Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gość
mam nadzieje ze ty pierwsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaa gościu wiem kim jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he...goście zaczynają jasnowidzić ? Saam :) Ty coś zaczynasz kosmatych myśli dostawać :P : D ... czy by ten dzień ptaka tak działał ? Dziś też Dzień Ryby jak by co... wszystkie rybki...śpią w jeziorze... ciur lala ciur lalala... :D dobrze że się przerwa kończy to już nie napiszę nic głupiego ;) :D ale dzień dzisiaj zwariowany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) z ptakiem na dzisiaj to się zgadzam bo chodzi o konwencję w sprawie ich ochrony. Ale ryba? Może chodzi o związek ryb z obyczajami prima aprilisowymi. Z rybą raczej dzisiaj nic wspólnego miał nie będę, chyba że z zodiakalną ;) Ale z ptakiem to i owszem, nawet dużo. Mianowicie właśnie dzisiaj wychodząc z pracy wypatrzylem pierwszego bociana, nawet dwa. Nie wiem czy to dobrze czy źle ale oba były w locie. To znaczy nie przelatywały tylko kolowały nad pobliską łąką. Wroblom podwórkowym też przyjaźnie pomacham a zuli zakażę ich molestowania. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Dobry wieczór ;) :) Magdo :) dziękuje za łapkę...;) niby tak mało, a jednak tak wiele...:) dziękuje :) przesyłam uśmiech :) Liness :) no tak mi przykro z powodu Świerka...:( jak ja lubię takie stare i wielkie drzewa ...:) wielka strata...:) dobrze, że choć niewielkie szkody wyrządził upadając ...:) Co do zakupów ;):D to jesteśmy umówieni ...;) nie przejmuj się tak tą kartą ...uśmiech wystarczy ...;) tylko kiedy ja tam znów pojadę ... tego nie wie nikt ...;):D Ferdżi pozdrawiam ;) Saam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l hej Olivier dobrze że wdepnąłeś po mnie ....... znaczy za mną na filtrownię to topik nie świecił pustkami. Ekipa zabiegania i schorowana, pozdrawiamy i wspieramy l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Wszyscy swieta szykuja. Nikt nie ma czasu pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Olivier, jakąś słabość mam do Ciebie:D jak to robisz że po nocy wypisuję na forum ?? miło Cie widzieć, dzięki za :) i przesyłam uściski, a co to za pożegnania? czyżbyś chciał czmychnąć z filtrowni? Celinko, Saam dziękuję za miłe przyjęcie; niezbyt często piszę ale zawsze życzliwie wspominam topik i wszystkich piszących tutaj:) a lekturę kafeterii zaczynam od filtrowni:) Danusiu cierpliwości w chorobie, zdrowiej Ferdżi :) Zuzanno 🖐️ Niedawno na ulicy mojego miasta widziałam pięknego bażanta... nie jest to widok codzienny więc jakoś radośnie i wiosennie mi się zrobiło na duszy a tu masz.... niespodzianka ...zima wróciła. Zostawiam pozdrowienia, dobrej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor Madziu dzieki ,staram sie zdrowiec ,ale jak nie z jednej strony ,to z drugiej wali sie .Wszystkiego mi sie odechciewa .Za chwile swieta a ja nie potrafie trzezwo myslec i nie mam zadnego planu . Jestescie wszyscy bardzo zyczliwi ,serducho mieknie . Saam ,twarog na sernik kupiony ,ale President ,niestety :-) Dobrej Nocy Zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
hej Madziu 🌻 ja też niedawno widziałem bażanta na zakładowym podwórku ale dochodzę do wniosku że raczej kury, to znaczy udomowione hodowlane bażanty. l cześć Danusiu 🌻 a ja szukałem, szukałem i znalazłem Patnicę. Trzy razy droższy niż marketowe twarogi. Mam nadzieję że za ceną pójdzie smak. l l Padam na pyszczek więc ekspresowe DOBRANOC :) l kolorowych psikusowych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o A ja mam ser z Włoszczowa, dzisiaj przytargałam jeszcze jedną kaczkę do pieczenia, nawinęła się w Dzień Ptaka :D tak więc będzie kaczo u mnie. o Saam :) ja tej ryby nie wymyśliłam, w moim kalendarzu stoi i ryba i ptak :) rybę uczciłam jedząc dzisjaj kabanosy z łososia ;) a ja myślałam, że dzisiaj to będziesz padał na dziobek a nie na pyszczek ;) o Olivier :) nie cykaj, przecież żartujemy ;) wiem, że szanujesz swoją prywatność. Ale spodnie odłożę ;) na wszelki przypadek ;) Dobrze, że już śpiewasz na filtrowni :) o U mnie właśnie przeszła zamieć śnieżna i się zabieliło. Ale już topnieje. o Madziu :) fajnie, że Olivier Ciebie mobilizuje. Trzeba nam go częściej przywoływać i wszyscy będą zadowoleni ;) :) o Daa :) dobrej, spokojnej nocy Ci życzę :) o a ja widziałam kuropatwy i perliczki...tuszki w lodówce marketowej o ja już też padam na pyszczek :D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! o Włàczyłam TV a tu groza!!!! tyle wypadków na drogach przez pogode :( u mnie sypie mokry śnieg. ale trzeba myśleć pozytywnie by nie pogarszać rzeczywistości :) o dobrego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj na pyszczek bo udawałem rybę, dziobek miał odpoczynek :classic_cool: l dzień dobry ! :) l cześć Celinko 🌻 nie wiem czy to tylko pogoda zbiera żniwo. U mnie nie jest tak źle, jest tylko mokro po deszczu. Wichury u mnie nie było. Nie widziałem żadnego zniszczonego drzewa ani nie słyszałem o stratach. Na drogach może też już przedswiąteczne podgorączkowanie i zmęczenie. W mojej okolicy też zdarzył się niedawno poważny wypadek: dwa auta i dwa śmiertelne obrażenia. Całe szczęście że nie było pasażerów. Trzeba wolniej i ostrożniej jeździć, i się nie śpieszyć. Łatwo powiedzieć. l Prośba do wszystkie, zwłaszcza do Celinki bo ostatnio podawała. Gdzie jest przepis na sernik ze śmietaną ? Najwyższy czas sprawdzić składniki. l Spokojnego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daa
Dzien Dobry 🖐️ No i masz ,wolaja mnie Saam ,przepis na 76 stronie ,przepisz sobie ,bo juz 2 lub 3 razy byl podawany :-) Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
cześć Danusiu 🌻 dziękuję :) Wiem ze był wiele razy. Ale czego się człowiek nie chwyta żeby zagadać do kobiety ;) Na telefonie sobie nie wydrukuje a dlugopisem nie chce mi się wladać. Tym razem wrzucę do zakladek. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wrzucę jeszcze tu dla innych.... Sernik 1kg twarogu 0,5 l.smietany kremowki 30 1,5 szkl cukru 8 jaj 2 budynie smietankowe lub waniliowe Wykonanie; Twarog utrzec z cukrem i zoltkami na puszysta mase ,dodac budynie (to wszystko wyrabiamy mikserem ). Ubijamy 8 bialek w naczyniu oraz osobno kremowke . Dodajemy do twarogu ubite bialka i ubita kremowke i calosc delikatnie mieszamy lyzka na jednolita mase . Mozna dodac starta skorke z cytryny lub cukier waniliowy (to wczesniej) lub jakis ulubiony aromat .Na koniec dodajemy wczesniej namoczone i osuszone rodzynki ,otoczone w mace lub mozemy dodac inne ulubione bakalie . Sernik jest ciastem,ktore musi byc dlugo 'wygrzewane ',ale to zalezy od piekarnika . Powinno sie piec co najmniej ok godziny ,ale patrzymy czy jest pieknie zarumieniony ,podobno jak pęknie to bardzo dobrze tu jest podobny http://durszlak.pl/przepis/sernik-puszysty--3 ?c=tag&amp ;t=sernik- puszysty-z-wiaderka o Daa :) coś Ty taka wścieknięta? ;) ja też jeszcze ,,w lesie,, dopiero jutro bo mam wolne, zacznę się ogarniać w domu. o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o cieście zapomniałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,jesli jestem 'wscieknieta' to najwyzej sama na siebie ,albo na los Nic nie uklada sie 'po mojej mysli' Ide dokonczyc obiad ,ugotowalam zupe buraczkowa i zrobie jeszcze nalesniki z serem bo moj M nie przepada za 'czerwonymi zupami ':-) Chlopakow dzis bede miala a oni lubia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto, to znaczy spód można zrobić na kruchym, na przykład : 2 szkl mąki 20 dag masła 10 dag cukru pudru 2 żółtka 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia aromat cytrynowy l A ja się zastanawiam czy mozna ten nasz sernik przerobić na zebrosernik. To znaczy do polowy masy dodać dwie łyżki kakao i wyłożyć na przemian na blachę. Są przeciwwskazania ? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba się wziąć za sprzątanie. Dziś ostatni dzień w pracy. Po świętach nie mam ani jednego dnia wolnego. Ale jeszcze negocjuję z górą. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spód osobno się podpieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,mozesz jak najbardziej zrobic zebre ,tylko aby wyszla ladna ,trzeba np. chochelka wlewac na przemian na srodek blachy wlewac jasne i potem ciemne ciasto .Zebry najfajniej wygladaja z okraglej foremki . Gosciu ,jesli chodzi o ciasto to trzeba je podpiec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,gdy skoczysz do 'spamow ',to cos tam znajdziesz ,moze kiedys jak nie teraz Ci sie przyda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×