Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość charlize12345
Ja miałam 3 przerywane stosunki 24 stycznia w dni płodne, powinnam dostać okresu 9 lutego. Mam oczywiście podwyższona temperaturę ale to normalne w drugiej fazie. Ale piersi zazwyczaj zaczynają rosnąć tydzień przed okresem i sporo mniej bola, a teraz praktycznie zaraz po owulacji zaczęły rosnąć a wczoraj to juz bolały mnie bardzo, dziś też. Wczoraj strasznie bolały mnie plecy, dzisiaj mniej ale ogólnie czuje się obolala i zmęczona. Ostatnio miałam też sporo gestego białego śluzu, ale ten objaw to można z różnymi rzeczami łączyć. Aha, poza tym prawie od owulacji odczuwam różne klucia w dole brzucha. i zawsze przed okresem czuje się gruba chociaż jestem szczupła, a teraz czuję się szczuplo a jestem 6 dni przed.okresem. Mogłam zajść?? Proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlize12345
Aha i jeszcze cykle mam 29dniowe a ten okropny męczący ból pleców wczoraj to tak bardziej w dole pleców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlize12345
Może będę śmieszna zadając to pytanie ale co myślicie o takich ukluciach gdzieś tam między ujęciem pochwy/wargami sromowymi a posladkami? Bo oprócz tych ukloc w dole brzucha tez takie czasem odczuwam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlize12345
Ujściem pochwy *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
na test za wcześnie a nie wiem czy traktowaćto jako poczatki ciąży czy raczej zbliżający okres( ale przecież to dopiero za 11 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Jakos mało czasu mam ostatnio w związku z chorobą małej i przygotowaniami do przedszkola. Wczoraj miałam usg. Wg OM to 17tyg i 3 dni a dzidziuś wg obliczeń i pomiarów jest na...... 20tyg i 2 dni :P he he he :D chyba duże maleństwo mi rośnie :) choć nie do końca w to wierzę, bo córeczka w 34 tc miała mieć już 3500 a urodziła się miesiąc później z wagą 3400 ;) płci dalej nie znam :( Iczozord, ja przeczytam Twoją książkę jeśli tylko ją napiszesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi Gje: gratulacje :-* Mam nadzieje ze już niedługo będę mogła tez tak opisywać o maleństwie które będzie rosło pod moim serduszkiem ♥ Oby... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem co z tą luteiną ale w pierwszej ciąży miałam długie cykle z owulacją około 23 dnia a brałam luteine od 16 i zaciążyłam :) na pewno nie zahamowała owulacji ale może pomogła w zagnieżdzeniu się zarodka. Chyba w tym cyklu zaczne brać ale po owulacji, tylko np jesli rozpoczne od 18 dnia to myslicie ze 10 dni ja brać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Mama oleńki ja brałam czasami od 19 DC albo też i później z różnych przyczyn i też stosowałam je przez 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że mi minęła biegunka a tu dziś nawrót. Dziewczyny wiem ze może wymyślam ale czy biegunka może być objawem wczesnej ciąży? Bo jak dziś znowu się rozkręcila to trochę pomyślałam o ciąży. Wiem wiem może to jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Jelitowka ale nie wiem wyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jelitowka nie ma raczej takich nawrotow w tak krotkim czasie... wiec mozliwe ze to dzidzius Ci rewolucje robi, 3mam kciuki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Aga tez miałam takie watpliwości jak ty ostatnio, pytałam na innych forach i ogólnie zostałam wyśmiana:) ale było pare dziewczyn które faktycznie nie wiedząc jeszcze ze sa w ciazy miały rewolucje żołądkowe, wiec kto wie:) u mnie sie nie sprawdzilo:( trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
ja też tak mam wczoraj przez cały dzień miałam biegunkę ale okresu spodziewam się dopiero za 6 dni zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam jeszcze trochę czasu do @ jestem jakieś 5 lub 6 dni po owulce a problemy Z biegunka mam już niecałe 4 dni z jednodniowa przerwa i to mnie dziwy. Na jakiekolwiek obawy spowodowane ciąża za szybko. Gdzieś wyczytałam ze czasem jest biegunka przy wzrastaniu we wczesnej ciąży hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Kochane moze wy pomozecie jestem juz ok9 8 dni po.owule a dzis mnie kluje jajnik i takie krotkie skorcze w macicy czy to dobry znak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
