Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Wanilko Turniej w chlaniu byśmy wygrały jak nic;) Nie wiem jak Wam ale mi coś w kafe zaczyna szwankować.Raz mnie wywaliło na pierwsza stronkę,potem mieszało z 5 min zanim mi poszedł wpis.Chyba mnie cenzuruje,prześladuje czy coś?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy :D:D:D:D reh reh reh hłe hłe hłe w chlaniu mamy wielkie doświadczenie :D (wirtualne chlanie rzecz jasna bo na codzień to raczej kiepskie wyniki ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... a ja nie zauwazylam ze jest nowa stronka:O "Cus do dopy" jestem dzisiaj. Dlugo nie moglam zasnac, za rano wstalam. Lupne kielonka moze mi sie poprawi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 21.30.bedzie tam w chałupce. Dobrze nas tu alkomatem nie badają:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze szybko dotrze na miejsce Malzyk i nie umeczy sie podroza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja muszę się pożegnać,nagle dotarło do pustej mózgownicy ze mam jeszcze do zrobienia parę rzeczy przez snem. Zatem Wanilko jeszcze raz pod te ostatki i za szczęśliwe lądowanie:D.Dzisiaj jeszcze za zdrowie wszystkich kotów trzeba wygulgać.Zatem i pod sierściuchy siup w głupi dziób YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY Oho już mam, czkawkę:p;):D Dobranoc i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko - jak Ty jednym okiem filujesz na karnawał a drugim zaglądasz do kielonka to masz zez sterowany :D:D:D nie załamuj sie - my tyż ledwie na oczy patrzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijemy.... "strzemiennego":P I dobranoc. Ja zalegne chyba na kanapie bo do lozka za wczesnie, a spac chce mi sie okrutnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja strzemiennego wygulgocze z Wami Dziewczynki ide bo musze złapać Siostre i pogadać z nią Dzięki za ostatkowe chlanie! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, zostawić je na chwilę same, to się pochleją;) i spać z kurami pójdą;):P nie poczekają na koleżanki:P przecież cały wieczór przed nami, a Wy już w pieleszach???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, wiem, że kto późno przychodzi sam sobie szkodzi:P nie mogłam wcześniej, bo i mnie zimno było i się grzałam pod kocykiem tak skutecznie, że przekimałam prognozę pogody:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynamy mały piątek. Środek tygodnia. Popielec. Zaczynamy post i wielkie odliczanie do najbardziej zastanawiających Świąt. Do Świąt Zmartwychwstania i nadziei każdego z nas...że tam, w górze też jest życie i to podobno niebieskie. No to popijajmy kawkę, herbatkę. I układajmy plany na najbliższą przedświąteczną przyszłość. Miłego dnia, kochane koleżanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chętnie posiorbie kawe - dziękuje Dorix, że mimo zajęć znajdujesz chwile na zadbanie o nasze żołądki ❤️ 👄 Ja zrobiłam już kilkukilometrowy spacer - miałam sprawe do załatwienia w centrum wsi. Wybrałam marsz tam i z powrotem i dobrze mi to zrobiło Na śniadanie zrobiłam coś co uwielbiam i mogłabym to jeść codziennie: http://www.kwestiasmaku.com/zdjecia/1380.jajka_w_pomidorach/jajka_w_pomidorach_01.jpg jest to tzw Szakszuka czyli pomidory smażone na patelni z czosnkiem i oregano z dodatkiem jajek, które wbijamy tuż po podduszeniu pomidorów. Potem kilka minut pod przykryciem i niebo w gębie. Jak ktoś akceptuje to zapraszam jeśli nie to wasza strata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dorix Jak pięknie zaczęłaś ten dzień👄 A ja nawet o Tobie myślałam intensywnie bo mam pytanko na które chyba powinnaś umieć odpowiedzieć. W naszej gminie robią nowe plany zagospodarowania przestrzennego.W związku z tym dowiedziałam się że jak działka wcześniej rolna po zmianie planów budowlana zostanie sprzedana to będzie trzeba odprowadzić do gminy 30%podatek od sprzedaży.Czy to prawda no a jeśli tak to ile trwa ten czas ochronny,czyli ile czasu musi upłynąć zanim tego podatku płacić nie będzie trzeba. Jak się orientujesz będę wdzięczna za odpowiedź jak nie zapomnij i sorki że zawracam głowę.Tak z rana i po pijaństwie wczorajszym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Daisy - ciesze sie że jesteś mimo kaca giganta ❤️ Ja jestem od świtu na aspirynie i spoko :D daje rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Teeklo Mniam ależ pyszniutkie śniadanko👄 A ja na razie siedzę na pupie ale kto wie jak rozwinie się dzień i co przyniesie:) Zulka Jestem niepocieszona że nie wypiłyśmy wczoraj razem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - powiedz jak