Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość Asiaoo
Niezapominajkaxd ile razy robisz ucztę ? pijesz alkohol np. przy ucztach? jak się ważysz to czasmi się Tobie waga waha np. o 0.5 -1kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna120kg
Witam szanowne Dukanowiczki :) Pozwólcie że dołączę się do waszej paczki.Od 16,11,2016 zaczęłam drugi raz dukana i stratuję z olbrzymią wagą,mianowicie 120kg przy wzroście 173cm.Za pierwszym razem (luty 2014r) udało mi się w ciągu 7 miesięcy zrzucić 35kg.Teraz liczę na powtórkę ale wiem że będzie ciężko i potrzebuję wsparcia.Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna120kg
Oczywiście pomyłka w dacie :P zaczęłam 16,11,2015 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
no od poniedzialku zaczne juz ta 3 faze :D a co do alkoholu to ja teraz zaczynam pic piwka bo to dobre na nerki raz na jakis czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
witamy justynka 120kg:) pomozemy bo i my takiej pomocy potrzebujemy:) osobiscie mi to forum w jakis sposob pomaga bo wiem ze nie jestem sama:) i zawsze mozna otrzymac jakies wsparcie.ja jeszcze jutro proteinki a od piatku nareszcie warzywka:) dzisiaj w nocy snil mi sie rosol z makaronem:) masakra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna120kg
renacia 41 miło że ktoś mnie przywitał :) ja dopiero jestem 3 dzień na fazie uderzeniowej,chcę dociągnąć do 10 dni tak jak poprzednio to zrobiłam.Ja przechodzę katusze w domu gotując rodzince.Mąż obiecał pomoc a na obiad zażyczył sobie lasagne za którą wręcz przepadam.Ot taka pomoc z jego strony,dlatego pomyślałam że poszukam kogoś bardziej ''pomocnego'' i trafiłam tutaj ;) a Ty Renacia ile byłaś na diecie uderzeniowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
hej justynka120kg ja robie 5 dni.i zawsze nie moge sie doczekac warzywek.zawsze te 5dni proteinek mi sie dluza.a warzywka uwielbiam.a wiec widzisz justynka ja tez musze gotowac rodzince.gotuje ale mam juz taka motywacje ze nawet nie probuje:) jak narazie sie nie skarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekretarka00
hej, ja jestem drugi dzien na diecie, jest ciezko, odstawilam cukier, sól, jem serki z 3% tłuszczu, jajko rano, tunczyka z puszki w sosie wlasnym duzo pije, na razie nie widze efektow bo miesiaczkuje...natomiast mam nadzieje, ze mi sie uda zrzucic chociaz 5-6 kg w ciagu miesiaca... myslicie ze dam rade?? waze 75 kg, mam 170 wzrostu.... ile radzicie byc na 1 fazie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, ucztę mam dwa razy w tygodniu- tak jak napisano w książce. Dodatkowo dwa razy w tygodniu jem węglowodany i codziennie dwie kromki pełnoziarnistego. Oczywiście codziennie jabłko i otręby. Ważę się raz, może dwa razy w tygodniu. Alkohol piję kiedy mam ochotę, nie zwracam uwagi na to, żeby były jakieś to specjalnie wybrane ilości i dni. Jednak z uwagi na mój tryb życia- nie piję codziennie ;) Raz, dwa razy na dwa tygodnie. Do "uczt" zdarza mi się wypić piwo, jak np.wczoraj kiedy jadłam pizzę i właśnie popiłam ją piwem. Ostatnie trzy tygodnie miałam straszne, wpadam w depresję i zdarza mi się zjeść tabliczkę czekolady tylko po to,aby na drugi dzień nic nie jeść, a jak już to malutko. Waga waha mi się, jednak mniej niż 62 kg nie ważyłam. Nawet nie mam takich ambicji, bo wszyscy mówią mi, że jestem już chudzinka, a ukochany przechrzcił mnie na "Szczypiorka". Dla mnie ta 3faza to już nie jest faza. To raczej tryb życia, sposób na siebie i zdrowe odżywianie. Poza tym, na tej "fazie" z tego co słyszałam, to prawie wcale się nie chudnie, bo ma być to czas stabilizacji wagi, a nie jej dużego spadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna120kg
Niezapominajka zazdroszczę ci tej trzeciej fazy.Ja niestety nie doszłam do niej w zeszłym roku.Teraz godzina wieczorna i jak zawsze mam straszny kryzys.Już dwa razy byłam w kuchni po tą pachnącą lasagne ale wróciłam się z jogurtem 0%. Ech,jeszcze 2 godziny walki z wilczym apetytem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna120kg jak ja cię rozumiem! wilczy apetyt wieczorem to masakra! dziewczyny a na drugiej fazie to tak bardzo się trzymacie tych dni czy podjadacie warzywa? u mnie niby druga faza ale nie trzymam się sztywno i waga stoii;-(jakoś brak motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna120kg
gość miło wiedzieć że nie jestem sama z tym wilczym apetytem.Wczoraj dałam radę wytrzymać i dziś zaczynam 4 dzień pierwszej fazy.Musisz się trzymać tych dni bo efektu nie będzie niestety.Ja w drugiej fazie robię 5/5 bo wtedy jest najlepszy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia41
