Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Nitka ja robię z pierwszego moczu i wychodzą mi dobre wyniki więc chyba nie ma to jakiegoś wielkiego znaczenia :) zresztą wstaję kilka razy w nocy więc ten "pierwszy mocz" jest i tak w jakimś sensie którymś z kolei a nie typowo "pierwszym":) annamaria hemoglobinę i hematokryt miałam teraz minimalnie poniżej normy i minimalnie powyżej (o 0,1 jednostki) podwyższone RDW-CV więc w razie czego żeby uniknąć anemii dostałam na miesiąc żelazo, ale pozostałe parametry wszystkie były w normie :) a u Ciebie jakie wyszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka czytam na bieżąco tylko nie mam co pisać :D:D kończy mi się @, w piątek mam monit, w pon za tydzień wizytę u gina. powie mi co robić po kolei. w zasadzie troche mi się nie chcę iść, bo trochę odpuściłam. pójdę chyba tylko dlatego, żeby potem nie żałować. piję swoję ziółka, łykam tablety. a ty jak tam? kiedy masz monit? nitka kiedy masz wizyte żeby zobaczyć serduszko? kiedy zamierzasz powiedzieć w pracy? evi ty już na samym końcu :) justyneczka masz faza na kwaśne czy słodkie? :D:D doris byłaś u gina? możecie już dzialać? maomi wakacji przed tobą ciąg dalszy :) sporo podróżujecie witam nowe dziewczyny, widzę że nawzajem się nakręcacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku fajnie ze ruszyl sie ten Twoj gin :-) zawsze lepiej sprawdzic niz poteM zalowac.... A ja mam jutro monitoring i zobaczymy jak tam pecherzyki moje , sluz sie zaczyna powoli pojawiac ale mam tak zawsze, tego wlasciwego chyba jeszcze nie ma :-) i oczywiscie mamy celibat :-) troche ciezko wytrzymac ale dajemy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku tez mam taka nadzieje a pozatym to jednak chyba lepiej jak sie poczeka bo moj M mowi ze jest bardzo duzo nazbierane , mimo tego ze mielismy jedno przytulanie po @, i przes tym przytulaniem mielismy tydzien przerwy i moj M skomentowal nasze przytualnie po @: 3 wiadra byly :-P :-P wiec moze faktycznie ten celibat to dobra sprawa szczegolnie kiedy facet nie ma super nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe trzy wiadra, dobrze ze z humorem podchodzi do tego. Ja tez bede rzadko w tym miesiacu, moze nie az taki celibat jak twoj ale nawet mi sie nie chce za bardzo. I mnie wkurza m wiec po mojej mysli heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondyneczko sama nie wiem jak z owu u mnie w tym miesiącu...nie kupiłam testów owulacyjnych ( bo w lipcu nic nie wykazały:( ) jedynie wczoraj coś kuło mnie w brzuchu. Kochaliśmy się na wyjeździe bardzo często, w sumie częściej niż w domu:P Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko daj koniecznie jutro znać jak Twoje pecherzyki;) ja swojemu w sumie tez zrobiłam celibat, tylko o tym nie wiedział... A to niby zasnęłam a to brzuch mnie bolał, a to pozno wrocilam No i jak sue dorwaliśmy w koncu to zaskoczyło:D Kamyczku, masz dobre podejście ze odpuściłas, ale rób dalej swoje, czyli badania i monitoring.. Żebyś nie przegapiła czegoś ważnego. Dziewczyny z całego serca życzę Wam dwóch kresek! Ja mam wizytę jakos w tym tygodniu, pewnie pod koniec, bede zwlekać go chce zobaczyc serduszko:) a poza tym mam badania do zrobienia.. Jak tylko usłyszę maluszka to powiem w pracy bo we wrzesniu czekają mnie delegacje na ktore teraz nie moge jechac.. Powiem wam ze kiepsko sie czuje, ciagle mi niedobrze i jestem głodna.. I taka jestem zmęczona ze zakupy to mordęga, No i te drzemki w srodku dnia. W pracy zasypiam przy komputerze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, czy można do Was dołączyć? Wczoraj przez Was nie zasnęłam do 1 w nocy, tak się wczytałam. Na początku chciałam przeczytać forum od początku, od deski do deski, ale po godzinie stwierdziłam, że raczej nie dam rady ;-). Sorki, że na razie nie kojarzę kto jest kim i na jakim etapie ... bardzo dużo tu wątków :) Ale od razu czuć pozytywną energię, której teraz potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila czy Ty robilas kiedykolwiek monitoring zeby sprawdzic jak sytuacja z owu? a mialas sluz plodny? Nitka to koniecznie,daj znac jak po wizycie :-) Kamyczku ja mojemu powiedzialam ze podpowiedzialyscie