Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

jeszce WAGA, bo jestem z 23.10, a ze to tak jakos dziwnie czasem w kalendarzu pisze-to waga-wiecej mam cech typowych dla wag...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metka26 ja tez waga 20.10.1978.......3 dni jestem starsza od Ciebie...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dlatego nie chcę głównie znać płci gadzinko - w naszym pięknym kraju usg niestety często się myli .... będę miała przygotowany cuudny różowy pokoik dla dziewczynki, pprawie same różowiutkie itp. ciuszki, sukieneczki itd. itd. i co z tym wsyztskim zrobię jak urodzi sie chłopczyk ??? wbrew wcześniejszemu \"na 98% dziewczynka??\" koleżanka miała mieć córcię - urodziła synka - pomijajac to, ze musiała oddać całą stertę kupionych juz ciuszków - nie mogła sie na początku przekonać do chłopca - zbyt mnocno wbiła sobie do głowy córeczkę - upragnioną zresztą :) ja na razie z rzeczy dla dzidzi mam tylko maleńkie buciki i sliczna czapkę :) choć w sumie mam wiecej juz rzeczy - ale jeszcze nie u siebie w domu .... jest i rozek, i kocyk, i kangurek ... :) z wózkiem i łóżeczkiem poczekam troche dłuzej - nie chcę żeby stało w domu kilka miesięcy i nie dawały mi o niczym innym myśleć tylko o \"kiedy wreszcie urodzę\" :P ale ciuszki i inne drobiazgi - to zacznę dokupować chyba latem ... część juz mam ... \"po\" dziecku, które niestety nie zdążyło z tego skorzystać - wszytsko jest nowiutkie ... msuzę to tylko przywieść do domu :) Ingaa- ja jestem z 15 :) czyli jestem starsza :) całe 4 dni :D byłam nie w szkółce tylko w przedszkolu :) ale już wróciłam :) za chwilę jednak lecę do swietlicy socjoterapeutycznej (pracuje tam społecznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek
Ninka35, fajnie, że Cię ktoś tu zauważył. Zostałaś totalnie zignorowana, a koleżanki się dziwią, że pusto na tym forum. Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucieło mi początek .... :0 to było do gadzinki - odnosnie kupowania dziecku ciuszków i rzeczy pod wzgledem jego płci jeszcze przed jego narodzeniem .... ja bedę sie starała kupować uniwersalne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
No cóż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia, ciesze sie, 3 dni to malo... a ja sie dobrze z wagami dogaduje! Ty tez??mam nadzieje ze tak..pozdrawiam Cie mocno! Ninka35, nikt Cie nie zignorował:) jakos malo ludzi i chyba pora nie ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julek- tu nikt nikogo nie ignoruje. Cieszy mnie, ze jest nas coraz więcej i każdy może coś ciekawego wtrącić. To, że np ja ostatnio osobiście się do Niny nie zwróciłam wynika z tego, że odp tym osobom, które aktywnie sie wypowiadały. Żadna ignorancja. Nina tak cichutko siedziała ;-) a swoją drogą jeszcze raz dzięki Nina za link do kalkulatorka. Bardzo pomocny. Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nikt nikogo nie ignoruje...........ja z wielką radoscią czytam wasza kazda wypowiedz..i ciesze sie razem z Wami.......wiadomo ze kazdy ma jakies zajęcia ja na przykład jestem w pracy...ale zawsze mam chwilke zeby tu wpasc.......:)) Pozdrawiam Was wszystkie moje kochane......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie są wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STARACA
Czesc dziewczynki jak by malo tego ze nie jestem jeszcze w ciazy to wykryto u mnie po raz 2 tornbiel na jajniku mam juz dosc jestem zalamana chce mi sie plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) krociusienko, bo padam z glodu. Dzisiaj to nie ogrodku siedzialam ,ale bylam na moim pierwszym USG! (I na dodatek u dentysty, ale nie o tym chce mowic) Otoz wedlug pana doktora moja Fasoka powinna sie urodzic dokladnie w Boze Narodzenie ! ! ! 