Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

No i zrobiłam drugi test i ten sam wynik co ostatnio czyli negatywny.. Agnieszka dziś już mam 37 dc a spóźnia mi się już 9 dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Dziewczyny myslalam ze padne na zawal jaj zobaczylam dwie wyrazne kreski na tescie:-D @ nie ma i oby juz nie przyszla:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Maomi bardzo się ciesze :) Gratulacje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi jejku ale sie ciesze!!! Gratulacje mamusiu!!! :) Blondyneczko a co u ciebie? @ sie rozkrecila? Blondi szkoda :( musisz wybrac sie do gina jak tylko wroci z urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Maomi gratuluję ci!! Ciesze się bardzo :-) Blondi tak jak mówiłam idź na bete jeśli do czwartku nie przyjdzie okres. U mnie dziewczyny dziś 13 dc jutro powinna być owulacja a wczoraj mnie trochę poniosło i napadlam męża. Jakoś w dni przed owu bardzo mi się chce... Początek był bez gumki ale na koniec założył tylko ze po wszystkim jak poszłam się myć to na szfamce miałam dużo białego i zastanawiam się czy to była sperma czy może to mój śluz. Prezerwatywy mąż kupił teraz za małe i tylko połowę zakrywaly członka i teraz nie wiem czy mogła się sperma (pod wpływem siły wytrysku) wydostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi super!! Dziewczyny coraz wiecej mamusiek sie pojawia.Moze i my w koncu majowke bedziemy opijac soczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Maomiiii gratulacje!! Pozazdroscic kochana Mówiłam wiosna i kielkuje naokolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Maomi! Serdecznie gratuluje :) Wyglada na to, ze bedziemy rodzic w zblizonym czasie! Oby wszystko bylo ok teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Julitaaaaqq - dziekuje :) Wciaz ciezko uwierzyc, ciazy w zaden sposob nie czuje jeszcze. Pewnie do pierwszego USG. Trzymam kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Aaaaa maomi mówiłam !!!!!! Miała podobne objawy do mnie !!!!! Gratulacje !!! Teraz dużo odpoczywaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Dziekuj***ardzo dziewczyny:-)jeszcze to do mnie nie dotarlo:-) Mam dzis ciagle zamet w pracy i ciezko znalezc chwile zeby cos napisac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
kamyczek85, glowka do gory I ciesz sie majowka niezaleznie od tego co Ci wyjdzie :) Inaczej tylko negatywnej energii w sobie nabudujesz, a po co? Trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już mam chwilkę :) jeszcze raz Wam wszystkim dziękuję i trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze :) agnieszkzahhh tez mi się wydaje że to od nadżerki - lepiej skontroluj to z ginem żeby Ci się jakiś stan zapalny nie zrobił Evi zaraziłaś mnie nastawieniem, optymizmem i II ;-) reni a testowałaś może działanie bio oila na bliznach? mi by się przydało takie działanie tylko boję się że to nic nie da :( Baletko wybierasz się z wynikami tsh do lekarza? będziesz próbowała zbić do niższego poziomu ten wynik czy już cos bierzesz na to? scarlet kamyczek lenna olilila marlena mama oleńki działajcie i korzystajcie z chęci :-) to chyba najlepszy i na pewno najprzyjemniejszy sposób :-P chyba wszystkim Wam się zejdzie termin testowania na weekend majowy :) będzie sie działo :) kasik 929 te półtora tygodnia szybko Ci zleci :) i jaka radość będzie z powrotu męża :-) brałyśmy ślub w podobnym czasie bo ja w sierpniu 2014 :) julitaqq mam nadzieję że uda Ci się niebawem zajść w ciążę i ją utrzymać. nie trać nadziei i dbaj o siebie :-) gościu może to być implantacja, ale równie dobrze wcześniejsza @, najlepiej poczekaj do terminu @ i zrób jeszcze jeden test. daj znać co u Ciebie ruda kto wie czy to jednak nie to ;-) ja miała gdzieś z 4-5 dni po owulacji takie dwa dni że nie miałam siły oczu otworzyć i kompletny zanik sił, może to od przesilenia wiosennego, a może wtedy była implantacja bo pokryło się to ze spadkiem temperatury?może i u Ciebie jest podobny objaw :-) agnieszka może masz