Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość Karolinka_m20
czesc dziewczyny nie martwcie sie o nic macierzynstwo to nie taka straszna rzecz ja urodzilam coreczke pol roku temu jak zaczelam studiowac fakt nie bylo to planowane ale od samego poczatku sie cieszylam im blizej porodu tym bylam bardziej przerazona ze sobie nie poradze ale jakos do tej pory nie narzekam z 6 miesiecy bycia razem z coreczka mialam jedna nie przespana noc wiec nie narzekam i naprawde nie ma sie czego bac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna.
Dziiewczyny, dzieki za rady. Chyba zaczynam starać się o dzidziusia, bo czekając aż mąż znajdzie stałą pracę, mogę stracić szansę na macierzyństwo... LUSIA - gratulacje! STARAJĄCA - nie martw się, moja koleżanka próbowała ponad 3 lata i udało się - ma cudowną córeczkę! Zaszła w ciążę wtedy, gdy postanowiła zrobić sobie przerwę w staraniach i pójść na studia podyplomowe...Na pewno również Tobie się uda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta27
Boungiorno!!! A ja nadal z Wami :) Dziś miałam mieć planowe cc,ale kazali mi zmykać do domu, bo dzidzia 30 kwietnia ważyła tylko 2900g. Dziś byłam u gina i ten oznajmił mi :),że maleństwo przytyło-hurra!-waży obecnie 3300g. Do szpitala idę 13 maja,a cc czeka mnie na drugi dzień-14 maja. Achtung!!!!!!!!!!!!!!! ;) Jestem przerażona.... Kochane Kobietki! Życzę Wam wszystkim wytrwałości,uporu i cierpliwości-oraz wiary-uwierzcie mi: ona czyni cuda... Co do potwierdzenia ciąży przez gina to radzę udać się do niego po 2 tygodniach od zrobienia testu-ja zdaję się poszłam po tygodniu i nic kompletnie nie mógł stwierdzić-a po dwóch widać już było pęcherzyk żółtkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta27 trzymam za Ciebie kciuki......przede mna jeszcze długie co najmniej 8 miesiący.......Niepewna masz rację gdyby tak patrzec na wszystkoto nigdy nie bedzie dobrego momentu na dziecko.a tak to sie wszystko jakoś ułoży.......ciąża to piękna sprawa..cociaz ja juz rano o mało co nie zwymiotowałam jak zobaczyłam jogurt...juz sie zaczyna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszczę Wam że tak bardzo
chcecie dzidziusia! Ja tego kompletnie nie czuję :( Czy to znaczy,że jestem zimną,wyrachowaną babą bez żadnych uczuć? :( Życzę Wam wszystkim szybkiego zajścia w upragmioną ciążę (tym co mają kłopoty) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki! do mojej poprzedniczki- to że nie czujesz żadnych uczuć nie znaczy że jseteś zimną wyrachowaną kobietką. Poprostu Twój czas jeszcze nie nadszedł ;-) Ja też jeszcze 3 lata temu nic takiego nie czułam nie myślałam o tym. To samo przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta27
Lusia -te 9mc minie tak szybko,że nawet tego nie spostrzeżesz. :) Sama nie wiem kiedy to zleciało!!! co do mdłości w pierwszym trymestrze-to jesteś może "podręcznikowym" przykładem-ja takowych nie miałam. Objawy ciązy to przed wszystkim u mnie spóźniający się okres,a potem -tak do 3mc-nieustanna senność i większy apetyt :( ale na "konkrety" a nie słodycze ;) W sumie do tej pory przytyłam 11 kilo-ale przed zajściem miałam tak z 5 za dużo ;) więc do zrzucenia będzie więcej. Zresztą....co ja tu w przyszłość wybiegam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingoo dziękuję Ci za