agnieszka5g a masz jeszcze jakieś objawy bo ja jestem jakieś 14 dni po owu i np bolą mnie plecy na dole i brzuch czasami a czasami mam takie kłucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kasik ja miałam bóle podbrzusza które zaczęły się 4 dni po owu i jednak musiało to cos oznaczać bo są 2 kreseczki :) trzymam kciuki. Aga mam nadzieja że biegunka będzie dobrym znakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I piersi mnie nie bolą ale widzę że są wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
wyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
i jakoś mi od paru dni gorąco czoło mam gorące ale temperatury nie mierzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) witam nowe staraczki :) w końcu mam parę minut żeby napisać :) co do objawów ciąży to niestety nie pomogę bo nigdy jeszcze w niej nie byłam, chociaż w poprzednim cyklu miałam chyba wszystkie możliwe objawy a jednak @ przylazła :P mam dziś 20dc i powinnam mieć owulację ale jak na razie nie mam żadnych objawów :/ na testach owu druga kreska wychodziła coraz ciemniejsza z każdym dniem a dziś jaśniejsza niż wczoraj, temperatura nie rośnie i chyba nic z tego cyklu nie będzie :/ no, ale co sobie poużywam na mężu to moje :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia2705
Witam was dziewczyny:-) pisałam trochę na poprzednim forum. Dziś jest u mnie 28 dc ogólnie 1dc miałam 8 stycznia owulke w 12 dc w tym dniu tempka już skoczyła i wynosiła 36,8 (13dc szyjka była zamknieta) a cztery dni po owulce miałam spadek do 36,60 potem znowu wzrost do 36.8 a dzień póżniej skoczoczyła do 37,00 i taka utrzymuje się do dziś. Byłam wczoraj u ginekologa bo chciałam skierowanie na badania,ale nie chciał mnie zbadać pod względem ciąży, nie chciał naruszyć szyjki. okres już właśćiwie powinien przyjść wczoraj. Mam bóle w dole brzucha kłucia jajników. Ogólnie w 20 dc dostałam rozwolnienia, miałam straszne wzdęcia. Test ciążowy zrobie jutro, bądz w piątek. Po tych 8 cyklach podchodzę do tego z dystansem. Ale @ nigdy nawet dnia się nie spóźniła. Gin powiedział,że jesli wyjdą // kreski to widzimy się za dwa tygodnie. Czuje,że jednak jestem w ciąży, aha od kilku dni czasami mam takie białe gluty,ale ogólnie czuje suchość. Szyjka jest nisko,twarda i szczelnie zamknięta. Połoźna powiedziała,że mam się nią nie sugerować,bo mam długą szyjkę. W pierwszej ciąży wymiotowałam 7 miesięcy po 4,5 razy dziennie. Córcia ma już 2,5 roku :-) dziś naszły mnie wątpliwości, zaczełam się tego wszystkiego bać, ciąży, porodu. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Nie mam żadnych innych objawów tylko te żołądkowe chociaż na początku jak się zaczęło to w nocy i miałam ból brzucha i nie wiedziałam czy to jelita czy macica. Teraz czasem coś poczuje tam ale nic szczególnego. Lena a ty chyba powinnaś jakoś teraz dostać @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
jak tak czytam wszystkie wasze historie to już sama nie wiem czy mogę być w ciąży czy raczej nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
dopiero przewiduje dostać@ 12 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia mi dziś tempka tez trochę spadła dziś. A powiedz mi to rozwolnienie trwało tylko jeden dzień u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
ja mam jeszcze ta że codziennie od paru dni mam bóle głowy co normalnie ból głowy zdarzał mi się raz na pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGa ale hcg to chyba wzrasta jak sie zarodek zaczyna zagnieżdzac, a Ty masz problemy zołądkowe od owulki,albo nawet przed owu sie zaczelo i szczerze powiedziwaszy nie powiązywalabym tego ze sobą... moze zatrułas sie czyms albo jakas jelitówka szaleje :-/ Oliwia no u Ciebie to napewno wyjdą 2kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×