Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość kokardkaaaaa44
hehehe byłam byłam :D No wczoraj to byłam wściekła bo podeszłam do niego półnaga a on nic tylko tv :P aż mnie zagotowało się, że go już nie ruszam ;( A to pewnie przez to, że ciągle się oddaję :D A kiedyś to byłam antyseks :D :D :D No nic czasem trzeba się poświęcić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dziś przyszedł mi wynik Beta HCG Robiłam go w Piątek i dziś przyszedł wynik <1.20 ale od wczoraj bardzo delikatnie krwawnie jasną krwią co to znaczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej po 12 dniach od inseminacji robiłam Bete i wyszło 1,20 czy to oki martwie sie bo od 2 dni mam lekkie krwawienie . mam sie bac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej po 12 dniach od inseminacji robiłam Bete i wyszło 1,20 czy to oki martwie sie bo od 2 dni mam lekkie krwawienie . mam sie bac?? Zawiesza sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Dziewczyny!!! Od rana mam uczucie że mi mokro i jakby coś ze mnie miało wyplynac! Ale wkładka czysta nic nie ma. Kurcze co jest?? Co przerwę biegam do toalety sprawdzać czy to nie @. Miałyście tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki wynik hcg oznacza brak ciąży, więc ta krew u ciebie to pewnie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srem właśnie dzisiaj o tobie myślałam... ale niestety taki wynik to brak ciąży ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
gośćPaula ja tak zawsze mam w dniu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija, jak możesz mieć owu w piątek? przecież w normalnej ciąży nie ma owulacji :) więc teraz też nie będzie :) x Kokardka, znam ten ból. :) choć, muszę przyznać, w tym miesiącu mój Mąż mnie mega zaskakuje :) mamy już 200% przeciętnej normy ;) mimo, że już dawno po owulacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashija
Myshka wg mojego kalendarza i domniemanej miesiaczki na poniedzialku w tamtym tyg. Ale że się namieszało to nici z owulacji. Jutro sie mam nadzieje coś wyjaśni... Żeby nie myśleć wzięłam się za porządki w szafie. 87śrem przykro mi ale takie wyniki to brak ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamu
Czesc,jestem tu nowa,staramy sie od drugie dzieciatko,w sumie to mozliwosc w tym cyklu byla Jedna w 11 dniu,bo potem zapalenie pecherza,myslicie ze moze miec ro wplyw na zagniezdzenie,ze raczej organizm odrzuci? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam dzisiaj w końcu betę i przeżyłam lekki szok. Byłam pewna, że pokaże brsk ciąży, a tam wynik 130 :( Gin stwierdzi, że po prostu doszło do samoistnego poronienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamu nie jestem lekarzem i nie wiem czy zapalenie pęcherza może mieć wpływ na zagnieżdżenie zarodka. Jenak jeśli nie powiedzie się musisz brać pod uwagę to, że fakt iż wystąpiła owulacja nie zapewnia ciąży. Tu na forum jest wiele dziewczyn, które mimo owulacji starają się o swoje pociechy już kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde i znowu nici :( Szkoda miałam małą nadzieje :( Teraz zostaje tylko czekać :) Już nie mam sił sie starać przeszło 3 lata i nadal nic a wyniki wszystkie świetne ... no to teraz czekam dalej i do dzieła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość to ja 87srem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala kurcze, bardzo mi przykro :( Pocieszyć cię może jedynie to, że skoro było to poronienie samoistne, to możesz się starać o dzidzię od następnego cyklu. Jeśli oczywiście będziesz na siłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamu
Podpowiem wam,ze nie czekajcie na objawy ksiazkowe,ja czekalam i nic, a co Mialam,to pocilam sie ( woda z organizmu), ciagle plecy mokre i okropny Bol gardla :-D, i kto by pomyslal :-D a poprostu organizm zaczal walczyc i oslabl, a widocznie migdaly moj slaby punkt, nic nie pomagalo , na paracetamolu jechalam, ach i bol Piersi od zew.strony,ale bolaly Mnie tez przed okreem zawsze tylko Mniej. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny jakoś dziś bez większego życia dziś jestem :) jedyna dobra wiadomość to wczoraj widziałam swoją fasolkę :) lekarz potwierdził ciąże Kate4 dopisz mnie do tabelki poniżej :) A wy jak dziś się czujecie ? Kurde do nas zima przychodzi jest zimnooooooooo wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×