Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Przymusowe obrzezanie penisa, co o tym myślicie dziewczyny?

Polecane posty

Gość januszgosc
Hej, pare fotek ode mnie, w spoczynku i w gotowosci ;) tutaj porownanie przed i po: http://i.imgur.com/7OjKv.jpg low, tight, wedzidelko usuniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie wymiary? wydaje sie spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania nie odpowiedziałaś fance :D I opowiadaj jak sie spisuje sprzet chłopaka! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość januszgosc
Dlugosc przecietna, jakies 13-14cm, za to jest nieco gruby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak odbierasz seks po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 24
Przede wszystkim przy obrzezaniu TIGHT ( H&T, L&T ) generalnie zawsze usuwa się wędzidełko. Po prostu pozostawianie wędzidełka jest bez sensu przy obrzezaniu i grozi łatwym zerwaniem. Według mnie ciasno obrzezany penisek jest zdecydowanie estetyczniejszy . Co do odczuć to opisałam je we wcześniejszych postach. Dodam tylko że jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ_28
Witam, żona mnie namawia na obrzezanie, sam też już od pewnego czasu się nad tym zastanawiam... Dziewczyny, co o tym sądzicie? Jaki styl doradzacie? No i jakie macie kobiece wrażenia przy seksie z obrzezanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech twoja żona zdecyduje jak masz się obrzezać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obrzezywać się... rośnie nam konkurencja...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ_28
Żona chce ciasne i wysokie z usunięciem wędzidełka czyli styl "amerykański".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam - wyżej były posty dlaczego od tego stylu już się odchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ci polecam najlepiej porozmawiaj z lekarzem niech on ci doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ_28
No właśnie powyżej były dwa posty obrzezanych facetów wprost odradzających obrzezanie LOW !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak będziesz obrzezany h&t to nie będą cie "podejrzewali" że jesteś żydem no i ta technika jest najlepsza dla mężczyzny niech się obrzezują i to natychmiast, wszyscy !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj na anglojęzycznych stronach o dircumcision, a nie zadawaj takich pytań na kafe, porozmawiaj z lekarzem, poszukaj badań odnośnie typów obrzezań i utraty wrażeń seksualnych naukowców z Florydy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałem wiele opinii obrzezanych mężczyzn i żaden z nich obrzezany ciasno i wysoko nie narzekał. Wszyscy sobie chwalili wbrew temu co ci rzekomi naukowcy twierdzą bądź nie. Podaj jakiś link do tych badań bo łatwo straszyć czymś co trudno znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj w takim razie jeszcze trochę, bo mało czytałeś na tacy wszystkiego nie dostaniesz - widać leń jesteś... bo widać, że niewiele zapoznałeś się z tematem. w takim wypadku najlepsza dla Ciebie bedzie rozmowa z dobrym podkreślam dobrym chirurgiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj tylko jeden link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nerw grzbietowy w penisie przebiega pod tkanką łączną a nie w skórze więc podczas wysokiego obrzezania chirurg go nie przecina. Co za bzdury. Gdyby go przeciął to obrzezani nie czuliby zupełnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość januszgosc
Seks bez znaczacej roznicy. W gumie nieco mniej czuc i trzeba wiecej czasu albo intensywniejszych ruchow, troche trudniej kontrolowac kiedy dochodze (tak jakby ten czas, kiedy wiem, ze zaraz dojde a samym wytryskiem, sie skrocil). Bez gumy same plusy, moge bez problemu kontrolowac kiedy chce dojsc. Dochodze kiedy chce. Odczucia bardzo na plus. Miejsce po wedzidelku jest bardzo wrazliwe, w przeciwienstwie do odczuc sprzed zabiegu. Samo masowanie tego miejsca moze doprowadzic do orgazmu, wczesniej tak nie bylo ;) Nie wiem, czy styl high duzo by zmienil. Moglby sie wypowiedziec tylko ktos, kto mial high, a potem drugi zabieg na low ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam na semi-mid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
januszgość Ten czas jest skrócony w prezerwatywie czy w ogóle? gość dziś Jak odczuwasz seks i sam orgazm i kiedy miałeś zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość januszgosc
w gumie, bez gumy jest pelna kontrola, dochodze kiedy chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ_28
W efekcie zdecydowaliśmy się z żoną na High and Tight z usunięciem wędzidełka . W przyszłym tygodniu wybieramy się do lekarza na wstępną wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisuj regularnie co się z nim dzieje, chcę wiedzieć jak to wygląda od strony mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyachtebaby
Ja jestem od dziecka obrzezany i zawsze dziewczyny były zadowolone a moja aktualna dziewczyna jest zachwycona mówi mi że wcześniej może ze 4 razy robiła loda że względu na zapach q teraz to codziennie kleka do miecza i czasami jak lezymy i oglądamy tv to go wyjmuję i tak go sobie ssie od godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ_28
Dziś po wizycie u znajomej lekarki urolog ostatecznie zadecydowaliśmy się na H&T z usunięciem wędzidełka. ( Sama powiedziała że jej mąż tez ma ten typ obrzezania.) Wkrótce zabieg. Dziewczyny co sądzicie o wyborze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby rozwiać wszelkie spekulacje, wypowiem się i ja. 7 lat temu poddałem się zabiegowi obrzezania. Mam obrzezanie coś pomiędzy HT i LL. Usunięte miałem wędzidełko. Jakbym miał drugi raz podejmować decyzje, podjąłbym dokładnie tą samą. typowe High, to odważna decyzja. Pomijając jakieś tam nie do końca udowodnione sprawy, lepiej wygląda na plaży, naturalniej... kiedy jest w stanie spoczynku, wygląda jak nieobrzezany, któremu skórka się zsunęła. Kiedy stoi, skóra jest cała rozciągnięta i tylko leciutki *****mogę wykonywać... O zaletach mógłbym pisać godzinami. Wrażeń nie ubyło nawet o gram, powiedziałbym nawet, że jest mi przyjemniej podczas seksu i lepiej się kontroluję. Można snuć różne wywody, ja piszę jak jest z doświadczenia... Moim zdaniem mój styl obrzezania łączy wszystkie zalety różnych stylów obrzezania, wszystkim kobietom bez wyjątku się podobał, a i masturbacja jest mega przyjemna. Aha... i nie miałem stulejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj i takie wiadomości są dla mnie najwartościowsze. obrzezanego faceta jako dorosłego bez stulejki. thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×