Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość gość
Absolutnie żadnego plamienia, lekki ból w podrzuszu ale to raczej bardziej dlatego, że czekałam na jakikolwiek sygnal. Poza tym nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja wlasnie tez nie mialam. Mialam ogromny atak bolu brzucha i lekkie plamienie w dniu spodziewanej miesiaczki, ale to raczej nie mogla byc implantacja bo troche za pozno. Mysle ze wlasnie u mnie sie rozpoczela te 5-6 dni po owulce i jedyny objaw to byl bol brzucha i stan podgoraczkowy. No to napisz nam co lekarka zobaczyla na usg dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
Nie zawsze cien cienia to pozytywny test bo ja robilam dwa i na jednym byl cien cienia a na drugim nic w ciazy nie bylam wiec to byla pomylka chociaz ucieszylam sie bardzo.Ale twoj test jest ewidentnie pozytywny bez dwoch zdan ;-) GRATULUJE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
No jaj dla mnie to nie jest cień cienia to jest po prostu pozytyw :-) gratulacje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
dla mnie tez nie jest to cien cienia bo naczej wyglada to jest pozytywny test ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia2705
Hej:-) dziś jest u mnie 4 tydzień i 1 dzień (na podstawíe pierwszego dnia ostatniej miesiączki) czy jak pójde na usg 17 lutego to jest szansa usłyszeć serduszko? :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiax
Ponoć od 7 tyg można je zobaczyć (tak lekarka mówiła) :) Ja jestem w 4tc i 4 dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny. Gratulacje! Ja się cieszę z tych waszych dwóch kresek czy to słabych czy mocniejszych :-) Jestem w 13/14 dniu cyklu i przeoczylam chyba ovulke bo testy pokazują mi zero a śluz to potwierdza. Za to czuje się zle. Jestem wyczerpana i zupełnie pozbawiona życia. Nie jestem tez pewna czy nie wpadam w nadczynność tarczycy. Mam sucha skórę i dziwnie się czuje. Nie mam ochoty na nic oprócz powrotu do domu i zapomnienia się w serialu i... Jedzeniu.. Zaczelam sie zastanawiać czy nie popadał w depresję.. Nie chce mi się wstać, czyje ze nie mam siły, jestem zmęczona, ostatnio wpadło mi w ręce zw.lekarskie z kodem ciąży i chciało mi się płakać. Jakoś nie lubię siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia2705
O super:-) tylko 3 dni różnicy:-)mi wychodzi termin na 15 paźdźiernika:-) a jak się czujesz? Też tak często chodzisz siusiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Dziewczyny ja ostatnią @ miałam 1 stycznia :-) wiec też będę październikowa :-) baletka ja 3 miesiące po zabiegu czułam Sie podobnie jak ty plus to że wpadałam w histeryczny płacz od tak.... potem znalazłam to forum i inne o tym jak ciąże Sie traci.... mi to wszystko pomogło i czas.... ale wiem że każdy inaczej to przeżywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiax
Baletka - nie martw się, będzie dobrze! Ponoć na stany depresyjne pomagają lody, ulubiony film i cisza we dwoje (przyjaciółka/partner) :) Oliwia - U mnie to jakaś masakra :(. Złapało mnie przeziębienie (katar, gorączka, ból pleców.) Mam bardzo niskie ciśnienie (nawet dochodzi do tego że mam 98/51 a puls 120! Leżę cały czas w łóżku od 3 dni. Tak, toaleta jest często odwiedzana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiax
:( musiałam coś nie doczytać, przepraszam Baletka. Nie wiedziałam, że o to chodzi.. Współczuję. Mojej koleżance pomógł czas i wizyty u psychologa. A też znam osobę, która od razu się starała o następną ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wróciłam od gin, na usg szału nie było, czarna kropeczka:) powiedziała ze jest jeszcze za wcześnie, zapisała mi luteine dopochwowo i kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
Czarna kropeczka to juz cos :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
