Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

buuu Impersona, chętnie bym się podzieliła :) chcesz kurierem Ci przyśle hihihi Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Domi za życzonka :) wiecie że od Was wiecej życzeń dostałam niz od znajomych, to takie dziwne a zarazem tak bardzo miłe, że obce dziewczyny są tak mi bliskie :) bardzo się cieszę że zaczełam wchodzić na ten wątek i że Was poznałam 🌼 Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Domi za życzonka :) wiecie że od Was wiecej życzeń dostałam niz od znajomych, to takie dziwne a zarazem tak bardzo miłe, że obce dziewczyny są tak mi bliskie :) bardzo się cieszę że zaczełam wchodzić na ten wątek i że Was poznałam 🌼 Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi...Kasiu..ok:D bede czekac;) No to z okazji imieninek otwieramy drugiego szampana...piccolo truskawkowe oczywiscie:D sto lat sto lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi...Kasiu..ok:D bede czekac;) No to z okazji imieninek otwieramy drugiego szampana...piccolo truskawkowe oczywiscie:D sto lat sto lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dzis mi sie zatesknilo za dziecinstwem, bo slucham fasolek:P Ale moja siostra w styczniu zacznie 31 latek a jak tylko slyszy fasolki zaczyna jeszcze tanczyc i spiewac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Wszystkie Kasie, Wszystkiego naj, naj!! dołaczam się do życzeń! A ja sobie zdrówko za Was wypiję, ale szampanem alkoholowym, mogę, niestety Kasiu, o której testujesz w sobotę, bo będę stała na bacznośc przed kompem i czekała na dobrą wiadomość od Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella sobota wolna więc jak się tylko wyśpię :) myślę że kolo 10-11, ale żeby aż na baczność stać to chyba nie trzbea hihiihhihi :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja sie dołanczam do zyczonek dla wszystkich Katarzynek moc uscisków i 2 kreseczek:D 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Kasiu, uwierz, z całego serca życzę Ci tych dwóch kreseczek i wszystkie swoje pragnienia, co do tego cyklu, scedowałam na Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Kasiu najlepsze życzonka dla ciebie:) wiesz zastanawiam sie bo tez mam testowac w sobote czy lepiej nie poczekać np. do poniedziałku?? chyba poczekam do poniedziałku bo jak w sobote nie wyjdzie to bede myśleć że za 2 dni może by wyszło, ale jestem zakręcona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie z Wami dziewczynki zzylam, ze az szok! Szczegolnie Kasiu, jesli chodi o Ciebie. No przeciez to Twoje sobotnie testowanie to przezywam jak swoje, jestem tak podekscytowana:) pozytywnie ma sie rozumiec:) Szybciutko idz w piatek spac, abys mogla jak najwczesniej wstac w sobote:) Za Twoje zdrowko Kasienko, szampanem, ddrrryyynnnkkk 🌻🌻🌻🌻🌻🌻, a to bukiecik dla Ciebie ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
A w ogóle od wczoraj nie bolą mnie juz piersi i musze sie podzielic z wami moim spostrzeżeniem. Otóż jak wspominałam biorę betadine (globulki przeciwgrzybiczne) i wkładam je co wieczór do wewnątrz i od 2 dni wyczuwam że jakos tam w środku tak napuchło jakby, dziwne , co to? czy to przed okresem czy może..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleś mi się buzia cieszy do monitora jak to czytam :) Mysza dziękuję za życzonka :) mysle że to nie głupi pomysł z tym czekaniem do poniedzialku, ale ja i tak zatestuje w sobotę :) wiesz Estella na baczność będzie przed kompem stała hihihihih Malinko dziękuję CI za te słowa :) kochana jesteś taka :) tylko nie drinkuj za dużo hihihihi A tak w ogole to dalej u mnie zero objawów @ a juz czwartek jest Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
czemu nikt mi nic nie doradzi :( buuuu ze mną to nikt nie gada:( i nikt nie trzyma kciuków :( ale mi jakoś smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cos Ty Myszko, przeciez Wiesz, ze wszystkie razem sie tu trzymamy i wspieramy. Czasem tylko nie nadazam z odpisywaniem. Praca i takie tam. Jasne, ze trzymam kciukaski i to takie oggggrrrrrrrromneeeeeeee:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cos Ty Myszko, przeciez Wiesz, ze wszystkie razem sie tu trzymamy i wspieramy. Czasem tylko nie nadazam z odpisywaniem. Praca i takie tam. Jasne, ze trzymam kciukaski i to takie oggggrrrrrrrromneeeeeeee:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza nie smuć sie, ja bym chętnie CI cos doradzila ale nie wiem więc wole nie wprowadizć Cie w błąd :) ale i tak masz się natychmiast uśmiechnąć :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
dzieki Malinka:):) dzis jestem jakas marudna i sorki za te moje smutasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko - ja też miałam na początku wrażenie, że ze mną nie chce nic gadać, ale się myliłam. Ja już Ci właśnie miałam napisać, że nie mam pojęcia, co z tym Twoim rozpulchnieniem. Ale trzymam kciuki za twoje testowanie w poniedziałek. Kasiu - no właśnie wstań w tą sobotę jak najszybciej, żeby Estella za długo nie stała. ( no i my też)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie chce Cie Myszko wprowadzac w blad. Ale czytalam, ze w poczatkowej fazie ciazy macica i szyjaka moze sie rozpulchnic, ale raczej stwierdza to ginekolog, poprzez badanie ginekologiczne. Poczekaj jeszcze troszke wtedy na pewno wszystko sie wyjasni:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu dobrze, ustawie sobie chyba budzik na 7 rano coby Nas wszystkich nie stresować hihihih :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam kieyds tak samo jak ty tzn na poczatku ciazyze mi sie w srodeczku powiekszylo co nieco :) impersona ja tez dzis od rana slucham fasolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Estellka wygląda, ale już sobie wyobrażam jak stoi na baczność przed komputerem - najlepiej z hymnem na ustach. hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
MALINKA, KASIA,ASIA dzieki wam moje kochane:) juz mi lepiej ja oczywiscie też za was trzymam kciczki:) a z Estellą to mnie rozbawił już sobie to wyobrażam jak stoi na baczność przed komp. hi hi:) ale numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×