wypowiedź! masz rację ,może kiedyś to poczuję? ale ja nie mam czasu na czekanie ,aż pojawi się chęć posiadania dziecka:( Mam 30 lat,więc wkrótce może być już za późno :( Nie wiem już co robić:(- zdecydować się na maleństwo wbrew sobie?czy będę wtedy dobrą matką? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałam poprzednio jeszcze 3 lata temu nie myślałam o dziecku, może dlatego, że przede wszystkim nie miałam tzw. \"warunków\" oboje studiowaliśmy bez własnego kąta ( tak jest do dzisiaj) bez własnych dochodów. Ale teraz nasza sytuacja materialna troszkę się poprawiła i oboje tak duchowo dojrzeliśmy do tego by byc rodzicami. Duży wpływ na rozwinięcie naszych uczuć miało dziecko naszej przyjaciółki. Obcowanie z nim było czyms cudownym. Wspaniałym i wzruszającym uczuciem bylo patrzenie na mojego meżczyznę trzymającego ( nawet przebierającego ;-)) bobasa. Było w nim tyle miłoścci i wzruszenia.... to myslę w jakiś sposób rozbudziło drzemiące w nas instynkty. A może Tobie ( mojej poprzedniczce) równiez potrzebny jest pewnien \'bodziec\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingoo ja takie bodźce mam
często odwiedza nas szwagier z dwójką maluchów! (dwie córy 6 i 2 lata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny według daty ostatniej miesiączki 14 kwiecień to ja juz zaczęłam 4/5 tydzien ciąży........ile jescze poczekac z wizyta u lejkarza 2 tygodnie od dzis wystarczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, kochana to nie wiem co ci odp ;-) . Cóż nie pozostaje nic innego jak czekac cierpliwie, albo tak zwyczajnie \"poniesć się\" uniesieniom ;-) Uważam że w obliczu tak małej istotki uczucia maciezyzńskie same przyjdą. Głowa do góry ;-) i nie martw się na zapas ;-) Beta27- a jak Ty się czujesz? nie boisz się? ;-) Lusia- nie mam pojęcia kiedy należałoby pójśc, ale ja chyba mimo wszystko nie czekałabym długo i z czystej ciekawości poszłabym juz dzis ;-) , bo wiesz jestem straszny \"raptus\" ;-) i nie wysiedziałabym w takiej niepewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak ja bym chciała
żeby mój mąz już dojrzał do dzidziusia. Ja chcę od dawna, ale on jest jak narazie dużym dizeckiem (efekt wychowoaczy teściowej - brakowąło mu pieszczot, a że ja daję mu ich sporo, rozpieszczam go jak mogę, to pewnie chce tego jak najwięcej, bo wie, że jak będzie dzidzi to jemu przypadnie odpowiednio więcej :p). Tak naprawde bardzo chcę, a mam już 27 lat. Myslę że już pora, ale cholera ten mój misiek. 30 lat i ciągle niedojrzały?? to kiedy dojrzeje?? jak uważacie?? sa jakieś metody wstrząsowe, by szybciej zechciał powiększyć rodzinke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta27
Ingaa-dobre pytanie... :) Jeszcze to do mnie nie dociera,wiem,że jak znajdę się jutro w szpitalu (o 7 rano na czczo), to odczucia będą inne. Jasne,że będę się bała-już teraz czuję lekką adrenalinę-tym bardziej,że to pierwsze dziecko i pierwsza w życiu operacja-jak by na to inaczej nie patrzeć!!!! :) Póki co to korzystam z okazji i próbuję się odstresować na forum-nieprędko tu później zajrzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STARAJACA
CZESC DZIEWCZYNKI I CO TAM JAK IDZIE TYM CO SIE STARAJA CZY KTOREJS JUZ COS WYSZLO HIHHI MI ZA 2 DNI KONCZY SIE OKRES I ZNOWU BEDE WALCZYC O DZIDZIUSIA MOZE TERAZ SIE POWIEDZIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta27 głowa do góry :)) a po wszystkim zajzyj tu do nas opowiesz jak było STARAJACA nie martw sie kochana ......na pewno juz w maju nam powierz ze jestes w ciązy...zycze Ci tego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta27 głowa do góry :)) a po wszystkim zajzyj tu do nas opowiesz jak było STARAJACA nie martw sie kochana ......na pewno juz w maju nam powierz ze jestes w ciązy...zycze Ci tego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starająca-a jak sie starasz bo najlepsze do tego sa naturalne metody antykoncepcyjne okreslaja dzien jajeczkowania, ja w ten sposub zaszlam z trojka wiec wiem ze pomagaja- najlepsza jest metoda na sluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STARAJACA
