Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Przymusowe obrzezanie penisa, co o tym myślicie dziewczyny?

Polecane posty

Gość gość
Ja jestem obrzezany i mam bardzo wrażliwą żołądź... Od niedawna uprawiam seks z dziewczyną, która nigdy wcześniej nie miała obrzezanego i ją bardzo dziwi, kiedy proszę ją o delikatniejsze obchodzenie się z moim sprzętem... Także nie do końca u obrzezanych końcówka jest niewrażliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tz mozesz dluzej jak wiekszosc obrzezanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy mogę dłużej. Dla mnie to zawsze abstrakcyjne pojęcie, czy facet może dłużej, czy krócej. Mogę się kochać 3min, a mogę pół godziny albo i dłużej... Zależy na jak długi seks mamy ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka_i
Ja na szczęście mam takiego w posiadaniu... Fajnie jest się takim pobawić... zachęcam wszystkich panów do podjęcia tego wyzwania. Mój mąż obrzezał się 2 lata temu (miał długi napletek i trochę krótkie wędzidełko)... Seks wcześniej uprawialiśmy wg mnie normalnie... Teraz jest o wiele bardziej zadowolony. A i mi się też bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też o tym myślę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzezanie mężczyzn jest dla zachowania higieny intymnych części ciała, jako miejsc najbardziej narażonych na zakażenie w wyniku zalegania w nich brudu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile dni po zabiegu trzeba zachować ostrożność i się nie przemeczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam parę pytań do ANI: Jak twój chłopak przeżył zabieg jak z oddawaniem moczu, podobno po zabiegu masakra ale później lepsze "ciśnienie" Jak z wytryskiem podobno po zabiegu są niesamowite !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimooo
gość dziś Chętnie Ci odpowiem na wszelkie pytania. Poddałem się obrzezaniu jakieś 7 lat temu. Wcześniej współżyłem z dziewczyną. Nie było konieczności obrzezania, ale bardzo chcieliśmy z moją dziewczyną, żebym był obrzezany z kilku względów. Nie wspominam zabiegu jakoś strasznie negatywnie. Najgorszy był miesiąc wstrzemięźliwości. Oczywiście nie wyrobiłem i po jakiś 2-3 tygodniach bardzo ostrożnie pieszcząc się, doszedłem, co dało mi spokój na następny jakiś tydzień. Oczywiście seks na początku po tym miesiącu był na delikatnie. Po tym czasie zabieg oceniam bardzo pozytywnie - nie słuchajcie opinii, że penis staje się niewrażliwy. Seks z moje perspektywy jest jeszcze przyjemniejszy, a największym plusem jest czas seksu - mogę go przedłużać prawie w dowolny sposób - ogromna kontrola. No i drugim bardzo widocznym efektem jest znaczne wydłużenie tej fazy tuż przed wytryskiem i fazy wytrysku, która jest jakgdyby silniejsza przez dłuższą fazę przed wytryskiem. A prawdziwe zalety, to widzą dopiero dziewczyny... i ta przyjemność, kiedy dziewczyna się nim bawi - jej radocha...:) Ja polecam, ale każdy ma prawo wyboru - Polska wolnym krajem:) Jakby były jeszcze jakieś pytania - śmiało pytać. W wolnej chwili odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimooo
Na ciśnienie moczu obrzezanie nie ma absolutnie żadnego wpływu. Odchodzi natomiast odciąganie skórki przy sikaniu - ja tak przynajmniej zawsze robiłem, żeby nie zabrudzić moczem wewnętrznej strony napletka. Teraz tego problemu nie mam. Może jedynym lekkim dyskomfortem są ciekawskie spojrzenia ludzi na basenach pod prysznicem, czy saunach, bo w takie miejsca ja akurat uczęszczam, ale się tym nie przejmuję... Fakt, że obrzezanie nie jest u nas rozpowszechnione - stąd te ciekawskie spojrzenia kobiet i facetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimooo
No i strumień moczu jest może bardziej jednolity, bo jak niektórzy nie odciągają napletka do sikania, wtedy ta skóra powoduje zakłócenia w jego jednolitości, no i można nasikać koło kibelka. No i jak teraz myślę, może wyciąganie przyjaciela z rozporka jest nieco mniej komfortowe, bo wyciągałem go kiedyś przyszczypując skórę napletka, teraz tej skóry już nie ma za dużo i nie ma za co za bardzo przyszczypnąć, no i zdarzy się przyszczypnąć żołądź, co wiadomo do najprzyjemniejszych nie należy. Tak, czy inaczej nawet przez chwilkę nie przyszło mi do głowy, żeby w jakikolwiek sposób żałować, że zdecydowałem się na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kimooo dzięki fajnie ze wreszcie wypowiedzial sie ktos, kto byl obrzezany jako dorosly i ma jakies porownanie przed i po - o takie wypowiedzi mi chodzilo jeszcze raz dzieki takie wypowiedzi sa na wage zlota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 22 lata jestem