Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość maomi
U nas podpisuja wniosek urlopowy na dzien przed urlopem żeby wlasnie czasami nie mieli takich sytuacji.niestety w sieciowkach pracownik nie jest najwazniejszy tylko dobro firmy.jak beda jakies dziwne akcje robic to najwyzej wezme zwolnienie i kolezanka do czerwca sama przeszkoli nowa osobe a ja w koncu odpoczne:) U nas tez juz zielono, tylko te temperatury mnie dobijaja.rano -1 a wieczorem +15 i jak sie zalozy kurtke zimowa to rano ok a potem goraco a odwrotnie znowu sie marznie rano....cos zrzedze dzis wybitnie:-P Dziewczyny dziekuje za sposby na bol glowy :-) z uciskaniem palca to chyba cos w zlym miejscu cisne albo zle palce, a soku z cytryny i masazu uszu nie mialam jeszcze okazji wyprobowac bo na szczescie dzis nie bolala mnie dynka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Maomi racja .... jeżeli będą robić problemy to idź na zwolnienie bo dlaczego niby masz ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
kurcze dziewczyny ja od 2 dni mam takie wzdęcia ze szok od rana do wieczora hmm może od szpinaku chociaż chyba nie ponieważ często jem i takich rewolucji wcześniej nie miałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czego oznaka jest biały/kremowy sluz? Wczoraj wieczorem mi sie zaczęło i dzis co idę do toalety to widze, a przeważnie miałam rano a potem juz sucho.. Jest biały i taki trochę ciągnący. Nigdy tak nie miałam, nie wyglada to na infekcje, ale na plodny tez nie... Nie wiem miała tak któraś moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka_ ja też czasami w czasie owu mam biały śluz z przewagą na przezroczysty bardzo rozciągliwy więc taki też może być płodny :-) Ja teraz mam taki jak by woda lekko spieniona wylewała sie ze mnie i to też jest dla mnie dziwne zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Ja miałam chyba cos takiego o czym pisze Nitka. Czytałam, ze po poczęciu zmienia sie kwasowość/zasadowość i mogą byc takie objawy, jednak było tego dosc sporo, a ze nie sadzilam ze jestem w ciazy, to chcialam isc z tym do lekarza. Minelo po 3 dniach, a potem wyszlo co wyszlo :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Maomi zależy chyba od zakładu pracy, u mnie w pracy jak juz byłam na L4 ciazowym to wołali zaświadczenie(nie wiem po co skoro miałam już ciążowe) ale moja pani gin powiedziała ze wypisze dopiero na następnej wizycie za miesiąc jak zarodek będzie bo sam pęcherzyk to nic. Niestety 2 tyg później kiedy trafiłam do szpitala to zarodek juz był ale martwy :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Minęły już 3 miesiące a mi nadal jest ciężko się z tym pogodzić. Taka radość takie szczęście, gratulacje od wszystkich ... A w jednej chwili poszło... I tylko płacz i wspolczucie naokoło a to jeszcze dobijalo. Teraz juz byłabym w ponad 5 miesiącu. Drugiego niepowodzenia nie przeżyłam tak bardzo. Nieraz wieczorami jak oglądam jakiś film jak kobieta rodzi to poprostu rycze, serce nadal mnie boli. Kiedy to w końcu minie. :'( moje dzieciątko kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Kamilusia, tak mi przykro <3 Twoje dzieciatko wroci do Ciebie. Zobaczysz, taki dzien nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni na plodny to nie wyglada, nie jest taki ciągnący bardzo.. Z reszta plodny był tydzien temu:) Sarilec no wlasnie u mnie tez sporo...zapaliłas we mnie iskierkę nadziei:) chociaż moje temperatury wcale na to nie wskazują... No nic pozostaje czekanie:) Kamilusia przytulam Cie mocno! Bol kiedyś minie, ale zawsze będziesz pamietać. Ja bym miała juz brzdąca na świecie od lutego... Sa sprawy z którymi po prostu trzeba sie pogodzić:,(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
