Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Dziewczyny a moze wiecie cos na temat tego czy jak jednak sie udalo (a jeszcze o tym nie wiem bo za szybko na test) to wykonywanie mojej pracy moze w czymś zaszkodzić? A tak jak wspominalam pracuje jako fryzjera na cały etat wiec każdego dnia pracuje od rana do wieczora-a jakie prace wykonuje to wiadomo co fryzjerki robią. To jak to z tym jest? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Wiecie co dziewczyny biore sie za siebie od dzis zaczynam ćwiczyć moze tak nie bede myslec o tej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia2705
Mam do was pytanie, zrobiłam wczoraj test ciążowy i wyszły dwie kreseczki! Temperatura też wysoko, ale hmm mam problem z szyjką, wiem,że nie powinnam jej sprawdzać, ale no sprawdziłam i jest strasznie nisko czuję ją już za paznokciem jest twarda. Czy wy też tak miałyśćie na początku ciąży, mam powody do zmartwień? ;-( Wizyta u ginekologa dopiero za 2 tygodnie, teraz jest 4 tydzień ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia2705
A co myślicie o ćwiczeniach w ciąży na uda i pośladki? W pierwsze ciąży przytyłam 25 kg ;-/ i to do tego prawie całą ciążę wymiotowałam, tylko,że wychodziłam z wagą 62 kg, a teraz waże 68. Nie chce tak przytyć, chce mieć aktywną ciąże. I tak mam dobrą sytuacje, bo nie mam żadnego rozstępu,miałam tylko trochę cellulitu. Co myślicie o squatach? Nie pomyślcie sobie,że jestem stuknięta, bo chce ćwiczyć. Cwicze też mięśnie kegla i chce od 18 tygodnia wykonywać masaż szyjki, mam zamiar urodzić naturalnie bez nacinania krocza, nie mam z tym takich złych wspomnień, nie jest to aż takie straszne, ale jest zawsze jakiś dyskomfort. Ze wszystkimi pytaniami i tak muszę poczekać do wizyty, bo ginekolog musi określić mój stan i wyrazić na to wszystko zgodę,ale warto o tym porozmawiać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Oliwia gratuluje !!!! . Myślę że najlepiej będzie jak zapytasz Sie Gina o ćwiczenia ale lepiej chyba żebyś przez 1 trymestr Sie oszczędzała ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo gratuluję mamuśkom :D Oliwia zostaw szyjkę. Ona staje się ciążowa, rozpulchniona dopiero po jakimś czasie. A jej ruszanie może spowodować rozwieranie i infekcje na które teraz będziesz bardziej podatna. Nie sprawdzaj :) A z ćwiczeniami się wstrzymaj do końca 1 trym :) Nie kuś losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
Hej dziewczynki czasu jakos nie bylo ;-) Ja nadal bez @ czekam do 10 .02 tak jak lekarz mowil hmm jakos sie nie zapowiada,ale nie testuje poczekam spokojnie na rozwoj sytuacji zaznacze tylko,ze nie mam zadnych objawow oprocz moich ulubionych odswierzaczy i chemi do sprzatania ktorych teraz nie potrafie zniesc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja was nie znam ale doloze swoje. 6 dni po owulce i jednoczesnie stosunku mialam objawy jakby grypy + bol brzucha. Na tescie pojawil sie cien cienia jak wy to mowicie. Codziennie kreseczka coraz wyrazniejsza. Teraz jestem w 18 tyg i bede miala synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
gośćiu no to gratulacje;-) Szybko mialas objawy,ale kazdy organizm jest inny wiec tak byc moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sama bylam zaskoczona, mysle ze u mnie zagniezdzenie bylo bardzo szybko, bo w dniu okresu mialam lekkie krwawienie stad prawie pewne kiedy byla owulka. Ale fafktem jest ze juz 6 dni po rozbolal mnie brzuch i czulam jakbym dostawala grypy. A to byla nie grypa tylko dzidzius. Zaczynam w ogo.e podejrzewac ze hcg sie naprawde w znikomych ilosciach wytwarza PODCZAS implantacji a nie po niej. Ona moze miec miejsce 4-10 dni po owulacji. Ale u mnie chyba byla dosc szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha no i bol piersi tez byl prawie od razu, jakies 10 dpo zaczely mnie okropnie bolec sutki. Takze to tez byl u mnie objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze wam powiem dziewczyny tak na pocieszenie ze ja sie staralam rok zajsc w ciaze. I nie wychodzilo. Co miesiac byl placz i rozczarowanie jak widzialam krew. A jak wkoncu machnelam na to reka i powiedzialam no trudno juz sie chyba nie uda bo mam 38 lat to na nastepny cykl zalapalo. Serio wam mowie. Wytrwalosci zycze i kazda bedzie miala wymarzone malenstwo. Trzymam za was wszystkie kciuki. Jakby ktoras miala pytania do badan genetycznych to pytajcie bo robilam rozne testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOleńki
