Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Gość Justa2704
Boooze, dziewczyny co ja narobilam :( Zrobilam sobie na sniadanie kanapke. Chleb byl jeszcze dosc swiezy. No i tak zostaly mi doslownie dwa gryzy, patrze na ta spodnia skorke, a tam pelno zielonych kropek! Plesn! Ale w smaku nic nie wyczulam i nie spodziewalabym sie, ze dobry chleb splesnieje :( Jejku czy dzidziusiowi to zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justa biegiem na izbe przyjec!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justa nie pytaj na forum, tylko jedz do szpitala!! Zrobia plukanie zoladka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinaaa
Justa -> spokojnie, myślę, że nic złego się nie stało, nie zjadłaś nie wiadomo jakiej ilości tego spleśniałego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Justa mi sie zdarzylo tak dwa razy bardzo mi sie chcialo pic i przechylilam sok ktory juz byl zespusty a drugi raz jadlam chleb z dzemem zespustym akurat zostalo nie duzo posmarowalam sobie kanapke zjadlam potem chcialam wyrzucic sloik zagladam jeszcze raz do srodka a tam plesn na krajach mysle ze nie masz sie czym martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady, nie straszcie dziewczyny! nic się nie stanie, nie zjadłaś całego bochenka tylko kromkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
A moje dziecko ma 7,4 cm obecnie a moja przyszla szwagierka mowi ze jej dziecko mialo wtedy wiecej. I mowi ze jak nie jem miesa to dziecko urodzi sie chore i bede sobie plula w twarz. I moze urodzic sie male. I caly czas powtarza mi o jakims chudym miesie . Ona juz dawno mi mowila ze wpadne przez to w anorekcje. Ona mysli ze jak nie jem miesa to znaczy to ze sie boje ze przytyje Ona wrecz na mnie krzyczy. Fakt jestem drobna i szczupla ale to taka moja budowa mam tylko 160 Cm I wcale sie nie odchudzam I ona tego nie rozumie ze wyniki z krwi i usg mam dobre bo mowi ze to nic nie znaczy.I mowi ze mam nie pic duzo sokow marchwiowych bo ona w ciazy pila i jej dziecko ma teraz uczulenie.Dla mnie to bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Po wczorajszym spotkaniu z nia az sie rozplakalam . Bo byla ze mna na badaniach . Sama sie zaoferowala ze pojedzie i mowi ze musi sie wtracic bo to jej przyszly bratanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Motylkowa nie słuchaj tych bzdur. Powiedz jej ze owszem to będzie jej bratanek ale ty jesteś jego mama i przecież nie robisz nic co by maluchowi zaszkodziło. Następnym razem może nie mów o badaniach. W którym tygodniu ciąży jesteś? Co do soku marchwiowego to się nie Zgodzę gdyż jest on zdrowy i dzidziuś będzie miał ładna.karnacji :-) Przecież na pewno nie pijesz tego 20 litrów na dzień a poza tym mój kuzyn ma synka który miał uczulenie na białko to oznacza że jego żona jadła za dużo jajek i chudego mięsa? No nie sądzę po prostu czasem na takie rzeczy mama nie ma wpływu. Ale muszę wam coś powiedzieć po tym Wczorajszym usg coś.we mnie pękło. Oczywiście my planowaliśmy maluszka i bardzo się cieszyłam jak okazało się ze nam się udało ale dopóki go nie zobaczyłam na usg to tak na prawdę nie wiedziałam co się tam w środku dzieje nie miałam pewności. Ale od wczoraj to jestem taka szczęśliwa jak nigdy dotąd :-) zdjęcia z usg oglądałam chyba że 20 razy a jak mnie coś zdenerwuje to pomyślę sobie jak maluch wiercil się.na usg i machal rączkami to od razu buzia sama mi się śmieje. A piękne uczucie :-) Justa nie przejmuj się na pewno nic wam nie będzie. Zjadłas tylko trochę.a moim zdaniem gośćia trochę za bardzo emocje poniosły z ta wizyta w.szpitalu i płukaniem żołądka. Głowa do góry. Sorki za długi post. Pozdrawiamy mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