kamilusia ponoć czas leczy rany, ja w to nie wierzę, nie cofniemy zdarzeń ani nie wymarzemy ich z pamięci. na pewno przyjdzie moment , który wynagrodzi Ci te wszystkie cierpienia. wierzę w to ,że na każdego zawsze czeka coś dobrego, bo przecież ilez można.......ściskam Cię... ja dziś mam 22 dc do @ zostało 4 dni, oznak ewentualnych żadnych, piersi przestały mnie boleć. ehhh, znowu nici.....na dodatek moja córka zachorowała i nie wiem czy pojedziemy na majowkę, zaliczka przepadnie. wrrrrrrrrr miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamiusia przykro mi myślę że niedługo się uda i bedzie kolejna dzidzia chociaż trochę zapomnisz o tym co bylo. kiedyś kobiety też ronily a nawet o tym nie wiedziały nie wiem co jest gorsze :-( czasami jest tak ze zarodek ma jaka wadę i się nie utrzymuje ale najgorsze jednak jest to ze tak bardzo chcemy i się nie udaje a innym przychodzi to od tak ;-( u mnie dziś 18 dc wczoraj sprzątalam mieszkanie nie miałam siły na nic zupełnie jak by mnie coś łapało precz przeklęta chorobo! !! dobrze ze jutro weekend :-) w końcu się wyspie :-) Skarlet ty idziesz równo ze mną prawda czy coś pomyliłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu wisi mam dość tego forum znowu tak zrobią ze usuną nam wątek wtedy też tak było jak jest więcej wpisów to się zacina na początku jak było mało to działało zauwazylyscie to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilusia współczuje, oby każdy dzień stawał sie lżejszy od bólu jaki nosisz w sobie, wiem że pamieć zostanie w sercu i smutek, ale czas mam nadzieje zrobi swoje i zycze naprawde z całego serduszka byś jak najszybciej została mamusią. A u mnie brak objawów, lekkie pobolewanie podbrzusza wieczorem tylko i zaraz strach, ze moze cos nie tak jest, mam urojenia od wczoraj, ze nie jestem w ciązy, latam do toalety sprawdzac czy aby krwi nie widac, przesladuje mnie takie dziwne zle przeczucie, że cos jest nie tak:( jutro mam termin @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilusia trzymaj sie kochana, doskonale cie rozumiem, wiem ze strata bardzo dlugo boli i nigdy nie zapomniesz o tym dzieciatku. Ale trzeba zyc dalej i sie nie poddawac i dalej walczyc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane trzymajcie zs mnie kciuki, o 14 mam to USG prenatalne i sie denerwuje :( bo od 2 dni piersi przestaly bolec i staja sie takie jak przed ciaza, nie sa juz tak nabrzmiale jak byly. Ten calkowity brak objawow mnie przeraza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
nitka ja myślę, że to "ten" sluz, ile masz do @? aneta33 na pewno będzie dobrze, stresujesz się tym terminem @ tylko, będzie ok, zobaczysz.. kasiek151 rozumiem że w Twojej sytuacji idziesz sama na usg?ma do ciebie potem zadzwonić czy ty go informujesz? to czekanie mnie dobija, fajnie że weekend ale będę siedzieć w domu z chorą córką i się zastanawiać co przyniesie rozstrzygający tydzień... a może testa zrobić, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczek ide z mama bo chce ze mna isc :) ale boje sie ze jak cos bedzir nie tak to ja sie przy mamie bardziej rozkleje :( a ja mam go poinformowac, wczoraj sie w ogole nie odezwal :( chyba odpuscil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczek, a ile masz do@ ? jak chcesz to zrób, ale nie namawiam, ja wiem tez co czujesz , bo nie wytrzymałam i zrobilam w 25 dc. choc dziewczyny odradzały. zanim pojawiła sie bladzieńka druga kreseczka zdazyłam sie juz popłakać, ze sie nieudało, oczywiscie sprawdzilam drugi raz po wiecej jak 5 min i dopiero cos sie tam pokazało pod swiatło, pomyslalam jest nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