takie cykle jak ja miałam do tej pory? niby skok temperatur był, raz większy raz mniejszy, ale coś pęcherzyki słabo rosły i gin dął mi na to clo i chyba pomogło bo po pierwszym cyklu z nim się udało - ja poszłam do lekarza w połowie cyklu i widział że mimo niby objawów nie było owulacji, no i śluzu też nie miałam za wiele nigdy... annamaria ja tez nic nie czuję -piersi bolą od tygodnia, ale nie po zewnętrznej stronie tylko od dołu i od środka :-) aneta sylwusiaco tam u Was? kasik co tam z Twoim narzeczonym? zareagował jakoś na Twoje milczenie? kamilusia może to "wola Boża" :-) ryzyko zawsze jest :-) Justyneczko życzę Ci opijania dnia mamy soczkiem :-) Sarilec miejmy nadzieję że dotrwamy bez komplikacji do dnia porodu :) ja mam najbliższy wolny dzień dopiero 15 maja więc i tak wcześniej nie pójdę do lekarza i nie zrobię badania krwi bo nie mam jak :-) pozostaje mi wierzyć że będzie dobrze :) blondyneczko skoro mi clo pomogło to i Tobie musi pomóc w tym cyklu :) może Twój ukochany wróci na weekend majowy i podziałacie a na dzień mamy doczekasz się II :) iczozord Gabi co tak cichutko siedzicie? wszystko u Was ok? przepraszam jeśli kogoś pominęłam ale nie wszystkich czasami jestem w stanie zapamiętać i odnaleźć we wcześniejszych wpisach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Maomi i Sarilec super,ze wam sie udało gratulacje dbajcie teraz o siebie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Moja obawa to taka,ze te cykle co miesiąc sie wydłużają :(nie mam pojęcia dlaczego tak jest i czuje śluz ale z tego co czytałam nie jest to śluz płodny także chyba owulacja nie występuje juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
A wy dziewczyny miałyście ten śluz płodny maomi i nieregularne cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE DZIEWCZYNY !!!!!!!!!! Mam nadzieje ,żenie długo wszystkie bedziemy tu pisać tylko o przebiegu naszych ciąż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi jeszcze mam 6 dni do testowania lub 5 do@ i sie zastanawiam bo czytam na płytkowym ze niby 10 dni po przytulaniu mozna testować z porannego moczu:P niewiem czy jutro nie zaryzykowac czy czekac jednak do poniedziałku, kusi mnie, ale widze że wszystkie robicie testy dzien po@ Przestały mnie ciagnac jajniki, ale kluje jakby w pachwinach delikatnie od czasu do czasu, temp caly czas na tym samy poziomie od 5 dni, piersi wogole nie bolą, a juz powinny, jedynie troche to jeszcze brzuch jakby ciagnął w dół tak jakbym kamienie miała, moze to i psychika wymysły moje, albo @ sie zbliża. Miło ze pamietasz o mnie, uwazaj na siebie teraz:) jeszcze raz gratuluje:) Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi a u mnie ciezka sytuacja :( dzis jak gdyby nigdy nic moj sie odezwal najpierw o imie dla malenstwa ( bo ja przypuszczam ze bedzie chlopak :) i chcialam dac mu na imie Konrad a mojemu sie nie podoba i stwierdzilam ze on wymysli dla dziewczynki a ja dla chlopaka) :) ale on dzis do mnie ze bedzie Kacper... a pozniej normalnie do mnie dzwonil ale ja nie chcialam z nim gadac i powiedzialam mu juz w nerwach ze jezeli chodzi o dziecko to moze dzwonic ale jak o mnie i inne sprawy to nie chce miec nic z nim wspolnego i odpowiedzial mi tylko tyle ze szkoda ze przed dzieckiem nie wiedzialam tego i ze szkoda ze sie nie zorientowalam wczesniej ze on taki nie jest zeby mnie "calowac po nogach i mowic ze mnie kocha" przykro mi sie zrobilo bo ma racje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek no będzie trzeba jak @ sie nie pojawi do końca tygodnia to po jego urlopie bd trzeba iść.. Kamilusia no teraz trzeba dalej czekać do czwartku i iść na bete. Bo to juz przestaje być śmieszne bo jak dla mnie to juz za długo sie spóźnia. Ale przecież to jest nie możliwe żeby dwa testy sie mylily (choć ten dzisiejszy test jakoś dziwnie ujawniał wynik nawet po około 3min dopiero ten pasek zaczynał sie zabarwiac itp-mam nadzieje ze zrozumialyscie o co mi chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi Serdeczne gratulacje dla przyszłej