rok po obrzezaniu i powiem szczerze że to co mi zrobili jest okropne! Nie czuję nic podczas seksu penis jest w zwodzie bez problemu ale przez brak napletka penis zrobił się nie czuły gdy jest w środku partnerki. Każda partnerka chwali sobie seks ze mną bo średnio ok 1min wystarczy by doprowadzić partnerkę do orgazmu i zawsze jest wielokrotny, w krótkim czasie przez co partnerki po ok 10 min są wyczerpane, a ja mogę i chcę więcej, niee wiem czy to przez obrzezanie bo musiałem przejść operację by móc współżyć. Po obrzezaniu z partnerką udało mi się dojść tylko raz, po ok godzinie i też by tego dokonać ok 20min mój "grzybek" stymulowałem delikatnie wchodzą i wychodząc w pochwe, co dawało przyjemność partnerce ale szału nie było. Aktualnie jestem w związku gdzie to ja jako facet udaję orgazm po ok 10-15 min gdy partnerka przeżywa co kilku krotnie i jest wyczerpana, po wszystkim ide zapalić do kuchni gdzieś masturbuje się by w końcu dojść. Masturbacja też przebiega dość dziwnie, zaciska mięśnie od pasa w dół na wyprostowanych nogach i mocnym pewnym chwytem się masturbuje i O dziwo dojście podczas masturbacji to ok 30sek. Dobra bo się rospisalem... jednym słowem nie polecam obrzezania! I co z tego że jestem bogiem seksu i orgazmu jak mnie to nie sprawia przyjemności i nie czuję się jak facet. Mam ochotę się powiesić... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimooo
gość dziś W takim razie może coś Ci schrzanili przy zabiegu i przecięli jakieś ważne unerwienie... Ja jestem mega zadowolony z zabiegu, dochodzę bez problemu, a seks jest dla mnie przyjemniejszy. Jeśli nic nie uszkodzili Ci podczas zabiegu, to obstawiam, że problem siedzi w psychice. Ja tam zawsze dochodzę z kobietą... fakt, że ten czas się nieco wydłużył, ale nawet chwili bym się nie wahał ze zdecydowaniem się na zabieg po raz drugi. Skorzystaj z wizyty u seksuologa, bo obstawiam, że to rozwiąże Twój problem i potraktuj moją radę serio. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynkaPralinka
Wrzućcie jakieś fotki Waszych obrzezanych sprzętów...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za przymusowym obrzezaniem kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi po zagiegu penis w ogole nie staje a dziewczyna ktora mnie na niego namowila mnie olala:( nie lolecam obrzezania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynkaPralinka
gość dziś Ale to przynosi więcej szkody, niż pożytku, zupełnie przeciwnie do obrzezania faceta. W istocie oba obrzezania łączy jedynie nazwa. Rzeczywiście, pozwoliłabym sobie usunąć napletek łechtaczki - czyli analogicznie do obrzezania faceta, ale nie pozwoliłabym sobie wyciąć łechtaczki, czy warg sromowych - myślę, że również żaden facet nie pozwoliłby sobie wyciąć żołędzia, czy moszny - odpowiedniki łechtaczki i warg sromowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kimoo a gdzie robiłeś zabieg? Jaki masz styl? Jaki był powód ? seks kosmetyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimooo
gość dziś Zabieg miałem w Łodzi w Eskulapie przez słynnego lekarza, który wykonuje te zabiegi, a nazwisko w tej chwili zapomniałem, zresztą nie chcę polecać, bo nieco inaczej się umawialiśmy, więc pozostał mały niesmak. Chciałem mieć zostawione nieco więcej wewnętrznej blaszki napletka, a mam zostawione tak ok 2cm. Ilość skóry wyciętej była znaczna, bo przy maksymalnym wzwodzie, skóra ledwo da się ruszyć... raczej jest napięta. Powód obrzezania były powody estetyczne, byłem bardzo ciekaw jak to jest być obrzezanym, wydawało mi się, że to podczas seksu musi być odjazd, kiedy goła żołądź ociera o wnętrze pochwy i się nie myliłem. Poza tym miałem nieco przy krótki napletek i ciągle mi się zsuwał, powodując dyskomfort. Teraz w pełni się już do tego stanu przyzwyczaiłem i jestem bardzo zadowolony. Masturbacja nieco trudniejsza technicznie, ale człowiek nie żyje dla masturbacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poobcinac łechtaczki puszczalskim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy zadbać o to, żeby napletek nie zakrywał główki i już jest higienicznie. Obrzezanie rozumiem, jak ktoś ma napletek kilka cm dłuższy od samego fiutka, bo wygląda to dość dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby za duzo dawaly szpary arabusom i sie przyzwyczaily. Jesli chcecie obrzezania u mezczyzn to tylko z obrzezaniem kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
708877543 wew 25 ostry sex tel zapraszam samantha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feministki powinny być pozbawiane łechtaczek! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×