25 grudnia ! ! ! :) :) :) :) :) :) Co wy na to? :) elffiku, przypomnij mi twoj termin :), szukalam na poprzednich stronach :), ale jak czlowiek sie spieszy to nic nie moze znalezc, to chyba kilka dni przede mna, co? :) ninka, 🖐️ pozdrawiam wszystkie dziewczyny, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACA! TRZYMAJ SIE! wiem ze nie jest ci teraz latwo, ale zobaczysz, bedzie lepiej musisz tylko znalezc dobrego lekarza najwazniejsze, ze juz znasz przyczyne twoich problemow z zajsciem w ciazy - to juz pierwszy krok. Nie zalamuj sie, walcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadzinko jaki śliczny masz termin :)) ale z drugiej strony maleństwo mogłoby pojawić sie choc kilka dni wcześniej - zeby było juz z mamą na swieta w domku :) widziałaś bijące serduszko ?? dzidzius sie poruszał ???? cuudne uczucie zobaczyć swojego szkraba co nie :) ja mam termin na 11.12 - ale mi wydaje sie, ze urodze choc tydzień - dwa wcześniej .... takie babskie przeczucie ... :P czyli moje baby jest od Twojego starsze o całe dwa tygodnie :) (11-sobota; 25-sobota:) ) mnie czeka wizyta u dentysty .... :0 odwlekam to jak mogę - ale w czerwcu w końcu sie wybiorę ..... :( Starająca sie ... chociaż wiesz jaki był powód nieudanych prób - wyleczysz (usuniesz) torbiel i może wtedy sie uda - a na pewno bedą większe szanse :) wiem, że to nie wiele - ale jesteśmy z Toba myślami .... musi byc dobrze ..... hmm lUsiu - Twoje maleństwo bedzie pewnie "o rok" młodsze od naszych - mojego i gadzinki :) to nic, że urodzi sie powiedzmy miesiąc czy półtora po nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuDyTa G
Mam taki problem bo bardzo chciałabym miec drugie dziecko. Pierwsze ma 4 latka. Bardzo tęsknie za stanem bycia w ciazy i wogóle posiadania takiej kruszynki. A mój mąż tez chciałby miec ale ciagle mówi nie teraz, jak nam sie poprawi sytuacja..... Ale ja nie pracuję (decyzja całej rodziny- mieszkamy z jego rodzicami) zajmuje sie domem i dzieckiem. W najgorszej sytuacji nie jestesmy ale zawsze mogłoby byc lepiej. Jak myslicie czy w takiej sytuacji mozemy miec dzidzuisia? jak przekonac męza ze teraz jest ten czas póki ma nam kto pomóc i póki jestem młoda. :):(:):(:):(:):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) JuDyTo, widze, ze masz mieszane uczucia :) trudno jest radzic innym... jezeli czujesz, ze przyszedl twoj czas na drugie dziecko, to sluchaj tego glosu. tymbardziej jezeli nie pracujesz i moglabys sie nim zajac! latwo powiedziec, co? no wlasnie, musisz przekonac rowniez twojego meza. zeby i on chcial drugiego dziecka. :) elffiku, idz koniecznie do dentysty, nie zwlekaj i myj zeby czesciej i dluzej. Moj dentysta wytlumaczyl mi, ze slina kobiet w ciazy traci wlasciwosci ochronne (tak, tak, ona naprawde takowe ma!) i zeby duzo latwiej sie psuja i dlatego trzeba bardzo o nie dbac. Kurcze, a wiesz, ze ja myslalam, ze i ja bede miala termin okolo polowy grudnia i lekarz bardzo mnie zaskoczym tym 25. jestem wiec w 9 tyg. i tak jak ty musze wrocic jeszcze raz na USG pod koniec pierwszego trymestru czyli za 3 tygodnie. Ide poczytac o tym wszystkim jeszcze raz. Dobrej nocy Spijcie slodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilkę, by się ze wszystkimi przywitać ;-) Oj dziś jestem bardzo zapracowana....widzę, że nie tylko ja.... tak tu pusto. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :) Gdze sie podziewacie? Ufff, jeszcze tylko 2 dni do konca remontu... Juz jestem zmeczona tym ciaglym kurzem... co wieczor jak elektryk wychodzi, to ja lap za odkurzacz, za scierke i staje do walki z tym kurzem i pylem ktorego naprodukowal. Wlasnie przysiadlam na chwile, ze odsapnac, ufff nawet na step nie przez to sily isc, szkoda Oznajmiam uroczyscie ze Fasolka ma 4 cm i wszystkie organy na miejscu. Ma nawet paluszki! Czyz to nie slodkie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło czytac to co piszecie:):):) Ja tez chcialabym zostac juz mama,ale chyba mi sie nie uda:( Juz myslalam ze jestem w ciazy spoznial mi sie okres i to znacznie jak nigdy,mialam bole w dole brzucha,czulam sie zle i ciagle