Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Scartet Kate ja sie nie znam na tych wykresach ale tak mi sie wydaje ze owu mogla byc 4-5dni pozniej , tam gdzie byl ten duzy skok... u mnie wczoraj pojawil sie rozciagliwy sluz ale taki chyba mętny i to raczej nie ten płodny, bo za krótko i nie byl przezroczysty... ale wydaje mi sie ze u mnie2-3dni i będzie owu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ja się tez nie znam az tak dobrze. Bo jeśli się przesunął to muszę czekac z testami w sumie nie mam innego wyjścia.. :P Blondyneczka dzieki :) Zycze powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ScarletKate wszystko wskazuje na to ze sie przesunela owu u Ciebie:) bo taki spadek i nagły wzrost, i przy tym rozciagliwy sluz:) musisz czekac, i nie dziekuje i Tobie rowniez zycze powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc długo się zastanawiałam czy tu napisać . Cykle mam nie regularne 30 32 dni pierwszy dzień cyklu zaczął się 15.03. Wspołżylismy z mężem 7 dnia cyklu i 14 dnia cyklu . 15 dnia cyklu bolał mnie prawy jajnik i jakby podbrzusze ale przeszło w ten sam dzień . Wczoraj i dzisiaj ból piersi z tym ze dzisiaj zauważyłam że jakby się powiększyły z góry i tez takie twardsze są u góry . Dzisiaj odczuwam ból w dole pleców. Miesiączki mam takie ze nie wiem kiedy i w jakim momencie dostane bezbolesne itp piersi zaczynają mnie pobolewac jakieś 3-4 dni przed ale nie jest to tak uciążliwe i nigdy nie miałam tak na ok dwa tygodnie przed miesiączka jak teraz. Postanowiliśmy z mężem ze będzie co będzie mamy juz jedna córeczkę dwuletnią. Żyjąc z ta świadomością ze coś mogło się zdażyc chyba fiksuje :) co myślicie o tym ? Wiem że na jakiekolwiek objawy jest za wcześnie i każda kobieta jest inna ale może ktoś coś ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze wczoraj i dzisiaj mierzylam Sb temperaturę była 37,3 nie mierze jej regularnie i nie było to rano tylko po południu tak z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlet na dwoj***abka wróżyła. Bo tak, w sumie owulacja mogła być tak, jak zaznaczył to program, śluzu płodnego mało albo po prostu nieobserwowany na zewnątrz, objawy płodności pokrywają się do 3 dni więc jest OK. Albo... Ale nie chcę Ci robić zbytniej nadziei bo pewności mieć nie można czy ta opcja wchodzi w grę... spadek 3 i 4 dnia jest implantacyjny a płodny śluz później związany jest z wahaniami hormonów w tym czasie. Rozważam tę opcję, bo raczej mało prawdopodobne, żebyś miała płodny śluz jeszcze 3 dni po owulacji. Mój ciążowy wykres w pierwszej ciąży wygądał bardzo podobnie i też obserwowałam u siebie 2x śluz płodny. Pytanie brzmi czy R- oznacza u Ciebie śluz płodny, przejrzysty? Bo rozciągliwe mogą być różne rodzaje śluzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu to nie mierz tempki jak nie mierzyłaś regularnie bo ona Ci tylko może zrobić fałszywą nadzieję :) Ale nadzieja zawsze jest, Z tego co piszesz możesz być mama ale nie musisz, niestety musisz czekać... to chyba stała i jedyna pewna rada jaką możemy tu sobie dać :) Pisz jak tam objawy u Ciebie, razem się łatwiej czeka :) A niektóre dziewczyny mają objawy zaraz po wczesnej implantacji, moja koleżanka np nim minął tydzień od owulacji także... wszystko się może zdarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za odpowiedź odnośnie luteiny. Myslę, że gin zalecił mi brac od 16 dc gdyż chodziło mu najpierw o wyregulowanie mi cyklu do 28 dnia i że od kolejnych jak cykle będa juz regularne to owulacja nastąpi przed 16 dniem. To myślicie, że jak w nastepnym cyklu owu będzie około 21 dnia to mogę zacząc brac luteinę od 22 dnia ? czy to nie jest za późno ? jak byłam u gina w 21 dniu cyklu to mi powiedział, że już w tym miesiącu nie mogę brać luteiny bo to za późno i dopiero w kolejnym od tego 16 dnia :( eh nie wiem już sama co zrobić a nie chce sama eksperymentować z hormonami bo to nie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Objawy takie jak pisałam najbardziej zastanawia mnie właśnie ten jajnik który