Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały..

Polecane posty

Gość gość
Qrna wilku, ja sama trenowałam pływanie, szeroka kadra kraju kiedyś, triathlon,8 lat karate, więc trochę pojęcia mam o treningu. To co piszesz trąca trochę przechwalaniem się, bo już cię widzę, jak mówisz memu byłemu facetowi , że zrobił sobie mięśnia sterydami i do niczego innego poza sikaniem mu nie służy. To kmdr. ppor. marwoja, jeden z najlepszych nurków i płetwonurków w Europie, instruktor wyszkolenia bojowego. Nogi by ci zmiękły.Nie mówię o walce, bo to bez sensu, 3 sekundy i prosisz o łaskę. W sumie,hm , szkoda że wcześniej nie wgłębiłam się w temat i wcześniej nie przeczytałam, że jesteś tak niski, bo nie zaczynałabym dyskusji. Trochę lejesz wodę odnośnie swoich możliwości co do walki, ale to w sumie dobrze jak facet czuje się pewnie.Tylko z drugiej strony znam kilka dziesiątek facetów w swoim środowisku z którymi nie miałbyś polotu. Mimo wszystko miło było poznać i będę tu wpadać by dopingować ci w poszukiwaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
41 w lapie przy 78 kg ? -to jest dobry wynik i sila napewno. Masz predyspozycje, bo 170 do 180 to jest najlepszy wzrost jezeli chodzi o treningi silowe i jakies walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,175 cm to jest niski facet niestety.Wilku a ile cm ma twój wacuś?pytam poważnie wszak to ero.Z ochotą podajesz inne wymiary topodaj i ten,gdyż mały wacuś i chudy to szkoda zachodu z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pomkach naporeczach zakladasz za pas ciezarowy lancuch i spinasz taka zapinka jak do wspinaczki ja dowieszalem w jednym powtorzeneniu 4 x 25 kg:) Dawaj swoja klate do porownania i wypisuj rekordy zyciowe w tych bojach tylko nie klam bo znam sie na tym dawaj tez wzrost i wage:) Podajesz pojedyncze powtorzenie poprawne techniczne z zatrzymanego zmaksymalnym ciezarem. Z zatrzymanego ma znaczenie przy wyciskaniu na poziomej lawce to znaczy nie odbijasz od klaty jest sekunda zaatrzymania po opuszczeniu do klatki zadnego wioslowania i dociskania jedna reka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:17 na noz jednak nie ma zawodnika i nalezy byc tego swiadomym. Przed kilkoma tez nie obronilby sie ten ktorego opisujesz.VWolf -tak czytalem, a Ty czytales ? Bo ja akurat biegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat plywaczki to dopiero mają zj****e figury:D byscie z wilczkiem wygladali jak dwaj mali koleszkowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ten"on"musi być gruby przedewszystkim dla mnie:-p długość też nie bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha,teraz poczytałam Wilku jakiego wzrostu ty jesteś.Myślałam po twoim opisie że z 190 cm i fajna klata,a ty zwykły mikrus jesteś:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podtrzymuje na temat twojego faceta to co powiedzialem jesli przy 185 cm wazyl 115 kg i mial brzuch w krate to na 100% bral sterydy i teraz sluzy mu tylko do sikania i duza szansa ze ma ginekomastie Kazdy Trener Sportow Silowych ci potwierdzi ze przy takim wzroscie nie ma mozliwosci nawet jak jest endomorfikiem ( najciezszy typ budowy)zbudowac wiekszej masy miesiowej przy 15% tkanki tluszczowej noz 95 kg pozostale 20 kg to wynik brania sterydow:) Jak ci mowil ze zbudowal to bez sterydow to po prostu cie oklamywal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sypiesz suchymi liczbami i myslisz ze zrobisz na mnie wrazenie? Ja moge ci zaraz napisac ze wyciskam 300kg i jak to zweryfikujesz?:D Gdybys wkleil zdjecie i ukazalby sie nam napakowany koles to bylbym w stanie uwierzyc w te twoje opowiesci,ale pokazujesz nam faceta wagi piorkowej i myslisz ze ktos to kupi? No blagam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe chłopaki centymetraki szpanują w necie:) pocałujcie się po siusiakach, a normalni w tym czasie będą bzykac normalne kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrna widmo, co ty z nożami wyjeżdżasz jak na chamskiej potańcówce.Poza tym, on nożem dobrze włada, wynurzanie się z wody i ciche zdejmowanie posterunków to część szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMila
Chcesz temu swojemu byłemu pomnik postawić czyco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Widmo Nigdy niepatrzylem na obwody jakos moim celem jest teraz zrobic 250% masy ciala wysikaniu na poziomej lawce pompkach na poreczach podciaganie w waskim neutralnym uchwycie to daje 205 kg we wszystkich tch bojach i 300 % masy ciala w martwym ciagu czyli 245 kg. Chcialbym tez zrobic w podrzucie przynajmniej z 200% masy ciala czyli 165 kg a najlepiej tez z 250 % czyli 205 kg ale to bedzie naprawde trudne:) A jaki sport walki trenujesz cos w rodzaj MMA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jest ero,Wilku i żadnej kobiety raczej twoja hmm nędzna klata nie skusi,nie to służy do sexu.Obawiam się że skoro tak się przechwalałeś swoim ciałem,a jesteś przeciętniak a nawet mniej,to twój sprzęt też należy do tej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Ale niestety bral sterydy i to go dyskwalifikuje jako sportowca jego osiagi sa bez znaczenia to brojler nie zawodnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusardi rum
Powiem krótko...obejrzałam twoją klatę i ......zmień avatar Wilk:-oco innego widzisz na zdjęciu,a inaczej wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz sie wysikac na lawce? Co prostak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrna,wilku nie wkurzaj, po prostu nie możesz znieść , że ktoś jest od ciebie lepszy. Będziesz miał chwilę to wpadnij do Gdyni, nic zobowiązującego, zapoznam panów, zweryfikujesz. Ok, rozumiem że nie dziś, ale jak będziesz miał ochotę, to zostaw tu komunikat, odbiorę cię z Gdyni Głównej Osobowej, połączenie do Wrocławia masz bez przesiadek. Oferuję po znajomości zwiedzenie ośrodka szkolenia w Gdyni i Ustce.Jest tu dobry sprzęt. A jak dobrze pływasz to ze mną tak ze 2 km w morze i z powrotem,chyba nie spękasz z kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Wpisz swoje rekordy zyciowe podaj wzrost wage wstaw zdejecie klaty i bez problemu wylapie klamstwo to dla mnie jako Trenera Sportow Silowych jest banalnie proste nie powiem ci jak zebys sie nie przygotowal:) Wiec po prostu napisz prawde:) Widac ze sie boisz wstawic zdjecie podac wzrost wage i rekordy zyciowe:) O co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano z nozem, a ty gosciu wyskakujesz z tym ze wilk nie mialby szans z gosciem ciezszym o ponad 30 kilo. W boksie wysmiany zostalby ten duuuzy i taaaki meNski gdyby zaproponowal walke komus o tak duzej roznicy wagowej. Niech zrzuci ten duzy 30 kilo sadla do 80 kg. i dopiero wtedy startuje do zawodnika o wadze 78 jak u wilka. Przechwala sie tutaj ktos ? o sorry ale gosc wyzej pisala jakoby 8 lat karate trenowala, a omawiany misiek nozem wlada i zdejmuje ludzi buhahahahahahaha to kim on jest bondem ? killerem ?hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co piszesz do mnie i mowisz o cudzym chlopaku? Dalej nie odrozniasz kobiety od mezczyzny? Ty powinienes bys ubezwlasnowolniony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty podajesz swoje jakies rekordy zyciowe ktore nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia co pokazuje zdjecie twojej sylwetki wiec przestan sie kompromitowac. Masz jakis swoj urojony swiat w ktory wierzysz i probujesz innym to wmowic. A moze miales marzenie zostac kulturysta,nic z tego nie wyszlo i teraz musisz tworzyc jakis wirtualny swiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkrecaja Cie Wolf cos mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEXY CATS
Porażka spodziewałam się wg avatara,sexownego faceta a to???? Zmień avatar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@trusardi rum To jest Travis Fimmel grajacy Ragnara ma mniejsza mase miesnowa ode mnie kazdy ko sie zna na sportach silowych i porowna te 2 zdjecia ci to potwierdzi:) Zdjecie Ragnara w Avatarze jest zrobione tak zeby swiatlo padalo z gory kamera plus oswietlenie powiekszaja optycznie mase miesniowa z 20% Jak bede mial chcwile czasu kumpel (ten co robil realna Bacowke) zrobi mi podbne zdjecia sami zobaczycie:) Ragnar http://resources3.news.com.au/images/2011/12/23/1226229/706503-travis-fimmel.jpg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMila
Dwa km w morze? Weź sie, doplyn chociaż na Bornholm:D Zabawni jesteście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolf w ogole zle robisz, ze podajesz w publicznym miejscu az tak precyzyjne parametry. Oni wyciagaja od Ciebie info aby pozniej wszystko poprzekrecac na Twoja niekorzysc w celu dyskredytowania Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Travis ma 189 cm wzrostu! Więc co ty poeównujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrna,sami jesteście c***y sprzed lustrem. Trzeba wam było być w Iraku czy u Afganów chłopaczkowie. Popytajcie ile kobiet w mundurach tam było w OS jeśli macie kumpli w armii, spytajcie o jedyną kobietę oficera w G. a teraz mam was dość , idę spać a wy dalej się oglądajcie w lustrach. Świat mężczyzn to pawie i wojownicy. Was zaliczam do tych pierwszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×