Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

A i gin ci zlecił monitoring cyklu czy sama od siebie idziesz sprawdzić czy pęcherzyk pękł? Bo mi nic nie mówił o tym, dopiero za dwa miesiące kazał przyjść do kontroli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
No ja wlasnie też tak czuję że może nam się udało:-) ale z drugiej strony też boję się rozczarowania..u mnie też już nie caly tydzień czekania. W sobotę chce zrobić test o ile się wczesniej nie pojawi.. Już nie powiem co:p bo na samą myśl już chce mi się... siku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokardka to koniecznie daj znać co i jak po wizycie;) Mi też przepisał 2 razy dziennie od 5 do 9 dc, ale jeszcze nie wykupiłam recepty bo mam nadzieje że może bez wspomagania sie udało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wyczytałam , że na początku może chcieć się siku albo mieć wrażenie że sie chce (ja pisałam wam że chyba przeziębiłam pęcherz bo co chwila chodze a tam 2 kropelki)bo w okolicach pęcherza nawet 3 krotnie zwiększa się ilość krwi więc może to np powodować potrzebe siku :) więc kto wie.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaa44
no ja miałam od 3 do 7 dc. sam mi kazał przyjsć zobaczyć czy pęcherzyk pękł, od razy sprawdzi czy w ogóle pęka chociaż mnie pobolewało w weekend, się zobaczy, ogólnie nie wierzę, że się uda po tych 16 razach ;) jeszcze jak na złość mi się okres przesunął wtedy kiedy miałam brać, aj się zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell ja to ym wam wszystkim dała fasolkę jakbym mogła bo dzieci to prawdziwe szczęscie. Mając dziecko już człowiek nigdy nie będzie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ja ja sie dziś źle czuje!!! Dobrze, że mała usiadła sobie w swoim namiocie i słucha grzecznie muzyki bo nie mam siły się z nią dziś bawić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokardka witaj, zazdroszcze Ci , że nie masz efektów ubocznych po clo, ja miałam, brałam w tabletkach to oprócz ubocznych nic nie było jajnik nie zareagował, dostałam w zastrzyku to samopoczucie jakbym miała zawału dostac z mega bólem głowy i klatki piersiowej i tyciem no a efekt przestymulowanie jajnika, przerwanie leczenia, torbiel a co do siku, to ja w pierwszej ciąży tak miałam ale nie wiedziałam jeszcze, że jestem byłam na delegacji-wycieczce bardziej z pracy i latałam siku w kazde mozliwe miejsce, masakra w czasie jazdy autokarem i zwiedzania, zaliczyłam kazda stacje benzynowa i kazdy kibelek, hi, hi to był 22-24 dc a 25 dc byłam juz w domu i zrobiłam testy 2 i bete bo zawsze dostawałam rano 25dc okres a tu nie było no i wyszedł dzidzius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaa44
no ja mam 12 dni do @, dziś się dowiem czy pękł pęcharzyk, no objawów serio nie było, na szczęście, zresztą ja po anty jak brałam tez nie miałam nigdy objawów, ale co z tego jak może nie wyjść nic z tego :< też mi coś mówił o zastrzykach ale to chyba na pęknięcie jeśli by nie pękł, no w najgorszym przypadku przeczyszczenie jajowodów, ale tego bym chyba nie zniosła ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja z tym siku:P:D:D Normalnie jak czytam to aż mi się chce;) Jednak siła perswazji jest ogromna;) I teraz chyba bede sobie liczyła ile razy na dobe chodze do kibelka;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta :) jestem tu nowa, mam nadzieję że mnie przygarniecie.. :) staramy się z Mężem o Dzieciaczka właściwie od dwóch miesięcy, tzn. właśnie jutro-pojutrze powinnam (a właściwie nie powinnam..) mieć okresu po drugiej owulacji, podczas której staraliśmy się coś zdziałać. nie wytrzymałam do jutra i zrobiłam dziś rano test, który nie pokazał dokładnie nic. a miałam nadzieję na choć taki mały, malutki, bladziutki różowy paseczek.. i nic z tego :( więc w tym cyklu raczej nic już tego nie będzie, no nie? bo staram się nie wmawiać sobie, że to błąd testu, żeby za parę dni znów się nie rozczarować.. :/ jednocześnie mam nadzieję, że jednak test się mylił ;) bardzo męczy mnie to, że nie mogę pogadać o tym z nikim z rodziny (poza Mężem), ani z przyjaciółką - nie chcę, żeby wiedzieli, co się dzieje.. pozdrawiam Was serdecznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Myshka84 witam i powodzenia X Mi dzisiaj znowu nie dobrze...blee jeszcze parę dni i test :) i też często siusiam chyba pójdę zbadać mocz dla pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc:)ile nowych nicków aż się pogubiłam. U mnie dzisiaj zryty humor bo teściowa jak nie wyskoczy z tekstem o ciąży przy mioch koleżankach z pracy to az głowa boli. Ta kobieta nie ma taktu, koleżanki też tak twierdzą:) a u mnie w przeciwieństwie do was zero objawów wskazujących na ciążę więc raczej nie bede świetować w tym cyklu:) Agaa u Ciebie to widze ciążę jak nic:)Nell oby to sikanie cos znaczyło. Jussio, GośćInka nie zostawiajcie mnie samej na polu bitwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tysiaa oby oby aj bym się nie obraziła i nareszcie mogłabym teściowej powiedzieć że sie nie myli:)a Ty kiedy idziesz do gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia ile ta @ będzie teraz trwać. ale jutro zadzwonię i się zapiszę jakoś na przyszły tydzień :P niedługo będziesz mogła pokazać teściowej zdjęcie maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam z mężem u dentysty Olaboga koniec świata, faceci nie daliby rady.urodzić dziecka. Xxxxx Jutro mam kolede. Ile się daje do koperty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa oby:) GoścInka tak naprawde to żartowałam bo przecież chce żebys zaciażyła jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie śnieguuu napadało tak, ze rano 15 min auto odśnieżałam:)a narzekałam że nie ma śniegu jeszcze niedawno:) Razu coś się dawno nie odzywałaś?czytasz nas jeszcze?Bajkaanna też chyba widze, ze całkowicie przeszła na tamto forum więc "stare" dziewczyny się wykruszaja, ale nowe nadrobią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
my też jutro mamy kolęde, ale u Was dużo się daje masakra u nas to po 10,20zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, przeciez to nie ma znaczenia tak naprawde ile dasz, tylko, ze z serca dajesz, równie dobrze jak ktos nie ma to wcale nie musi dawac, u nas ksiadz nigdy sie nie upomina, nawet nie patrzy na koperte , która lezy przygotowana, trzeba wrecz wciskac, zeby wział, ja kiedys tak sie zagadałam, że zapomniałam i dopiero wreczyłam koperte jak wyszedł od sasiadki z przeciwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Oczywiście że nie ma znaczenia anka pytała to odpowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razu
Hej:) ja sie sfrustrowalam, bo pisalam, pisalam i mi sie usunelo. Ja niestety dostałam okresisko i to pare dni po plamieniu. Tez kiedys 2 miechy bralam luteine, ale plamienie przyszlo w pierwszym bez luteiny:p eh, teraz badam hormony i do gina 9.02 znowu;) spadly mi morale kurde:( Anka zmien mi prosze na 6 cykl i okres 19.02. dawajcie znac jak tam tesciki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×