Mamuśki !!!! :-) Ja mam bliznę na kolanie więc zaczynam smarować od dzisiaj i zobaczymy jak to będzie więc dam znać,co z tego wyszło jakoś zapomniałam o tej bliźnie dobrze,ze mi przypomniałaś :-) Zrobię zdjęcie i będę porównywać po zakończeniu kuracji wrzucę fotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki reni :) będziesz moim królikiem doświadczalnym ;) jakbyś miała jeszcze gdzieś jakąś bliznę ciemną np. po zadrapaniu lub trądziku to tez wytestuj jeśli możesz ok?:-)ile trwa kuracja tym specyfikiem? aneta pamiętam i czekam na dobre wieści od Ciebie :) ja mialam test z allegro czułości 10 więc taki zrobiłam i od razu pokazał, tylko że u mnie minęło chyba 19 dni od owulacji więc raczej jest pewny tym bardziej że wcześniej nigdy nic nie było na nich a dziś wyraźne dwie kreski :) lepiej poczekaj do terminu @ chyba że masz zamiar popić w weekend to wtedy lepiej spróbuj robić test rano przed imprezą :) mnie piersi bolały przed każdą @ więc też nic specjalnego ani wyjątkowego w tym nie widziałam, nie wszystkie kobiety bolą cycki na początku ciąży ;-P Marlena ja to szczerze mówiąc w tym cyklu z clo miałam więcej śluzu niż dotychczas, ale kupiłam nasiona lnu i jadłam po 3 łyżki stolowe z jogurtem codziennie i oprócz tego oeparol, ale typowego śluzu ciągnącego jak białko jajka nie miałam - w dniach owulacji miałam tylko płynny, tak jakby wodę, ale nie lało się ze mnie tylko miałam mokro w środku - i nie był całkiem przeźroczysty, lekko mętny - coś jak sperma :-P cykle miałam dość regularne bo 31-32 dni, dwa razy się zdarzyło w ciągu 10 miesięcy że miałam 37 dni i 34. kasiek mój mąż też nie należy do wylewnych, z reguły wyznaję zasadę że w święta państwowe i nasze prywatne (urodziny, imieniny, rocznice) z ustawy należy mi się wyznanie miłości ;-) no ale on sam czasem też coś tam rzuci od siebie, poza tym może rzadko mówi "kocham" ale pokazuje to codziennie.Twój facet chyba wyznaje zasadę że świat musi się dopasować do niego bo on już jest jaki jest i się nie zmieni bo jest idealny...niestety wygląda to na kopię mojego brata... on też nie pozwolił dać bratowej imion jakie jej się podobały i ona do tej pory twierdzi że jej te imiona nie pasują do jej dzieci (a one mają 4 i 3 lata). nie mówię że masz się upierać na siłę przy swoim, ale też nie daj sobie kolejny raz narzucić czyjejś woli jeśli czujesz że się z tym nie zgadzasz. może spróbuj mu przelać wszystkie swoje myśli na papier jeśli boisz się że jak mu powiesz co myślisz to znów na Ciebie naskoczy. nie smuć się kasiek bo w Twoim stanie nie jest Ci to absolutnie potrzebne 🌻 blondi a kiedy miałaś ostatnią @? nie zauważyłaś u siebie jakichś zmian w cyklu które mogłyby świadczyć o przesuniętej owulacji? może brałaś jakieś leki które mogły zaburzyć cykl? masz jakieś nowe odczucie/objawy których dotąd nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi ja tez zajadam nasiona lnu od tego cyklu:) i tez mam wiecej sluzu, rzekomo pomaga jak kobitki maja go za malo w te szczególne dni;) znam dziewczyne wlasnie co miała za słaby plodny i lekarz zalecił siemie lniane i pomogło:) juz ma zdrowa dzidzie:) Wiem że cycki nie kazdej bolą, dzis mnie po obiedzie muli, moze to tylko z przejedzenia, a może cos innego. Nie pije alk. od roku, takie tam moje postanowienie, więc to nie problem z tym wekendem, postaram sie wytrwac i poczekac z testowaniem, a powiem szczerze, ze nawet boje sie robić zeby nie zepsuc sobie humoru , zawsze to człowiek żyje nadzieja, ze moze jednak jestem w ciązy :) chyba sama siebie oszukuje. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi ostatnio @ miałam 15.03 i miałam 27-28dniowe cykle.. I nie przechodziłam przez nic związane ze stresem ani nic z tych rzeczy które by mogły wpłynąć na przesunięcie @. A leków żadnych nie bralam ani nie biorę bo nawet nie chorowałam ani nie lubię leków. A czy odczowam cos czego nigdy nie odczuwalam do tad to to ze czuje taki ucisk/skurcze w podbrzuszu a tak to jakoś nic takiego szczegolnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×