mi zebysmy poczekali z przytulaniem do owu a on stwierdzil ze mi juz to dawno mowil tylko innymi slowami wiec jest naprawde spoko i sie czasami troche smiejemy z tego wszystkiego :-) wiec mam nadzieje ze to naprawde pomoze i wkoncu zaskoczy, i juz sie sluz plodny pojawia wiec idzie owu ale wstrzymujemy sie do jutrzejszej wizyty bo moj organizm lubi platac figle :-) atomka witaj :-) napisz cos o sobie , ile sie starasz czy masz jakies badania za soba i ktory jestes dc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku wizytę mam zaplanowaną na wtorek , gin miał zobaczyć jak tam z owulacją ale wydaje mi się, że może być po zawodach bo to będzie 15dc (poszłabym wcześniej ale do wtorku jest na urlopie), dzisiaj jest 13 dc i podejrzewam, że owulacja się zaczęła - bolą mnie jajniki i dzisiaj miałam śluz zabarwiony na różowo, jak nic plamienie owulacyjne, tak więc działamy bez zezwolenia. Rozmawiałam ze znajomym, który jest stażystą na ginekologii i on powiedział, że jak macica się jeszcze nie wygoiła no to po prostu zapłodnione jajko się nie zaimplantuje, tak więc póki co dzisiaj był pierwszy seks prokreacyjny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dzialajcie laski, wroze nam w tym miesiacu kazdej po dwie kreski jak w pysk strzelil heheheh. Nitka trzymam kciuki zeby serducho walilo bardzo mocno. Blondyneczko daj znak jak jutro wizyta. Doris ty tez na biezaco informuj o postepach. Zobaczycie ten miesiac bedzie nasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny wróciłam z nad morza i powoli nadrabiam w czytaniu za testujace w następnym tyg trzymam kciuki a nowe dziewczyny witam :-) ja powinnam góra za 2 dni dostać @ ale znając życie pewnie dostane :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku w zasadzie to ja sporo podróżuję bo z mężem dopiero teraz uda nam się na dłużej niż dwa dni gdzieś wyrwać, a tak to sama jeżdżę do rodziców :) liczę że po moim powrocie będę czytać o samych pozytywnych testach u Was :) blondyneczko szykuje Ci się gorący tydzień ;-) będziecie działać spontanicznie czy celować w chłopca lub dziewczynkę?:) Kamila warto sprawdzić czy masz owulację - mi testy owu pokazywały słabe kreski i praktycznie nigdy testowa nie była mocniejsza od kontrolnej a objawy owu miałam - a jednak jej nie było. dopiero po lekach zobaczyłam jak wygląda pozytywny test owulacyjny gdzie faktycznie kreska testowa była ciemniejsza. nie mówię że u Ciebie też tak jest, ale może warto byłoby sprawdzić czy owulacja jest prawidłowa nitka w którym tygodniu ciąży będziesz w czasie wizyty? życzę Ci żeby serduszko pięknie biło :) atomka witaj :) napisz jak się u Ciebie sprawy mają :) doris cieszę się że już zaczynacie na nowo starania :) tym razem na pewno wszystko będzie dobrze 🌻 agnieszka nie nastawiaj się negatywnie - dokąd nie ma @ trzeba mieć nadzieję :) jak się udał wyjazd? mieliście tym razem trochę czasu dla siebie?:) Justyneczko u nas w rodzinie też dookoła sami chłopcy a u nas jednak dziewczynka - na tym forum również więc kto wie :) strasznie szybko ten czas zleciał :) dopiero co pisałaś o zmianie pracy i meeega długim cyklu a tu proszę :) już niebawem będziesz miała usg połówkowe :) Dziewczyny trzymam kciuki żebyście wszystkie zobaczyły w tym cyklu upragnione dwie kreseczki i odezwę się po powrocie :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi to wypocznij i dbaj o siebie :-) A my jedynie w co bedziemy celowac to w owu :-) a jutro sie wszystko okaze , a pozatym ciekawa jestem bo cos mnie jajniki zaczely bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Maomi u mnie właśnie wszystko jak w najlepszej normie. Hemoglobina co miesiac zaczyna spadac o jakieś 0,3 ale nadal jest bardzo dobrze. Zabezpieczam sie jednak i codziennie pije sok z buraka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko mi pisać, bo cały czas mi łzy lecą... Dziś mam doła. Jeszcze do wczoraj miałam nadzieję, że jestem w ciąży. Dziś plamienie, niewielkie, brązowe, spadek temperatury a jutro wiadomo ... @ WIem, że to głupie, bo to dopiero pierwszy miesiąc, kiedy tak na serio staramy się o dziecko, ale miałam różne objawy, że myślałam, że się udało. A tu