Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To raczej niemożliwe żebym to ja o niego pytała bo w 100 % jestem tego pewna! :* dziewczynki jak budyń to ten z Lidla o nazwie "pudding". Ten budyń jest świetny i w składzie ma tylko skrobię kukurydzianą ^^ jest w swych smakach: waniliowy i czekoladowy z tym, że czekoladowy jest pakowany po 3 a waniliowy po 5 a cenę ma tą samą :D Ja dzisiaj robię sb białkową lazanie od ż kotem w kuchni! *_* jestem ciekawa jak wyjdzie bo osobiście lazania jest daniem, które kocham! <3 gotuje sama dla siebie ale jeżeli w przepisie czytam "trzeba podzielić na 3 dni" to mnie jakoś odrzuca i dużo częściej wybieram dania, które można zjeść jednego dnia no dwa to już max :P Myślicie, że na WP można DOMOWĄ kiszoną kapuste? Nie ma jakoś więcej soli niż taka sklepowa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
No ja gotuję podwojnie bo dla mnie i M. jeden obiad a dzieciom drugi ;-)Co do tego,ze mam kompana to pewno, że razem raźniej ale jest też minus bo....Polak głodny Polak zły haha ha Chociaż ja generalnie jem tak żeby się najeść (nie przejść ale też nie glodowac) niemniej bezapelacyjnie jest to radykalna zmiana w naszym sposobie żywienia..... bo ale.... wiem,że najgorszy pierwszy miesiąc a potem człowiek zaczyna się przyzwyczajać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Karolinka czy sklepowa czy swoja kisi się tak samo ;-) więc jak dla mnie zdecydowanie swoja :-) no to zaraz lecę po budyniu :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po obiadku ^^ a tej kapusty mam duuużo bo dostałam domowej ^^ hihi ale fajnie smażyło się białkowe naleśniki :P szybciutko i wgl nie przywierały! :D a mięsko było przepyszne W smaku dokładnie jak normalne ^^ Hihi dietujmy kochane bo to też może być przyjemne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Moje menu dzis owsianka ,leczo papryka pieczarki ,cukinia ,kielbasa z kurczaka,jogurt ,serek wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Witajcie dziewczyny! Ja nadal na trzeciej fazie, czasami przeholuje z królewską ucztą, ale następnego dnia stawiam się do pionu i jest dobrze. Waga się utrzymuje w normie. Niekiedy mam ochotę na coś konkretnego ale trzeba z tym uważać, bo waga szybko leci w górę. Tak Was czytam i muszę sobie takie pyszności też zrobić. Justyna Renacia jak wam idzie? Pozdrowionka dla wszystkich dziewczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
Lilia mi idzie dosc dobrze.Chociaz dzisiaj znowu snily mi sie kokosanki:)i cala noc jadlam i jadlam:)i najdziwniejsze jest to ze nie mam ochoty na slodkie a po nocach snia mi sie slodycze :(ostatnio u mnie ubogie menu bo nie mam czasu na pichcenie:(a wiec dzis byla owsianka na sniadanie a na obiad klopsy z indyka a kolacji to przewaznie u mnie nie ma:(tylko duzo pije a ostatnio czerwona herbate.pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renacia jak sie ciesze ze w koncu sie odezwalas bo ostatnio jakos zamilklas. Ruszyla ta twoja waga? Ile jeszcze ci brakuje do upragnionej wagi? Ja z niecierpliwoscia czekam na 6 z przodu....... Ufff juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
hej iwona 86 z moja waga idzie bardzo mozolnie:(starosc starosc;)jeszcze nie mam upragnionej siodemki z przodu ale bedzie napewno:)dalam sobie po prostu czas:)te 14kg fajnie i szybko mi zlecialo a teraz sie ciagnie:(ale dam rade bo jakos ta dieta weszla mi w zycie:)i jest ok:)chcialabym jeszcze 10kg zrzucic:(dam rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilia jeśli mogę wiedzieć jaki był twój cel? :D 6-sty dzień diety zakończyłam serkiem wiejskim z pomiodorkiem, polędwicą z indyka i ogórkiem kiszonym na poprawę trawienia :P Myślę, że jutro z samego rana się zważe :D