Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Gość aaa ga
BombowaSalata na pewno wszystko się ułoży - musi! :-) także głową do góry i się nie denerwuj :-) ja też miałam to szczęście ze na moim ślubie zdjęcia robiła nam przyjaciółka która się na tym zna także nie musiałam się tym zmartwiac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czekamy na wieści z wizyt :-) U nas nadal pogoda paskudna. Jestem niewyspana bo synkowi zachcialo się zabaw między północą a 4 rano....do tego chyba mnie wczoraj przewiało i wlazło mi w bok ledwo chodzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pełna nadziei 91
Ja za fotografa i kamerzyste ( z jednej firmy) płaciłam około 2700 bodajże. W tym 3 komplety płyt z filmem ( 3 płyty 1 komplet), piękny album ślubny w formie księgi w skórzanej oprawie, zdjęcia z wesela ( ok. 600) i plenerowe (ok. 200 szt.) Wszystko na płytach. Myśle ze cena jak najbardziej ok chyba. Niestety wesele to niemały wydatek. Byłam dzisiaj na drugiej becie. Wynik z poniedziałku 8873. Czyli chyba ok :) Dzisiaj po południu bedą wyniki drugiej bety, mam nadzieje ze przyrost bedzie prawidlowy i nie jest to ciaza pozamaciczna... Pozdrawiam w ponury, deszczowy i wietrzny dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PełnaNadziei piękny przyrost :D no u nas też pogoda niesamowicie kapryśna. Przez chwilę nawet był przebłysk słońca a potem straszny deszcz z paskudnym gradem. Zmęczenie niesamowite łapie przy takim ponurym dniu jakby mało było , że w ciąży chodzimy zmęczone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🖐️ Dajcie znac jak tam po wizycie u lekarza &&& <3 Bobowa slata nic sie nie martw napewno wszytko jest ok :) Mnie dzisiaj strszne mdlosci od rana mecza , siedze w pracy ale nie zabardzo mi sie chce niedobrze mi ciagle wic na niczym sie skupic nie moge:/ Milego dni dziewczynki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane, ja tez czekam na Wasze wieści żeby nastroić się pozytywnie przed moją jutrzejszą wizytą. Strasznie się stresuję ... wiem ze dla maleństwa to bardzo niedobrze ale po prostu fiksuję ... dziś mój 7 tydzień i 4 dzień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Ja nie wiem czy z tej ciazy cos bedzie :( Wg USG jestem dzis w 5 tyg i 6 dniu, pecherzyk urosl do 17,7 mm, zaczyna sie DOPIERO pojawiac cialko zolte, a zarodka brak. Nastepna wizyte mam na 20.04., ale bede chciala gdzies wczesniej USG zrobic. Prywatnie sie na pewno uda, ale nie wiem jakie koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Wg usg w 6, a wg OM 7. Pojde prywatnie jeszcze, sprobuje sie na za tydzien umowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz i nawet sie nie zastanawiaj, sama mowilas ze masz różne cykle. Czasem owu sie przesunie i ciąża jest młodsza. Nie ma na razie powodów do niepokoju bo jednak pęcherzyk urósł. Spokojnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Umowilam sie na za tydzien, 9.04. Zobaczymy co to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 23
Jestem po USG:) mój babelek mierzy sobie 12mm jego wiek to 7 tygodni i 2 dni a termin na 9 listopada:)) jestem cala wskowronkach doslpwnie:) dziewczyny a jak wasze wizyty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Paula a slyszalas serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_doiron
hej hej. przyłącze się do was dziewczyny bo prawdopodobnie tez jestem w ciąży -> termin według mnie 27,11 wiec tak na przełomie. ostatni @ miałam 20,02 i do tej pory nic wiec jest szansa. robiłam 2 test w zeszłym tygodniu i wyszły 2 kreski pierwszy słabszy, a drugi po 2 dniach już wyraźniejszy. dzisiaj wybrałam się na test z krwi ciekawe co jutro wyjdzie. Co do dolegliwości to jak na razie nie mam żadnych typowych. czuje się dobrze jedyne to pobolewanie na początku w brzuchu jak na okres, lekko bolesne piersi i mega przetłuszczające się włosy. czy jest tu też ktoś, komu nic nie dolega i tak naprawdę nie czuje by był w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie dość że sie przetłuszczają to jeszcze mi łupież wyskoczył tak samo jak w poprzedniej ciąży O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_doiron
no dla mnie ciąża to świeży i całkiem nowy temat. nie staraliśmy się z mężem, po prostu przestaliśmy uważać i niech się dzieje co chce. pierwszy taki miesiąc i od razu? sama w to jakoś nie mogę uwierzyć i raczej jestem zmieszana tym wszystkim. na pierwsza wizytę umówiłam się na 16,04 może coś będzie widać to będzie 6-8 tydzień. nawet nie wiem kiedy dokładnie nabroiliśmy :):):) ale obstawiam coś około 08,03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 23
tak i serduszko i widziałam już małego człowieczka:) to mój pierwszy bąbelek i to na prawdę niesamowite uczucie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ale Ci zazdroszczę oczywiscie pozytywnie no i gratuluję ... ja chyba uschnę do jutra z martwicy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja leze i "umieram" z bolu...dopadlo mnie lumbago. Justa spokojnie Kochana Jesli to 7 tydzien to dzidziuś może mieć 5 tyg. wiec za 2 tyg. powinno byc juz wszystko widac. Poza tym moze sprzet u lekarza kijowy. Witamy kolejną mamusię :-) Paula super ...to super uczucie....przezywam to 4 raz (choć mam jednego Aniołka) i za kazdym razem usg mnie rozbraja jak patrze ba malusia istotke która rośnie we mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 23