aaa ga jestem w 13 tyg i 2 dzien teraz dokladnie. A co do usg tak samo tez we mnie cos peklo. Tak samo jak ty jestem bardzo wzruszona i nie moge napatrzec sie na zdjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Motylkowa to jesteś na tym samym etapie ciąży co ja a mój maluch ma 7,6 cm. W ogóle się nie przejmuj tym co ona wygaduje. Z tego co czytałam to Dziecko w tym tyg powinno mieć od 7 do 8 cm wiec wszystko jest ok. :-) ja sama wcinam marchewkę i tak prawdę mówiąc nie mam ochotę na mięso i ryby najlepiej sałatki mizeria płatki śniadaniowe i dziś mam ochotę na fasolkę po bretonsku wiec jutro ja zrobię :-) a miałaś badanie na przeziernosc karkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Mialam :) i lekarz powiedzial ze wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Dzieki dziewczyny :) Przewertowalam jeszcze internet i tez inni pisali, ze to nie sa jakies szkodliwe ilosci. Brzuch czy zoladek mnie nie bola, zadnych problemow gastrycznych. Z reszta jak zobaczylam ta plesn, to od razu mnie na wymioty wzielo, wiec jakas dobra polowe kanapki zwrocilam. Motylkowa nie sluchaj takich glupot! Mi i ginekolozka i rodzinna mowily, ze jak sie dobrze odzywiam, to moj wegetarianizm w niczym nie przeszkadza, zwlaszcza, ze wyniki poki co ksiazkowe. Raczej pozniej, jak juz dzidzi bedzie jadlo normalne pokarmy, to warto wprowadzic mieso do diety. Ja nie chce na wlasnym dziecku eksperymentowac, wiec mieso bedzie jadlo, ale tylko z wlasnego chowu, tzn bedziemy brac od rodziny ze wsi, ktorzy dla siebie hoduja zwierzeta. A jak podrosnie, to samo wybierze, tak jak ja :) A co do soku, to mama bedac ze mna w ciazy, pila prawie codziennie szklanke. Efekt? Urodzilam sie z piekna ciemna karnacja, marchewka na poczatku plulam, bo mialam dosc :D Ale obecnie uwielbiam :) Odkupilam dzisiaj od takiej kobiety ciuchy ciazowe :) Dalam jej 10 zl, bo tak sie umowilysmy. Byly tam jedne spodnie i chyba z 15 bluzek. Wszystko niemal jak nowe, piekne kolory i bardzo przewiewne :) Jestem mega zadowolona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie21
Ciesze sie dziewczyny razem z wami ze wszystko w porzadku :) Ja dowiedzialam sie ze w przychodni w ktorej prowadze ciaze od 20tc moge uczeszczac na bezplatne zajecia w szkole rodzenia, co dziewczyny myslucie o takich Zajeciach? Warto czy moze strata czasu? Ja osobiscie jestem bardzo ciekawa jak To bedzie wygladalo i zamierzam chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Natalie ja osobiście uważam te takie zajęcia są jak najbardziej w porządku. Nic na tym nie tracisz a możesz zyskać bardzo ciekawe i przydatne informacje. Jak ci się nie spodoba to nie ma obowiązku chodzić na kolejne. Ja tez mam zamiar Chodzić na takie zajęcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Motylkowa jeszcze mam takie pytanie - ty ta plesn zjadlas bedac juz w ciazy? A co do szkoly rodzenia, to szczerze mowiac sama nie wiem. Jeszcze sie nie orientowalam w tym temacie. Ale pewnie z ciekawosci bym poszla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie21
Ogolnie jest jeszcze do wyboru Opcja wizyt poloznej w domu ale wole jednak zajecia w grupie, Zawsze moze sie poznac kilka osob, powymieniac wskazowkami itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Tez bym wolala zajecia w grupie, po pierwsze zawsze razniej, a po drugie po co ma mi obca osoba do domu przychodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinaaa
motylkowa -> po prostu musimy przywyknąć do tego, że zawsze znajdą się ludzie co będą komentować i próbować narzucać swoje opinie i zdanie. Słuchaj lekarza i swojego organizmu przede wszystkim. aaa ga -> mam dokładnie tak samo jak Ty :) My też byliśmy świadomi, że pewnie za jakiś czas zobaczymy 2 kreski, ale jak już to się stało to byłam trochę przerażona. To był akurat moment, w którym miałam sporo na głowie... no i przestraszyłam się, ze może w złym momencie nam się udało. Ale mimo iż nie widziałam malucha na usg to widzę lekko rosnący brzuszek to czuję się już związana z tym małym człowieczkiem. Pewnie jak zobaczę na usg to będzie jeszcze lepiej :) Justa-> to faktycznie grosze za te ubrania :D A potrzebujesz już ciążowych? Ja wchodzę jeszcze w swoje, ale spodnie trochę bardziej cisną. Natalie -> u mnie w szpitalu prowadzą od 22 tc i ja też będę chodzić. Moim zdaniem to fajna sprawa, trochę mnie to oswoi z myślą o macierzyństwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Paolinaaa brzuszek juz zaokraglony, ale bardziej spodni pltrzebuje. A bluzki, no coz, terminu waznosci nie straca, a okazja niezla sie trafila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Justa jak zwymiotowalas to chyba nic nie bedzie, tak mysle. Motylkowa staraj sie jednym uchem wpuszczac, drugim wypuszczac takie madre rady... niektorzy ludzie tak maja, szkoda Twoich nerwow:* Ja chodzilam na szkole rodzenia, dwa razy w tyg. Raz wyklady a raz cwiczenia... wyklady w sumie wiedza ksiazkowa, ale zwiedzilismy szpital, poznalam polozna, no i dostalam mnostwo gratisow:) butelek aventu, lovelli i kosmetykow nivea i jonsons mialam zapasu na kilka miesiecy:) teraz tez pojde, ale raczej na same cwiczenia. Mi brzuch tez wywalilo, jutro zrobie Wam zdjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Super okazja za tyle ciuszkow ciazowych:) ja za same spodnie dalam 149 zl:( bluzek raczej nie potrzebuje, najczesciej nosilam takie obcisle bawelniane, rozciagliwe, wiec moga byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dziś zaczełam 14 tydzień i coś od popołudnia mnie skuwa z boku na lewy jajnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie21
Paulina- ja jestem rowno w 13 i tez czuje taki bol, pytalam sie lekarzq i mowi ze takie bole w podbrzuszu to normalne bo macica sie ciagle powieksza i rozciaga, ale i tak mnie to niepokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinaaa
mnie też czasem boli jeszcze podbrzusze, ale to dosłownie parę razy mnie pociągnęło w ostatnim czasie, np. dziś nic nie czułam. Ja zaczynam znowu odczuwać nogi. Mam strasznie ciężkie, muszę zapytać lekarza co stosować, a może któraś z Was ma jakieś sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Paolina cherbata z pokrzywy podobno dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj mam gorszy dzień a mianowicie chyba jakieś przeziębienie mnie łapie. Mąż poszedł mi zrobić mleko z czosnkiem i miodem i chyba to będę piła Przez cały dzień. Trochę mnie w gardle coś drapie mam nadzieje ze to przejdzie a nie okaże się początkiem choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylkowa , nie daj się zwariować. Każdy organizm inaczej reaguje na ciążę. Ja też nie jem mięsa. Przed ciążą nie jadłam go kilka lat i potem wróciłam do jedzenia ale widzę , że przy ciąży też nie mogę na nie patrzeć. Drobiowe sprawia , że mam wymioty na sam widok. Dlatego nie przejmuj się , mnie też mąż naciska na jedzenie mięsa ale to sprawa indywidualna ;) Justa , spokojnie , nic ci nie będzie. Ja wypiłam niedobre mleko , nawyk picia z kartona. I oprócz niepochamowanych odbić nic mi nie było :) Aaaga , właśnie dla takich chwil chce się żyć! Gdy patrzysz na małe stworzonko które w tobie rośnie. Cieszę się razem z tobą. Ja już w poniedziałek zobaczę swoje maleństwo :D Natalie , zazdroszę. U mnie nigdzie w okolicy nie ma takich zajęć a z miłą chęcią bym uczestniczyła. Olsztyn rozkopany a mam do niego ponad 30 km a sama chciałabym uczęszczać. Widzę , że kochane rośniecie. Jeszcze niedawno podłąćzałyśmy się pod temat a teraz chwalimy się jak nasze maluszki szaleją , jak kolejn tygodnie upływają. Ja w poniedziałek zaczynam 13 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Justaaa tak ta plesn zjadlam juz jak bylam w ciazy . Z poczatku jak zjadlam to troche sie przejelam a potem nawet o tym zapomnialam bo nic mi nie bylo :). A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×