bylam zmeczona.Poszlam do lekarza i po badaniu powiedzial ze mam powiekszony prawy jajnik czy cos takiego.Zapytalam czy moge byc w ciazy a on na to ze to nie wykluczone i zebym zrobilam test.Jak bedzie pozytywny to zaprasza na zalozenie karty ciazy a jak nie to po jakies leki na wywolanie okresu.Nie krywam ze bylam juz zadowolona ale na krotko.Nastepnego dnia rano dostalam okresu i nie wiem co mam o tym myslec ....robic test po okresie czy nie...? porsze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Co tam kobietki? Jakie to ważne sprawy Was od netu powstrzymują? ;-) Ja też na nadmiar czasu nie narzekam, ale raz na kilka godzinek udaje mi sie tu zajrzeć. Gadzinka- nawet nie wiesz jak miło się czyta o \"postępach\" małej fasolki. Też już chcę się tak chwalić! Ale niestety muszę jeszcze poczekać.... Delegacja niestety się przedłuży o całe 2 tygodnie... ale jak tylko będę miała swoje szczęście przy boku- nie będziemy tracic ani chwili ;-) wczoraj to sobie postanowiliśmy. ;-) adriana-85- dla czystego sumienia zrobiłabym test ponownie ale tak za bardzo nie nastawiałabym się na sukces ....Kochana nie martw się nieudaną próbą. Ja też niestety jeszcze musze poczekać na swój czas ;-) Powodzenia Boginka- ja też nie cierpię remontów. Już mam gęsią skórkę jak sobie pomyslę, że niedługo mnie też czeka.... Pozdrowienia dla wszystkich - bez wyjątku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale goraco dzisiaj! Moj termometr pokazuje 29 stopni! Dlatego za chwile wybieramy sie na maly spacer, zabieramy suchy chleb i idziemy nakarmic osiolki... :) Ingaa, zycze ci bardzo, zebys jak najszybciej mogla obserwowac postepy twojej wlasnej kruszynki :) :) Adriana, Ingaa ma race, test mozesz zrobic... w koncu zdarza sie cos takiego jak krwawienie w ciazy. Moze twoje ostanie krwawienie to nie jest okres, tylko wlasnie krwawienie implantacyjne? Ale na razie nie rob sobie za duzej nadziei, po prostu to zweryfikuj. :) Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noa
Cześć dziewczyny! Ja też chcę zajść w ciążę. Założyłam topik na temat diety przed i w czasie ciąży ale zostałam totalnie zignorowana. Może wy mi coś doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noa
Dziękuję ci Ninka! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
Takich stron jest mnóstwo. Oczywiście część serwisów jest płatna, ale sporo można oglądać za darmo. Cz ęsto korzystam także z: http://www.twojedziecko.pl/ Miłej lektury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga i Gadzina dziekuje;) jak zrobie test napewno Wam napisze jaki jest wynik a tym czasem musze czekac az skonczy skonczy sie to krwawnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STARAJACA
Czesc dziewczynki dzis ide do ginekologa z tymi moimi wynikami na ca125 i dzis sie wszystkiego chyba dowiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane Ja jestem dzisiaj w nienajlepszym nastroju...w pracy straszna nerwówka, boje sie ze cos sie stanie mojej dzidzi a ona jest dla mnie najwazniejsza na swiecie..........próbuje sie nie przejmowac tą cholerną robotą ale tak sie nie da.......szlak mnie trafia dziewczyny...zaraz chyba zaczne ryczec :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafa
dziewczyny jak moge namowic mojego meza zeby chciał miec teraz dziecko ja juz potrzebuje tego maleństwa ale niestety nie teraz (to zdanie meża). Juz próbowałm roznych eksperymentów. MAm 28 lat czy to nie jest juz czas. Nie zabezpieczam sie anty- jedynie to prezerwatywa. Ale w tej sytuacji nie bede przeciez w ciazy. Buuuuuu A kiedy jest najwieksze pradowpodobieństwa zajscia. 9-17 czy o sa te dni czy sie myle. ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata
A i dodam stwierdzenie meza ze "gdyby juz było to spoko" ale na razie nie jest jeszcze gotowy choc widze jak lubi dzieci. I w odwrotna strone tez. JUz mysle jak zrobic zeby wpasc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×