aneta33 termin mam na środę..... chyba się pohamuje jednak,,,,,,ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek trzymam kciuki! Kamyczku ja mam tak nieregularne ze nie mam pojęcia kiedy mam termin@. Dzis odnotowałem skok temp o 3 kreseczki ale przytulanka były 4 dni temu:( a sluz dzis znowu i sporo, biały ciągnący, moze to owulacyjny, ale biały???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitka ja zapisywalam ten cykl dokladnie, co sie działo w jakich dniach, zaluje tylko ze poprzedni tak nie notowałam, ale taki sluz co opisujesz miałam w 4 dni po stosunku właśnie:) i temp mi podniosła sie tez w 4 dniu po owulacji, więc kto wie;) nie chce cie nakrecac, zeby potem nie bylo, moze dziewczyny ci cos wiecej napiszą, ktore maja wieksze doswiadczenie niz ja w obserwowaniu swojego cyklu, pisze tylko na swoim przykładzie, a nie wiem jak to było u mnie w zeszlym miesiącu, bo nie notowałam nic, na czuja było wszystko i nic z tego nie było wtedy. pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilusia przykro mi bardzo z powodu Twojej straty :-( na pewno o tym nigdy nie zapomnisz, ale pewnie jak urodzisz kolejne dziecko to trochę załagodzi ten ból 🌻 nitka ja nie miałam śluzu ciągnącego ani nie było go dużo tylko jakiś taki wodnisty białawy i się udało więc jeśli Ty masz ten ciągnący to działaj :-) na pewno to niczemu nie zaszkodzi a może ci się owulacja przesunęła? gdzieś tydzień po owulacji miałam więcej śluzu ale też nie był taki ciągnący tylko właśnie wodnisty biały, a potem takie malutkie grudki w nim były, czego nigdy nie widziałam wcześniej, ale każda z nas jest inna :-) kamyczku lepiej poczekaj z testem - teraz będzie mało wiarygodny i tylko niepotrzebnie będziesz myślała o tym czy to nie za wcześnie, albo czy test się nie pomylił - czas szybko mija, ani się obejrzysz a będzie środa :-) reni który masz dc? aneta nie stresuj się- to na pewno nie działa dobrze na Ciebie i ciążę, zajmij czymś myśli albo zrób kolejny test - może Cię uspokoi jak zobaczysz jeszcze mocniejsze dwie kreseczki niż ostatnio :-) kasiek trzymam kciuki :-) daj znać jak poszło :-) Twój facet pewnie myśli że Cię przetrzyma i odezwiesz się do niego pierwsza żeby sobie i Tobie udowodnić że Tobie bardziej zależy i on nie musi się starać - swoją drogą to dupek z niego skoro nie zadzwonił i nie chce iść z Tobą na to jedno z ważniejszych usg :-( ale dobrze że masz mamę :-) nie jesteś sama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
no hej jak tam która testuje niedłuugo?? U mnie 23 dc i w tym cyklu chyba też nic z tego ale jeszcze dużo czasu mam:) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Witam was :) i pozdrawiam :) Gratuluję kolejnych fasolek :) i trzymam kciuki za następne :) Mam do was takie pytanie czy słyszeliście o tym żeby zamiast wymiotów były co rano luźne stolce .? Czasami idę 2 razy rano .. i mam to od początku ciąży. . :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Poza strasznym bólem piersi żadnych innych objawów nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
kamyczek nie mam żadnych objawów bo to 23 dc dopiero no wydaje mi sie tylko że owulacja była kilka dni temu bo plecy mnie bolały i jajniki ale nie jestem pewna czy to akurat to po weekendzie majowym mam dostać @ jak nie to dopiero zrobie test ale nie nakręcam się nie potrzebnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna trzeba mieć nadzieję że się uda :) będziemy czekać na wieści od Ciebie :) Blanka który to już tc?:) ja nie mam takich rewelacji z wypróżnianiem chociaż dziś rano mi tak bulgotało w brzuchu że nie wiedziałam czy mnie nie pogoni ;-) za to przez 40 minut po wstaniu odbijało mi się jak menelowi... mąż się śmiał że odgłosy wydaję jak jeleń w porze godowej ;-) poza tym to też mnie tylko piersi bolą - zaczynają po bokach po zewnętrznej stronie, ale najbardziej to bolą od wewnątrz i od dołu... i kompletnie nic innego :-) byłaś u gina już? zdrówka Ci życzę :) blondyneczka, iczozord, olilila, kasik, blondi, martyna, justyneczka, evi, baletka, sarilec, julitaqq, ruda, annamaria, gabi, scarlet, kropka i reszta którą ewentualnie pominęłam dajcie znać co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×