Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość gośćPaula
Dzwoniła do mnie moja mama przed chwila, dziewczyna ode mnie z wioski jest w ciąży, 15 lat ma! Jest w 6 miesiącu, dopiero teraz wyszło to na jaw, dziewucha pali, pije alkohol, w ogóle przez te pół roku u lekarza nie była! Aż mnie skręca ze złości, gdybym taka spotkała normalnie wszystkie kudły bym jej powyrywala!!! Tylko dzieciątka żal:-( i gdzie tu sprawiedliwość??? My pragniemy i nie mamy, a taka małolata ot tak zachodzi w ciąże i nawet dziecka nie szanuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wróciłam do domu, wizyta w sumie spoko. Bardzo sympatyczna pani doktor, wszystko tłumaczyła, dodawała jakieś ciekawostki. Wadę mam taką samą czyli + 0,50. Powiedziała że na razie nie trzeba kupować nowych szkieł bo coś tam mi jeszcze badała. Ciśnienie w oczach mam inne. Powiedziała że mam co pół roku chodzić na kontrolę i po jakimś czasie wykluczy się jaskrę. Bo prawidłowo oczy są takie same, ale są odchyły od normy że ludzie mają jednak inne a są zdrowi. Są jakieś badania wykonywane na to ale dużo kosztują i na razie nie ma sensu robić. Jak za poł roku się pogorszy to wtedy tak. Ale na razie nie mam czym się martwić. Co do wady w ciąży to wiem że się pogarsza. No ale na razie nie jestem w ciąży (a raczej nie wiem jeszcze) więc nie ma co gdybać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fftv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćPaula czuję to samo. Ja właśnie nie rozumiem tego świata, że tacy mają a nie chcą a my albo nie możemy zajść alb poronimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula masakra... Ale nic nie poradzimy takie jest życie, tylko w takich sytuacjach właśnie najbardziej szkoda dziecka. Nie dociera do mnie tylko ze jej rodzice przez pół roku nie zauważyli ze ich córka jest ciąży :o Ola to fajnie ze wizyta przebiegła miło i ze wada ci się nie powiększyła. Jak tam się czujesz przed jutrzejszym testowaniem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano miałam chwile zwątpienia, bolał mnie brzuch jakbym już za chwilkę miała dostać @ i to mnie dobijało. Teraz czuję się lepiej ;) Nie boli mnie brzuch, wszystko jest dobrze ale jednak tak.. inaczej ;) Może to dobry znak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Rodzice tacy sami jak córeczka, brak słów. X Jak Wam mija piątek 13-tego? Ja równo za miesiąc mam urodziny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Ola tak tak 13,:-) ja ogólnie urodziłam się w piątek trzynastego przed 13, dokładnie o 12.45 :-D Muszę zapamiętac że Ty 10:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Moja mama mi opowiadała że za wszelka cenę chciała mnie wydać na świat przed ta 13, abym za bardzo pechowa nie była:-D no i się udało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Co ciekawsze, mam dwie siostry, młodsza i starszą i obie również urodziłay się 13-tego:-D młodsza 13 lipca, a starsza 13 sierpnia:-D moja mama urodziła się 31 mają, jakby zamieć kolejnością cyfry też było by 13:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka urodziła bliźniaki w wieku 16lat. Dojrzała bardzo i ją podziwiam..z chłopakiem dali sobie radę głównie sami..teraz jest na studiach i ma 3 dzieci. :) Znam jeszcze inne przypadki. Niemożna też źle oceniać nastoletnich matek, bo niektóre szybko dojrzewają i są dojrzalsze i bardziej odpowiedzialne od niektórych starszych. :) O, albo mojego kolegi kuzynka..była patologiczna, jej zachowanie i wgl, a zaszła w ciąże i urodziła mając 17lat i się zmieniła. Idealna mama się stała. :) Jej synek niedługo rok będzie miał. Ale też wkurzają mnie gówniary co nie dbają o dziecko jak są w ciąży, a dziecko nie wybiera sobie rodziców...aż żal się na to patrzy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja cie nie mogę.. niezłe daty macie :D Moja starsza siostra się urodziła 10.11 a druga 11.10 i czasem nam się myli która kiedy ma urodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Ola haha też fajnie:-) Moja koleżanka urodziła synka w dniu swoich urodzin:-D Nadziejka ja wcale nie potępiam nastolatek w roli matek, ale gardzę takimi które mają gdzieś dziecko a nawet mu szkodza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też takimi gardzę. :) Szkoda dziecka, o słyszę jak jakaś dzidzia płacze. :D Ja idę spać, mam straszne zawroty głowy i mdłości. Odezwę się potem. :) Dziewczyny jeszcze jedno pytanie, wiecie coś na temat zakładania nogi na nogę w ciąży? W końcu można czy nie. Widziałam post tutaj aż zaczęłam czytać, ale niczego się nie dowiedziałam w sumie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Nadziejka z tejgo co mi wiadomo to nie powinno się zakładac nogi na nogę, bo jest coś nie tak z krążeniem, na pewno dotyczy to też kobiet w ciąży:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Hej hej. Poczytuje Was ciagle ale widze,ze jakos Anka_32 malo sie odzywa... u mnie dzis 6t3d. Czuje sie dobrze,tylko codziennie meczy mnie zgaga(nie jem nic co by ja powodowalo,ot zgaga ciazowa) na szczescie jest do wytrzymania. Smiesznie z bolem piersi bo wszedzie czytam,ze inne kobiety bola piersi z boku od strony pach a mnie na odwrot!hehehe mnie bola tez po bokach ale od wewnetrznej strony :) i raczej na wieczor po "uwolnieniu"z biustonosza :) za tydzien we czwartek ide na usg. Troche zaluje teraz,ze poszlam tydzien temu w 5tygodniu bo od tamtego czasu ciaagle mysle czy wszystko bedzie dobrze i czy fasolka sie rozwija prawidlowo. Tak wiec jak dziewczynki zajdziecie w ciaze i nie bedziecie mialy zadnych plamien itd to idzcie sobie dopiero w 7tyg.wczesniej to sie czlowiek stresuje bo tylko pecherzyk widac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
pap86 gratuluje i trzymam kciuki aby z maleństwem było wszystko dobrze:-)! Jak będziesz mogła to pochwal się tu nam zdjęciem z usg:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate kochana moja;) nie łam sie;) każdy ma gorszy dzień, jutro bedzie lepiej a w miedzyczasie pisz co ci na sercu leży:) po to tu jesteśmy zeby sie wspierać:) Daj znać jak po monitoringu:) Do kogo sie w końcu dostałaś na to usg? A co dolega twojemu M ze chsesz odłożyć starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakie plany na jutro? Szykujecie coś specjalnego na Walentynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Jussio :-) ja z moim P idziemy na Greya, a po filmie kolacyjka i winko:-) Czytałam wszystkie części i jestem ciekawa filmu:-) z reguły książka są lepsza niż film, ale tu to bym chciała aby było na odwrót, aby film był lepszy niż książka:-) kto czytal ten wie że książka, w sensie tłumaczenie książki jest okropne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Ja w zeszłe święta przeczytałam wszystkie części, byłam chora i mi się nudziło:-) Ale nie powiem, niektóre sceny były fajne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×