nie oczekuje, że zbyt wiele mi zeszło bo wiem, że u mnie będzie spadać powoli ale mam nadzieje, że coś jednak... No cóż jutro się wszystko okaże :D Dobranoc dukanowiczki <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Karolinka-ja doszłam do 66kg, tak jak chciałam a zaczynałam z73kg. 7kg spadło w ciągu pięciu tygodni. Teraz jestem na trzeciej fazie i u trwalam wagę. U mnie szło powoli, bo już drugi raz robię Dukana, a w dodatku ja jestem 50 Plus to jest trudniej. Pozdrawiam i miłego dnia życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia doczekasz sie tej 7 z przodu jestem pewna po prostu mi sie wydaje ze po pewnym czasie ogolnie waga troche wolniej spada bo ja jiz tez ponad 2 tygodnie czekam na 6 waha sie non stop wacha raz mam 70 z kawalkiem za jakis czas staje na wage juz 71 pozniej znowu siedemdziesiat a nerwy rosna ja chcialabym jeszcze z 5 kg zrzucic zalozylam ze bede na dukanie do konca marca zobaczymy ile mi spadnie i okarze sie co dalej Ostatniego kwietnia strzela mi trzydziestka wiec chcialabym jakas impreze zrobiec no i oczywiscie super sie na niej prezentowac ☺ Dziewczyny wszystkim wytrwalosci i miluykiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Iwona86 taki paradoks im bliżej końca tym wolniej to wszystko idzie..... zazwyczaj właśnie te końcowe 1-5kg najciężej znikają.... no ale motywację masz konkretną ;-) Ja tez czekam na 7 z przodu nawet jakby to miało być 79.9 :-) no ja ważenie mam jutro ;-) Karolinka a jak u Ciebie z wagą? Ty chyba dziś miałaś wejście? Wynik satysfakcjonujący? Liliana gratuluję a zarazem podziwiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Iwona86 taki paradoks im bliżej końca tym wolniej to wszystko idzie..... zazwyczaj właśnie te końcowe 1-5kg najciężej znikają.... no ale motywację masz konkretną ;-) Ja tez czekam na 7 z przodu nawet jakby to miało być 79.9 :-) no ja ważenie mam jutro ;-) Karolinka a jak u Ciebie z wagą? Ty chyba dziś miałaś wejście? Wynik satysfakcjonujący? Liliana gratuluję a zarazem podziwiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czy moge sie dołączyc do was ja juz tą diete stosowałam ale musiałam zaprzestac miałam problemy z żołądkiem wiec teraz postanowiłam spowrotem wziąsc sie za siebie conajmniej 7 kg bym chiała schudnąc na ta chwile waże 72 kg pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj leci 7 mój dzień diety ^^ Rano zrobiłam brzuch z Mel B , A wieczorkiem zrobię z nią ABS *_* No dziewczyny ja w tych 7 dniach nie miałam ani jednego grzeszku. Moja dieta była wręcz idealna... A waga? Waga pokazała z samego rana "56,8" *_* ale wiadomo... Było to na pusty żołądek i byłam trochę odwodniona :/ Ale takie liczby po tygodniu mnie zadowoliły... Tak ja wiem, że wam wydaje się, że mało waże i po co się odchudzam... Ale ja chce zawalczyć o siebie. Ja naprawdę źle wyglądam. Nie czuje się dobrze z tą wagą ... Chce w końcu powiedzieć "Lubię moje ciało " narazie nie przejdzie mi to przez gardło, bo nienawidzę tych fałdów tłuszczu i tych masywnych, tłustych ud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Jwona Renia. Wiem co przechodzicie bo ja tez tak mam czekam na upragniona 5 ,chociaz raz mialam 59,9 ,ale dietuje dalej.WAM dziewczyny gratuluje!!! Jednak po raz drugi jest ciezko ,bo waga powoli spada ,trzeba byc cierpliwym.Karolinka ja taka wagę bym chciala mieć jak masz teraz .Zycze wytrwalosci i abysmy zobaczymy upragniona cyfrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Sorki źle pisalam wagę ,bo w tej chwili mam 66,6 kga bylo raz65,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanellnl
Karolina gratuluje spadku wagi . Ja po 3 tygodniach mniej zrzuciłam Za drugim razem ta waga troche wolniej spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanellnl
kasia3074 Witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to był spadek masy ciała bo jak powiedziałam wtedy byłam trochę odwodniona. Mam teraz trochę problemów i wieczorem dużo płakałam. Trwało to dobrą godzinę... :( potem poszłam spać. Rano wstałam i od razu weszłam na wagę. Jutro dla pewności też z samego rana wejdę i zobaczymy jak wtedy będzie :) no mogę z ręką na sercu powiedzieć, że tydzień diety mam już za sobą :D Teraz zaczęłam stosować rytm 1/1 i myślę, że to dobre rozwiązanie . No dziewczynki kochane lecimy na całego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaewa
hej, sluchajcie ja sie znowu poddałam.... nie mam sily...juz mi chyba sie nie uda dotrwac.... juz 3 raz rzucam diete...nie umiem wytrwac...pomozcie.....jutro chce zaczac jeszcze raz, ostatni raz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
karolinka lecimy lecimy ...:)aniaewa ty tez sie zabieraj.to nic ze przerwalas diete. stosuj dalej i daj sobie troche czasu.ja dzis tez stanelam na wage iiiiiii piekny widok:)jeszcze chwilka i bedzie wymarzona 7 z przodu :)a kiedys byla nie do osiagniecia i nie do zrealizowania a juz ja mam prawie w zasiegu reki:)a potem bede dazyc do 6 z przodu:)dajmy sobie dziewczyny troche czasu no bo ten tluszczyk hodowalysmy tez pare miesiecy a moze i lat:(fajno jest;)milego dukanowego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
aniaewa- pierwsze i najważniejsze pytania: czy ta dieta Ci smakuje i czy się najadadz? Mi na początku też było ciężko ale jak się już rozkrecilam z przepisami to ta dieta jest pycha ;-) takie hamburgery, pasztety, serniki, budynie....;-)i najważniejsze jest to,że się nie głodzę-jem kiedy tylko czuje taką potrzebę. Poza tym dwa razy zgrzeszylam w postaci pomarańcza.... no ale wolę taki grzech niż się poddać ;-) trzymam za Ciebie kciuki i pamiętaj,że to Twoje ciało i Ty nim rządzisz a nie odwrotnie także kochana pora zakasą rękawy bo lato coraz bliżej :-) Korolinka-doskonale Cię rozumie bo jak ważyłam 65kg też uważałam ze jestem za gruba ... to już chyba taki urok kobiecy..... Po latach zrozumiałam (tak mi się wydaje ;-)) ze nie waga jest ważna a to żeby dobrze się czuć w swoim ciele. A ja się czuje źle :-( ale walczę o zmianę na dobre :-) Renacia41 no to razem zmierzamy do 7 ;-) ja dziś zapomniałam się zważyć także jutro się okaże jak sprawy mają się u mnie ;-) Ja od lutego ruszam z tematem ćwiczeń. I muszę kupić jakieś balsamy ujędrniające (teraz mam meeeega cellulit :-()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniewa jak nie mozesz dotrwać na diecie,to nie zaczynaj od nowa ,tylko moze odzywiaj sie tak jak na 3fazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoo ;* Dzisiaj w sumie piszę pierwszy raz. Nie miałam wgl czasu na to. Ogólnie cały dziej byłam zapracowana. Szczerze to ja tą dietę lubię ^^ odpowiada mi ten cały nabiał, chude mięso i ryby :D Z Powodu tego zapracowania jakoś specjalnie nie skupiałam się nad menu ale o tak było ok ^^ Jutro bardziej się do tego przyloze i zrobię sb coś dobrego do jedzonka A jak wy się trzymacie ? ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Czesc ach ta waga tak mnie w pienia,nic mi nie chce spasc ani grama,czasami mam dni ze rzucilabym ta dietę w cholere ,ale szkoda mi tych kilosów co juz spadly i mam nadzieje ze jeszcze spadną....mam zly dzien i jadlabym co chwile..... Dzis zjadlam owsianke, rybkę z warzywami ,jogurt, serek z pól makrela,i jeszcze bym cos wszamala ale moze za dużo juz zjadlam ,a moze z menu jest cos nie tak,skoro nic waga nie spada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Juz jestem po bieganiu,i lepsze samopoczucie ,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×