tam masaże. O której je zwykle masz i jak sie czujesz? ❤️ ❤️ ❤️ Dawno Cię nie było - mam nadzieje, że nie z powodu kłopotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejka,Terix i Betulka wszystkie jakoś ostatnio gdzieś się zawieruszyły.No Ploteczka także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zapowiada się fajny dzień,słoneczko świeci,wiatru nie ma i temperatura śmiało idzie w kierunku plusa.W nocy było -8 więc ma z czego schodzić,lub raczej się piąć. No nic teraz zmykam,życzę udanego dnia i do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Dorix dzięki za biurową 👄 Tekla śniadanie pycha👄 Na masaże chodzę na 10-10.30, jak uzgodnię. Bardzo lubię masaże i mogłabym brać bez końca, gdyby nie kasa:P Daisy ja starałam się być codziennie. Najpierw jak włączam kompa to idę się przywitać z wami, a jak wystarczy mi czasu to zaglądam do gara i facebooka. Niestety nasze koleżanki mimo że są w garnku i facebooku, nie wchodzą na topik. Przykro bardzo i zniechęca. Nie wiem jak wy ale ja czuję się z tym bardzo źle. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj prawda Terixiu :O smutna prawda :( też mi z tym źle wejście na Wyspe i wpisanie jednego zdania (po prostu zwykłego przywitania) zajmuje 2 minuty To choćby z szacunku dla reszty Wyspiarek wypadałoby tak robić. Jeśli się nie robi mimo "rezydowania" na forach, facebooku, garnku itp to wg mnie coś jest nie-tak :( nie wiem co o tym mysleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja Po sytych jajkach Tekli zostawiam tace z pierogami ( nadzienie ser i ziemniaki) Wyszło duzo wiec kazda sie naje do syta,nie ugotuje bo wczoraj młody zepsuł mój aparat fotograficzny Zechce zajrzec potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponownie [usta[. Daisy, ja niewiele mam do czynienia z planem zagospodarowania przestrzennego, ale co wiem to się z Tobą tą wiedzą podzielę. Po uchwaleniu planu zagospodarowania przestrzennego i zmianie przeznaczenia działki od razu wartość działki znacznie się podniesie. Przy zbywaniu takiej działki trzeba będzie odprowadzić na rzecz gminy tzw. "opłatę planistyczną". Czy to będzie 5 czy 10 czy 30% zależy od danej poszczególnej rady gminy. Nie wszędzie jest ona jednakowa. W jednej gminie może ona wynosić 5 a w innej 50 procent wartości sprzedaży. Wydaje mi się, że nie ma tutaj okresu karencyjności bo skoro wartość działki wzrosła to już na dobre a nie ileś tam lat. Tak to jest w naszym pięknym kraju, że jeżeli coś wzrasta to nigdy nie za darmo. Gminy są ustawowo zobligowane do egzekwowania wszelkich opłat i podatków na swoich mieszkańcach i bardzo szczegółowo z tego kontrolowane przez Regionalne Izby Obrachunkowe. Daisy, w swoim urzędzie gminy dowiesz się więcej, ale radzę Ci śledzić uchwałę odnośnie wdrożenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, w której muszą być zawarte uwarunkowania wprowadzenia tych zmian i będzie wskazany % opłaty planistycznej. Mam nadzieję, że choć troszeczkę Cie rozjaśniłam 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo,Terix Dziewczynki nie możemy za bardzo naciskać na te nieobecne.Po ostatnich perturbacjach z Etien już wiem że te nawoływania nie przynoszą nic dobrego.W dobrej wierze zaczynamy dyskusję a w efekcie kogoś urazimy niechcący i zamiast odzyskać,tracimy przyjaciółkę.Fakt że dziewczyny pojawiają się na innych portalach znaczy że wszystko z nimi okej.Możemy się tylko cieszyć a nie boczyć że nie przyszły na wyspę.Powodów jest tysiące i ja nie będę nikogo oceniać bo jesteśmy tak różne,że naprawdę nie ma szans odgadnąć co kim kieruje.Nieobecność Orsejki martwiła mnie ze względu na jej sytuację Orsi,rodzice.No i jak nie widziałam jej na wyspie zaraz pomyślałam że pewnie stało się coś złego.No ale jak napisałyście że bywają tu i tam to poszukałam i teraz już wiem że i u Orsejki wszystko okej no i Betulka świętowała dzień kota. Już nie wołam zatem tylko cierpliwie poczekam nic na siłę,bo przecież nie możemy oczekiwać że dziewczyny będą do nas przybywać z obowiązku bo nie oto przecież chodzi. A że czasem jest nam smutno,no co począć nikt nie obiecywał że będzie tylko wesoło jak to w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko No jak chodzi o chlanie i jedzenie ja nigdy nie odmawiam;):p.W tym naszym wirtualnym życiu możemy sobie pozwolić na wszystko i jest :classic_cool:. Dziękuję za poczęstunek i obecność👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzę swoich wpisów chyba to znak że rozpoczęłam nową stronkę:D A może ja się cieszę a to cenzura mnie wycina hi,hi skutecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×