GRATULUJE !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ja mam nadzieje że tą kropeczke zobacz... 16 wizyta dopiero wiec to będzie ponad 4 tyg od owu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Baletko to normalne. Musisz sobie też dać przyzwolenie na takie "zamulenie" od czasu do czasu. Pamiętam jak ja potrafiłam leżeć i płakać godzinami... Łzy uzdrawiają, płacz ile wlezie! Masz do tego prawo. Zobaczysz, że z czasem będzie łatwiej :) Twoje nastroje mogą też wynikać z rozchwiania hormonalnego. Jednak organizm potrzebuje trochę czasu aby się pozbierać. Staraj się jeść zdrowo, żeby dostarczyć mu dobrej energii. Ściskam mocno i przesyłam swoje zrozumienie! A jednocześnie promyczek nadziei na przyszłość :) x blondyneczko jak tam Twoje ćwiczenia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
iczozord cwiczylam tydzien a teraz mam przerwe bo mi sie sprzet rozlecial:-/ w nast tyg zamowie sobie jakis lepszy twister :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka no to do boju :) Polecam ćwiczenie z Ewą Chodakowską :D Dawało mi naprawdę dobrą energię, najbardziej lubiłam skalpel 1, czułam się po nim ogólnie wzmocniona i zadowolona :) Ah no i brzuszki z melB :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
ja robie szybsze spacery:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
dziewczyny od rana mam jakies kłucia po lewej stronie brzucha i czuje jak bym miała dostać @ a to dopiero za 5 dni miałyście tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) dawno nie pisałam ale czytam Was na bieżąco :) miałam cały tydzień kierownictwo na głowie i wieczorami też padałam na twarz ale już mam chwilę wolnego więc piszę :) kropeczka malutka gratuluję :) ja już jestem po terminie owulacji ale raczej jej nie było bo ani jakoś mocniej mnie nie bolały jajniki, ani śluzu nie było mimo wiesiołka, ani testy owu nie pokazały mocnej drugiej kreski tylko jakieś bladziochy :P jedyne co to temperatura skoczyła mi z 36.3 -36.4 na 36.9 :) nie liczę na ten cykl. Idę dziś na disco i poszaleję trochę :) co do ćwiczeń to zbieram się do robienia brzuszków żeby mieć ładny zarys mięśni przed sierpniem, ale to jeszcze duuuużo czasu więc aktualnie jestem na etapie myślenia o tym :) pewnie na wiosnę przyjdzie czas na działanie a latem na efekty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla nowych mamuś :) super, niech ta dobra passa trwa bo dzieki temu juz niebawem wszystkie zobaczymy 2 kreseczki :) Gościu moim zdaniem usg genetyczne jest pewniejsze niż te ich szacunki z tych testów. Najwazniejsze, że wszystkie ograny funkcjonuja prawidłowo. Ja miałam test podwójny i potrójny na własne życzenie bo w rodzinie były i wady serca i cewy nerwowej więc mój ginekolog dał mi skierowanie bez problemu ale na szczęscie wyniki wyszły bardzo dobre bo prawdopodobieństwa jak 1:1000 czy 1:10000 czyli takie jak dla kobiety 28 letniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNola
Witam, czy mozna dolaczyc i prosic o Wasza rade/opinie? Wczoraj dostalam od lekarza luteine dopochwowo, ktora mam brac na wywolanie okresu, ktory spoznia mi sie juz kilkanascie dni. Jednak na usg lekarz stwierdzil rozpulchnione endometrium 19 mm i obecnosc cialka zoltego . Czy to moze swiadczyc o zagniezdzajacej sie ciazy czy raczej to jedt normalne ze widac cialko zolte na usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
hej dziewczyny dzisaj przyszla @ slabo sie rozkreca ale jest :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nola ja ci nie pomogę niestety bo się nie znam na tym ale może dziewczyny coś doradzą. Renii tak mi przykro:( głowa do góry! U mnie remont na całego dlatego tak mało tu zaglądam. Mam ręce pełne roboty :) pozdrawiam kochane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×