Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Maomi to jestemy rowiesniczkami ja też w tym roku koncze 31 wiosenek ;-) plamienia są od rana wiec jutro juz pewnie zawita na zajączka wcześniej o dzień @ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Mam zamiar testować jak minie 36dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ratuj cie nagle dostałam bol brzucha i wymiotuje może po śledziach bo dziś jadłam i one się odbijaly ale je zwróciłam i nadal mi niedobrze i wymiotuje co jest grane nigdy tak nie miałam cxy jak się jest w ciąży to tez żołądek boli i się wymiotuje ? taka myśl do mnie przyszła :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord przeczytalam i bardzo fajnie sie czyta i tekst jest bardzo przejrzysty i konkretny... tylko chyba jest jedna literowka na 2stronie w zdaniu : Metoda rytmu nie jest obecnie nauczana i w zadne sposob nie uwaza jej sie za skuteczna.... - czy nie powinno byc :''i w żaden sposob'' ? :) u mnie13dc i cisza a w zasadzie sucho jak po owu... moj M twierdzi ze owu to ja mialam pon-wtorek bo bylam bardzo sliska i mokra... a od srody jest sucho :/ dziwne to wszystko Aga moze sie udalo, ale z tego co pamietam to dziewczyny mówily o wymiotach ale w pozniejszych tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam że tylko ja jestem taka stara ;-) marlena będę trzymać kciuki żeby @ nie przyszła i za dwie kreseczki na teście :) daj znać jak się u Ciebie sytuacja rozwija :) blondyneczko powiem Ci że ja miałam podobnie, tylko że dziś jak już nie ma tyle śluzu to mi test owu pokazał dwie kreski wyraźne - magia clo ;-) agnieszka może to jakaś grypa żołądkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi no cuda z tym clo sa czasami, bo wlasnie ja u siebie zobaczylam rozciagliwy sluz, moze jednak nie bylo owu i bedzie lada dzien... no nic, trzeba obserwowac sytuacje i zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Agnieszka5g moja szwagierkę zaladek bolał na początku ciąży i wymiotowała także u każdej inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
maomi,ruda u mnie też 30 na karku i tak myślę,ze zbyt późno zdecydowaliśmy sie na bobasa ale nikt nie mógł przypuszczać ze będzie tak ciężko aj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam na necie ze nawet w 3 tyg jak np się zagnieżdża maleństwo to mogą wystąpić. poprostu to przyszło nagle aż tak ze musiałam stanąć na poboczu Autem i zwymiotowac teraz mi nadal źle i niedobrze i mnie mdli. na grypę mi to nie wygląda ale kto wie.okresu nadal nie ma więc zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga było skoczyć na betę byś miała może zajączka niespodziankę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga oby to była ciążą a nie grypa :-) nic Ci nie przechodzi? reni witaj w "klubie emerytek" ;-) szkoda że nam nikt nie powiedział kilka lat temu że będziemy musiały odczekać swoje zanim się dziecka doczekamy, ale czasu się nie cofnie, trzeba wierzyć że będzie dobrze :-) ruda jak Twoje plamienia? blondyneczko a nie robiłaś testów owu? miałybyśmy porównanie czy u nas obu wyszły pozytywne po clo - ja mam dziś 16dc, czyli 9 dzień po ostatniej tabletce clo i teraz też mi się pojawiło trochę śluzu płodnego... w cały świat ten cykl ;-) Scarlet co u Ciebie? kasik jak przygotowania do świąt? ja spędzam u rodziców sobotnie popołudnie i pierwszy dzień świąt, a drugi dzień u teściowej :-) jutro pracuję więc gotowanie mnie ominie ;-) niestety sprzątanie już nie.... ale chyba poproszę męża żeby posprzątał zanim wrócę z pracy bo już jest w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi nie robilam testow owu bo nie umiem ich czytac, ja mam zawsze duzo sluzu w dni plodne i tak tez dzis sie stalo :-) nie,potrzebnie sie martwilam :-) tylko cos mnie boli w srodku i wzielabym lactovaginal ale nie wiem czy nie wplynie to zle na plemniki:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka raczej tak bo zawiera kwas mlekowy a plemniki potrzebuja ph zasadowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord dziekuje, to podczas tych dni plodnych sie powstrzymam od tego leku, po plodnych wezme :-) ale lyknelam sobie lacobios feminia dzis i tez juz nie bede lykac jak narazie, bo owu pewnie jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lacibios Ci nie zaszkodzi bo przywraca probiotyki w układzie pokarmowym i one dopiero dalej działają, więc to tak jakbyś jadła jogurt :) Przywróci zdrową florę bakteryjną ale bezpośrednio plemniczków nie zabije :) CHoć na wszelki wypadek jeśli czujesz się dobrze to nie bierz może :) Powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
No my z mezen pierwszzy dzien swiata z rodzicami i rodzeństwem moim a ze mieszkam tu to pracy mam ogrom , natomiast 2 u tesciow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zycze Wam Zdrowych Spokojnych Swiat, spedzonych w gronie najblizszych oraz upragnionych dwoch kreseczek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi plamienia są i nawet krew się juz pojawia także ten cykl również zaliczam do nieudanych i jutro pewnie będzie potok @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ja 27 latek.... Wesołych Świąt kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No macie racj*******aaardzo stare rury jestescie!!! ;) Wariatki :D Maomi owszem to juz ten czas ale nie o wiek mi chodzi a o mojego synka. Bo skonczyl juz 4 lata,nie chcialabym duzej roznicy wieku. A jak widac na naszych przypadkach o ciaze nie tak latwo,,,wmawiac sobie ze bedzie wpadka tez nie ma sensu bo i tak nie wyjdzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to ja trzymam kciuki żeby to nie grypa ale dzidzia była :) ?u mnie ovu się zbliża bo widzę po testach - wczoraj słaba kreska czyli do 3 dni powinna być mocna i ovu. Mam nadzieje, ze się uda. Od kilku dni jem wiesiolek a od ovu zamierzam luteine tak dla testu może akurat to pomoże. Działamy z moim M regularnie jak nigdy, tym bardziej ze mam 99%pewności, że we wtorek mnie zwolnia. Przypuszczam że teczkę na mnie zaczęli kolekcjonowac od momentu gdy wróciłam z tamtego l4 w styczniu. A wrzucenie mnie w największy chaos i brak wdrożenia tylko pomogło bo się robi więcej błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Kochane wesołych Świąt! Zeby wszystkie qasze marzenia te większe jak i mniejsze sie spelnily. I przede wszystkim zebysmy w koncukoncu doczekaly sie naszego malenkiego szczescia :) i równiez zycze naszym mezczyzna cierpliwosci do nas noi oczywiście z wzajemnoscia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
u mnie wczoraj wieczorem znów test owu pozytywny i ból jajnika - w pewnym momencie myślałam że to wyrostek, ale potem trochę zelżał, chociaż jak wstawałam dziś rano to nadal delikatnie bolał, a teraz już go nie czuję, więc może jakimś magicznym sposobem była owulacja :) a co tam u Was dziewczyny? ja odezwę się chyba dopiero we wtorek bo niebawem wyjeżdżam na święta do rodziców :-) życzę Wam żebyście miały dobre nowiny po świętach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×