KOLUCHA 1> ja mam dosc regularne okresy co 28 dni. Kochamy sie z mezem miedzy 10 a 16 dniem czyli teoretyczne sa to dni plodne no i nic z tego wiec wydaje mi sie ze licze odbrze co o tym sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia - nie idź tak szybko do lekarza .. poczekaj te 2 tygodnie - naprawdę szkoda Twojego czasu i pieniędzy .... skoro miesiączkę miałaś 14.04 to teoretycznie jesteś w 2 a nie 4-5 miesiacu ciaży ! zakładając że zasząłś \"książkowo - tzn równo dwa tygodnie po 1 dniu ostatniej miesiączki (czyli ok. 28-29) dopiero od tej daty liczysz prawdziwą ciażę - spókrz na moj przykład - licząc od miesiaczki byłam w 8!! tyg ciaży gdy pszłam do lekarza - a jadnak to był dopeiro 4 tydzień - i jeszcze nic nie wykrył - chcesz iść do lekarza i usłyszeć - \"jest za wcześnie, jeśli nie nastąpi krwawienie prosze przyjść za 2-3 tygodnie??\" w tak wczesnym czasie ciaży występuje b. duyze ryzyko samoczynnego poronienia - lekarz nieomieszka przy okazji o tym napomknąć - po co ma Cię straszyć ?? ja wczoraj byłam u lekarz - dzidzia ma 9 tyg i 4 dni:) widziałam jak bije jej serduszko .... i jak porusza rączką !!! śmiałam sie, ze macha do mamusi - ale jak lekarz mi to pokazał to ąż mi łzy w oczach stanęły ... to cudowne uczucie ... ehhh, zeby juz tak poczuc te ruchy .. :) za miesiąc kolejne usg - na długii czas ostatnie - będziemy liczyc kończyny, komory serduszka itd - czy nie ma wad wrodzonych .... zaproszony jest na nie tatuś :) chyba mi tam zemdleje z wrażenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STARAJACA
DZIEWCZYNKI GDZIE SIE PODZIEWACIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj rano robiłam drugi raz test...........znowu krecha wyszła rózowa jak byk........:)) Elfik moze i masz rację ale mnie zawsze uczono ze ciąze sie zaczyna liczyc od ostatniej miesiączki...ale masz racje do lekarza pójde pod koniec maja powiedzmy za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STARAJACA
LUSIA no to super jak znowu 2 krechy hihhi ciekawe czy chlop czy baba sie tam chowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry wszystkim ;-) No Lusia - moje gratulacje ;-) Starająca i inne dziewczynki - mam ndzieje, że niedługo i my bedziemy mogły tez tak sie chwalić na forum ;-) BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny panicznie boje sie poronienia...wczoraj dostałam uczulenia na twarzy poszłam do lekarza..pani doktor przepisała mi masc ale powiedziala ze nawet wapna nie moge brac..a ja wzielam 2 tabletki wczesniej......myslicie ze nic sie nie stanie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
Lusiu, nic się nie stanie, bo mój lekarz zalecił mi wzięcie wapna i rutinoscorbinu na "okoliczność" krwotoków z nosa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STARAJACA
Lusia nie panikuj co z toba ciesz sie a nie szukaj sobie zmartwien no juz koniec wszystko bedzie ok buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny strasznie sie boje ze nie donosze tej ciąży.....nie mam powodów zeby tak sądzic ale czuje straszny niepokój.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia - nie denwerwuj sie .. pomytsl o maleństwie ... ono potrzebuuje teraz przede wszystkim Twojego spokoju i uśmiechu na twarzy ..... na pewno donosisz :) co to tego, że \"może mam racje\" - no cóz - nie ja ale mój lekarz - więc uważam, ze ma ją na pewno - nie we wszystkich przypadkach liczy się ciążę od ostatniej miesiączki - w moim np róznica wynosi aż 5 tygodni !! i co - w 15 tyg ciaży dziecko ma juz wszystko ukształtowane - moje jeszcze nie - bo to jest 10 tydzień od poczęcia a nie 13 !!! poza tym - liczy sie od ostatniej miesiaczki i odejmuje się 2 tygodnie - wtedy jest ciaża od poczęcia - i właśnie od tego liczą termin porodu - od poczęcia nie od 1 dnia ostatniej miesiaczki;) Mi lekarz wyliczył i to i to - ale mamy się nastawiać na grudzień a nie listopad :) ehhh chyba nie zamotałam za bardzo ??? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik no to ja juz nic nie rozumiem.....niewazne.....pójde do lekarza to mi powie.....:)) Dzięki za słowa otuchy.......:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×