gratulacja gościu :) 18 tydz to juz z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje. A ty wkoncu mialas ten test pozytywny? Bo zaczelam czTac wasz watek od poczatku i wlasnie jestem na etapie kiedy mialas cien cienia. U mnie cien cienia wskazywal na ciaze. I chyba nie ma testow ktore sie zabarwiaja bez powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie pojawił cień cienia po 15 minutach ale na teście było napisane, że wynik po 5 minutach jest nieważny gdyż zawsze pojawia się druga kreska :(, następnego dnia zrobiłam inny test i nie było nic a nic :) teraz czekam na kolejne płodne :) kiedyś sie musi udać no nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz racje, że każdy cień cienia który się pojawia od razu świadczy o ciąży, po upływie jakiegos tam czasu niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaa i jeszcze podziele sie z wami moim doswiadczeniem odnosnie testow owulacyjnych. To tylko moje zdanie ale dla mnie to jakas lipa. Animprzed owulacja ani w jej poblizu mi nie pokazaly owulacji. Pokazywaly mi dwie krechy w poprzednich cyklach i nie udawalo mi sie wtedy zajsc w ciaze. Jak juz mialam w tej ciazy potwierdzona bete i pecherzyk to tak dla picu zrobilam test owulacyjny i pokazal wielka gruba kreche. Ale owulacji mi nie pokazywaly te testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu a to Twoja pierwsza ciąża ? fajnie, że możesz coś więcej podpowiedzieć dziewczynom odnośnie badań genetycznych. takie informacje są bardzo przydatne. Ja w pierwszej ciąży robiłam badania genetyczne w 13 i 22 tygodniu - usg i test pappa oraz test potrójny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam pare dni temu, że będę sie dziś testować i ... na dwóch różnych testach są blade, bo blade, ale jednak dwie kreski:) Zrobiłam bete, niestety wynik dopiero we wtorek. Ogranęła mnie panika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi te testy zawsze pokazuja druga kreskę jaśniejszą, nigdy nie jest tak samo mocna albo mocniejsza od testowej więc nie wiem co mysle. Ale jakos tak w pobliżu owulacji właśnie poakzują sie te 2 kreseczki więc traktuje to jako pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mialas test plytkowy czy inny? Mnie gin powiedzial ze plytkowe sa najlepsze i korzystaja z nich w labolatoriach i gabinetach. Moj mial czulosc 25 i naprawde 6 dni po pokazal cien cienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Gosciu nie masz pewnosci to moze zrob zdj i wstaw tu a my popatrzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak moja pierwsza ciaza. Tez robilam test potrojny wlasnie tydzien temu to z testu podwojnego wyszla mi kiepska trisomia 13 i 18. mialam z samej biochemii ryzyko 1:88 wiec slabo. Wynik koncowy byl 1:422. przerazilam sie i zrobilam test potrijny ktory wykluczyl wady. Wynik pokazal 1:4900. ale ogolnie lekarze mowia ze to tylko tabelki i moj wiek zawyza to ryzyko bardzo. Na usg wszystko w jak najlepszym porzadku. Czeka mnie jeszcze badanie organow dziecka chyba za 2-3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tej biochemii 1:88 dostalam skierowanie na punkcje, na wlasne zyczenie, ale 2-3 roznych lekarzy mi odradzilo punkcje bo ryzyko utraty ciazy podobno jest wyzsze niz to ze moje dziecko ma jakies wady z tym wynikiem. Zastanawialam sie jeszcze nad testem harmony ktory jest nieinwazyjny i daje 99 proc pewnosc ale krew jest badana w ameryce i tu gore wzial brak zaufania wiec dalam sobie spokoj. Na usg narazie wszystko ok wiec chyba juz zaczekam na ten screening organow dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej no ewidentnie pozytywne!!! Gratuluje. Jak dla mnie wyraznie pozytywne. Ktory dzien cyklu testowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27dc, czyli dzien po spodziewanej miesiączce, bo cykle mam zwykle 26 dniowe. Czy usg jest w stanie już coś wykryć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy u mnie 2 tyg po owulacji byl juz widoczny pecherzyk 4 mm, nie bylo jeszcze dzidziusia ale pecherzyk byl. Ale to sprawa indywidualna, kazdy gin powie zeby zaczekac z usg. Jutro masz wyniki bety tak? To chyba umawialabym sie juz pomalu do gina na ten tydzien lub poczatek nastepnego. Sa laski ktore maja niskie hcg nawet i tydzien po @ a sa takie jak ja co maja hcg 63 tydzien po owulce. Ale te dwa test sa moim skromnym zdanie, zdecydowanie pozytywne. Cieszysz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo! Chociaż ciężko, bardzo cieżko mi w to uwierzyć. Do gin umowilam sie od razu na dzisiaj wieczor i dlatego sie zastanawiam co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak nic jeszce nie zobaczy nawet pecherzyka nie to nic bo wszystko zalezy od hormonow. A implantacje czulas jakos? Bylo jakies plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×