mnie bolał .. i piersi bolące tak długo przed miesiączka i te żyłki. . To będą najdłuższe dwa tygodnie :( ok 14 dnia cyklu liczyłam gdzieś ze miałam mieć tą owulacje niestety nigdy nie odczuwałem żadnych boli związanych z owulacja. . DARIA ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Mamo Oleńki raczej luteina Ci tak nie "wyreguluje" cykli. Poza tym myślenie o 28 cyklu jak o czymś, do czego mamy dążyć do błąd, bo każda z nas ma swój rytm i właśnie ten nasz naturalny rytm jest dla nas dobry i zdrowy :) w tym nasza wyjątkowość. Myślę, że tak jak piszesz, powinnaś obserwować owulację i zacząć brać luteinę po skoku temperatury (dzień lub dwa), wtedy będziesz miała pewność, że luteina nie blokuje owulacji, a ewentualne niedomagania ciałka żółtego będą wyrównane dzięki jej braniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest nasz pierwszy cykl starań :) w pierwszej ciąży było tak ze nie wiedziałam że zaszłam normalnie czekałam na miesiączkę bolał mnie brzuch itp juz nawet chodziłam z podpaska bo czułam ze pewnie zaraz dostane miesiączkę. Wgl zanim zaszłam w ciążę miałam takie miesiączki ze nie wstawałam z łóżka wymiotowalam a na bóle brałam ketonal przypisany przez ginekologa po porodzie wszystko się zmieniło nie wiem kiedy dostane miesiączkę a jak już dostane to tez nic się nie dzieje porostu Sb leci. . Wiec teraz jak mam te "objawy" to już się schizuje ze może się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo może się udało :))) Ale pewność będzie dopiero za jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wypowiedzi. Póki co zaczekam co będzie dalej. Raczej wyczekuje @ żeby móc zacząć nowy cykl. A ten rozciągliwy był przejrzysty właśnie cały czas. Jakoś po tych testach straciłam już nadzieje i nie ma co się oszukiwać:) Byle tylko @ przyszedł szybko :D A wam Kobietki powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już zalogowana ;) dzisiaj rano postanowiłam sb że nie będę o tym myślała.. a i tak siedzę na telefonie przeszukując wszystkie fora ;p Pogoda u nas też brzydka pada właśnie śnieg ani wyjść na spacer ani nic .. A jak u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie szarówka, deszcz i wiatr straszny. Ale mam na razie trochę zajęć wiec nie myślę tak dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
ScarletKate piszesz ze czekasz na @ żeby jak najszybciej przyszła a się okaże że jej nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak myślicie kiedy bym mogła zrobić test przed spodziewaną miesiączką? czy coś wyjdzie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
a ja to juz sama nie wiem na co czekam w południe jak mnie brzuch zakuł i zabolał przez chwile ze szok a potem jakies cos podobne do skurczy a od 2 godz nic nawet mnie nic ja już sama nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka czasem wychodzi przed okresem a czasem nie, możesz zrobić ale może wyjść fałszywie negatywny... Także decyzja należy do Ciebie :) lenna no mętlik, kiedy powtarzasz test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
no chyba jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pisałam jako gość dzisiaj jakby co ; ) Lenna22 z tego co czytałam to miesiączki jeszcze nie dostałaś ; ) więc jest jeszcze jakaś nadzieja ; ) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
wyczytałam że nawet do tygodnia po spodziewanym @ może nic nie wyjść z testu ale już nie wiem czy można wierzyć w to co się przeczyta w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
no nie dostałam i brzuch przestał boleć bo do tej pory to bolał jak bym miała zaraz dostaća tu od paru godzin nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko gdyby doszło do tego zapłodnienia już to ciekawe czy po tym 7 dniu cyklu czy po 14 dc bo jak po 14 to i tak będzie o wiele za szybko.. :( jaaa czemu nie możemy mieć na ciele gdzieś takiej małej diody która się by zapalała przy zapłodnieniu (ciąży)) .. byśmy nie musiały tyle myśleć o tym i się stresować ... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×