nic... I w ogóle nie chcę, aby mnie mąż widział w takim stanie. Na szczęście zasnął w drugim pokoju. I wiem, że to jeszcze za wcześnie, aby się martwić ,wiem ... po prostu ... smutno mi :((( A jeszcze do dziś myślałam, że takie plamienie dzień, dwa przed okresem, na brązowo, to normalne, że to zapowiada okres, chyba prawie zawsze tak miałam, a dziś wyczytałam na forum, że to może być objaw jakiejś choroby, braku hormonu itp. ... Nawet nie wspominałam o takiej dolegliwości lekarzowi, bo myśłałam, że tak wygląda pierwszy dzień miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko u mnie nic sie nie zmienia. Czekam spokojnie na termin wizyty u gin ale jeszcze sporo czasu do tego ale teraz to już się zleci także nie jest najgorzej.. A tak to wszystko po staremu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atomka przykro mi, że się nie udało, wiem jak boli rozczarowanie :( Pamiętaj, że nie jesteś sama, jesteśmy z Tobą! Dziewczyny jeśli chodzi o hemoglobinę to dbajcie o siebie jak tylko dacie rade i pilnujcie tego, bo ja w pierwszej ciąży przez to, że do końca 6tego miesiąca codziennie po kilka razy wymiotowałam to wpadłam w okropną anemię, i skutki tego były takie, że prawie na tamten świat poszłam po porodzie :( Było bardzo ciężko ze mną :( Obiecałam sobie, że w drugiej ciąży będę pić znienawidzony przeze mnie sok z buraków choćby się waliło i paliło. Mam nadzieję, że macie dobrych lekarzy, bo moja trochę zbagatelizowała sprawę (powiedziała, że tak się czasem dzieje, mogę jeść żelazo ale nie muszę, co za paranoja :/), po tym wszystkim zmieniłam lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten post wyżej to mój, nie wiem czemu nie mogę się zalogować :( justyn88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się zalogować :) Dziewczyny testujące tak jak ja w tym tygodniu, jak samopoczucie? Ja się denerwuję. Czasem wydaje mi się , że już wolę jak dostanę @ i wiem, że w tym miesiącu nic z tego, niż jak jest dzień-dwa do terminu, i zżera mnie ta okropna niepewność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś temperatura ciała 36,87 :-) czyżby zaczęła rosnąć? Moje piersi są wielkie! Aż mój mąż stwierdził że to Cycki przyszłej mamy. Nie miałam tak nigdy. W cyklach 32 miałabym dziś @ póki co nie zapowiada się, przy cyklu 34 @ powinna być w środę. Niech cholera nie przychodzi! :-P Generalnie to piersi mają od strony zewnętrznej lekkie zgrubienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi raczej nie było czasu dla siebie bo jechaliśmy paczka 8 os. ale było fajnie :-) Blondi ale rozumiem ze wy cały czas działacie przez ten czas ??? justyn to trochę przeszłas w poprzedniej ciąży współczuję ci :( widzę ze dużo idzie podobnie jak ja kobitek powodzenia wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka 5g a kiedy testujesz? ja mam 37,05, senność mnie dziś ogarnęła, jakiś taki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie testuje bo jak wiesz z poprzednich wpisów szanse są marne :-( chyba że faktycznie nie dostane to za testuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomka te plamienia nie muszą wskazywać na problemy z hormonami, mam dokładnie takie same plamienia od kiedy pamiętam, dużo moich koleżanek, które zostały matkami je miewa, mi też udało się zajść w ciążę (niestety nie wyszło, miałam puste jajo płodowe ale to nie było przyczyną). Powiedz po prostu o tym swojemu ginekologowi, to on zdecyduje czy jest się czym martwić czy nie i postaraj się wyluzować, wyszukiwanie problemów niczego nie rozwiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Doris, od kiedy przestałam karmić piersią zawsze 2 dni przed okresem miałam takie brązowe/beżowe plamienia i jestem zdrowa, nie mam problemów z hormonami. Dziś już teoretycznie powinnam takie mieć, a nie mam, kolejny powód do robienia sobie nadziei. Sama jestem zła na siebie, że się we wszystkim dopatruję objawów grrrrrrr :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość209
czy zapalenie pęcherza ( bój i pieczenie przy sikaniu i po wysikaniu się) może być objawem wczesnej ciąży? spotkałam się już z różnymi teoriami na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×