Jest naprawdę mega uczucie:) ale powiem szczerze ze od wczoraj miałam taki stres związany z tym USG no gorszy niż przed matura:) Mała 1407 nie stresuj się. Ja sobie na sile szukalam zajęcia żeby czas szybciej mi leciał. Dasz rade:) I w zasadzie tez nie mam żadnych objawów prócz pobolewania podbrzusza i piersi. Nie czu dociera do mnie jeszcze ze będę mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinaaa
Przyszłe mamusie! Ale się u was dzieje! Witam przy okazji nowe dziewczyny :) Dziewczyny jeśli chodzi o ceny fotografów jest różnie, ją za swojego płaciłam 6500 :( ale u nas ceny od 4500 do góry. Generalnie u nas sale drogie nawet w kościele ksiądz bierze kupę kasy. Pelna nadziei -> dobrze że lepiej się czujesz i beta rośnie. A raczej maluszek rośnie :D Bombowa sałata -> napisalas o zmęczeniu, też tak strasznie się czujesz? Dziś na mieście tak mi się zachciało spać że myślałam że zasne na przystanku. Ciężko mi się przyzwyczaić do tej sytuacji, ja przed ciążą codziennie wypijalam 2 kawy mocne czarne i do tego papieros i jakoś dostawalam kopa a teraz po prostu brakuje mi przyspieszenia tak jakby :D Mała 1407-> trzymam kciuki, ja mam usg dopiero w połowie kwietnia i codziennie tylko myślę o tym czy będzie ok, strasznie mnie to męczy,potrwać ale z drugiej strony nie mam podstaw żeby myśleć że coś się nie uda :) Justa -> Twoja ciąża jest bardzo ,młodziutka więc myślę że to na prawdę za wcześnie na ujrzenie zarodka, a co mówił lekarz? Ją uważam,mam że nie powinnas iść na wcześniejsze usg. Myślę że lekarz wyznaczył taki termin, w którym już zobaczysz swoją dziecinke :) Ale jeśli masz się lepiej czuć to idź,na najważniejsze jest Twoje samopoczucie bo ono wpływa na dziecko. j_doiron -> ją z dolegliwości to ból piersi i zmęczenie a tak to normalnie się czuje :) My podobnie jak i wy się nie staraliśmy jakoś szczególnie. Jedyne co to odstawilismy anty zaraz po ślubie i udało się po 6 miesiącach. Ja byłam przekonana że dłużej nam zajmie bo miałam problemy z cyklami czasami. Piszecie o lupiezu , a ją dziś zobaczyłam sama u siebie lupiez, nigdy nie miałam a teraz mnie wysypalo , mię wiedziałam że to przez ciążę. Paula 23-> gratuluje! Mam nadzieję że będę mogła to samo powiedzieć po moim usg. Do mnie też nie dociera że będę mama i czasami się boję że coś pójdzie nie tak... Motylkowa -> jak usg? Idę spać nie wytrzymam chyba dłużej jestem taka zmęczona że az mnie to drażni, chciałabym coś zrobić a nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Zarodek widac serduszko tez ale ciaza jest tak jakby mlodsza o tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Motylkowa a Ty jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j_dorion mam taka syt co i ty :) ostatnia @ 20.02 potem wlasnie na poczatku marca pracowalismy nad dzidzi, 8.03 na spacerze zakulo mnie w jajniku tak az sie zgielam. Potem 21.03 czyli w terminie kolejnej @ zrobilam rano test i byla blada kreska ale dobrze widoczna, potem popoludniu drugi i tez blada ( to byla sobota) a w pon rano poszlam na bete i po 15 mialam wynik 108,00 poszlam odrazu do poloznej zeby odczytala i powiedziala ze to 2-3 tydz zbety. Zapisalam sie do gin na wczoraj i bylam i powiedzial ze to 5 tydz i 5 dzien, dal skierowanie na 1 badania dzis z wynikami poszlam sa ok wiec dal na kolejne na jutro i jutro chce juz mi karte ciazy zalozyc a po swietach pewnie juz na usg. A i jeszcze dodam ze w terminie @ mialam lekkie plamienia ok 2 dni. Balam sie ale gin powiedzial ze tak moze byc przez pierwsze mies. A co do objawow to bolace piersi i sutki, podbrzusze jak na okres, sennosc i w sumie tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. polecam apilkacje na telefon - Nasza ciąża. To na prawde fajna apka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Paolinaaa lekarka mnie ani nie pocieszyla, ani nie zalamala. Powiedziala, ze w 6 tyg to juz powinien byc zarodek i serduszko, ale z drugiej strony jest duzy postep i jesli pojawiaja sie mdlosci, to ciaza powinna sie rozwinac i byc prawidlowa. Ale mine miala taka sobie. Wiec mam metlik w glowie i moze tez dlatego chce za tydzien isc prywatnie do innej lekarki. Wiadomo, ze wtedy inaczej traktuja pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pełna nadziei 91
Beta z poniedziałku 8873, beta z dzisiaj 13090. Czy to prawidłowy przyrost i ciąza jest prawidłowa? Wizyte mam dopiero w piątek. Justa - będzie dobrze, zobaczysz. Kazda ciaza jest inna i przebiega inaczej. Nie martw sie na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ja juz mam skierowanie na prenatalne ale tez troche sie martwie bo powinnam byc w 8 tyg i 4 dni a jestem w 7 tyg i 4 dni. Justa nie martw sie moze brakuje Ci zaledwie tygodnia zeby cos wiecej zobaczyc ja tak mialam w jednym tyg nic a w drugim pecherzyk i cialko zolte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×