Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Wiem Estella ale juz sie nastawiłam że we dwie będziemy testowały, no ale trudno, zobaczę co mi wyjdzie Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Estellko, no wlasnie kolejny miesiac:) tym nalezy sie cieszyc, podejrzewam, ze u mne bedzie podobnie, ale juz sie nie zamartwiam. Czy czytalas to co jakis czas temu przeslalam o wiesiolku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Estellko, no wlasnie kolejny miesiac:) tym nalezy sie cieszyc, podejrzewam, ze u mne bedzie podobnie, ale juz sie nie zamartwiam. Czy czytalas to co jakis czas temu przeslalam o wiesiolku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Malinko, już nie pamiętam czy czytałam o tym wiesiołku. W zeszłym cyklu go łykałam, teraz też sobie kupię :-) a możesz mi jescze raz podesłać ten link o wiesiołku? W sumie, to był drugi cykl starań i zresztą dziwny, jak pisałam, bo przytulanko było tylko dwa razy w 13 i 14 dc. Później mąż się rozchorował :-) Teraz nie będę liczyła żadnych dni płodnych i takich tam , idę na żywioł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym wiesiolkiem to jest tak, ze: zaleca sie go brac od pierwszego dnia cyklu i do owulacji, poniewaz jak dojdzie do zaplodnienia to wiesiolek moze byc przyczyna poronienia. On jest bardzo dobry na poprawe sluzu, natomiast nie jest wskazany juz po owulacji. Nie moge znalezc tej stronki, ale mniej wiecej tak to brzmialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na poważnie to staramy się od marca, ale już w połowie czerwca doszły do mnie sygnały o redukcji mojego etatu i zaczęła się mozolna harówka, zostawanie po godzinach pracy, w efekcie przedłużono umowę do końca grudnia. Również nauka i stres zrobiły swoje. Czuję gdzieś tam w głębi swojego serduszka, że dopiero koniec stresów związanych z pracą może dać pozytywne rezultaty:)) Jestem osoba niezwykle silną psychicznie i wiem, że odnajdę się w nowej sytuacji jak również mój pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
a to Malinko , to akurat o wiesiołku wiem :-) i dlatego lykam :-) Dziękuję i pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysio- nie stersuj się rodziną. Malinka ma rację. Wpisz się w tabelkę starających się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysio - zrób sobie badanie poziomu prolaktyny, ale to dwukrotne. Stres bardzo na nią wpływa i może masz jej za dużo. Porozmawiaj o tym ze swoją gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Kasiu jak zwykle jestes niezastapiona. Mi najbardziej chodzilo o to poronienie, czego ja do momentu przeczytania artykulu nie wiedzilam. A teraz juz wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Kasiu jak zwykle jestes niezastapiona. Mi najbardziej chodzilo o to poronienie, czego ja do momentu przeczytania artykulu nie wiedzilam. A teraz juz wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona ja skopiowalam tabelke bez adrianki a ty bez aktualizacji dzidziusia hihi :) teraz jest juz dobrze zapisze sobie stronke z aktualna tabela :) NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Lusia mnie Zuzia najcześciej kopie w boczek ale zdarza jej sie tez kopać mnie w ....pupe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona ja skopiowalam tabelke bez adrianki a ty bez aktualizacji dzidziusia hihi :) teraz jest juz dobrze zapisze sobie stronke z aktualna tabela :) NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Lusia mnie Zuzia najcześciej kopie w boczek ale zdarza jej sie tez kopać mnie w ....pupe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
ja też jestem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
WSZYSTKIM KASIOM W DNIU ICH IMIENIN ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJ , NAJ...A W SZCZEGÓLNOŚCI TYM KTÓRE OCZEKUJĄ DWÓCH KRESECZEK SPEŁNIENIA TEGO NAJWAZNIEJSZEGO MARZENIA 🌻 OD BRZUCHATKI TEŻ KASI :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Kasienka wszystkiego co naj, naj, naj...tego czego sobie zyczycie by Wasze bylo, to o czym marzycie by sie spelnilo❤️ ja imieninki mam w kwietniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie każdej Kasi z osobna zycze wszystkiego najlepszego :) czyli w tym przypadku albo fasolki w brzuszku albo zdrowego dzidziusia :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
zaglądam do was codziennie choc ostatnio mało pisze stronek przybywa :-) , ale to dobrze że jest wśród nas tyle kobietek które chcą miec dzidzię :-) . Tabelki brzuchatek i starających się w ostatnim czasie bardzo sie rozrosły mam nadzieje że kolejne miesiące sprawia iż przyrost będzie na korzyść tej pierwszej :-). Mnie moj Kubuś tez kopie po dole brzuszka i w zasadzie umiejscowił się dość nisko ,do żeber to mu jeszcze została długa droga za to nie oszczędza mojego pęcherza i czasami tez mam wrażenie że kopie mnie po szyjce , cudowne uczucie widzieć jak wystawia swoją dupinke i robi mi górki na brzusiu :-) Wczoraj wieczorkiem mój psiur -mam nadzieję- przyczynił sie do zwiększenia populacji swojej rasy tym razem przyjechała do niego panna z odległego nadbałtyckiego kraju toteż i on będzie niecierpliwie oczekiwał wieści od 'swojej nowej zonki' o narodzinach małych kuleczek ;-) Pozdrawiam was wszystkie serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Kasiom malutkich fasolek, duzych brzusiów, zdrowia stalowego i uśmiechu dużego 🌻 Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania74
Malinka! dzieki za odp, wiec jak bede przechodzila te badania na droznosc jajowodow dam ci znac jak bylo, ale mysle ze bedzie ok, choc ponoc moze bardzo bolec, no ale coz...w koncu rodzenie tez boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi sie milutko zrobilo, siedze sobie w pracy, cieplo mi, pracy dzisiaj malutko, a od kolezanki na imieninki prócz życzeń dostałam słodkości mniam mniam :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się również dołączam do życzeń dla wszystkich Kasiek - zyczę 2 kreseczek, rosnących brzuszków i szczęśliwych porodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu- nie mow mi o slodkosciach...:D Ja tu wlasnie obejrzalam reklame milki i tak mi sie czekoladowego czegos zachcialo...:P A dzis caly dzien siedze sama i nie ma mi kto przyniesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do życzeń dla Kaś!!!!!!!!!!!Spełnienia marzeń!!! Kasiu trzymam kciuki za sobotni test-z okazji imienim życzę dwóch kresek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×