Cześc nie było mnie jeden dzień i jak gwarno się zrobiło, chyba musze częściej znikać hihihi. Super że jestescie -Justyna witaj.Ja dalej stopniuje dla mnie ta forma dukania jest wręcz idealna, nie czuje sie jak na diecie dzis zjem; -kromka razowca z pomidorem i salatą -jogurt naturalny, jabłko -pulpety z indyka w sosie pomidorowym -serek wiejski z papryką -jajko na miekko, papryka, sałata do tego min 40 min hh, 1oo brzuszków A u Was co dzis dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
dziewczynki jak to jest z ta 3 faza? opocz 2 uczt w tyg zjadam 2 razy weglowodany,nawet gdy je mialam w uczcie? i czy chlebek smarujecie czyms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justna120kg dasz radę ja też zaczęłam od 10 dni proteinowych a teraz ciągnę 5/5 i od momentu rozpoczęcia diety żadnego grzeszku no kilka razy wypiłam drina wódka z coca-colą :) ZERO oczywiście a waga cały czas spada na diecie jestem od 19 października ważę się raz w tygodniu w soboty i jak ważyłam się w tamtą sobotę to spadło mi już 8kg mam nadzieję że w tą sobotę znowu uśmiech zagości na mej twarzy. NIE PODDAWAJ SIĘ BO WARTO :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna120kg
misia41 tak czytając twój jadłospis na dziś to aż ślinka cieknie i nie mogę się doczekać kiedy ja taki będę mogła ułożyć ;) iwona86 Nie poddam się bo wiem że warto.Pamiętam ten błogi stan w zeszłym roku jak miałam 35kg mniej.Jestem dopiero 4 dzień na proteinkach a już widzę różnicę,brzuch troszkę się pomniejszył a i samopoczucie dużo lepsze.Ja będę się warzyła dopiero 26 listopad,a potem co 10 dni czyli w pierwszy dzień rano jak warzywka zaczynam.Wtedy waga jest najmniejsza ;) Ja też piłam takie drinki z colą ZERO i nie miało to wpływu na spadek wagi.Ja za was też trzymam kciuki,aby kolejna liczba na waszej wadze była mniejsza od poprzedniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia41
To może nie będę podawać swojego menu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaoo
desperados1111 w tygodniusz masz 2 x uczte i plus 2x skrobie (makaron,ryż) i jeden dzień białkowy , 2 x dni PW :) proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaoo
Niezapominajkaxd ja schudłam około 2 kg na 3 fazie :) ale robie raz ucztę w tygodniu .. ale zacznę już robić 2 uczty . A ćwiczysz coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
hej dziewczynki u mnie dzis byla owsianka na sniadanie a na obiad losos zapiekany w piekarniku. jutro na sczcescie juz warzywka.dzis przygotuje na jutro na sniadanie pomidory nadziewane serkiem ze szczypiorkiem.i zrobie na dwa dni golabki z przepisu iwony 86.waga leci leci dziolchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia41
Renacia gratuluje spadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna120kg
misia41 pisz,pisz ten jadłospis bo to mnie motywuje a nie dobija ;). Ja zacznę ćwiczyć coś od 2 fazy.Wcześniej nie ćwiczyłam i niestety widać było.. Skóra na rękach bardzo ''wisiała'' no i fałdka została na brzuchu dlatego teraz rozegram to inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia41
Justyna tak czytam jak mąż Cię wspiera hahah- faceci. Mój nie lepszy wieczorem siądzie przy mnie z piwkiem i psyttt a mi język do tyłka ucieka - ale jestem twarda. Ja mam jeszcze gorzej ,bo mój nie chce żebym się odchudzała i dopiero musze się naprodukować,żeby to ukryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Hejo ! przyjmiecie mnie ?? też chce schudnąć tak z 15 kg tylko ze ja mam problem z sraczką ... :( dziś 3 dzień i z wc nie schodze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajkaxd
Asia, niestety nie ćwiczę, nie mam na to czasu (w tygodniu studia i praca- również w weekendy). A miałam takie ambicje...że fitness/siłownia...Wiem, że to żadna wymówka, ale niestety, jak już wspomniałam, nie mam na nic siły ani czasu- po ciężkim dniu padam na pysk. W niedzielę mam jedynie wolny dzień, ale wtedy niestety ogarniam licencjat i czytam lektury (ach, ta polonistyka!) no i dodatkowo praktyki...a tu jeszcze trzeba znaleźć czas dla chłopaka. Pracowity ten rok, haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaoo
Niezapominajkaxd ja zaczęłam od listopada chodzic na siłke a tak to na 2 fazie nic nie ćwiczyłam :) wiem ja też nie mam siły po pracy padam na pysk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka1313
Miło się was czyta. U mnie waga dziś pokazała 69,8 mam nadzieję że Tym razem dam radę.;-) piszecie bo to bardzo motywujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna120kg
Dziewczyny,takie pytanko mam .Czy któraś z was jadła w okresie samych protein taki wynalazek jak paluszki surimi?Gdzieś tam usłyszałam kiedyś że dziewczyna będąca na dukanie je często kupowała i zastanawiam się nad nimi.Co sądzicie? Ja na razie z ryb to tylko tuńczyk z puszki ( w wodzie lub w sosie własnym ) i łosoś wędzony na ciepło ale już nie za bardzo mi podchodzą te rybki,chyba już się przejadłam.Zdradźcie proszę jakie rybki wy jecie na samych proteinkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×