Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Ja dzisiaj jestem trzy dni po terminie @. Specjalnie nie robiłam wcześniej testu, żeby się nie stresować gdyby wyszedł negat. Korciło mnie strasznie, ale wytrzymałam. Ola - będzie dobrze - musi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Ola ja też byłam pewna owulacji w tym cyklu, no zobaczymy, mam nadzieję. Póki nie masz @ nadzieja jestą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jest jeszcze nadzieja :) Mój gin zawsze powtarza, że nie ma co robić testu w dniu spodziewanej @ bo np. do zapłodnienia mogło dojść ciut później, dlatego lepiej zawsze odczekać tydzień. Dobrym przykładem jest moja koleżanka, która w dniu spodziewanej miesiączki miała robiony test z moczu w szpitalu. Wynik był negatywny. Tydzień później, nadal nie mając @ powtórzyła test w domu i wyszły dwie krechy! Na wizycie okazało się, że spodziewa się bliźniaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nie smuć się. Jak teraz nie wyszło to trzeba się starać dalej. Ważne aby było zdrowe i aby ciąża się utrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za pocieszenie dziewczyny :* @ Nadal nie mam. Dzisiaj niancze siostrzenca mojego narzeczonego. Straszny urwis ale mimo wszystko cudowny jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola- nie załamuj się. Dziś dopiero termin Twojej @. Nawet jak się udało to test może być negatywny przez dłuższy czas:) Moja koleżanka miała ciąże potwierdzoną przez lekarza była w 6/7tyg a testy nadal były negatywne. No druga opcja jest taka, że faktycznie mogło się nie udać. A objawy jakie masz są też normalne przed @. Jak tak zawsze mam: mdli mnie z rana, mam zachcianki, podwyższoną temperaturę itp. Ale pamiętaj, że to nie koniec świata jesteś młoda i jeszcze zdążysz urodzić całą gromadkę dzieciaczków :D Jak @ nie przyjdzie to powtórz test za 3-4dni :) Do puki nie ma okresu - jest nadzieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wyszły dwie krechy, ale jedna blada. :) Ola - nie przejmuj się. Mi w dniu miesiączki wyszedł negatywny, a sama widzisz jak jest teraz. :) AGLO - gratulacje!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella - dziekuje :) narazie nie mam @ i nie mam juz tego uczucia jakbym miala zaraz dostac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aglo witam nową dziewczynę, i oczywiście gratuluję :* Nadziejka, gratuluję :* Ola, tobie również po cichutku gratuluję, bo to że test wyszedł negatywny jeszcze nic nie oznacza... Mi wyszedł pozytywny dopiero kilka dni po spodziewanej miesiączce. Póki nie ma @ jest ogromna nadzieja. Tylko się niczym nie stresuj i nie denerwuj :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia - jeszcze mi nie gratuluj bo nie ma czego jak narazie :D Boje sie tego ze dostane @ pozno wieczorem tak jak ostatnio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Nadziejka gratulacje!:-) Dziewczyny dzisiaj przy depilacji zauważyłam u siebie takie zasinienie na wargach sromowych! Aż się przestraszyłam! Co to może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:)dzisiaj witam się z lepszym, humorem, wczoraj tak jak mówiłam nie odzywałam się do końca dnia bo nie chciałam psuć komus nastroju. Ola to że test dziś negatywny jeszcze o niczym nie świadczy:) Nadziejka gratulacje:) witam nowe dziewczyny:) Maja2015 oczywiście że Cie dopisz do tabelki tylko prosze kochana podaj mi jeszcze raz dane bo nie wiem czy juz pisałaś? Jussio byłam wczoraj u mojej gin bo przyjmowała ostatni dzien przez urlopem. Mam po 2 pęcherzyki na obydwu jajnikach i dzis albo jutro ma byc owulacja i kazała nam działać. Powiedziała, ze bardzo dobrze zareagowałam na stymulację i to oznacza, że mam dużą rezerwę jajnikową także z tego się ciesze:) tylko mam małe endometrium jak na owulację bo zaledwie 6 mm ale mówiła, zebym nie przejmowała się tym aż tak bardzo bo jeśli nie uda się w tym cylku to da mi jakies tabsy na to endometrium w nast. cyklu. Nie wiem jak będzie z tymi staraniami bo mój M ma zapalenie zatok, wszystko się okaże:) Kokardka, aneteek jakie miałyście endometrium przy monitoringu?? Dzisiaj jest piękne słoneczko i może dzięki temu mam znacznie lepszy humor:) Pozdrowionka dla wszystkich i owocnych Walentynek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja2015
Nadziejka- gratuluje, jak ja bym chciała zobaczyc dwie krechy na moim tescie:) Ola głowa do góry, jeszcze wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nie mam pojęcia... Raz zauważyłam u siebie takie zasinienie, ale okazało się wtedy, że majty mi zafarbowały, hahaha :D Kate, to dobre wiadomości :) Działaj chociaż troszkę w tym cyklu, a jak się nie uda w tym to na pewno uda się w następnym. Najważniejsze, że dobry humor ci wrócił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja mnoga ciąża to byłoby coś:)podaj te dane do tabelki?? tysia tez tak mówię, że jak nie w tym cyklu (bo w niego wątpię) to nastepny już napewno bedzie mój bo wkońcu mam urodzic jeszcze w 2015 r:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate - bardzo dobre wiadomosci ;) Cieszy mnie to bardzo, mozecie przeciez sprobowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Kate super wiadomość! Działajcie! Nawet aura walentymkowa Wam sprzyja:-D Też bym chciała urodzić w tym roku, ale dla mnie cudem będzie to jak w ogóle uda mi się w ciąże zajść. :-* Tysia nie to na pewno nie od majtek u mnie, dla pewności posmaruje clotramizolum. Ale nic nie piecze, ani nie swędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Aż miło sie was czyta :) Dajecie mega energie na cały dzień :) Ja nadal myśle czy iść po test czy czekać za @. Już 2 tyg po inseminacji a mnie od 4 dni brzuch na @boli a go nadal nie ma ... Robiłam Bete z krwi ale bedzie dopiero w pon tak sie stresuje że chętnie bym juz do apteki poleciała... Miłych Walentynek wszystkim i bierzcie sie dziś Atmosfera sprzyja hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, z tego co ostatni się naczytałam, to zasinienie warg sromowych występuje po zapłodnieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za miłe słowa:) 87srem lec po test i zrób jutro z rana przeciez 2 tyg po zapłodnieniu już powinien wyjśc:) Paula tez słysząłam że to może oznaczac ciąże, ale równie dobrze co innego musisz czekac do terminu @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×