko do 9 :) a potem śniadanko i spacer po wsi z Mężem. Fajnie tak czasem pobyć trochę razem na spokojnie, a nie zawsze w biegu.. :) X czekam niecierpliwie na przyszły wtorek. w tym cyklu jakoś udaje mi się wyluzować i nie nakręcać za bardzo na efekty starań, choć to dopiero tydzień niepewności :) a im dłużej tym gorzej. do tego mój M w następny poniedziałek wyjeżdża na miesiąc do pracy i nie dość, że nie będzie go przy ogłoszeniu werdyktu ;), to jeszcze mogą być utrudnione kolejne starania.. ale na razie nie zamierzam się tym martwić. czytam sobie forum i pozytywnie się nastawiam :) X pozdrawiam Was wszystkie gorąco, szczególnie te, które najbardziej czują się teraz niepewnie. bądźcie dobrej myśli, już niedługo wszystkie będziemy mieć te maleństwa, na które tak czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja miałam wczoraj romantyczna kolacyjkę z M a potem było przytulanko ale słabe bo M słaby:) Hashija a robiłaś test po @ bo wiesz że czasami jest @ w ciaży. Ja na Twoim miejscu bym zrobiła. Maja jestes na liście:) Ola więc zrób testa jutro z ranka może juz cos wyjdzie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A karolinamalina to jeszcze jest z nami??bo już po terminie a nic sie nie odzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejkaa1
Dziewczyny, okresy dostałam... Najgorsze co mnie mogło spotkać.. Przecież testy i te wszystkie objawy...eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka u mnie to na pewni nie ma bnic wspólnego z implantacją. Kate nie robiłam testu po @. Chyba jutro zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate - poczekam jeszce spokojnie jutro, jak @ nie bedzie to we wtorek rano zrobie test ;) Nadziejka - cholera wspolczuje ci :'( To na pewno normalny okres? :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka zrob bete i umow sie do lekarza. Skoro objawy mialas i testy wyszly pozytywnie to lec to skontrolowac! Najlepiej to jakbys zroibila bete i po 2 dniach powtorz. Bedziesz wiedziala czy przyrasta czy spada. Nadziejka jutro sie rejestruj do gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija - dziekuje ;) Nie przyjdzie, dzisiaj mnie pobolewal brzuch ale teraz juz sie czuje dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Hej dziewczyny:-) U nas był i wypad do kina, i kolacja i plany ślubne wszystkiego po trochu:-) Nadziejka nie trac nadziei skoro testy pozytywne! Do lekarza jutro idź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka - trzymaj się! Musi być dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny we wszystkich osrodkach mozna oddac krew pozniej niz po 10? Bo kolo mnie w osrodku na stronie internetowej jest napisane ze krew oddaje sie do godziny 10. -.- Musze tam chyba zadzwonic jutro ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola w przychodniach zazwyczaj do 10 krew moiżna oddać, ale np w szpitalu jak badałam tsh to nawet o 15 nie miałam problemu oddać krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza :-) ja właśnie skończyłam oglądaćPudłaki z moiimi chłopakami. Zachwilkę synek idzie spać i będzie chwila relaksu z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) U mnie temperatura utrzymuje sie nadal na 37 stopniach. Badalam dzisiaj szyjke macicy. W sumie nie widze w niej zadnej roznicy :D Mniejsza z tym, gdy juz zbadalam zauwazylam na palcu (przepraszam za szczegoly) sluz zabarwiony lekko na brozowo? Czytalam na roznych stronach ze to moze byc plamienie implantacyjne ale czy to mozliwe? Przyznam ze dzisiaj rozbolal mnie berzuch tak fest ze myslalam ze dostane @ a tu nic. Od mojej rzekomej owulacji minelo juz 16-17 dni -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, mam ogromną nadzieję, że u Ciebie to co innego, ale ja wczoraj miałam właśnie taki śluz zabarwiony na brązowo, a dzisiaj @ rozgościła się na całego :/ Implantacja jest od 8 - 10 dni po zapłodnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ola nie chcę cie dołować ale jak ja kiedyś tak sobie badałam szyjkę to też miałam tak lekko zabarwiony ten śluz wieczorem a rano @ była na całego:( Więc może nastaw się bardziej na NIE niż na Tak:( bedzie mniej bolało:( A ja wracam od dziś do starań;) wczoraj ostatni antybiotyk i mam nadzieje ze to paskudztwo poszło ode mnie w cholere;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wiem wlasnie ze ta implantacja powinna byc wczesniej. Nastawiam sie bardziej na okres, na dodatek ten test negatywny w terminie @.. Wszystko mowi za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
hej hej melduję się :) Ale naskrobałyście w ten weekend muszę ogarnąć :D My działamy działamy bo już w środę owu :D hihi xxxx Kate miałam przed owu 10mm a po 12mm nie wiem co to w ogoóle znaczy głupia ze mnie kwoka :P xxx nell zrobiłąś w walentynki niespodzianke swojemu? Jussio jak tam u Ciebie? xxx no i witam nowe staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokardka u mnie jedna wielka niewiadoma;) Śluzu nie umiem obserwować bo jeszcze cały czas ten antybiotyk ze mnie wypływa:P Jedyne co mi zostało to tempka ale to sie dowiem o owulce dopiero po fakcie:( W tym cyklu ogólnie wrzuciłam na luz bo wiem że nic z tego nie bedzie:O Niby jest ok ale jakoś mam doła że już tyle czasu działamy i nic nam nie wychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kur*cza mać dziewczyny zrobiłam test mam dwie kreski z czego jedna blada ! Lece na bete od razu... Jezu jak ja sie boje. Dalej krwawie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija leć leć na bete i od razu do gina sie umów na usg zeby wiedziec co i jak. Trzymam kciuki i daj znać jaki wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hej dziewczyny:) kokardka ja swojemu nie miałam jak zrobić niespodzianki bo jak tylko zrobiłam test i były dwie to polecialam mu pokazać :) i to chyba było najszybsze przebudzenie w jego życiu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×